Horoskop miłosny 09.06 - 15.06.2014

Co czeka Was w miłości na przestrzeni najbliższego czasu? Co zapisane zostało Wam w gwiazdach?

Horoskop miłosny 09.06 - 15.06.2014

Horoskop miłosny 09.06 - 15.06.2014


BARAN    
To dobry czas dla Ciebie na scementowanie związku. Jeśli szczere rozmowy rozwiały wszelkie wątpliwości, co do uczuć, a zaufanie miedzy Wami jest pewne, to podjęte teraz decyzje mogą się okazać kluczowe dla Waszej wspólnej przyszłości.
Samotne Barany mogą poznać osobę, którą obdarzą swoim uczuciami. On/a z łatwością może oczarować słowami, lecz nie jest w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ STRÓŻ- Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

BYK
Początek tygodnia może być dla Was trudny, ale razem dacie radę przetrwać te niesprzyjające zawirowania, dzięki czemu na nowo odnajdziecie energię Waszego związku, która pobudzi Was do działania.
Byk bez pary rzuci się w wir spotkań, dzięki temu uda Ci się odnowić stare zapomniane znajomości, a wśród dawno niewidzianych osób pojawi się ktoś, z kim kiedyś łączył Cię gorący romans, teraz oboje jesteście wolni, warto dać sobie szanse.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA -, Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość. Dla osób w związku karta może oznaczać poprawę stabilności w związku

BLIŹNIAK
Mimo, że nadszedł trudny czas dla Twego związku, kryzys nie potrwał długo. Wspólna weekendowa wycieczka rozładowała całe napięcie, jakie było miedzy Wami. Zaczęliście okazywać sobie więcej zrozumienia i Wasze partnerstwo powoli rozkwita na nowo.
Samotne Bliźniaki czeka początek przygody miłosnej, która w przyszłości ma szanse przerodzić się w harmonijny związek. Nowo poznana osoba obdarzy Cię dużą dawką ciepła i miłości, a także będzie realizowała własne plany wobec Ciebie.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO - Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

RAK
Raka będącego w związku czeka harmonijnej czas dobrej atmosfery. Ty i Twoja druga połowa wybaczycie sobie błędy, wzajemne nieporozumienia i na nowo zaczniecie odkrywać bliskość Waszego związku. Zaakceptujecie sytuacje, w której przyszło Wam żyć, dzięki czemu nie będzie wzajemnego oskarżania się o niepowodzenia.
Górskie szlaki, plaża a nawet park w mieście to idealne miejsca by zawierać nowe znajomości, musisz tylko samotny Raku wykazać więcej odwagi przy nawiązywaniu konwersacji. A jeśli nie jesteś tak odważna to nie bój się, choć puścić oka tajemniczemu nieznajomemu.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ NAWRÓCENIA- Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

LEW
Dla Ciebie i wybranka Twego serca to idealny czas na rozpieszczanie się nawzajem.  Słońce, które tak kochasz wywoła w Tobie romantyczne uniesienia i obdarzysz nimi swoją drugą połowę. Zaskoczysz swego partnera i zorganizujesz coś spontanicznego, co poprawi namiętność miedzy Wami.
Samotny Lew raczej nie może w tym tygodniu oczekiwać spektakularnych zmian w miłości. Czeka Cię co najwyżej kilka niewinnych flirtów, jednak to także Cię ucieszy, gdyż, to, na co teraz masz ochotę to robienie czegoś tylko dla siebie. Nie masz ochoty na stabilny związek.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Ariel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

PANNA
W miłości czas sprzyja świeżym relacjom. Będziesz niezwykle szczęśliwa gdyż poczujesz stabilność uczuć swojej drugiej połowy. Nareszcie będziesz mogła pochwalić się światu tym, jak bardzo się kochacie.
Samotnej Pannie, która wcześniej przeżyła toksyczny związek w miłości będzie towarzyszył lęk przed otwarciem się na nowe znajomości. Zamkniesz się w sobie i nie będziesz zainteresowana poznawaniem nowych osób czy rozwijaniem nowych relacji.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie. Powinniście czasem oderwać się od codziennych obowiązków, aby móc spędzić więcej czasu razem.

