Horoskop miłosny od 12.06. do 18.06.

Który znak zakocha się w tym tygodniu po uszy? Sprawdza wróżka Henrietta!

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

W tym tygodniu wolne Barany, bez względu na powód i wiek, będą miały powodzenie u płci przeciwnej. Niestety żaden z adoratorów nie okaże się tym właściwym. Przynajmniej nie będzie nudno, a dłuższy weekend będzie służył flirtom i niezobowiązującym romansom. Będzie się działo. Zajęte Barany też będą budziły zainteresowanie, ale ze względu na zazdrość partnera, nawet niewinny flirt okaże się niemożliwy do zrealizowania. Taka zazdrość jest bardzo uciążliwa, ale na szczęście jest to jedna z nielicznych jego wad. Ten długi weekend albo spędzisz w domu, albo cały czas spędzisz tylko z nim. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


BYK

Ten tydzień okaże się wyjątkowo udany, zwłaszcza dla wolnych Byków, będzie można spokojnie wypocząć. Zabłyśniecie, oczarujecie przedstawicieli płci przeciwnej i dodatkowo będziecie się świetnie bawiły. Z dużej liczby różnego rodzaju adoratorów wyłoni się ten jedyny, taki na całe życie. Doświadczy tego tylko część z Was, większość nadal pozostanie sama. Zajęte Byki również skupią na sobie wzrok płci przeciwnej, a ponieważ już są zajęte, a ich związek udany, będą mile zaskoczone zauroczeniem innych mężczyzn. Tak czy inaczej poczujecie się docenione i bardzo kobiece. Weekend poświęcicie na poprawę relacji rodzinnych. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

BLIŹNIĘTA

Bardzo samotne, wolne Bliźniaki ten tydzień też mogą spisać na straty. Owszem, pojawią się w ich życiu mężczyźni, ale żaden z nich nie okaże się tym właściwym. Trudno, trzeba będzie jeszcze zaczekać. Możecie wybierać: zaczekać na tego właściwego (nie wiadomo jak długo), czy też zdecydować się na towar zastępczy. Zajęte Bliźniaki te dylematy mają już za sobą. Wybrały już partnera i jak na razie nie mają zamiaru wymieniać go na nowy model. Nie jest idealny, ale za to swój i co najważniejsze, można nim kierować. Nie sprzeciwia się. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


RAK

Wolne Raki narzekają na swoją wolność, ale poniekąd same są jej przyczyną. Zupełnie bez powodu potrafią się wycofać z zupełnie niezłej relacji, ale nadal narzekają na brak powodzenia. Poza tym, to kim jesteś nie zależy od partnera, tylko od Ciebie. Ten tydzień z przedłużonym weekendem daje wiele możliwości poznawczych. Raki już zajęte długi weekend spędzą w domu, trochę posprzątają, ugotują, a większość czasu spędzą na nicnierobieniu, pławiąc się w błogim lenistwie. Będą mogły sobie na to pozwolić. 

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.

LEW

Lwy ogólnie mają wysokie mniemanie o sobie. Jest to częściowo przyczyną braku partnera. Syndrom Księżniczki przeszkadza w życiu codziennym, przeszkadza również w wyborze właściwego mężczyzny i w założeniu rodziny. Jeżeli chcecie nie mieć takich problemów, powinnyście się pozbyć tego syndromu. Inne cechy mogą pozostać, nie są przeszkodą, tylko zaletą. Ten tydzień wykorzystajcie tylko dla siebie, to poprawi Wam nastrój. Zajęte Lwy, już dawno pozbawione tego syndromu, w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim sprawami rodzinnymi, a właściwie ich poprawą. W Waszym związku zaczynają się problemy, trzeba zapobiec ich rozwojowi. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


PANNA

Wolne Panny, a przynajmniej ich część, będą miały okazję poznać odpowiedniego mężczyznę, takiego na stałe, na którego długo czekały. Większość niestety będzie musiała obejść się smakiem lub zainwestować w takiego „niepełnowartościowego”. Tych odpowiednich jest zdecydowana mniejszość. Zajęte Panny poukładały już sobie życie osobiste i pomimo, że należą oni do tych niepełnowartościowych, to jednak nie narzekają. Mają rodzinę, partnera, który się słucha i perspektywy zawodowe przed sobą. Nie pragną niczego więcej. Są szczęśliwe. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


