Horoskop miłosny od 13.06. do 19.06.

Sprawdź, czy czeka na Ciebie miłość!

horoskop miłosny.jpg

BARAN

Wolne Barany będą mogły w tym tygodniu nieco zaszaleć, będziecie miały powodzenie, wzbudzicie grzeszne myśli u płci przeciwnej i zazdrość u koleżanek. Zajęte Barany na takie szaleństwa sobie nie pozwolą, natomiast gorąco się zrobi w Waszej sypialni. Bardzo gorąco. 

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

BYK
Samotne Byki nie mają szans na poznanie w tym tygodniu odpowiedniego partnera. Jeżeli już to znajomości będą przelotne. Na nic stałego lub chociaż na dłużej jak na razie się nie zanosi. Zajęte Byki powinny uważać, ich związek może się posypać. Zacznijcie się zmieniać, zadbajcie o potrzeby emocjonalne partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to oliwin.

BLIŹNIĘTA
Niestety, wolna, samotne Bliźniaki nie będą miały dużego wyboru i nie poznają tego właściwego, tylko kogoś do przelotnego romansu. Nie bierzcie zauroczenia za miłość. W przyszłości możecie bardzo się rozczarować. Zajęte Bliźniaki, nie czekają Was żadne zmiany, Wasza stabilizacja nie jest zagrożona. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

RAK
Wolne Raki w tym tygodniu trochę zaszaleją, będą miały powód. Poznają wyjątkowego partnera, takiego do stałego związku na całe życie. Dlatego macie prawo do radości. Obok Was pojawił się nareszcie ktoś odpowiedni. Zajęte Raki powinny popracować nad poprawą relacji z partnerem. Wprowadźcie urozmaicenie do Waszego życia intymnego. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

LEW
Wolne, samotne Lwy – niektóre z Was będą miały możliwość poznania odpowiedniego mężczyzny na dłużej, prawdopodobnie na całe życie. Wiele się przez to zmieni w Waszym życiu. Pozostałe będą musiały jeszcze trochę poczekać. Zajęte Lwy powinny okazać zainteresowanie sprawami partnera. Jeszcze nie jest za późno, nieuwaga lub obojętność może Was drogo kosztować. 

Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.

PANNA
Samotne, wolne Panny nadal pozostaną samotne, nie będą miały okazji poznać nikogo w miarę odpowiedniego. Do tego czasu pozostaniecie wolne. Zajęte Panny, wyjaśnią się Wasze problemy rodzinno-osobiste. Czasem trzeba trochę potrząsnąć swoją połówką, żeby znała swoje miejsce. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

WAGA 

Wolne Wagi, niestety nic się nie zmieni w Waszym życiu osobistym. Nie pojawi się nikt interesujący, nawet do krótkiej znajomości. Po prostu posucha, jak się coś trafi to z kompletnej wyprzedaży. Zajęte Wagi powinny uważać, partner zbyt często zostawia Was same. Lepiej poobserwować jego zachowanie. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

SKORPION
Skorpiony, nie plujcie jadem na wszystkie strony. Wolne, a przynajmniej część z Was, będą miały możliwość poznania odpowiedniego partnera. Być może okaże się, że do stałego związku. Zajęte Skorpiony poprawią swoje życie osobiste. Wasze relacje z partnerem znacznie się poprawią, a związek się wzmocni. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

STRZELEC
Wolne, samotne Strzelce tym razem nie upolują nikogo konkretnego. Będą jednak miały powodzenie i będą rozchwytywane przez adoratorów. Te znajomości okażą się jednak krótkotrwałe. Zajętym Strzelcom trafi się okazja do krótkotrwałego, niezobowiązującego romansu, który wbrew pozorom poprawi ich związek.

Twój szczęśliwy kamień to rubin.

KOZIOROŻEC
Wolne Koziorożce nie będą miały powodów do narzekania. Powodzenie przerośnie Wasze oczekiwania, szkoda tylko, że znajomości okażą się przelotne. Stałe związki Wam nie grożą. Zajęte Koziorożce nie powinny pozwalać sobie na flirty. Wasz partner okaże się bardzo zazdrosny i mogą pojawić się problemy. 

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.

WODNIK
Wodniki raczej nie będą miały czasu na miłość. Wolnym zapełni czas praca zawodowa i obowiązki rodzinne. Odpoczną od łapania „narzeczonego,” poczekają aż sam się pojawi w ich życiu. Zajęte Wodniki, w Waszym związku wieje rutyną, a partner coraz częściej wymyka się z domu. Nie ma sensu ratować czegoś, czego już nie ma

Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.

RYBY
Wolne Ryby będą miały okazję poznać wyjątkowego partnera, takiego na stałe. Poznacie go pod koniec tygodnia na weekendowym wyjeździe. Zajęte Ryby również powinny pomyśleć o wyjeździe tylko we dwoje. Poprawi to Wasze relacje i pozwoli jeszcze raz przeżyć wzajemną fascynację. 
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl


zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 13.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×