WAGA
Wagę będącą w związku czeka okres radości i szczęścia. Przed Waszą relacją otworzą się nowe możliwości i horyzonty pozwalające na realizacje wspólnych pragnień. Zła passa, która towarzyszyła już jakiś czas Waszej relacji zostanie przełamana. U młodych Wag pojawi się decyzja o poczęciu potomka.
Waga bez pary nie będzie narzekać na brak zainteresowania. To wyjątkowy tydzień gdzie będziesz w magiczny sposób przyciągać do siebie płeć przeciwną, wykorzystaj ten moment, gdyż jedna z letnich znajomości, ma szanse przerodzić się w trwały związek.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SIŁY- Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

SKORPION
Nadszedł idealny moment by zweryfikować problemy w związku. Nie bój się więcej trudnych rozmów, chwil ciszy, odpowiedzi na ciężkie pytania i radykalnych rozwiązań. Jeśli przejdziecie przez ten czas zwycięsko, poczujesz, że już nic nie ograniczy szczęścia w Waszym związku.
Samotnego Skorpiona czeka przyjemna podróż, w czasie podroży poznasz kogoś, kto w jakiś sposób będzie spełniał twe oczekiwania. Przyjemnie spędzony czas zapamiętasz na długo, ale jak to bywa ze związkami na odległość wypali się w najmniej oczekiwanym momencie.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj, zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

STRZELEC
Do Twojej relacji wkradnie się rutyna, co bardzo negatywnie wpływa na Twoje uczucia do partnera, ale zamiast narzekać, że nic się w Twoim związku nie dzieje sama wyjdź z kreatywną inicjatywą rozwoju relacji. Może zaskoczysz swego wybranka romantyczną kolacją przygotowaną tylko dla niego.
Samotny Strzelec zamiast siedzieć w czterech ścianach powinien pomyśleć o krótkim urlopie. Odprężona oraz oderwana od codziennych problemów będziesz miała okazję nie jednemu mężczyźnie pokazać się z zupełnie z innej strony.
ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIENIA- Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku poczują konieczność okazania silniejszego pragnienia miłości ze strony partnera wobec ich osoby, gdyż poczują się niedoceniane, niedowartościowane. Zrodzi się w Was mnóstwo wątpliwości, czy osoba, z którą tworzycie związek jest tą właściwą, oraz czy Twoje potrzeby są spełnione w tej relacji. Będzie mnóstwo pytań, na które będziesz szukać odpowiedzi.
Samotny Koziorożec nie będzie skupiony na poszukiwaniach miłości a własnym rozwoju, zechcesz zmienić swój wizerunek, nauczyć się czegoś nowego, a dopiero wtedy, gdy przejdziesz tę przemianę poczujesz, że jesteś gotowa do miłości.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.

WODNIK
Skupiona na sobie i na tym, czego pragniesz a czego nie masz, zbyt mało doceniasz swego partnera, zupełnie przestałaś zauważać jego starania, a przecież w ostatnim czasie ich nie brakuje, drobne prezenty od niego przyjmujesz, jako coś, co należy Ci się tylko, za to, że jesteś jeszcze z nim, nawet nie próbujesz podziękować, nie mówiąc o zrewanżowaniu.
Samotne Wodniki czeka czas niezdecydowania, uwięzienia w kontynuacji znajomości, która ich nie zadowala, ale nikt ciekawszy na horyzoncie się nie pojawi. Poczujesz, że Twoje życie uczuciowe utknęło w martwym punkcie i nie masz pomysłu by to zmienić.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ PIĘKNA-Obecność tego anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

RYBY
Ryby będące w związku czeka próba uczuć, niestety od dawana nie żywisz zbyt bliskiego przywiązania do osoby, z którą tworzysz związek i możesz ją zaskoczyć odejściem w chwili, gdy on/a będzie Cię najbardziej potrzebować. W Waszej relacji może pojawić się zdrada z Twojej strony jednak szybko wrócisz gdyż uznasz opuszczą przystań za najpewniejsze miejsce.
Samotna Ryba na swojej drodze spotka kogoś, z kim przeprowadzi nie jedną konkretną rozmowę, czym ta osoba bardzo Cię zauroczy, gdyż w ostatnim czasie spotykałaś mężczyzn niestabilnych emocjonalnie.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIELSKI PRZEWODNIK-Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 09.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×