Horoskop miłosny: 19.01.2015 - 25.01.2015

Zastanawiasz się, co nowego w twoim życiu uczuciowym przyniosą najbliższe dni? Sprawdź!

Horoskop-miłosny


BARAN

Twoja druga połowa w ostatnim czasie nie była w stosunku do Ciebie zbyt szczera, ale nie dlatego, że rzeczywiście miała coś na sumieniu, a raczej bała się powiedzieć prawdę, gdyż przeczuwała Twoją reakcję. Jeśli nie nauczysz się ufać partnerowi, sprawy przybiorą niekorzystny obrót.
Samotne Barany czeka szczęście w miłości – na Twojej drodze pojawi się osoba, która zwróci Twoją uwagę, przyciągnie Cię swoją osobowością, twórczym potencjałem, urokiem i niekonwencjonalnym sposobem bycia. Będziesz w siódmym niebie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może pojawiła się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.


BYK

Byki, które już dawno tworzą stałą relację, czeka okres niezwykłych wzruszeń, ożywienia uczuć, flirtu we własnym związku. Partner zaskoczy Cię swą postawą, zaskakującym zwrotem akcji, bo niestety w Waszej relacji od dłuższego czasu trwała monotonia uczuć i na przykład wyciągnie Cię z pracy tylko po to, by pojechać się z Tobą kochać.
Samotne Byki będą w dobrej formie psychicznej, co korzystnie wpłynie na ich poszukiwania miłości – niespodziewanie zaczniesz przyciągać płeć przeciwną jak magnes, niestety żaden z adoratorów nie wzruszy Twego spokojnego serca.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje nowy początek!


BLIŹNIAK

To był strzał w dziesiątkę – weszłaś w związek, w którym każdy dzień jest przygodą, przynosi nowe emocje i romantyczne chwile, Twój wybranek ma w sobie wiele fantazji, a Twoje życie biegnie torem, o jakim nawet nie śniłaś. Dbaj tylko o stabilizację między Wami, a związek okaże się trwały.
Samotny Bliźniak będzie hamował porywy swego serca z obawy przed porażką, rozczarowaniem bądź zranieniem – wszystko jedno, znajdziesz zbyt wiele powodów, by odrzucić zaloty tej osoby, a szkoda, bo może jednak byłaby dla Was szansa.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.


RAK

Osoby spod tego znaku będące w partnerstwie odczują powiew świeżości uczuć w relacji. Z łatwością usuniecie przeszkody, które od jakiegoś czasu negatywnie wpływały na Wasz związek. Ten czas zdecydujecie się spędzić na zimowym wypadzie w Alpy, jazda na nartach spowoduje, że w Waszej relacji pojawi się niezwykle dużo energii.
Od dawna tkwisz w samotnym życiu, ale nie wiesz, jak to zmienić, nie chcesz sama wychodzić na imprezę czy jechać w podróż, właściwie nawet nie wiesz, co mogłoby Cię ucieszyć – to dobry moment, by spotkać się z kimś życzliwym, kto Cię zrozumie, i pogadać w domowym zaciszu.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości wiele dobrego. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać nacisku na swojego partnera!


LEW

Lew w związku zamarzy o zakupie czegoś bardzo trwałego, Twoje marzenia zadecydują właściwie o przyszłości relacji, bo jeśli się okaże, że partner nie jest w stanie spełnić Twoich oczekiwań, bądź nie ma zamiaru podejmować wyzywania, zechcesz zmienić partnera, byle tylko zrealizować marzenia.
Dla samotnej Lwicy to czas dobrych emocji, świat wyda Ci się o wiele bardziej przyjemny niż w ostatnich tygodniach, ludzie będą milsi, a napływające wrażenia całkiem rozkoszne – z tego też powodu nabierzesz odwagi, by zaprosić na randkę przystojniaka, który podoba Ci się od miesięcy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich relacji.