WAGA

Długi weekend zapowiada się obiecująco dla Wag, zwłaszcza tych wolnych. Poznają na wyjeździe sympatycznego mężczyznę. Jeśli nie na stałe, to na bardzo długo. Nie zapomnijcie wziąć od niego numeru telefonu, tak na wszelki wypadek. Ten tydzień naprawdę okaże się dla Was wyjątkowy i będzie obfitował w niespodzianki. Zajęte Wagi mają teraz tylko jeden dylemat: jak efektywnie i bez rodziny spędzić długi weekend. Fakt, należy Wam się odpoczynek i solidny relaks, ale wyprawę w nieznane należy zaplanować wcześniej. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


SKORPION

Skorpiony potrafią być złośliwe, zwłaszcza te wolne. Jak na razie to nie pojawi się w tym tygodniu żaden konkretny mężczyzna – czyli ktoś w rodzaju księcia. Niestety, ale trzeba będzie zadowolić się namiastką. Powinnaś to zaakceptować. Zajęte Skorpiony coś o tym wiedzą. Pozostają w udanym związku właśnie z taką namiastką i nie mają zamiary niczego zmieniać w swoim życiu. Może tylko potrzebują więcej pieniędzy. Nic więcej nie jest im potrzebne. Należą do tej części Skorpionów, które mają udane życie uczuciowe i osobiste. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


STRZELEC

Wolne Strzelce ten tydzień, a właściwie jego drugą połowę, przeznaczą na polowanie, zapolują na odpowiedniego partnera. Niestety z polowania nic nie wyjdzie, ale poznają sporo ciekawych osób. W dalszej przyszłości jedna z nich okaże się życiowym partnerem. więc w sumie polowanie będzie udane. Problemy w związku przerosły już zajęte Strzelce, mają tylko dwa wyjścia: albo się rozstać albo na siłę ciągnąć coś, co już nie istnieje. Lepiej będzie się rozstać. Może to okrutne, ale jeżeli 

nie ma co naprawiać, to jednak lepiej się pożegnać. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


KOZIOROŻEC

Niepokorne, wolne Koziorożce nie mają parcia na tego właściwego. Jeżeli się trafi, nie pogardzą, ale „spodnie” u ich boku nie są konieczne do podkreślenia swojej wartości. Poza tym mało jest panów Wam dorównującym. Dlatego spokojnie sobie czekacie na motyle w brzuchu. Zajęte Koziorożce wykorzystają długi weekend na zacieśnienie więzi rodzinnych. Przede wszystkim powinno Wam zależeć na relacjach partnerskich. Ostatnio bardzo się pogorszyły, ale da się wszystko uratować. 

Twój szczęśliwy kamień to fluoryt.


WODNIK

Wodniki zwykle mają trudności z poznaniem odpowiedniego partnera. Poznają takich najmniej odpowiednich. Lepiej zaczekać niż pakować się w następną nieudaną znajomość. Ten tydzień również pod tym względem nie będzie inny. Nastawcie się lepiej na wypoczynek w czasie długiego weekendu. Zajęte Wodniki nie mają problemów w związku, wzajemne relacje układają się naprawdę dobrze. Jedynie relacje rodzinne wymagają uwagi i trzeba je poprawić. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RYBY

Wolne Ryby w tym tygodniu nie poznają nikogo odpowiedniego i będą musiały zadowolić się luźnymi znajomościami, niczym szczególnego się Wam nie przytrafi. Zwykle robicie krok do przodu i dwa kroki do tyłu, trudno Wam podjąć konkretną decyzję. Ryby pozostające w związkach do tej pory zastanawiają się, czy decyzja była odpowiednia. Ich związek nie jest najlepszy, trzeba nad nim popracować. Najlepszy byłby wspólny wyjazd tylko we dwoje. Weekend jest długi, więc dacie radę poprawić Wasze relacje. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 12.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×