Horoskop miłosny od 05.06. do 11.06.

Czy w tym tygodniu wpadniesz w sidła Kupidyna?

horoskopmilosnymainstyczenhenrietta11.jpg

BARAN

Wolne Barany właściwie nie mają na nic ochoty. Mężczyźni, którzy mieli być na stałe, okazali się w większości pomyłkami, a Wy macie ich dosyć. Pamiętajcie, zanim zaczniecie marudzić, że nie macie szczęścia do mężczyzn, „normalnych” mężczyzn nie ma, wyginęli jak mamuty, a nieliczne wyjątki tylko potwierdzają regułę. Zajęte Barany mają również te problemy, ich partnerzy okazali się „towarem z przeceny”. Niby są w porządku, ale czegoś im brakuje. Nie wymieniaj ich jednak na nowszy model, możesz trafić gorzej. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


BYK

Wolne Byki na weekendowym wyjeździe będą miały okazję do poznania interesującego mężczyzny, który dla niektórych okaże się tym właściwym. Nie uwolnisz się od przeznaczenia. Zajęte już Byki nieposiadające, a chcące potomstwa, mogą się spokojnie tym zająć. Jest to zresztą zajęcie przyjemne i bardzo zdrowe dla organizmu. Lubią je wszyscy, jednak co innego, jeżeli dodatkiem jest uczucie, a co innego jeżeli jest to tylko seksgimnastyka. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


BLIŹNIĘTA

Zajęte Bliźnięta powinny więcej czasu poświęcić partnerowi i bliskim. Twoje zaangażowanie zawodowe sprawia, że czują się odsunięci na dalszy plan. Ponieważ nie możesz zaniedbać pracy, pozwól sobie na chwilę relaksu z bliskimi w czasie weekendu. Samotne Bliźnięta nadal nie będą miały okazji poznać kogoś konkretnego, co najwyżej kogoś do przelotnego związku. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


RAK

Raki zwykle bywają kapryśne, zwłaszcza te wolne. W tym tygodniu mogą sobie kaprysić i tak nic z tego nie będzie, nie poznacie tego jedynego. Nadchodzi lato, czas totalnej rozrywki. Wtedy kogoś znajdziecie. Zajęte Raki zajmą się sprawami domowymi i rodzinnymi, a nie zabawą. Coś za coś. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


LEW 

Lwy, zwłaszcza te wolne, będą miały okazję poznać interesującego mężczyznę. Okaże się być partnerem na lata, nie można przepuścić takiej okazji, to jedyna taka osoba naprawdę do Was pasująca. Oczywiście, tylko nieliczne będą miały okazję ją poznać. Nie żyjemy na bezludnej wyspie, zajęte też poznają wiele interesujących osób, ale skoncentrują się tym razem na potrzebach partnera, możecie również pomyśleć o powiększeniu rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


PANNA

Panny są pomysłowe, świadczy o tym sposób i zapał, z jakim szukają partnera. Niestety w tym tygodniu nie ma na to żadnych szans. Dlatego też powinny zaufać swojemu urokowi i zdecydować się na romans bez zobowiązań. Warto, będzie co wspominać na stare lata, a krótki romansik doda życiu smaku i podniesie Wasze Ego. Te zajęte też miałyby ochotę na romans, ale niestety nie mają na to czasu, zajęte codziennymi sprawami. Trudno, jakoś to przeżyją, a partner im to wynagrodzi. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


WAGA

Dla samotnych Wag ten tydzień może się okazać bardzo owocny. Wiele z Was w tym tygodniu pozna swoją drugą połowę, a cała reszta zadowoli się różnej jakości namiastkami, czyli związkami przelotnymi, bez przyszłości. Zajęte Wagi, zamiast partnerem, zajmą się sprawami rodzinnymi, mocno ostatnio zaniedbanymi. Czasami tak trzeba. Sprawy rodzinne są w wielu przypadkach ważniejsze od relacji osobistych. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.


SKORPION

Wolne Skorpiony ten tydzień uznają za udany. Twój czar i urok przyciągnie uwagę płci przeciwnej. Niestety, ale spośród nich nie będzie dało się wyłowić nikogo konkretnego. Trafią się tylko tacy do niezobowiązującego flirtu. Zajęte Skorpiony poprzestaną na poprawie relacji rodzinnych, osobiste nie wymagają korekty, chociaż od dłuższego czasu żyjecie razem, ale osobno. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


STRZELEC

Większość samotnych Strzelców będzie miała możliwość poznania pod koniec tego tygodnia wyjątkowego, wolnego mężczyznę, sporo od siebie starszego. Ta znajomość szybko zmieni się w stały związek. Okaże się, że jesteście wyjątkowo do siebie dobrani. Natomiast zajęte Strzelce poznają ciekawe pary i osoby pojedyncze, które okażą się przyjaciółmi rodziny. Będzie z kim wyjeżdżać na urlop.

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


KOZIOROŻEC

Bardzo samotne Koziorożce również i w tym tygodniu nie spotkają tego odpowiedniego i w najlepszym przypadku będą musiały zadowolić się mało konkretną namiastką. Gdyby to było takie nieskomplikowane, nikt nie byłby sam i nie byłoby to problemem. Presja środowiska sprawia, że do tej pory kobiety wolne uważane są za niepełnowartościowe. Zajęte Koziorożce te problemy mają już za sobą, wychowały już partnera na pełnowartościowego towarzysza życia i teraz mogą sobie spokojnie odpocząć w otoczeniu rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


WODNIK

Wszystkie Wodniki, te wolne i te zajęte, będą miały chwilę odpoczynku. Wolne nie będą musiały nic robić, aby zainteresować sobą niekoniecznie ciekawego mężczyznę. Ten właściwy pojawi się sam w odpowiedniej chwili. Zajęte już nie muszą nikogo kusić i uwodzić, mają już tego jedynego, który okazał się totalną przeceną. Teraz czas na odpoczynek od różnych sensacji. 

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.


RYBY

Wolne i bardzo samotne Ryby (tylko część z nich) poznają w tym tygodniu wyjątkowego mężczyznę, prawie swoją drugą połówkę. Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, a wakacje spędzą już razem. Szkoda, że nie wszystkie, ale zawsze to pociecha, że i Wy poznacie kogoś odpowiedniego. Te zajęte w większości mają już swoje połówki, trzeba je tylko czasem dopieścić. Zróbcie to koniecznie w tym tygodniu, to dobry czas na kochanie i na powiększenie rodziny.

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 05.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×