Horoskop miłosny 10.11.-16.11.2014

Co nowego w sferze uczuć czeka Was już w najbliższych dniach? Sprawdźcie.

Horoskop miłosny 10.11.-16.11.2014

Horoskop miłosny 10.11.-16.11.2014


BARAN
Jesteś osobą, która jest indywidualistą w związku i z tego też powodu między Tobą a partnerem po raz kolejny dojdzie do konfliktu. Twoja połowa dobrze się czuje, mogąc pełnić rolę rodzica względem Ciebie, niestety Tobie to zupełnie nie odpowiada. Czasem masz ochotę zwiać gdzie pieprz rośnie.
Nowo poznany mężczyzna bardzo zauroczy Twoje serce, przedstawi Ci propozycję wymagającą wysiłku i siły woli – nie odrzucaj jej, gra może być warta świeczki, zwłaszcza że znudziła Ci się trochę Twoja samotność i masz ochotę na bliskość mężczyzny. 
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

BYK
Za dużo wzięłaś na swoje barki i nie wiesz, jak z tego wybrnąć. Chciałaś mu pomóc, zależało Ci na tym, żeby wzmocnić relację między Wami, ale teraz to obróciło się przeciwko Tobie – on szybko przyzwyczaił się do wygody związanej z ubyciem pewnych obowiązków, zwłaszcza finansowych. Delikatnie zaproponuj zmiany i sama poproś o pomoc. 
Samotny Byk nie będzie zainteresowany znajomością, która nie ma przyszłości – chcesz przeżywać uczucia, bezpiecznie je okazywać, kochać i być kochanym, a ta osoba, choć zabiega o Ciebie, nie da Ci poczucia bezpieczeństwa. To może być świetna relacja na gorącą przygodę. 
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech Losu. Być może pojawiła się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

BLIŹNIAK
To czas, kiedy Ty i Twoja połowa będziecie ze sobą naprawdę blisko, padną miłe komplementy, czułe wyznania, a może i nawet poważne deklaracje. To dobry moment, żeby zapomnieć o przeszłości i już o niej nie wspominać, a będzie Wam się coraz lepiej układać. 
Samotny Bliźniak może przeżyć wiele szczęśliwych chwil w tym tygodniu, płeć przeciwną będziesz przyciągać bardziej niż zwykle, ale będziesz wyjątkowo spokojna i nie dasz się skusić na szybką randkę. On jednak będzie zdecydowany Cię złamać! 
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

RAK
Początek tygodnia przyniesie Tobie i partnerowi spór. Masz świadomość Waszej trudnej sytuacji, jednak uważasz, że Twoja połowa zupełnie Cię nie rozumie i z tego też powodu tkwicie w miejscu. Podejmujesz samotną walkę, by dokonać zmian w Waszym życiu, podnieść jakość relacji i ten tydzień niczego nie zmieni w Waszej sytuacji.
Samotnego Raka ogarnie nieco lęk i niepokój przed przyszłością i szansą na znalezienie miłości, możesz więc być bardzo bierna w tym tygodniu wobec życia. „Rutyna” – to słowo będzie Ci teraz bardzo bliskie. Do miłości podejdź bardziej optymistycznie, a wiele się zmieni. 
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

LEW
W tym tygodniu Ty i partner osiągniecie równowagę w związku drogą wspólnego porozumienia. Nie będziecie wchodzić w konflikty, wszelkie nieporozumienia szybko wyjaśnicie i żadne z Was nie będzie próbowało dominować. Fajnie by było, gdyby taką harmonię udało się utrzymać na dłużej.
Ciągle przeżywasz prawdziwą miłość, która kończy się zwykle w momencie, gdy znika chemia – czas najwyższy pomyśleć o tym, że lista Twoich przygód zaczyna się wydłużać, a Ty nie znajdujesz tego, czego szukasz. Może wina nie tkwi w tych osobach, a w Tobie, bo wciąż unikasz głębszej analizy uczuć?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

PANNA
Spełnisz parę marzeń, tydzień przebiegnie ciepło, romantycznie, czeka Was wiele wspólnych, fajnych spotkań w towarzystwie, będą to jednak spotkania spokojne, a on okaże Ci sporo swojej uwagi –chętnie podejmie z Tobą rozmowy o Waszym związku. 
Samotna Panna powinna przestać zabiegać o osobę, która nie reaguje na jej starania. Zbyt długo trwonisz energię na kogoś, kto nie jest Tobą zainteresowany i jest szansa, że dotrze do Ciebie, że jesteś na straconej pozycji, gdyż dowiesz się, że ta osoba weszła w związek z kimś innym.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

