Horoskop na weekend

Zobacz, co wydarzy się w ten weekend!

horoskopmilosnymainstyczenhenrietta11.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Ogólna prognoza jest pozytywna, ale będzie okres stagnacji, a nawet poważnych problemów. Spróbuj jasno wyrażać swoje uczucia, otwórz serce i szczerze porozmawiaj z partnerem o wszystkim, co Ci się nie podoba.

FINANSE

Tydzień zdominuje praca i obowiązki – być może będziesz musiała zażegnać kryzys w firmie, walczyć o swoją pozycję lub nawet ocalenie miejsca pracy. Gdy to Ci się uda, odetchniesz z ulgą. W weekend postaraj się odprężyć. Dobra wiadomość poprawi Ci humor.

ZDROWIE

Aby uniknąć wrzodów, nie jedz zbyt obfitych posiłków i nie łącz soli z tłuszczami.


BYK

MIŁOŚĆ

W tej dziedzinie możesz liczyć na spore zmiany – być może poznasz kogoś nowego, kto zatrzęsie całym Twoim światem.  Możesz śmiało pokazywać ukochanej osobie swoje prawdziwe oblicze. Jeśli coś ukrywasz, zdobądź się na szczerość.

FINANSE

W Twojej firmie pojawiły się nowe osoby, a Ty poczułeś się niepewnie. Nie martw się, przyszłość pokaże, że uda się Wam stworzyć dobrze zgrany zespół, ale już dziś bądź otwarty i pomóż innym w nowych zadaniach, dzięki czemu naprawdę uda się Wam zaprzyjaźnić.

ZDROWIE

Krótki wyjazd dobrze Ci zrobi. Znajdź dla siebie nowy sport.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Single mogą liczyć na radosną atmosferę wokół swojej osoby – Twoja uroda i osobowość zostaną docenione przez płeć przeciwną, a Twój telefon nie będzie leżał bezczynnie w torebce. Wręcz przeciwnie – nieustannie ktoś będzie dzwonił, by choć przez chwilę z Tobą porozmawiać.

FINANSE

Kreatywność i wyobraźnia odgrywają dużą rolę w pracy zawodowej i możesz stanąć właśnie przed koniecznością wykazania się. Staraj się więc odejść od starego schematu myślenia, a zobaczysz, że osiągniesz więcej, niż jest to zamierzone. Otrzymasz pomoc od przyjaciela, nie zmarnuj szansy!

ZDROWIE

Potrzebujesz więcej ciszy i spokoju, być móc przeanalizować ważne kwestie zdrowotne.


RAK

MIŁOŚĆ

Dla zajętych: czas smutku, problemów. Może nastąpić zakończenie związku szczególnie dla tych, u których od dawna źle się dzieje.

FINANSE

Twój sposób kontaktowania się z innymi nie jest najlepszy. Ten czas to dla Ciebie okazja do rozważań w tym kierunku – kolejny konflikt ze współpracownikami nie wyszedł Ci na dobre, teraz jesteś w pracy na warunkowym.

ZDROWIE

Nie ignoruj potrzeb organizmu, pij dużo wody, unikaj mocnej kawy i alkoholu.


LEW

MIŁOŚĆ

Twoja wrażliwość czasem jest odbierana negatywnie przez Twojego partnera, ale tym razem wykaże się wielką troską. Twoje problemy będą dla niego równie ważne, jak jego własne i pomoże Ci znaleźć skuteczne rozwiązanie ważnej dla Ciebie sprawy.

FINANSE

Wokół Ciebie krąży kilka zawistnych osób, więc uważaj, kogo prosisz o pomoc – jeśli nie możesz poradzić sobie ze wszystkim, poproś szefa, by przydzielił Ci kogoś do pomocy, zamiast sama tej pomocy szukać.

ZDROWIE

Spaceruj, pływaj i uprawiaj seks, to Cię wzmocni.


PANNA

MIŁOŚĆ

Jeśli w obecnym czasie nie masz nikogo, to nie uciekaj w samotność i zamykania się w czterech ścianach, wręcz przeciwnie, wychodź do ludzi, baw się i niech Ci dobrze w takim stanie.

FINANSE

Powinnaś być czujna. Pojawi się niebezpieczeństwo ponownego wplątania w układ z człowiekiem, który nie był dla Ciebie odpowiedni i który zmącił Twój emocjonalny spokój. Uważaj na jego obietnice bez pokrycia! Masz stałą pracę, walcz o podwyżkę!

ZDROWIE

Sięgaj po owoce i razowe makarony, od nich nie przytyjesz.


WAGA

MIŁOŚĆ

W miłości i w życiu obowiązuje jedna ważna zasada – ile dajesz, tylko samo dostajesz. Tyle, że zapomniałaś o stosowaniu tej zasady i w Twoim związku chcesz tylko brać, brać i brać. Twoja połowa ma dosyć nieustannego uprzyjemniania Ci życia i jeśli nie zamienisz się z nią rolami, może zniknąć bez słowa wyjaśnienia.

