Horoskop na weekend

Co się wydarzy w ten weekend?

horoskopgranatowymain.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia sprowokuje Cię do życiowych porządków. Pomoże odróżnić prawdę od pozorów, miłość od zauroczenia. Co wcale nie oznacza, że przy drugim spojrzeniu czeka Cię rozczarowanie! 

FINANSE

Nie zdradzaj za wcześnie swoich planów, jeśli nikt nie będzie Cię o nie pytać. Podobnie postępuj w sprawach  finansowych - nie podejmuj zbędnego ryzyka, rób przemyślane zakupy.

ZDROWIE

Pracuj nad większą świadomością swojego ciała.


BYK

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu tam, gdzie brakuje prawdziwej więzi, drogi mogą się rozejść. Jeśli dokucza Ci samotność, pomyśl, czy w dążeniu do szczęścia nie przeszkadzają Ci własne zahamowania i kompleksy? 

FINANSE

Pierwsza połowa tygodnia nie będzie pełna fajerwerków. Jednak niepostrzeżenie przyniesie zmiany na lepsze. Idąc wolno i uważnie, umocnisz swoją zawodową pozycję.

ZDROWIE

Zadbaj o siebie i złóż obietnice poprawy w dbaniu o zdrowie.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

To dobry tydzień dla Ciebie. Dbając o ciepło domowego ogniska, będziesz się starała prowadzić jednocześnie dom otwarty, spotykać się z przyjaciółmi, aktywnie wypoczywać.

FINANSE

Różne sytuacje zawodowe będą wymagały od Ciebie dużej zręczności. Z jednej strony los stworzy Ci korzystne okazje, ale z drugiej - będzie utrudniał ich wykorzystanie. Staraj się więc być przewidująca. 

ZDROWIE

Jeśli Twoje zdrowie nie poprawia się, czas poszukać innego specjalisty.


RAK

MIŁOŚĆ

Czas zabrać się do trudnych spraw – jeśli od dawna nie możesz dogadać się z partnerem, trzeba wreszcie przeprowadzić poważną rozmowę między Wami. Widać, że Twoja połowa od dawna spotyka się jeszcze z kimś poza Tobą. Samotne Raki niech nie stronią od randek.

FINANSE

Dzięki drobnym sukcesom nabierzesz więcej wiary we własne siły. Inni też zauważą w Tobie zmianę. Nie zabraknie Ci determinacji, a stąd jest już tylko krok do realizacji marzeń! 

ZDROWIE

Doskonale zdajesz sobie sprawę ze stanu Twojego zdrowia i wiesz co robić.


LEW

MIŁOŚĆ

Będzie to tydzień poukładania wszystkiego w sercu i zrozumienia siebie. Bądź prawdziwy wobec siebie i nie idź na leniwe kompromisy. Czas na dojrzałe wybory.

FINANSE

Los może dawać Ci złudne szanse i okazje. Uważaj, bo pośpiech i hurraoptymizm będą złymi doradcami. Nie łap wielu srok za ogon, bo nie uda Ci się pogodzić wszystkich obowiązków.

ZDROWIE

Uważaj na swoje zdrowie w tym tygodniu. Coś lub ktoś zdecydowanie Ci nie służy i czas zatrzymać się i przeanalizować dotychczasowe działania.


PANNA

MIŁOŚĆ

Twój związek będzie poddany próbie. Dowiesz się, które z obietnic były rzucone na wiatr. Trwałej relacji taki sprawdzian na pewno nie zaszkodzi! 

FINANSE

Pojawi się perspektywa wyjazdów szkoleniowych. Jeśli z natury jesteś ciekawa świata, zbierzesz wiele nowych doświadczeń. W finansach też możesz liczyć na więcej, a gotówka przyda się na jakiś ważny cel.