PANNA

Pełna fałszywych oczekiwań wobec partnera weszłaś w związek, który miał być na całe lata, jednak okazuje się, że im bardziej mu się przyglądasz, tym bardziej dostrzegasz swoją pomyłkę – nieraz myślisz o tym, czy czasem najlepszym wyjściem nie byłoby wycofanie się.
Ogarnie Cię nastrój rozleniwienia, nie będziesz miała ochoty na towarzyskie spotkania ani szukanie miłości życia, te sprawy odłożysz na później – to dla Ciebie raczej czas wieczornych spotkań przy książce.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości i zacząć nowe życie!
WAGA


Dzięki korzystnemu układowi planet i gwiazd w Twoim związku wydarzą się rzeczy nieoczekiwane i niezwykłe – od lat starasz się z wybrankiem swego serca o potomstwo, ale starania spełzały na niczym. Tym razem los Was zaskoczy.
Chwilowo zwiększy się Twój potencjał energii – zapragniesz przygody, namiętności. W głębi duszy marzysz o stabilizacji, ale jeśli się nie pojawi, nie pogardzisz również jakimś nieskomplikowanym romansem – a będzie okazja, by taki przeżyć.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta ta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.


SKORPION

Skorpion będący w związku w tym tygodniu zachwyci swego partnera na nowo. Bez trudu zaczniecie się dogadywać w kwestiach, które od jakiegoś czasu między Wami nie mogły być w żaden sposób rozwiązane. Może to wspólny bal ma dla Waszego związku tak zbawienny wpływ?
Jeśli od dawna doskwiera Ci samotność, a Ty nie umiesz pierwsza wyjść z inicjatywą spotkań towarzyskich, ten tydzień niesie dla Ciebie nowe szanse. Możesz liczyć na niespodziewane zaproszenia towarzyskie – jeśli z nich skorzystasz, na nowo zacieśnisz więzy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Obecność tego Anioła uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.


STRZELEC

Twoje serce zabije mocniej, ale nie do osoby, z którą tworzysz związek. Wchodzisz na niebezpieczny teren – jeśli boisz się, że z łatwością przekroczysz granicę niewinnego flirtu, zastanów się, czy warto ryzykować długotrwałe partnerstwo dla chwilowej przyjemności.
Dla samotnego Strzelca to czas przypływu życiowych fantazji – wymyślisz tysiąc pomysłów, jak znaleźć miłość i zaczniesz je realizować krok po kroku. Teraz wszystko będziesz możliwie, zrobisz wszystko, co zechcesz i nie będziesz niczego żałować.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Anioł Stróż czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.


KOZIOROŻEC

Będziesz w dobrym nastroju, nawet jeśli nie będzie szczególnego powodu w tym kierunku – to oczywiście wpłynie na wieczorne rozmowy między Tobą a partnerem, zaczniecie na nowo rozmawiać ze sobą na spokojnie, o życiu, o Was, o przyszłości. Wasze stosunki zdecydowanie poprawią się.
Samotny Koziorożec może spodziewać się miłości, która w jego życiu pojawi się zupełnie przypadkowo. Od pierwszego spotkania nowo poznana osoba zaproponuje Ci związek, a relacja dosyć szybko się rozwinie. Chcesz być kochana, pozwól się kochać, nie zamykaj się w sobie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.


WODNIK

To dobry tydzień dla związku i spraw rodzinnych, razem ze swoją połową podejmiecie ważne decyzje dotyczące Waszej przyszłości. Pojawi się silne zadowolenie z sytuacji, zwłaszcza jeśli dowiesz się, że niedługo zostaniesz mamą.
Samotność zaczyna Ci ciążyć, a tu kolejny tydzień, gdzie nie pojawi się nikt, kto zawładnie Twoim sercem. Osoby, które poznajesz, może i są atrakcyjne, ale nie dostrzegasz w nich możliwości realizacji wspólnych zainteresowań, a tego właśnie oczekujesz po przyszłym wybranku.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły się pojawić między Wami.


RYBY

Ryby będące w związku, w którym od dłuższego czasu nienajlepiej się wiodło, będą miały okazję teraz to zmienić. Zaskoczysz czymś partnera, ale także i samą siebie. Odkryjesz w sobie cechy, o które się nie podejrzewałaś, a to sprawi, że w Waszym związku na nowo powieje świeżością uczuć.
Samotna Ryba jakoś nie będzie mogła dopasować się do nikogo, kto stanie na jej drodze. Pragniesz znaleźć partnera o cechach, jakie sama posiadasz, ale dostrzegasz tylko swoje zalety, nie widzisz wad, a każda nowo poznana osoba według Ciebie je ma.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej energii, która przepełni Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Zobaczcie także:
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 19.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×