Horoskop na weekend

Co Cię spotka w ten weekend? Błogie lenistwo, a może gorący romans? Sprawdź!

prezentywalentynkiparazbroda.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Zwolnij tempo. Aura tygodnia zapowiada czas, który warto poświęcić najbliższej osobie, ponieważ to sprawy partnera okażą się teraz najważniejsze. Spraw, by partner doświadczył Twojego dowodu uczuć i zainteresowania. 

FINANSE

Aura tygodnia pozytywnie wpłynie nie tylko na sprawy związane z nauką i karierą, ale również poprawi stan Twojego konta.

ZDROWIE

Nie bagatelizuj powiększonych węzłów chłonnych. Korzystaj z Fit Parku w każdej wolnej chwili, jak tylko pogoda na to pozwoli.


BYK

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu możesz liczyć na udane spotkanie z ważną osobą lub kimś, od kogo zależy powodzenie Twoich spraw uczuciowych. Poczujesz, że wreszcie jesteś na właściwej drodze!

FINANSE

W tym tygodniu inwestuj w naukę, zapisz się na szkolenie, skorzystaj z rady księgowego lub specjalisty od zarządzania finansami, zanim podejmiesz ryzykowną decyzję. Jeśli szukasz pracy, wyślij więcej zgłoszeń lub umawiaj się na rozmowy kwalifikacyjne.

ZDROWIE

Twoje ciągłe zmęczenie sprawi, że będziesz w stanie permanentnej irytacji.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Przed Tobą czas sukcesów i ważnych miłosnych decyzji. Jeśli w obecnym czasie nie masz nikogo, to nie uciekaj w samotność i zamykanie się w czterech ścianach, wręcz przeciwnie, wychodź do ludzi, baw się i niech Ci dobrze w takim stanie.

FINANSE

Zastanów się, kto mógłby Ci pomagać w pracy albo kto blokuje Twoje pomysły i uniemożliwia projekty. Wyłącznie dzięki przezorności fartownie unikniesz kłopotów czy długów.

ZDROWIE

Zamiast słodyczy przegryzaj marchewkę pomiędzy posiłkami. Karoten wpłynie pozytywnie na koloryt Twej skóry.


RAK

MIŁOŚĆ

Jesteś samotny? Przy wyborze partnera kieruj się intuicją, zadbaj o rozwój duchowy. Czas pokaże, że ktoś, kto z początku nie wydaje się wart uwagi, już w najbliższym czasie zaskarbi sobie Twoją wdzięczność.

FINANSE

Pomyśl wreszcie o sobie i swoich potrzebach, nie ukrywaj swoich najnowszych pomysłów i kontrowersyjnych opinii. Z Twoimi radami wszyscy będą się bardzo liczyć, a jeśli szukasz nowej lub dodatkowej posady, to szczęście będzie Ci sprzyjać.

ZDROWIE

Nerwy masz w opłakanym stanie. Wizyta u neurologa jest konieczna.


LEW

MIŁOŚĆ

Nadszedł czas na miłość, doświadczycie objawów uczuć ze strony partnera/ki. Zamiast biernie obserwować, lepiej zaangażować się w życie bliskiej Ci osoby, która ma szansę przeżyć swoje 5 minut.

FINANSE

W tym tygodniu wyznaczysz początek przedsięwzięcia finansowego lub artystycznego, które przysporzy wiele problemów, ale okaże się wyzwaniem wartym wysiłku. 

ZDROWIE

Jeśli masz problem z nadwagą, to odpowiedni czas, by zacząć walczyć ze swoimi słabościami.


PANNA

MIŁOŚĆ

Tydzień może upłynąć pod znakiem zmian w życiu uczuciowym. Nie muszą one jednak oznaczać zmiany partnera. Przed Tobą romans i szansa na rozbieraną randkę, pojawi się namiętność i rozbuchany seksualizm, duża potrzeba erotycznych wrażeń.

FINANSE

Dużo wyzwań przed Tobą, inwestycje w kwalifikacje zawodowe i firmę dadzą dobre efekty. Trudności, jakie po drodze się pojawią, zmobilizują do większego działania. Masz teraz dobrą passę, ale nie bierz udziału w żadnych intrygach i ryzykownych sprawach.