ZDROWIE

Wiosna już za rogiem i czas z uśmiechem, ale również z odpowiedzialnością, zadbać o siebie


WAGA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu  uda Ci się uporządkować swoje życie uczuciowe, poczujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie z idealną osobą u boku, niczego więcej nie będzie Ci potrzeba do szczęścia.

FINANSE

W tym tygodniu ważna będzie reklama i autopromocja, musisz wyjść z cienia i ambitnie zawalczyć o siebie. 

ZDROWIE

Poważnie pomyśl o odpoczynku. Sprawy zdrowotne nie mogą już dłużej czekać i powinieneś potraktować je z rozwagą.


SKORPION

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu możesz trochę zaniedbywać  partnera. Nie pozwól, aby spotkania z przyjaciółkami czy wypady z kolegami popsuły Ci wartościowy związek.

FINANSE

Doskonały czas dla finansów. Wypowiedz życzenie, a ono się dla Ciebie spełni. Materialna i finansowa nagroda spłynie na Twoje ręce. Nie obawiaj się podejmować ryzyka. Ciesz się przyjemnościami życia.

ZDROWIE

Nieporozumienia i sytuacje interpersonalne mogą odbić się na Twoim zdrowiu. Daj sobie chwile czasu na poukładanie wszystkich puzzli i powrót do zdrowia.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Jesteś w związku? Nie zaniedbuj partnera, bo będzie bardzo chłodno. Jeśli jesteś w trakcie rozwodu lub kończenia wolnego związku, nie wahaj się, gdyż nowe uczucie czeka, aby zamieszkać w Twoim sercu.

FINANSE

Działaj samodzielnie. Jako członek zespołu możesz zostać wykorzystany i zamiast satysfakcji spotka Cię rozgoryczenie.

ZDROWIE

Pamiętaj, że wszystko, co dajesz swojemu ciału, łącznie ze stresem i ilością pracy, jedzeniem, odpoczynkiem, wpływa na Twoje zdrowie.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Osoby już z kimś związane powinny zwrócić szczególną uwagę na ochłodzenie relacji, bądź trwanie w związku na odległość lub życie „na dwa pokoje“. Dla samotnych tydzień ten może obfitować w liczne imprezy i spotkania w towarzystwie.

FINANSE

Z uwagi na częste gromadzenie pieniędzy nie będziesz  narzekać na brak gotówki – praktycznie  znajdziesz pod ręką pieniądze - nawet na nieplanowane wydatki.

ZDROWIE

Zwróć uwagę na balans pomiędzy pracą, a wypoczynkiem, to ważny element, jeśli chcesz zachować dobre zdrowie.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Między Tobą, a partnerem ostatnie dni były naprawę pozytywne — harmonia, jaka zapanowała w relacji między Wami wpływa na to, że jakość Waszego związku jest coraz wyższa, ale w tym tygodniu może to wszystko zostać zburzone. Pojawią się osoby, które będą chciały Was rozdzielić. W chwilach złości nie szukaj pocieszenia na portalach randkowych!

FINANSE

To dobry czas na wprowadzenie zmian w życiu zawodowym. Śmiało powiedz szefowi, co chciałbyś zmienić w pracy i czego oczekujesz.

ZDROWIE

Jeśli w ostatnim czasie Twoje zdrowie nie było najlepsze, w tym tygodniu powróci do równowagi.


RYBY

MIŁOŚĆ

Dopuść do głosu uczucia i bądź szczera, a zyskasz przychylność znajomych i bliskich. Czekają Cię ekscytujące przeżycia - wyjazdy i spotkania. 

FINANSE

Masz wszelkie kwalifikacje do tego, żeby awansować, a jednak zupełnie nie jesteś doceniany. Kolejny kurs czy szkolenie raczej tego nie zmienią. Pogadaj o tym z szefem. 

ZDROWIE

W tym tygodniu zwróć uwagę na swoje serce i układ krążenia. Czas wziąć się do pracy i być może poprosić o konsultację lekarza.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 zdjęcie: iStock

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 17.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×