Horoskop miłosny od 26.09. do 02.10.

Czy za rogiem czeka nowa miłość? Na to pytanie odpowiada wróżka Henrietta!

jesiennaparamain.jpg

BARAN
Zapowiada się dobry tydzień dla Baranów. Prawie wszystkie ustabilizują swoje życie osobiste i nabiorą pewności siebie. Wolne mają szansę poznać odpowiedniego partnera, takiego długoletniego, prawdopodobnie na stałe. Okaże się on wielką miłością Waszego życia, Wy jego też. Zajęte ustabilizują swój związek, poprawią swoje relacje z partnerem i uczucie znów zawita do Waszego związku. Część z Was pozwoli sobie (z nudów) na krótki romans bez zobowiązań. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


BYK
Byki z natury są wojownicze, uczucie jednak sprawia, że łagodnieją. Jednak niczym nieuzasadniona zazdrość to ich cecha wrodzona. Można z tym walczyć, ale wynik okaże się mizerny. Wolne Byki powinny o tym pamiętać i nie nastawiać na zdradę ze strony każdego partnera, zniszczycie sobie w ten sposób dobry związek. Macie okazję spotkać w tym tygodniu interesującą, intrygującą osobę. Nie zepsujcie tego. Wiedzą coś o tym zajęte Byki, które czasem przeżywają katusze, rozstając się, nawet na krótko, ze swoją połówką. Powinniście poprawić Wasze relacje, nie kłócić się bez powodu i wprowadzić urozmaicenie do życia intymnego

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


BLIŹNIĘTA
Życie osobiste Bliźniąt zwykle jest bardzo zawiłe. Starają się zadowolić wszystkim i nie potrafią zrozumieć, że jest to niemożliwe. Wolne Bliźnięta, pomimo starań, nie spotkają odpowiedniego partnera. Owszem, trafią się tacy, nawet na dłużej, niektórzy nawet na stałe (to dla niecierpliwych), ale przysporzą Wam tylko zmartwień. Lepiej poczekać niż się męczyć. Niektóre z zajętych podejmą decyzję o rozstaniu, większość nic nie będzie zmieniała w swoich związkach. Po prostu osuniecie problemy na bok i zajmiecie się jeszcze jedną próbą poprawienia Waszych relacji. Nic tak nie godzi jak udany seks. 
Twój szczęśliwy kamień to karneol.


RAK
Niestety, ale większość Raków działa na zasadzie „krok do przodu, dwa kroki do tyłu”. Zasadę tę często stosują w życiu osobistym, czekając na rycerza lub księcia, zapominając, że rycerzy już nie ma, a książąt jest jak na lekarstwo. Wolne Raki będą miały możliwość poznania w tym tygodniu sympatycznego, odpowiedniego partnera. Nie wybrzydzajcie, lepszy może się już nie trafić, a spokojna miłość przyjdzie z czasem. Zajęte Raki te dylematy mają już za sobą, ale gryzie je niepewność, czy są wystarczające dobre dla partnera. Nie powinniście o tym myśleć, to się już sprawdziło w codziennym życiu. Łączy Was przecież nie tylko seks, ale również rodzina, wspólne cele i marzenia. 
Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

LEW
Lwy uwielbiają być uwielbiane. Zaraz pomyślicie, że każdy to lubi – owszem, to prawda, ale one w szczególności. Dlatego też tego oczekują od partnera. Jest to również test jego zaangażowania w związek. Od tych mniej zaangażowanych nowo poznanych Lew oczekuje tylko podziwiania swojej osoby. Taka możliwość trafi się niektórym wolnym Lwicom, poznają w tym tygodniu partnera, który będzie nimi zauroczony. To ten właściwy i lepiej nie wypuszczać go z łapek. Zajęte Lwice, zacznijcie myśleć. Partner nie będzie wiecznie Wami zauroczony, trzeba o niego dbać o każdej porze i w każdej sytuacji. Nie myślcie o wymianie, lepszego nie dostaniecie, ale gorszego jak najbardziej. 
Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


PANNA
Pannom szykuje się nieszczególny tydzień. Uważajcie na swoje zachowanie, możecie sprawić znajomym dużo przykrości. Wolne nie poznają nikogo konkretnego, tylko osobę do przelotnej znajomości, możliwy również romans bez zobowiązań. Niestety nic więcej się nie wydarzy. Zajęte Panny powinny skoncentrować swoje uczucia na partnerze i nadrobić zaniedbania, jakich się dopuściły, wskazany wyjazd, nawet krótki weekendowy we dwoje. Znacznie poprawi to Wasze relacje. 
Twój szczęśliwy kamień to agat.


