Horoskop miłosny od 20.06. do 26.06.

Kto wie, czy za rogiem nie czeka miłość? Sprawdź!

milosny milosny.jpg

BARAN

Samotne, wolne Barany będą miały swoje pięć minut. Powodzenie przerośnie ich oczekiwania. Wasz czar oszołomi każdego mężczyznę, nie opędzicie się od adoratorów. Niestety, zabraknie wśród nich tego jedynego, natomiast nie zabraknie wrażeń erotycznych. Zajęte Barany powinny się zająć swoim życiem rodzinnym i poprawić jakość Waszego współżycia. Wkradła się do niego rutyna i nuda.

Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.

BYK

Wolne Byki zdecydują się iść na całość. Wasz wdzięk i urok oczarują każdego. Zabraknie tylko tego jedynego, ale i tak będziecie się dobrze bawić. Okazji nie zabraknie. Cały tydzień zapowiada się bardzo rozrywkowo, trzeba to maksymalnie wykorzystać. Zajęte Byki co prawda nie mają tyle wolności, ale i tak zaczną wprowadzać innowacje w swoim życiu erotycznym. Nie tylko teraz, ale i w późniejszym czasie.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta, zwłaszcza wolne, też będą mogły trochę zaszaleć. Zapowiada się wspaniały romans, pojawi się mężczyzna, z którym przeżyjesz niezapomniane chwile i doznania. Będziesz miała co opowiadać wnukom. Bliźnięta pozostające w związku będą również bardzo aktywne w tym tygodniu. Nuda i rutyna ominą Waszą sypialnię.

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

RAK

Wolne Raki nie będą miały czasu się wykazać. Zajęte pracą lub nauką, zapomną na chwilę o życiu osobistym, jednocześnie mając w perspektywie ważne zmiany w życiu zawodowym. Odłożą więc na później nic właściwie nie dające romanse. Zajęte Raki, pilnujcie swoje połówki, mogą im się zdarzyć chwile zapomnienia.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

LEW

Wolne Lwy powinny zachować umiar w postępowaniu. Nie będą miały okazji poznać kogoś odpowiedniego, a po przelotnej przygodzie może pozostać niesmak. Lepiej uważać, pamiątka po przygodzie może być bardzo niemiła. Zajęte Lwy, ten tydzień wymaga kompromisu. Nie może Cię pochłonąć tylko praca lub tylko igraszki erotyczne. Musisz podzielić swój czas.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

PANNA

Wolne, absolutnie samotne Panny będą miały bardzo spokojny czas. Nie powinnyście reagować na męskie zaczepki. Żaden z nich nie spełni Waszych oczekiwań, więc możecie spokojnie na nich nie reagować. Zajęte Panny spędzą ten tydzień bardzo spokojnie, bez żadnych rewelacji. Jest to czas na odpoczynek.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

WAGA

Wolne Wagi mogą sobie spokojnie odpocząć, nie pojawi się w ich życiu nikt konkretny. Będzie czas na pracę, nadrobienie zaległości, teatr lub muzeum. Natomiast w weekend wyprawa za miasto lub grill u znajomych. Zajęte Wagi mogą spokojnie zająć się po pracy poprawą wzajemnych relacji i zainicjować zmiany w swoim życiu erotycznym.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

SKORPION

Skorpiony tak naprawdę nigdy nie są samotne. Co najwyżej mogą być wolne, czyli bez partnera. Otacza Was wielu przyjaciół i znajomych, ale brak Wam kogoś naprawdę bliskiego. Jak na razie poznanie kogoś takiego jest niemożliwe. Zajęte Skorpiony trochę się duszą w obecnym związku, zaczęła Was zjadać nuda i rutyna. Pomyślcie o tym.

Twój szczęśliwy kamień to rubin.

STRZELEC

Wolne Strzelce, a przynajmniej (niewielka) część z nich, będzie miała możliwość poznać kogoś odpowiedniego, takiego na całe życie. Bez wysiłków i specjalnych starań, sam wejdzie Wam w ręce. Większość jednak spędzi ten czas zupełnie spokojnie. Zajęte Strzelce powinny się zająć pracą zawodową, na życie osobiste przyjdzie czas.

Twój szczęśliwy kamień to oliwin.

KOZIOROŻEC

Koziorożce z natury są spokojne, nieliczne poznają kogoś naprawdę odpowiedniego. Żadnych innych zmian nie będzie. Zajęte Koziorożce niewiele zmienią w swoim życiu, wpadły w rutynę i dobrze im z tym. Nie mają zamiaru niczego zmieniać.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WODNIK

Wolne Wodniki, a przynajmniej ich część, będą mogły się wyszaleć. Poznają odpowiednich do tego znajomych i stracą na to trochę pieniędzy. Ogólnie jednak więcej czasu zajmą sprawy służbowe niż miłosne. Zajęte Wodniki natomiast dużo czasu poświęcą na poprawę życia erotycznego.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

RYBY

Większość Ryb jest niezdecydowana w swoich postanowieniach. Spotkacie odpowiedniego mężczyznę i nie powinnyście się zawahać. Decyzja okaże się bardzo dobra, a Wasze łóżko nigdy już nie będzie puste. Zajęte Ryby powinny trochę popracować nad swoim związkiem, dopieścić partnera i wprowadzić nowinki do sypialni.

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: Shutterstock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 20.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×