FINANSE

W pracy sprawy potoczą się po Twojej myśli. Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, oczekuj sukcesów. Pod koniec tygodnia pojawią się zawirowania w pracy, na Twoją głowę spadnie zbyt wiele obowiązków i nadgodziny.

ZDROWIE

Koniecznie musisz zwrócić uwagę na nogi oraz głowę i gardło.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Nie zawsze lubisz dzielić się szczegółami ze swego życia intymnego, a Twój partner będzie za wszelką cenę starał się dociec, jak to było u Ciebie, zanim on się pojawił w Twoim życiu. To spowoduje cichą wojnę między Wami, bo Ty wcale nie będziesz miała ochoty zdradzać mu swych tajemnic.

FINANSE

Od dawna starasz się w pracy bardziej niż inni, wykonujesz więcej pracy, podejmujesz się trudnych zadań i nadszedł czas, kiedy Twoje starania zostaną docenione, czeka Cię miła podwyżka. Bądź jednak czujna, jeśli spoczniesz na laurach, możesz wiele stracić.

ZDROWIE

Będą pojawiać się zawroty głowy i nieco podwyższona temperatura ciała.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Idź za głosem serca – to dobry moment, żeby zaufać swojej intuicji, ona wskaże Ci właściwy wybór i właściwą drogę. To dzięki intuicji pójdziesz drogą, która poprowadzi Cię ku szczęściu i nie przejmuj się tym, że dla niektórych Twoja decyzja będzie kontrowersyjna.

FINANSE

Upór i chęć osiągnięcia stabilności sprawi, że osiągniesz sukces finansowy w swoim życiu. Często odczujesz potrzebę gromadzenia pieniędzy, przez co przyoszczędzisz dość wysokie kwoty.

ZDROWIE

Na przekór wszystkiemu wysypiaj się i odpuść sobie porządki.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Tydzień niesie chwilowe problemy w sferze zawodowej – mimo tego, że są one tylko chwilowe, nie można wykluczyć, iż poprawa sytuacji nie nadejdzie zbyt szybko. Powrót do pełnej stabilizacji może się znacząco opóźnić.

FINANSE

W tym tygodniu musisz szczególnie uważać na to, by nie utracić swojej posady. Będą zwolnienia i to właśnie Ty jesteś pod lupą szefów, więc postaraj się pokazywać z jak najlepszej strony. Informacje ze strony współpracowników, kto straci posadę, są bezsensowne, gdyż tak naprawdę nikt jeszcze nie został wytypowany.

ZDROWIE

Dbaj o bezpieczeństwo, uważaj na kontuzje i urazy.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Twoje życie miłosne będzie przypominać telenowele, czekają Cię niespodziewane zwroty akcji, ale koniec tygodnia niesie już tylko proste rozwiązanie zawiłej sprawy – zorientujesz się, jakie fakty ze swego życia ukrywa nowy wybranek Twego serca.

FINANSE

Masz teraz dobrą passę, ale nie bierz udziału w żadnych intrygach i ryzykownych sprawach. Gdzie inni się kłócą, tam nikt nie skorzysta? Zamiast się spierać, kto ma rację, zaproponuj swoim współpracownikom usprawnienia, które wszystkim ułatwią pracę.

ZDROWIE

Regularne ćwiczenia dodadzą Ci sił i optymizmu. Zadbaj o dobry zestaw witamin.


RYBY

MIŁOŚĆ

Widać, że Twoje życie emocjonalne się uspokoi, na początku tygodnia możesz czuć się nieco opuszczona i tęsknić za partnerem, bo on będzie zapracowany i nie będzie miał dla Ciebie czasu, ale potem sytuacja się zmieni – będzie miło i przyjemnie.

FINANSE

Jeśli od dawna pracujesz nad realizacją bardzo trudnego zadania, zdobyciem wpływowego klienta, to teraz uda Ci się zrobić prawidłowy krok, dzięki czemu osiągnięcie celu jest już naprawdę bliskie.

ZDROWIE

Trzeba zadbać o swoje zdrowie, ponieważ ten czas sprawi, że konieczna będzie wizyta u lekarza z powodu zwykłego przeziębiania, anginy.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


 zdjęcie: iStock

Zobacz też:  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 03.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Malinka
Jeśli chodzi o horoskopy i wszelkie zagadnienia związane z ezoteryką - chcę przestrzec przed korzystaniem z uslug Eva HL... Oferują przedmioty z dziwną ideologią i na dodatek z takimi cenami, że głowa boli... Więcej: http://eva-hl.pl/
Dodano: 2017-03-08 17:56:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×