WAGA
Ciekawy tydzień dla wszystkich Wag. Wolne co prawda nie poznają odpowiedniego partnera, ale za to poznają wiele ciekawych osób. Poprzez jedną z nich (młoda kobieta) spotkają tego właściwego w późniejszym czasie. Zajęte Wagi powinny zwrócić większą uwagę na zachowanie partnera, możliwa zdrada z jego strony. Za dużo czasu przeznaczasz na mało istotne sprawy, za małą wagę przywiązujesz do potrzeb partnera. Zmień to, bo inaczej możesz za dużo stracić. 
Twój szczęśliwy kamień to malachit.

SKORPION
Skorpiony powinny nieco ograniczyć swoją jadowitość. Trochę komplikuje swoje życie osobiste, zwłaszcza wolne odstraszają od siebie potencjalnych adoratorów. Pamiętajcie, odpadną „kulawe kaczory”, ten właściwy się ostanie. Niechcący stosujecie selekcję naturalną. Zajęte Skorpionice, z natury dobre żony i matki, tym razem skoncentrują się na potrzebach partnera. Powinien poczuć się niezbędny i kochany. 
Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.


STRZELEC
W tym tygodniu Strzelce powinny spodziewać się diametralnych zmian w swoim życiu, niektóre zaskoczą. Wolne nie spotkają co prawda tego jedynego, ale poznają zupełnie sympatycznego pana, który będzie się nadawał na stałego partnera. Dostaniecie również ciekawą ofertę pracy, rozpoczniecie naukę, zmienicie miejsce zamieszkania, zajdziecie w ciążę. Słowem, zacznie się inny rozdział Waszego życia. Zajęte Strzelce też będą musiały, wręcz będą zmuszone zaakceptować zmiany w Waszym życiu. Również możliwa ciąża, zmiana miejsca zamieszkania, choroba w rodzinie, zmiana pracy. Wszystko może się zdarzyć, tylko Wy będziecie takie same. 
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


KOZIOROŻEC
Oczekujecie zmian, ale nie wydarzy się nic konkretnego. Wolne nadal pozostaną wolne, nie poznają nikogo „zastępczego”, nie ma również możliwości innych zmian. Czyli po prostu nudno, buro i ponuro. Perspektywa, przynajmniej w tym tygodniu, paskudna. Te kilka dni minie i zmiany znów będą możliwe. Wolne ten czas powinny poświęcić na porządki w swoim życiu, przynajmniej nie zanudzicie się. Zajęte ten czas przeznaczą na poprawę swoich relacji z partnerem. Nic więcej się nie zmieni. 
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


WODNIK
Tydzień dla Wodników w miarę udany, ale nie dla wszystkich. Część z Was spotka wielką miłość swego życia, taką która zdarza się tylko raz. Pozostałe obejdą się smakiem lub poznają namiastkę, też dobrą, ale nie tak udaną. To sporo zmieni Wasze życie. Zajęte Wodniki zajmą się przede wszystkim stabilizacją swojego związku, trochę się od siebie ostatnio oddaliliście, trzeba to naprawić. 
Twój szczęśliwy kamień to topaz.


RYBY
Szczęście Wam sprzyja, zapowiada się udany tydzień dla Ryb i to pod każdym względem. Wolne mogą zaszaleć, a przy okazji niejako poznają naprawdę odpowiednią osobę, nadającą się na stałego partnera. Poza tym poznają grono ciekawych osób. Kontakt z nimi wpłynie na Wasze życie. Zajęte Ryby co prawda nie zmienią nic w swoim życiu, zwłaszcza partnera, ale poprawią relacje w swoim związku, relacje rodzinne i zastanowią się nad propozycją zmiany pracy. 
Twój szczęśliwy kamień to szafir.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl 

zdjęcie: iStock