Horoskop miłosny od 12.12. do 18.12.

Wróżka Henrietta zdradza, co Cię spotka w miłości w tym tygodniu!

horoskopmilosnynowiutki.jpg

BARAN

Ten tydzień będzie wyjątkowo udany dla Baranów, zarówno dla tych wolnych jak i tych zajętych. Wolne Barany, a przynajmniej ich większość, nie tylko zaczną wychodzić na prostą, ale i zmienią swoje życie osobiste. Po prostu będą miały okazję poznać swoją drugą połówkę i nie zmarnują tej możliwości. Zajęte Barany mogą spokojnie się zająć przygotowaniami do Świąt, zarówno rodzina jak i partner nie wymagają specjalnej uwagi i dopieszczenia. 

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


BYK

Tydzień taki sobie, wszystkiego po równo. Samotne co prawda nie poznają tego jedynego, ale poznają grupę bardzo ciekawych osób i nie będą tego żałowały. Wręcz przeciwnie, będą bardzo zadowolone z zaistniałej sytuacji. Byki będące w stałym związku będą musiały trochę popracować nad swoim związkiem. Może to sprawka nudy i rutyny dnia codziennego. Powinniście spędzić trochę czasu tylko we dwoje, czyli wyjechać na kilka dni. Od razu się lepiej poczujecie. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta powinny wykorzystać ten tydzień na wszystko, co chcą, tylko nie na sprawy sercowe. Nie będzie możliwości poznania tego wymarzonego, co najwyżej marnej podróbki. Bliźnięta będą rozczarowane tym faktem i po prostu sobie odpuszczą. Zajęte Bliźnięta ten tydzień zmuszone będą poświęcić na sprzątanie i zakupy przedświąteczne. Ich gorsza połówka nie będzie miała czasu na myślenie, tylko na dopilnowanie reszty. Powinno się udać, dopiero po Świętach uda się Wam konkretnie porozmawiać. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


RAK

Raki bez przydziału nadal takie pozostaną. Trafi się co prawda nawet konkretny facet, ale na krótko, najwyżej na tydzień, dwa, może trochę dłużej. Reszta zajęć będzie taka, jak zwykle jest o tej porze roku. Niczego nie zmienisz, szkoda zachodu. Zajęte Raki większość czasu poświęcą na zakupy i poprawę relacji z partnerem. Dlatego też Wasz związek jest taki dobry. 

Twój szczęśliwy numer to opal.


LEW

Tak jak wszystkie Lwy, również i te wolne domagają się podziwu i uwielbienia od wszystkich. Niestety, ale większość mężczyzn uważa to za bzdurę. To dlatego Lwice często mają problem z ułożeniem sobie życia osobistego, żaden nie spełnia ich oczekiwań lub tylko w niewielkiej części. Ten tydzień będzie podobny do poprzednich, nic ciekawego się nie wydarzy. Zajęte Lwy, a zwłaszcza Lwice, nie spełniają się w swoim związku, dlatego też przygotowanie do Świąt zabiera im dużo czasu. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


PANNA

Samotne Panny nie poznają w tym tygodniu nikogo odpowiedniego, zresztą nie będą miały czasu na myślenie. Zajęte przygotowaniami do Świąt nawet tego nie zauważą. Zresztą Panny bywają kochliwe, ale nie na długo i dobrze się czują w swoim towarzystwie. „Związkowe” Panny też nie będą miały czasu na myślenie. Czas przedświąteczny jest dla nich czasem wzmożonego działania. Niczego nie zmienia to, że zagonią do pomocy całą rodzinę. One będą wszystkim kierować. Nawet nie pomyślą o partnerze. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


WAGA

W sprawach sercowych nie ma miejsca na planowanie. Część wolnych Wag będzie miała okazję poznać idealnie dopasowanego do siebie partnera. Będzie to miało miejsce właśnie w tym przedświątecznym tygodniu. Zapomnicie o Świętach i zajmiecie się uczuciem. Zajęte Wagi zostawią przygotowanie do Świąt rodzinie, a same się zajmą swoim związkiem i ignorowanymi do tej pory potrzebami partnera

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


SKORPION

Skorpiony lubią dominować nad partnerem, dlatego mają trudności z ułożeniem sobie życia osobistego. Ten tydzień niczym nie będzie się różnił od poprzednich. Niestety, ale na tego w miarę odpowiedniego nie znajdzie się miejsce również i w tym tygodniu. Wolny czas przeznaczycie na sprzątanie. Zajęte Skorpiony powinny w tym tygodniu większość czasu przeznaczyć na dopieszczanie partnera. Seks i zabawa zajmie Wam większość nocy i wprowadzi spokój w Wasz związek. 

Twój szczęśliwy kamień to turkus.


STRZELEC

Wolne Strzelce wyruszą na przedświąteczne polowanie, część z nich będzie miała szczęście poznać w tym tygodniu odpowiedniego mężczyznę, takiego już na stałe. Zamiast o Świętach będziecie myśleć o miłości, a właśnie taka miłość też jest świętem. Zajęte Strzelce w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim sprawami codziennymi: sprzątaniem, zakupami, gotowaniem. Nocami jednak dopieśćcie partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


KOZIOROŻEC

Ten tydzień będzie się wydawał przełomowy dla wszystkich Koziorożców. Wolne nie poznają nikogo konkretnego do stałego związku, tylko niewielka część z Was nawiąże krótką znajomość. Będzie z kim iść na Sylwestra. Ta prawdziwa miłość trafi się, ale nieco później. Zajęte Koziorożce oprócz pracy zawodowej ten tydzień poświęcą na organizację świąt i rozdzielenie pracy rodzinie. Sobie i partnerowi pozostawią do Świąt wolne wieczory i noce. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


WODNIK

Świąteczny urlop dobrze zrobi Wodnikom. Te wolne zajmą się trochę domem i przygotowaniami do Świąt, ale większość czasu zajmie im organizacja życia osobistego, czyli poznanie w miarę odpowiedniego, nawet na krótko, mężczyzny. Co prawda masz nieco apodyktyczny charakter i trudno, mając go, założyć stały związek. Zajęte Wodniki czas wolny przeznaczą na prace przedświąteczne, nie powinny jednak zaniedbać partnera. Należy mu się choć odrobina zainteresowania. Właśnie w tym tygodniu najbardziej zależy mu na Waszej bliskości. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


RYBY

Niewiele czasu zostało do Świąt i Sylwestra. Wolne Ryby nie mają już czasu na poznanie kogoś odpowiedniego, został się tylko „towar przeceniony”, którego nie akceptujecie. Pozostaniecie więc w tym tygodniu nadal wolne i nic z tym faktem nie macie zamiaru zrobić. Zakochać się w dalszym ciągu możesz. Miłość zwykle przychodzi sama w najmniej oczekiwanym momencie. Zajęte Ryby nie mają już podobnych dylematów. Co prawda zawsze są niepewne tego, co robią, ten tydzień jednak przeznaczą na poprawę swoich relacji i wzajemne dopieszczanie. 

Twój szczęśliwy kamień to brylant.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 12.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×