Horoskop miłosny 17 -24.03.2013!

Wróżka Anne specjalnie dla Was spojrzała w gwiazdy i sprawdziła, co czeka Was w tym tygodniu w sferze miłości, kariery i zdrowia!

Horoskop miłosny 17 -24.03.2013!

Horoskop miłosny 17 -24.03.2013!


BARAN

Miłość: w stałych związkach możliwe nieporozumienia i drobne kłótnie na początku tygodnia, jednak za sprawą pójścia na kompromis wszystko wróci do normy. Osoby samotne będą miały teraz możliwość poznać kogoś wyjątkowego, czas pokaże co z tego wyniknie.

Praca i finanse: dla osób szukających pracy nie będzie to korzystny okres. W obecnej pracy wszystko będzie nadal szło starym torem, na upragniony sukces musicie jeszcze popracować. Część z Was wybierze się na dodatkowe kursy i szkolenia aby podnieść swoje kwalifikacje. Finanse bez zmian ale stabilnie.

Zdrowie: teraz mogą się ujawnić niektóre choroby dziedziczne, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Zadbajcie o układ krążenia, często kontrolujcie ciśnienie. Uwaga, macie teraz duże skłonności do popadania w liczne nałogi.

BYK

Miłość: to dobry czas dla osób w stałych związkach. Wszelkie konflikty zostaną wreszcie zażegnane, zapanuje spokój i harmonia. Single w połowie tygodnia będą miały możliwość nawiązania ciekawej znajomości, która może się przerodzić w trwałą przyjaźń, a z biegiem czasu mogą nawet powstać szczere uczucia.

Praca i finanse: to niekorzystny czas dla osób szukających nowej pracy. Uważajcie na kobietę o ciemnych włosach, czeka Was przez nią rozczarowanie. W obecnej pracy szykują się zmiany. Wreszcie zaczniecie zbierać solidne plony, które wcześniej zasialiście, szef Was wreszcie doceni. Możecie się spodziewać poprawy finansów.

Zdrowie: zadbajcie teraz szczególnie o swoje zdrowie. Bardzo prawdopodobne, że będziecie pod stałą opieką medyczną dwóch lekarzy – mężczyzn. Zwróćcie uwagę na układ trawienny i całą jamę brzuszną.

BLIŹNIĘTA

Miłość: w stałych związkach możecie spodziewać się poprawy w Waszych relacjach. Osoby samotne nawiążą teraz nową znajomość, prawdopodobnie będzie to ktoś od Was młodszy. Ta osoba zafascynuje Was sobą do tego stopnia, że będziecie patrzeć na świat przez różowe okulary. Uważajcie, bo możecie źle ocenić całą sytuację i później będziecie rozczarowani.

Praca i finanse: to będzie korzystny czas dla osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Osoby szukające pracy mogą teraz liczyć na jej znalezienie i co najważniejsze w pełni Was ona usatysfakcjonuje. W obecnej pracy pojawią się nowe możliwości, jednak aby z nich skorzystać będziecie zmuszeni odbyć dodatkowy kurs lub szkolenie, spodziewajcie się nagłego wyjazdu. Wasze finanse się teraz znacznie poprawią.

Zdrowie: zwróćcie uwagę na serce i zaburzenia równowagi. Wasz system nerwowy daje wiele do życzenia. Jesteście przemęczeni, Wasz organizm woła o odpoczynek.

RAK

Miłość: w stałych związkach po trudnych okresie znowu zaświeci dla Was słońce. Wykorzystajcie dobrze ten sprzyjający Wam czas. Osoby samotne na spotkanie swojej drugiej połówki będą musiały jeszcze trochę poczekać.

Praca i finanse: część z Was będzie miała teraz możliwość wyjazdu do innego kraju pod kątem zarobkowania. Osoby szukające pracy mogą teraz liczyć na jej znalezienie, wykażcie się inicjatywą i intelektem. W obecnej pracy czeka Was upragniony sukces, spodziewajcie się dobrych wiadomości. Wasze finanse się teraz poprawią.

Zdrowie: zwróćcie uwagę na przewód pokarmowy. Możecie odczuwać dolegliwości w okolicach jamy brzusznej, uważajcie na zatrucia pokarmowe. W tym czasie mogą ujawnić się różnego pochodzenia nerwobóle.

