Horoskop miłosny od 19.06. do 26.06.

Czy w tym tygodniu możesz liczyć na płomienny romans? Pytamy o to wróżkę Henriettę!

horoskopnaweekenddzis.jpg

BARAN

Wolne Barany, a przynajmniej ich część, będą miały okazję poznać swoją drugą połowę. Pozostałe, owszem, też poznają, ale takich do krótkiego użytkowania. Nie martwcie się, Wasz czas też nadejdzie, trochę później. Ten tydzień i tak będzie należał do udanych, pomimo że trochę zmartwień się pojawi. Mamy to w naturze, że ledwo kogoś poznamy, to już mamy w oczach ślub. Zajęte Barany tych problemów już nie ma ją, natomiast w tym tygodniu pojawi się przypuszczenie, że zamiast „pierwszego gatunku” są w posiadaniu kompletnej „przeceny”. Na szczęście aż tak źle nie jest, partner pasuje do Was. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BYK

Wolne Byki w tym tygodniu będą miały okazję poznać miłych, sympatycznych panów, ale na dalszą znajomość nie będzie się zanosiło, może wytrzymacie trochę dłużej jak tydzień, ale jeżeli już, to niewiele. Mimo wszystko trudno Wam będzie wytrzymać dłużej, ich niski poziom intelektualny na to nie pozwoli. Panie już zajęte raczej nie mają już wyjścia, opcja wymiany na lepszy model nie istnieje, lepszych już nie ma. Ci, którzy są obecnie, są naprawdę przydatni, wiele potrafią i nie można się z nimi nudzić. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki, dla mniejszej części z Was los w tym tygodniu okaże się wyjątkowo łaskawy. Poznacie wyjątkowego partnera, takiego na całe życie, zakochacie się z wzajemnością od pierwszego wejrzenia. Od razu będziecie wiedziały, że to ten jedyny. Pozostałe jeszcze poczekają na tego odpowiedniego, tymczasem w ich życiu mogę się pojawić jednodniowi narzeczeni. Zajęte Bliźniaki w tym tygodniu wynudzą się, ich partnerzy zastosują bierny opór, nie chcąc się dostosować do ich wymagań – zamiast odpoczynku czynnego, bierny na kanapie z piwem w ręku. Na szczęście można ich jeszcze zmienić. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RAK

W tym tygodniu wolne Raki, pomimo że chętne i oczekujące na konkretnego osobnika, nie dostaną szansy na jego poznanie. Owszem, poznają czasoumilacza na kilka dni, ale nic poza tym. Dalej pozostaną wolne z tą różnicą, że będą miały złamane serce i żadnej szansy na skuteczne lekarstwo. Zajęte Raki tych problemów już nie mają. Mają za to świadomość, że w tej rodzinie to one noszą spodnie. Ich partnerzy nawet sobie nie zdają sprawy, że gdyby nie praca zawodowa, to byliby pasożytami. Tak sobie żyją, przekonani o swojej wielkości – lepiej ich zostawić w tym przeświadczeniu. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

LEW

Samotnym, wolnym Lwom w tym tygodniu czas upłynie na szukaniu w miarę odpowiedniego partnera, ale niestety będą musiały obejść się smakiem. Żadna z poznanych osób nie będzie w stanie sprostać ich wymaganiom. Po prostu przerastają one możliwości przeciętnego osobnika płci męskiej. Pomyślcie o tym i nie wymagajcie od swoich partnerów rzeczy dla nich niemożliwych. Zajęte Lwy nie powinny mieć pretensji do partnera. Wszyscy wiedzą, że Lwy mają poczucie swojej wielkości i niezależności, nie powinny jednak za dużo wymagać od tych, którzy nie są Lwami, to naprawdę nie ich wina. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


PANNA

W tym tygodniu nic nie stanie na drodze wolnym Pannom. Postanowiły, że poznają kogoś w miarę odpowiedniego. Niestety, nie wszystkie tego doświadczą, większość z Was nadal pozostanie bez przydziału. Nie ma sensu obniżać poprzeczki, w innym przypadku zrobicie sobie krzywdę i będziecie się męczyć z niewłaściwym partnerem. Zajęte Panny w tym tygodniu najwięcej czasu poświęcą na poprawę relacji rodzinnych. Zajęte sobą zapomniałyście o obowiązkach względem rodziny, tej bliskiej i tej dalszej. Czas to naprawić. 