WAGA
Związałaś się z osobą, która nie zawsze bierze pod uwagę Twoją niezależność. Uważasz, że pewne zachowania i plany partnera zmuszają Cię do działania w określonym kierunku i może nie jest to zła droga, ale złości Cię to, że Twoja połowa nie pyta Cię o zdanie, wybierając trasę dla Waszej relacji.
Samotna Waga pozna kogoś o nietypowych oczach – zakochasz się w czyimś spojrzeniu, co u Ciebie bywa rzadkością, bo z reguły twardo stąpasz po ziemi. Nowo poznana osoba całkowicie zburzy Twój spokój. Znajomość może być warta podjęcia wyzwania!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Obecność Anioła Stróża oznacza, że czuwa On nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

SKORPION
Sprawy, które do tej pory się komplikowały, przybiorą szczęśliwy obrót – udało się Wam wyjechać, co oczywiście bardzo korzystnie wpłynie na Wasz związek. Dopisze Wam zdrowie, humor, a w Waszym partnerstwie nastąpi ożywienie, zwłaszcza w sypialni. Nie będziesz się nudzić!
Samotnego Skorpiona czeka tydzień zastoju i stagnacji w przeżywaniu emocji. W Twoim życiu nie będzie się działo nic nadzwyczajnego, zwłaszcza u Skorpionów z pierwszej dekady, może więc poświęć ten czas na dbanie o swój umysł i ciało, a będziesz działać jak latarnia morska na mężczyzn dryfujących w okolicy. 
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

STRZELEC
Staraj się być bardziej przewidująca, jeśli chodzi o działania swego partnera. Czas zagonił go do nadmiernych obowiązków zawodowych, a Ty masz żal, że zupełnie nie ma dla Ciebie czasu, nie rozumiejąc, że on musi wykonać coś na już. Zamiast narzekać, zorganizuj mu coś przyjemnego na weekend, a na pewno kiedyś Ci się za to odwdzięczy.
Ciągle za czymś gonisz, ciągle czegoś szukasz, przez co niektórzy mają Cię za osobę wybredną, bo nawet w związku potrafisz wytknąć partnerowi, że nie spełnia Twoich oczekiwań. W tym tygodniu idealnym dla Ciebie miejscem na poznanie nowej osoby będzie przyjęcie towarzyskie, na które zostałaś zaproszona – jest szansa, że spotkasz kogoś, kto naprawdę Cię zrozumie.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

KOZIOROŻEC
Swoje słabości zamień w mocne punkty i skończ z tą zazdrością o swego mężczyznę – on już dłużej nie może wytrzymać w tej relacji, czuje się osaczony, nazywa Cię złotą klatką, która go więzi i ogranicza. Czas pracy nad sobą!
Narzekasz na samotność, a zastanowiłaś się, ile razy szczęście przeszło Ci koło nosa, a obiekt Twoich westchnień nie miał bladego pojęcia, że jesteś nim zainteresowana? Tym razem będzie tak samo, więc zamiast mówić z góry, że nie masz szans, wyślij choć jeden, ale jednoznaczny sygnał w kierunku adresata.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między Wami.

WODNIK
Stęskniona za mocnymi wrażeniami, zostaniesz mile zaskoczona, i to przez swego faceta – tajemnicze smsy, kwiaty, już będziesz marzyć, że ktoś kocha się w Tobie, a to Twój facet, więc dobrze się zastanów, zanim zgodzisz się na randkę z nieznajomym. 
Samotny Wodnik zawrze interesującą znajomość, jednak powinnaś dokładniej przyjrzeć się osobie, która tak mocno poruszyła Twe serce – wszak może jej brakować kilku ważnych cech charakteru, które są dla Ciebie szalenie istotne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości i zacząć nowe życie!

RYBY
Dbając o ciepło domowego ogniska, czasami wymagasz od siebie zbyt wiele – chcesz być perfekcyjna, zadowalając partnera pod każdym względem, a dodatkowo ze względu na niego prowadzisz dom otwarty i w tym całym rozgardiaszu zapomniałaś o sobie. To odpowiedni moment, by dokonać zmian.
Samotna Ryba może w tym tygodniu stanąć oko w oko z prawdą o sobie. Czas radosnej beztroski masz już za sobą, czas pomyśleć o stabilizacji – przecież osoba, z którą spotykasz się od czasu do czasu, od dawna czeka, aż porzucisz dla niej swe dotychczasowe życie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Obecność tego Anioła uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 10.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×