LEW

Miłość: w stałych związkach narobi się trochę zamieszania przez osoby trzecie. To czas trudnych decyzji życiowych, coś trzeba będzie zakończyć, z czegoś zrezygnować. W życiu singli pojawi się ktoś nowy, jednak ta znajomość nie przerodzi się w poważne uczucie, będziecie rozczarowani nowo poznaną osobą.

Praca i finanse: dla osób szukających nowej pracy pojawią się teraz nowe możliwości, ale o propozycję, którą otrzymacie będziecie musieli trochę powalczyć, weźcie to pod uwagę. W obecnej pracy czeka Was wiele uciążliwych obowiązków, momentami będziecie mieć ochotę powiedzieć sobie dość. Finanse bez zmian ale stabilnie.

Zdrowie: okres korzystny dla kobiet planujących zajście w ciążę. Uważajcie na stany depresyjne i nagłe  załamania psychiczne. Mogą pojawić się problemy z nogami, uważajcie również na złamania i  zwichnięcia. Zachowajcie wszelkie środki ostrożności podczas podróży, a także przechodząc przez ulicę.

PANNA

Miłość: to trudny okres dla spraw sercowych. W stałych związkach to czas pożegnań i trudnych rozstań. Wiele z Was zdecyduje się właśnie teraz zakończyć obecne związki aby wejść w inne, złożycie odpowiednie dokumenty urzędowe. Osoby samotne będą miały teraz możliwość poznać kogoś wyjątkowego, ale nic z tego nie wyniknie.

Praca i finanse: dla osób szukających pracy pojawią się nowe możliwości dosyć korzystne finansowo. To także dobry okres dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą oraz dla osób, które już ją rozpoczęły, teraz zaczniecie zbierać solidne zyski. Koniecznie zagrajcie w grę losową, jest możliwość wygranej. Dobry czas na wszelkiego rodzaju inwestycje.

Zdrowie: kobiety spod tego znaku powinny w tym czasie zrobić badania kontrolne u ginekologa. Teraz mogą się ujawnić niektóre choroby starcze i przewlekłe, które będą podlegały leczeniu przez dłuższy czas. Zwróćcie uwagę na pracę serca.

WAGA

Miłość: to dobry okres dla osób w stałych związkach. Wreszcie zapanuje jedność, zgoda i porozumienie. Docenicie siebie wzajemnie. Osoby samotne będą teraz rozdrapywać stare rany, zupełnie nie potrzebnie. Dajcie sobie czas na ich zagojenie i otwórzcie się na to, co nowe, zacznijcie nawiązywać nowe znajomości.


Praca i finanse: osoby poszukujące pracy mogą teraz liczyć na jej znalezienie. Nowa propozycja bardzo usatysfakcjonuje Was pod kątem finansowym. Osoby już pracujące spotkają się z dodatkową propozycją, która otworzy Wam dużo nowych możliwości pod kątem zarobkowania. Wasz budżet znacznie się teraz poprawi.

Zdrowie: zadbajcie o okolice jamy brzusznej i przewód pokarmowy. Zwróćcie uwagę na serce i układ krążeniowy. Mogą pojawić się problemy z nerkami i układem moczowym.

SKORPION

Miłość: w stałych związkach może powstać trochę zamieszania za sprawą osoby trzeciej. Zastanówcie się jednak czy warto wchodzić w ten romans, przecież to Wy macie dużo do stracenia. Osoby samotne nie będą miały teraz szczęścia aby poznać potencjalnego partnera.

Praca i finanse: osoby szukające pracy dostaną teraz nową propozycję. W obecnej pracy możecie zostać zasypani mnóstwem ciążących obowiązków, czeka Was żmudna praca. Finanse bez zmian.

Zdrowie: nie bagatelizujcie teraz swojego stanu zdrowia i nie lekceważcie pierwszych oznak choroby, czy złego samopoczucia. Zwróćcie uwagę na zmiany skórne, skorzystajcie z pomocy dermatologa. Zadbajcie o system nerwowy i przewód pokarmowy.

STRZELEC

Miłość: ogólnie czeka Was tydzień trudnych decyzji w uczuciach. W stałych związkach staniecie przed wyborem między obecną partnerką, partnerem, a kimś nowo poznanym. Singlom los spłata nie lada figla, będziecie wybierać między kimś nowo poznanym, a kimś kogo już znacie z przeszłości.

