Horoskop miłosny od 04.09. do 10.09.

Czy w tym tygodniu się zakochasz? Sprawdź!

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

Wolne, samotne Barany w tym tygodniu będą miały okazję przeżyć gorący romans. Tylko nieliczne rozwiną go w stały związek, większość jednak poprzestanie na romansie i poczeka na kogoś bardziej dla nich odpowiedniego. Wolne z odzysku są bardziej wymagające i zwykle ostrożnie podchodzą do każdej znajomości – pozwolą sobie na romans, ale nie na związek. 

Zajętym Baranom nie w głowie romanse. Początkowo dbają o partnera, a później zwykle nie mają czasu. Zawsze coś innego jest ważniejsze. Właśnie w ten sposób najłatwiej stracić partnera. 


Twój szczęśliwy kamień to granat.


BYK

Samotne, wolne Byki, a przynajmniej mniejsza ich część, pozna w tym tygodniu partnera, takiego już na stałe. Początkowo nic nie będzie na to wskazywało, ale w miarę upływu czasu, partner okaże się tym odpowiednim. Większość nie będzie miała nawet okazji do poznania kogokolwiek, a poza tym jesteście wybredne. 

Zajęte Byki mogą już być spokojne o swoją przyszłość, powinny jednak uważać. Miłość nie jest dana na zawsze, trzeba ją pielęgnować, a Ty nie masz na to czasu. 


Twój szczęśliwy kamień to agat.


BLIŹNIĘTA

Wolne, bardzo samotne Bliźnięta niewiele osiągną w tym tygodniu. Nie pojawi się nikt godny ich uwagi, nie nadający się nawet do romansu bez zobowiązań. Dlatego powinny zająć się sobą, swoimi sprawami, a nie czekać na amanta. 

Zajęte już Bliźnięta w tym tygodniu powinny się zająć sprawami rodzinnymi. Czas na sprawy osobiste przyjdzie niedługo, teraz zajmij się rodziną. 


Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

RAK

Wolne Raki nie będą miały w tym tygodniu żadnego wyboru. Nie pojawi się nikt, na którego widok podskoczy im ciśnienie, a motyle zaczną fruwać. Również pod względem towarzyskim tydzień okaże się do niczego, pojawi się bowiem tylko towar kompletnie przeceniony. 

Zajęte Raki bardziej interesują się teraz sprawami rodzinnymi i nie mają czasu na życie towarzyskie. Są zbyt pochłonięte rodziną i życiem osobistym. 


Twój szczęśliwy kamień to obsydian.


LEW

Wolne Lwy lubią flirty i romanse, wolą później założyć rodzinę. Dość późno spotkają odpowiedniego partnera, dlatego też tylko nieliczne z Was poznają mężczyznę do stałego związku. Taka możliwość pojawi się w tym tygodniu i całkiem odmieni Wasze życie. 

Zajęte Lwy zupełnie się zmieniły, teraz najbardziej interesuje je życie osobiste i rodzinne. Partner jest dla Was w chwili obecnej najważniejszy. 


Twój szczęśliwy kamień to turkus.


PANNA

Wolne i bardzo samotne Panny w tym tygodniu nie będą miały szczęścia i możliwości poznać nikogo odpowiedniego. Może się jedynie trafić towar bardzo przeceniony. Lepiej na siebie uważajcie, może Was zafascynować i później będziecie tego żałować. 

Zajęte Panny w tygodniu ogarną sprawy rodzinne i domowe. Postawią na sprawy osobiste i wyjadą na weekend tylko z partnerem. 


Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

WAGA

Wolne Wagi (tylko ich część) zakończą w tym tygodniu samotne życie. Mężczyzna, którego poznają, okaże się tym na całe życie i w dodatku normalnym osobnikiem. Warto będzie w niego zainwestować. Pozostałe Wagi, które nadal będą wolne, zajmą się tym, czym zajmowały się dotychczas. 

Natomiast te, które są zajęte od dawna, powinny pomyśleć o swoim partnerze i o poprawie relacji z nim. Pomyślcie o Waszej przyszłości. 


Twój szczęśliwy kamień to opal.


SKORPION

Samotne Skorpiony w dalszym ciągu pozostaną samotne. Nie poznają w tym tygodniu nikogo sensownego do stałego związku, może się tylko trafić osobnik do romansu bez zobowiązań. Dobre i to, na bezrybiu i rak rybą. 

Zajęte Skorpiony czasem mają już dość życia rodzinnego. Nie mogą w samotności podrapać się w… Czasem marzy im się samotny wyjazd gdzieś daleko, całkiem w nieznane. 


Twój szczęśliwy kamień to malachit.


STRZELEC

Wolne Strzelce ten tydzień mogą spokojnie przeznaczyć na symboliczne polowanie. Tylko nieliczne z Was będą miały szczęście. Pozostałe będą musiały jeszcze poczekać na swój czas. 

Zajęte Strzelce swój czas podzielą między bliskich i partnera. Czasem tak trzeba, aby zapanować nad całością. Macie udany związek, miłą rodzinę, a wszystko to zawdzięczacie sobie. 


Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

KOZIOROŻEC

Wolne, samotne Koziorożce, chociaż często zapominają o swojej samotności, to jednak w tym tygodniu nie poznają tego przeznaczonego dla siebie. Mimo wszystko prowadzą udane, ożywione życie towarzyskie i partner jest im właściwie potrzebny tylko do seksu. Wolą więc być wolne i niezależne i bardzo to lubią. Nie czekają na tego odpowiedniego, tylko starają się, aby ten czas tak szybko nie nadszedł. 

Tym, które założyły już rodziny, mimo że kochają partnera, nie bardzo odpowiada sytuacja, że jednak są zależne od innych. 


Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


WODNIK

Wolne, całkowicie niezależne Wodniki w zasadzie wolą być same niż zależne od partnera. Dostosują się do mężczyzny, jeżeli on dostosuje się do nich. Wodniki są trudne w codziennym życiu, taki już mają charakter. Szansa na poznanie odpowiedniego osobnika jest niewielka. 

Zajęte, pozostające w stałym związku Wodniki bardzo sobie cenią życie rodzinne, ale dużo wymagają od partnera. Pod koniec tygodnia trafi się Wam wspólny weekendowy wyjazd. 


Twój szczęśliwy kamień to chryzopraz.


RYBY

Zupełnie wolne, bardzo samotne Ryby w tym tygodniu będą miały możliwość poznania odpowiedniego mężczyzny. Zrealizują swój plan. Ryb nie interesuje luźny związek, one chcą być żonami, chociaż przez chwilę. 

Zajęte Ryby spełniają się w życiu rodzinnym i chcą mieć swoją jak najszybciej. Dbają o partnera, czasem nawet za bardzo i starają się mu towarzyszyć wszędzie tam, gdzie to możliwe. 


Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl


 zdjęcie: iStock

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 04.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nowoczesne i unikalne robione pod Ciebie drzwi szklane Warszawa https://cienkusz.com.pl w nowej odsłonie zachwycą Twoich znajomych nie czekaj zadzwoni do nas
Dodano: 2018-01-02 09:31:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×