Horoskop miłosny na ostatni tydzień roku!

Zobacz, czy to będzie szczególny czas dla Twojego serca!

horoskopmilosnysylwestermain.jpg

BARAN

Wolne, bardzo samotne Barany w tym właśnie ciekawym czasie mimo wszystko powinny uważać. Mogą zostać oszukane i wykorzystane uczuciowo. Lepiej spędzić Sylwestra ze znajomymi niż z wątpliwej jakości facetem. Zajęte już tego problemu nie mają, mają natomiast problem z partnerem, który nie ma zamiaru nigdzie iść. Ma rację. Lepiej zostać w domu, we dwoje. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


BYK

Większość wolnych Byków ma szansę poznać miłego, sympatycznego mężczyznę. Nie będzie to miłość życia, te znajomości nie potrwają długo, ale na Sylwestra i karnawał okażą się w sam raz. Te zajęte nie mają już wyboru, lepiej jednak będzie, jeśli pozostaną w domu. Pod koniec zabawy sylwestrowej pokłócą się i obrażą na siebie. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BLIŹNIĘTA

W początkach tygodnia nieliczne wolne Bliźnięta będą mały okazję poznać nieoczekiwanie dożywotniego partnera. Wasze plany sylwestrowe ulegną zmianie dosłownie w ostatniej chwili. Ale wszystkie będziecie się świetnie bawiły. Większość zajętych Bliźniąt zostanie w domu z lenistwa i oszczędności. Nieliczne, które spędzą Sylwestra poza domem, będą musiały się dobrze bawić. Zadowolone jednak nie będą. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


RAK

Uwaga na lokalizację uczuć. Poznany na zabawie mężczyzna zwykle okazuje się zupełnie inny w życiu codziennym. Nie dajcie się nabrać i dobrze każdego przetestujcie. Będzie gorzej, jak już się zaangażujecie. Dlatego Raki powinny być ostrożne, wolne nie muszą mieć na siłę partnera, może być tylko taki chwilowy. Zajęte nie powinny mieć pretensji do partnera, że chciałby tę noc spędzić w domu, tylko we dwoje, to typowe. Też będziesz się świetnie bawiła. 

Twój szczęśliwy kamień to turkmenit.


LEW

Wolny początek tygodnia sprzyja uczuciom, miłość to nie tylko uczucie do partnera, ale również do siebie samej. Nie kochając siebie nie możecie oczekiwać, aby i Was kochano. Powinny o tym pamiętać wolne Lwy. Pozwólcie się kochać, a będziecie szczęśliwe. Nie kochajcie za niego i za siebie, gorzko się rozczarujecie. Mniejszość z Was pozna całkiem sympatycznego, możliwe że na stałe, partnera i wejdzie z nim w nowy rok. Większość pozostanie wolna. Zajęte pochłoną ważne sprawy rodzinne i zabawa zejdzie na dalszy plan. Samo życie. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


PANNA

Wolne Panny lubią zmieniać partnerów i nigdy nie wiadomo, co jest grane na dziś. Niemniej jednak i one, niektóre na krótko, zapewnią sobie kogoś do pary na zabawę sylwestrową. Istnieje możliwość, że część na stałe. Uczucie będzie decydujące w tym przypadku. Już zajęte Panny wolą się bawić w rodzinnym gronie, zdecydowanie milej, sympatyczniej, przyjemniej dla ducha i ciała. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


WAGA

Ten tydzień dla wolnych Wag okaże się decydujący. Dziewczyny, nic na siłę, ten tydzień i tak należy do Was. Zróbcie sobie w tym tygodniu małe przyjemności, wyjazd na Sylwestra dla samotnych dobrze Wam zrobi, nie wrócicie same i będziecie się wspaniale bawić. Zajęte Wagi ominą te problemy, mają to już za sobą. Sylwestra spędzą jak zwykle w gronie znajomych i będą się zwyczajnie bawić. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


SKORPION

Bez względu na stan Skorpiony lubią się bawić. Do dobrej zabawy potrzebne jest odpowiednie, najlepiej mało znane towarzystwo. Przynajmniej część Skorpionów, nieważne wolna czy zajęta, powinna wyjechać na Sylwestra. Taka odmiana dobrze Wam zrobi. Wolne na zabawie dla singli poznają atrakcyjnego partnera (być może na dłużej). Zajęte oderwą się na krótko od domowego kieratu. Wszystkim taki wyjazd wyjdzie na dobre. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


STRZELEC

Dla wolnych Strzelców to ostatnie dni w tym roku, kiedy mogą upolować w miarę odpowiedniego partnera, może tylko na zabawę sylwestrową. Pamiętajcie, jeszcze dużo takich zabaw przed Wami, ten raz możecie spędzić w domu z rodziną. Też będzie miło, a taki do kochania pojawi się później. Zajęte Strzelce, a przynajmniej ich część, postanowią wyjechać i spędzić czas przyjemnie i z dala od rodziny. Ten pomysł bardzo im się spodoba i powtórzą go przy okazji. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


KOZIOROŻEC

Końcówka roku to raj dla Koziorożców. Większość wolnych pozna odpowiednich partnerów, niektóre już na stałe. Sylwester okaże się doskonale zorganizowany, zwłaszcza ten na wyjeździe. Będziecie się świetnie bawić, pozostaną miłe wspomnienia. Wolne Koziorożce wejdą w Nowy Rok roztańczone. Uwaga, zajęte Koziorożce, lepiej zostać w domu. Możecie z zabawy wrócić do domu pokłócone i obrażone. Później emocje opadną, ale niesmak zostanie. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.


WODNIK

Z natury wybredne Wodniki wolą pozostać w domu, niż męczyć się na zabawie z „przecenionym” partnerem. Wolne powinny to przemyśleć, zafundować sobie Sylwestra dla singli i dobrze się bawić lub zostać w domu (z korzyścią dla siebie). Zajęte Wodniki mają dylemat, zostać z rodziną, wyjechać czy też wybrać zabawę na miejscu. Zdecydowanie wyjechać lub zostać w domu. Zabawa we dwoje też jest bardzo przyjemna. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


RYBY

Niezdecydowanie Ryb znane jest wszystkim. Prawie zawsze mają problemy co zrobić, co wybrać, gdzie się zabawić. Wybór partnera to dla nich ogromny kłopot i w tym przypadku wolne Ryby powinny kierować się tylko uczuciem. Najlepsza zabawa jest we dwoje lub w gronie dobrych znajomych. Ryby nie lubią tłoku i z natury są podejrzliwe. Jak trudne jest życie z Rybą wie tylko najbliższa rodzina, a partner musi mieć anielską cierpliwość. Niemniej ostatnie dni roku, a zwłaszcza Sylwester, spędzą na doskonalej zabawie. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Środa 28.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×