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.


WAGA

Wolne Wagi ten tydzień przeznaczą na podtrzymanie więzi ze znajomymi. Nie mają zamiaru szukać partnera, czekają, aż sam się pojawi. Są po prostu wybredne i unikają w ten sposób rozczarowania, dlatego są takie spokojne i wyciszone. Te Wagi, które są już zajęte, mogą spokojnie zaplanować sobie ten tydzień. Ich partner jest dobrze wychowany, wie gdzie jego miejsce. Pomaga we wszystkim, a oprócz tego pracuje, ma odpowiedzialne stanowisko i nie trzeba go namawiać do prac domowych. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


SKORPION

Samotne Skorpiony, bardzo nieszczęśliwe z tego powodu, będą w tym tygodniu zadowolone. Większość z nich pozna może nie swoją połowę, ale w miarę odpowiedniego partnera, nie tylko nadającego się do stałego związku, ale również na męża i ojca. Pamiętajcie również nie tylko o atrakcyjności fizycznej, ale również o intelekcie. Zajęte Skorpiony mają takiego partnera, jakiego sobie wybrały. Są zadowolonego i nie mają zamiaru wymienić go na inny model. Spokojne o przyszłość swojego związku, mogą zająć się umacnianiem wzajemnych relacji, a gorące noce świadczą o tym , że w dalszym ciągu są dla siebie atrakcyjni. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.

STRZELEC

Wolne Strzelce nie dadzą rady upolować w tym tygodniu odpowiedniego partnera, trzeba jeszcze zaczekać. Trafi się natomiast osobnik do romansu bez zobowiązań. Warto skorzystać, flirt i romans dobrze wpływają na samopoczucie. Odpowiedni partner pojawi się w późniejszym czasie. Zajęte Strzelce mogą sobie odsapnąć po „polowaniu”. Mają odpowiedniego partnera, udaną rodzinę, dobry status społeczny, niezłe dochody. Niczego nie mają potrzeby zmieniać i są zadowolone z tego, co mają. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.


KOZIOROŻEC

Wolne, samotne i bardzo nieszczęśliwe Koziorożce ten tydzień również zaliczą do nieudanych. Nie poznają nikogo odpowiedniego do stałego związku, pojawi się tylko możliwość bardzo udanego, gorącego romansu bez zobowiązań. Może to nie będzie wisienka na torcie, ale coś w rodzaje bitej śmietany z rodzynkami. Zajęte Koziorożce nie mają zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu, wybrany partner spełnia ich oczekiwania, rodzina jest zadbana, a praca daje pieniądze i satysfakcję. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WODNIK

Nawet wolne Wodniki nigdy nie są samotne. Owszem, są bez partnera ale samotne nie są. Starannie dobierają sobie znajomych, partnera również, kochają rozsądnie. Wodniki lubią mieć wszystko pod kontrolą, po prostu takie są. Zajęte Wodniki nie mają zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu. Czują się dobrze w rodzinnym gronie, akceptują partnera i są zadowolone ze wzajemnych relacji. Czasem trudno uwierzyć, spełniają się za to w pracy zawodowej. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RYBY

Wolne Ryby mają powody do zadowolenia i ten tydzień zaliczą do udanych. Nie poznają co prawda tego jedynego, ale za to poszerzą grono znajomych. Takie podejście działa na płeć przeciwną jak afrodyzjak i bardzo szybko, już na początku tygodnia, pojawi się taki egzemplarz niezaproszony, ale zostanie zaakceptowany już na stałe. Zajęte Ryby pomimo udanego związku pozostają indywidualistami. Czasem muszą sobie pomyśleć w samotności. W tym tygodniu też tak będzie, wyjadą same na weekend. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 19.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×