ZDROWIE

Pomarańczowa skórka na pośladkach od jakiegoś już czasu spędza Ci sen z powiek. Nie narzekaj, tylko jak najszybciej weź sprawy w swe ręce.


WAGA

MIŁOŚĆ 

Dla osób w związku możliwe flirty lub romanse, Twój wybranek powinien pilnować Twojej wierności. Może być tak, że codzienne, zwykłe sprawy będą Cię nudzić i pogłębiać w Tobie uczucie frustracji.

FINANSE

Nadszedł czas konkretnych działań i będziesz planować ważne zawodowe posunięcia. Bądź odpowiedzialny za swoje czyny i słowa. Nie traktuj innych z lekceważeniem, ponieważ odpłacą Ci tym samym.

ZDROWIE

Pij dużo wody mineralnej i soków owocowo-warzywnych.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Jeśli na początku tygodnia opanujesz swoje emocje i nie nawrzeszczysz na partnera, to będzie między Wami dobrze.

FINANSE

Wszystko będzie Cię męczyć bardziej niż zwykle. Nie złość się na siebie, zwolnij tempo. Okaże się, że tylko Ty potrafisz zaplanować zmiany w firmie albo mądrze doradzić. Zyskasz uznanie przełożonych i bliskich współpracowników.

ZDROWIE

Twoja cera jest po zimie ziemista i zmęczona - koniecznie zrób coś, by nabrała kolorytu. 


STRZELEC

MIŁOŚĆ

W nieformalnych związkach zmiany w sferze uczuciowej oznaczają przede wszystkim ustabilizowanie sytuacji i szansę na sformalizowanie związku przysięgą małżeńską. Będzie to najwłaściwszy czas na podjęcie tak kluczowej decyzji.

FINANSE

Wypoczynek na działce wśród tak ulubionych przez Ciebie kwiatów i drzew doda Ci sił i wprawi Cię w dobry humor na wiele kolejnych, pracowitych dni.

ZDROWIE

Nie powinieneś narzekać. Odpowiednia dieta i odrobina gimnastyki poprawią Twoją kondycję i humor.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

To czas na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień w związku i naprawienie błędów. Odnów swój związek uczuciowy i poczuj komfort pewnej i stałej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu.

FINANSE

Cokolwiek zadecydujesz, nie nadawaj zbytniego znaczenia drobiazgom, pamiętając, że to nie szerokie biurko i wizytówka na drzwiach gabinetu przesądzają o Twoim szczęściu.

ZDROWIE

Sprawy związane w układem rozrodczym wymagają wglądu lekarskiego.


WODNIK

MIŁOŚĆ

To dobra i zła wiadomość – Twoje serce, owszem, zabije mocniej, a wieczory nie będą już takie nudne, ale nie licz na stabilizację. Niewątpliwie nowo poznana osoba jest bardzo interesująca, jednak jej zamiłowanie do przygód nie ułatwi stworzenia z nią związku.

FINANSE

Aura tygodnia niesie wiele opóźnień, miej to na uwadze, gdy będziesz czekał na ważne pisma lub decyzje urzędowe, czasem trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce.

ZDROWIE

Jesteś przepracowany, postaraj się odpocząć w weekend tak jak lubisz. Odrobina wysiłku fizycznego i odpowiednia dieta zdziałają cuda.


RYBY

MIŁOŚĆ 

W miłości nie daj się zdominować partnerowi i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Jesteś wolna? Wpadnie Ci w oko pewna niezbyt dobrze znana Ci osoba, jednak Ty sama postanowisz się nie spieszyć. Będziesz raczej obserwować, niż dążyć do poznania.

FINANSE

W tym tygodniu bądź pracowity, a szybko zobaczysz rezultaty swoich starań. Buszowanie po sklepach czy podróże mogą nie przynieść spodziewanych zysków. 

ZDROWIE 

Aura tygodnia zapowiada potrzebę odpoczynku, dłuższej rekonwalescencji, wyjazd do sanatorium lub poszukiwanie lekarza specjalisty.Wróżka Anne Bell

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta

pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.

Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 zdjęcie: Thinkstock

Zobacz też:  

 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 24.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×