Praca i finanse: dla osób szukających pracy pojawia się nowe możliwości za sprawą młodej kobiety, jednak ta nowa propozycja nie będzie dla Was korzystna. Korzystny czas dla osób zajmujących się pracą artystyczną. W obecnej pracy szykujcie się na sukces i awans, który znacznie wpłynie na Waszą sferę finansową.

Zdrowie: koniecznie zwróćcie uwagę na serce i układ krążeniowy. Zadbajcie o system nerwowy, mogą pojawić się różnego pochodzenia nerwobóle. Zadbajcie także o układ kostny i kręgosłup. Uważajcie na złamania i zwichnięcia nóg.

KOZIOROŻEC

Miłość: w stałych związkach nastąpi pojednanie, wreszcie zaczniecie ze sobą współpracować dla dobra całej rodziny. Osoby samotne w tym czasie staną przed koniecznością trudnego wyboru między dwoma partnerami. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję poważnie się zastanówcie i dajcie sobie czas do namysłu, bo z czasem może się okazać, że Wasz wybór nie będzie tym właściwym.

Praca i finanse: osoby szukające pracy będą musiały jeszcze poczekać na jej znalezienie. W obecnej pracy dotrą do Was dobre wiadomości, awans macie już na wyciągnięcie ręki. Spodziewajcie się poprawy Waszych finansów. To dobry czas na wszelkiego rodzaju remonty i przemeblowania mieszkań, a także na inwestycje i zakup nieruchomości.

Zdrowie: mogą pojawić się problemy związane ze słuchem lub mową. Zadbajcie o górne drogi oddechowe, krtań i gardło, uważajcie na anginę. Możliwa pomoc lekarza – mężczyzny.

WODNIK


Miłość: W stałych związkach to będzie trudny okres, sytuacja między Wami może się jeszcze bardziej pogorszyć za sprawą dłuższego wyjazdu w sprawach zawodowych. Zastanówcie się co jest dla Was teraz najważniejsze, jeśli rodzina, to może warto przełożyć ten wyjazd na później?  Osoby samotne skupią się teraz na kwestiach materialnych i sprawach finansowych, nie będziecie mieć  głowy do nawiązywania nowych znajomości.

Praca i finanse: osoby szukające pracy mogą teraz liczyć na pomoc wpływowego mężczyzny, przyjmijcie tą propozycję, gdyż będzie ona dla Was korzystna, a co najważniejsze pomoc tego człowieka okaże się bezinteresowna. W obecnej pracy dzięki przychylności szefa możecie spodziewać się znacznej podwyżki.

Zdrowie: zwróćcie teraz większą uwagę na Waszą sferę zdrowia. Mogą pojawić się problemy dermatologiczne lub problemy związane ogólnie z Waszym wyglądem zewnętrznym. Zadbajcie o okolice jamy brzusznej, głównie o wątrobę, trzustkę i śledzionę.

RYBY

Miłość: osoby w stałych związkach staną przed trudnym wyborem, w Waszym życiu pojawi się ktoś z przeszłości, z kim łączyły Was uczucia. Uważajcie jednak na tą znajomość, ta osoba nie będzie wobec Was szczera. Osoby samotne będą miały teraz możliwość poznać kogoś wyjątkowego, bardzo prawdopodobne, że będzie to osoba związana z Waszą sferą zawodową. Zanim jednak wejdziecie w bliższą relację, poważnie się zastanówcie czy warto, gdyż nie będzie to osoba wolna.

Praca i finanse: osoby szukające pracy dostaną teraz propozycję ciekawej współpracy biznesowej lub pracy na pół etatu. W obecnej pracy czeka Was trudny okres. Przygotujcie się na manipulacje ze strony szefa. Będziecie musieli zacisnąć zęby i przeczekać ten ciężki czas. Możecie ponieść straty, pilnujcie teraz swoich portfeli, bo licho nie śpi.

Zdrowie: koniecznie zwróćcie uwagę na układ krążenia. Uważajcie na zaburzenia równowagi. W tym czasie mogą ujawnić się niektóre choroby kobiece. Kobiety spod tego znaku powinny poddać się konkretnym badaniom ginekologicznym.


Rozkłady Tarota, Karty klasyczne i Anielskie, Miłość, zdrowie i pieniądze oraz inne porady
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto
Profil Wróżki znajdziesz tutaj: wizytauwrozki.pl
Dodał(a): Marietta Figa , Wtorek 19.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×