Horoskop miłosny od 20.02. do 26.02.

Miłość Ci wszystko wybaczy? Sprawdź!

romantyczny-seks2-horoskop.jpg

BARAN

Wolne Barany, a przynajmniej ich część, ogarnie w tym tygodniu magia miłości. Poznają interesujący obiekt, który odwzajemni ich uczucia z wzajemnością. Czasem warto zaszaleć, a ten tydzień skłania do takich zachowań. Warto być obiektem zainteresowania płci przeciwnej. Twoje samopoczucie znacznie się poprawi, jak również samoocena. Zajęte Barany większość tych problemów mają już za sobą, ale lubią się podobać nie tylko swojemu partnerowi. Mają na to swoje sposoby. Pamiętaj również o poprawie relacji między Wami. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


BYK

Samotne, wolne Byki w tym tygodniu spotkają tylko „towar zastępczy”, czyli nic konkretnego. Na takiego odpowiedniego niestety musicie jeszcze zaczekać. Za to przed Wami gorący romans bez zobowiązań. Przeżyjecie wspaniałe chwile i będziecie się świetnie bawiły. Czekanie ma też swoje zalety. Byki będące w stałym związku chcą w dalszym ciągu być atrakcyjne, nie tylko dla partnera. Ten tydzień należy do Was. Postarajcie się równie poprawić relacje rodzinne. 

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.


BLIŹNIĘTA

Dwoistej naturze Bliźniąt towarzyszy brak umiejętności podejmowania decyzji. Nie potrafią się zdecydować na wybór partnera i zwykle podejmują fatalną decyzję. Część z Was będzie miała możliwość poznania naprawdę odpowiedniego mężczyzny, nie zastanawiajcie się więc za długo i nie wypuszczajcie go z łapek. To dobry wybór. Zajęte Bliźniaki powinny być zadowolone, mają dobrego, normalnego partnera, seks z nim sprawia im przyjemność. Jedynie relacje rodzinne są zbyt chłodne. Cóż, nie można mieć wszystkiego. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


RAK

Wolne Raki są samotne na swoje własne życzenie. Mało jest osób, które spełnią ich oczekiwania, za wysoko ustawiły poprzeczkę i teraz się zastanawiają, dlaczego żaden partner nie zagościł w ich życiu na dłużej. Wasze postępowanie sprawia, że potencjalny partner woli się wycofać. W tym tygodniu też Was to spotka, najwyższy czas na zmiany. Zajęte jakimś cudem Raki ten tydzień powinny przeznaczyć na poprawę relacji z partnerem i zmienić rutynę w wulkan seksu. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

LEW

Wolne Lwy, a przynajmniej ich część, poznają w tym tygodniu kogoś naprawdę wyjątkowego, nie będzie to przelotna znajomość, tylko taka długodystansowa. Zacznie się jednak teraz, na początku tego tygodnia. Nie zmarnuj tego, Lwie, a masz do tego wrodzony talent. Podziwiane przez otoczenie Lwice kwitną. Tak będzie i tym razem. Zajęte Lwy, a zwłaszcza Lwice, nie mają za wiele czasu na miłość, przygniata je proza życia. Uwagi natomiast wymagają sprawy typowo rodzinne, zwłaszcza kontakty z rodzicami. Poświęć im ten tydzień. 

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


PANNA

Wolne Panny w tym tygodniu pójdą na całość, ale tylko niektóre z Was poznają swoją prawdziwą połowę. Będziecie zaskoczone i zachwycone, że trafiło się Wam takie cudo do wyłącznego użytku na lata. Na razie jednak będziecie zadowolone z fajnego chłopaka, którego będą zazdrościły Wam koleżanki. Natomiast zajęte Panny, zwłaszcza te z krótkim stażem, trochę narzekają na konieczność życia razem. Zapominają, że związek to nie zabawa, tylko proza życia. Nawiązany flirt w tym tygodniu może im zepsuć związek. Powinny uważać. 

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.


WAGA

W życiu wolnych Wag pojawiły się problemy. Zdarza się to co jakiś czas, trafiło na ten tydzień. Chandra połączona z lekką depresją. Na szczęście niektóre poznają w tym tygodniu bardzo przystojną odtrutkę i znajdą się w grupie zadowolonych z życia kobiet. Dla nich te dni okażą się wyjątkowo udane. Zajęte Wagi uporządkują w tym tygodniu swoje sprawy rodzinne i dopiero później zajmą się partnerem. Wasze uczucie znów rozkwitnie na nowo w tym tygodniu i znacznie się poprawią Wasze wzajemne relacje. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.


SKORPION

Skorpiony bywają rozrywkowe – młode i stare, wolne i zajęte – wszystkie z dystansem podchodzą do wszystkiego. Wolne Skorpiony w tym tygodniu (oczywiście nie wszystkie) będą miały możliwość przeżyć gorący romans, ale żadna z Was nie pozna tego na stałe. Natomiast romans okaże się ekscytujący, ale bez zobowiązań. Ciekawe, na jak długo? Zajęte Skorpiony mogą teraz tylko pomarzyć o romansie. Ten tydzień będą miały wyjątkowo pracowity. Małe dzieci wymagają dużo uwagi i zaangażowania. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

STRZELEC

Wolny Strzelcu niestety i w tym tygodniu nie będzie możliwości poznania nikogo konkretnego do stałego związku, najwyżej do romansu i to takiego bez zobowiązań. Możecie się starać, ale ten tydzień jest dla Was stracony. Mogą się przytrafić znajomości krótkie i byle jakie, takie jedno lub dwudniowe. Ten tydzień nie będzie należał do udanych. Zajęte Strzelce powinny uważać na zachowanie partnera, wszystko wskazuje na to, że chciałby Was wymienić na nowszy model. Lepiej uważać. 

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryna.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce (część z Was) poznają w tym tygodniu mężczyznę, nie tylko do seksu, ale do stałego związku. Ten tydzień będzie dla Was wyjątkowo udany. Pojawi się konkretny mężczyzna, dostaniecie awans w pracy. Wszystko zacznie się nareszcie powoli stabilizować. Warto było trochę poczekać. Zajęte Koziorożce nie będą miały takiego szczęścia w tym tygodniu. Wasz związek zaczyna się sypać, powinnaś w tym tygodniu zająć się poprawą Waszych relacji. Dobrze by było zająć się powiększeniem rodziny. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


WODNIK

Wolne Wodniki dlatego są same, bo cenią sobie swoją niezależność. Panowie mogą istnieć w ich życiu jako dodatek. Jeżeli związek, to tylko partnerski. Samotności się nie boją, tylko fałszywych przyjaciół, którzy często się przy nich kręcą. To bardzo specyficzne osoby, jak kochają to na zawsze i uznają tylko czarne-białe, bez odcieni szarości. Zajęte przez przypadek Wodnik zwykle nie zmieniają partnera na nowszy model, są typowo monogamiczne i za to są cenione jako partnerki. Czasem tylko ogarnia je tęsknota za czymś niewiadomym. Ten tydzień okaże się udany. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


RYBY

Wolne Ryby bardzo lubią być swobodne we wszystkim, w tym tygodniu tylko niewielka część z nich pozna wielką miłość swojego życia. Pozostałe będą zmuszone jeszcze poczekać na stałego partnera, ale będą miały możliwość poznania sympatycznego chłopaka do romansu bez zobowiązań. Każda dostanie coś dla siebie, krótkie znajomości też są potrzebne. Zajęte Ryby w tym tygodniu powinny zrobić porządki w swoim życiu osobistym. Wasz związek się sypie, trzeba się zająć partnerem i solidnie go dopieścić

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 20.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×