Horoskop na weekend

Co Cię spotka w ten weekend? Wróżka Anna Bell już to wie!

horoskop22.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

To chyba już ostatni moment, aby podjąć temat Waszej przyszłości. Jeśli spotykacie się tylko na randkach, to właśnie teraz dobrze byłoby coś postanowić.

FINANSE

W tygodniu musisz pilnować wydatków i nauczyć się oszczędzać, a szybko okaże się, że masz więcej pieniędzy na koncie i gotówki w portfelu. Opanuj swój rozrzutny styl bycia i przemyśl, na co wydajesz pieniądze.

ZDROWIE

Nie daj się ponieść emocjom. Nadmiar adrenaliny może doprowadzić Cię do kłopotów z oddychaniem czy bólów kręgosłupa.


BYK

MIŁOŚĆ

W stałych związkach czas upłynie w atmosferze ciepła i bliskości. Problemy mogą sprawiać jednak domownicy – zwłaszcza, jeśli nie mieszkacie tylko sami.

FINANSE

Możesz reagować przesadnie nerwowo na wszystkie zmiany i niechętnie umawiać się na spotkania czy zaczynać nowe sprawy. Jednak planety sprzyjają kończeniu starych spraw, szukaniu nowatorskich rozwiązań i wdrażaniu w życie wszelkich biurowych udogodnień.

ZDROWIE

Rzuć palenie oraz inne niezdrowe używki. Unikniesz kłopotów zdrowotnych.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Bardzo wiele troski i uczucia oczekuje od Ciebie teraz bliska Ci osoba. Nawet, jeśli ostatnio Wasze drogi trochę się rozeszły i mieliście rozbieżne opinie na ważne dla Was tematy, to pamiętaj, że szczęście jest trudno znaleźć, a dosyć łatwo je zgubić.

FINANSE

Pojawią się zawodowe szanse, które koniecznie należy wykorzystać. Nie licz na spektakularne sukcesy, ale na długotrwałą współpracę, wymagającą wytrwałości i systematyczności. Okaże się to niezwykle rozwijające.

ZDROWIE

Unikaj przeciągów oraz wietrznych, zimnych dni. Spacery odłóż na korzystniejszą aurę.


RAK

MIŁOŚĆ

W związkach, w których nie dzieje się dobrze, bieżący czas niewiele zmieni. Jeśli wiesz, że bliska osoba nie jest Ci wierna, lub jeśli to podejrzewasz, to zrób bilans życiowy i podejmij jednoznaczną decyzję.

FINANSE

Nie wszystko złoto, co się świeci. Możesz być rozczarowany brakiem podwyżki, która Ci się należała albo niewypłaceniem pieniędzy w terminie.

ZDROWIE

Wieczorem zamień knajpę na ciepły dom, a infekcje odejdą w zapomnienie.


LEW

MIŁOŚĆ

Osobiste sprawy będą w tym tygodniu bardziej wyciszone, wycofane. Zwłaszcza, jeśli Twój związek ma krótki jeszcze staż. W tym przypadku to, co było płomienne i romantyczne, właśnie będzie budzić Twoje wątpliwości.

FINANSE

W tym tygodniu wpadniesz na znakomite pomysły, zupełnie nagle możesz zacząć zajmować się nową dziedziną, która okaże się Twoją pasją.

ZDROWIE

Łakomstwo może zaowocować podwyższonym cukrem, warto więc ograniczyć słodycze.


PANNA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu w miłości spodziewaj się wyznań skrywanych uczuć, deklaracji stałych zobowiązań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 

FINANSE

Zrobisz drobne porządki w planie dnia i będziesz wydajniejszy. Zaczniesz niemal w podskokach chodzić do pracy.

ZDROWIE

Aura jesienna jest dobra, unikaj silnych wiatrów.


WAGA

MIŁOŚĆ 

Osoby samotne mogą popaść w nadmierną samokrytykę co do swoich możliwości na ułożenia sobie życia. Jeśli wykreślisz z pamięci słowa, które padły z ust kogoś, kto miał być całym Twoim światem, to dopiero wtedy zaakceptujesz siebie wraz z Twoimi wadami i niedoskonałościami.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz się spotykać z osobami znaczącymi, autorytetami w swojej dziedzinie, nie zabraknie też kontaktów międzynarodowych i wyjazdów zagranicznych.

ZDROWIE 

Intensywność pracy może odbić się na siłach witalnych. Dbaj o zdrowie, chociaż dobre samopoczucie pozwoli Ci na szybką regenerację.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Otwórz się na nowe kontakty, nawet jeśli fizjonomia nowo poznanej osoby nie wywołuje w Tobie bezapelacyjnej akceptacji. Czas pokaże, że ktoś, kto z początku nie wydawał się wart uwagi, już w najbliższym czasie zaskarbi sobie Twoją wdzięczność.

FINANSE

Pracy w tym tygodniu będziesz mieć aż nadto. Stymulować Cię zaczną wydarzenia związane z podnoszeniem kwalifikacji, szkoleniami i innymi formami poprawy swojej sytuacji zawodowej i społecznej.

ZDROWIE

Korzystaj z ruchu i prowadź aktywny tryb życia.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Nie angażuj się w biurowy romans, bo zbyt wiele Cię będzie kosztował. W piątek ktoś zacznie Cię uwodzić, a raczej zwodzić, nie daj się wodzić za nos.

FINANSE

W tym tygodniu uda Ci się załatwić różne sprawy urzędowe, bankowe. A jeśli szukasz lepszych zleceń czy nowej posady, to w te dni powodzenie będzie Ci sprzyjać.

ZDROWIE

Ruszaj się na basen, spacery czy jogę. Ale niezbyt forsownie, bo zamiast pomóc sobie tylko wzmożesz dolegliwości.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu usłyszysz coś, co sprawi, że zaczniesz wątpić w czyjąś miłość. W miarę upływu czasu sprawy zaczną się jeszcze bardziej komplikować, trudno będzie rozeznać się po czyjej stronie leży racja w każdej spornej kwestii. 

FINANSE

W tym tygodniu czeka Cię natłok propozycji, pomysłów i wydarzeń, który może Cię oszołomić, a nawet trochę przytłoczyć. Warto porywać się na trudne spawy, spotykać się z trudnymi klientami, bo jest szansa na przekonanie ich do Waszych usług czy propozycji.

ZDROWIE

Ból pleców to oznaka przepracowania. Dzień wolny wykorzystaj na odpoczynek, daruj sobie szalone eskapady czy robienie domowych porządków.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia sprzyja dbaniu o drugą połówkę. Zainteresuj się tym, co mówi, zamiast z góry potępiać wszelkie pomysły. Samotne Wodnik nie będą narzekać na brak atrakcji, ale w weekend to się zmieni, wieczór sobotni samotnie spędzisz w domu. 

FINANSE

Będziesz musiał zmierzyć się trudnościami komunikacyjnymi, nastąpią zakłócenia w porozumieniu się, szczególnie w dziedzinie zawodowej. 

ZDROWIE

Siły witalne nadal na wysokim poziomie, dobra passa w zdrowiu Cię nie opuści.


RYBY

MIŁOŚĆ

Przed Tobą czas sukcesów i ważnych miłosnych decyzji. Pokonasz wszystkie przeszkody i poczujesz, że wreszcie odnalazłeś właściwą drogę do prawdziwej miłości i idealnego seksu.

FINANSE

Dobra passa finansowa będzie trwać do końca tygodnia. Wydarzenia będą następować szybko po sobie, jest ryzyko, że ktoś straci kontrolę nad sobą i zerwie umowę lub współpracę, która świetnie funkcjonowała przez lata.

ZDROWIE

Mimo jesiennej aury warto pójść na spacer czy siłownię. Możesz pokusić się o wypróbowanie sportów ekstremalnych.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 3.00 Zł netto (2.46 zł z VAT)

zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 01.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×