Horoskop na weekend

Czy to będzie wyjątkowy weekend? Sprawdź!

zodiakhoroskopmainmain.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu możesz  być zazdrosny o sprawy partnera. Trudno jednak będzie Wam jednoznacznie określić, co właściwie Cię denerwuje. Będzie to też dobry czas, aby więcej czasu spędzić tylko we dwoje. 

FINANSE

To dobry czas, aby aktywnie walczyć o zaległe pieniądze i dobre zlecenia. Będziesz też dzielić się swoją wiedzą, co sprzyja awansowi i zdobywaniu zaufania szefa.

ZDROWIE

Zamierzasz zająć się sportem? Wszystko co wiąże się ze zdrową rywalizacją okaże się być strzałem w dziesiątkę.


BYK

MIŁOŚĆ

Możliwe są telefony od starych przyjaciół lub krewnych, których dawno nie widziałeś. Będziesz mógł liczyć na sympatię otoczenia.

FINANSE

W pracy pokaż swoją indywidualność i pewność siebie.  Broń swoich decyzji i swojego punktu widzenia. Pomyśl o tym, co robisz, jak wygląda Twoja praca, co chciałabyś robić, w jaki sposób chciałabyś to osiągnąć i co mogłabyś zrobić, by być w tym naprawdę dobra.

ZDROWIE

Mogą wyjść na jaw nowe fakty dotyczące Twojego zdrowia, warto pomyśleć o zrobieniu gruntownych badań.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Czeka Cię spokojniejszy czas. Trudno będzie Cię zainteresować nowymi sprawami. Będziesz planować wielkanocne atrakcje i z nadzieją marzyć o kilku dniach wielkanocnego urlopu.

FINANSE

To czas kończenia i rozliczania się z ważnych zadań oraz układania ciekawych planów na wiosenne miesiące. Poszukujący lepszej pracy powinni aktywnie działać, nie przekładać spraw na potem. 

ZDROWIE

Bardzo cenisz sobie komfort i wygodę. Umiesz ochronić siebie i swoich bliskich przed niemalże każdym złem.


RAK

MIŁOŚĆ

Czeka Cię ciekawe życie towarzyskie. Pod koniec tygodnia zorganizuj małe przyjęcie dla przyjaciół. Wspólny czas spędzony przy planszówkach czy tacach przywróci w Tobie chęć do życia.

FINANSE

Słuchaj swojej intuicji, masz szansę oderwać się od codziennego życia i osiągnąć coś wyjątkowego. Ulokuj swoje fundusze oraz energię w czymś zupełnie nowym, co będziesz mogła zacząć od zera.

ZDROWIE

Uważaj na pokusy, bowiem potem możesz odczuwać tego niezbyt przyjemne konsekwencje. Zadbaj o siebie.


LEW

MIŁOŚĆ

To dobry czas na spotkania z przyjaciółmi. W Twoim otoczeniu pojawi się kilka sympatycznych osób o dość rewolucyjnych poglądach i pomysłach.

FINANSE

Aura tygodnia może przywołać wiele niecodziennych sytuacji, które zmobilizują Cię do działania i zmiany codziennych przyzwyczajeń. Może się to łączyć ze zmianą miejsca zamieszkania czy pracy.

ZDROWIE

Z całą pewnością będziesz tryskać zdrowiem. Korzystaj aktywnie ze spacerów.


PANNA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu zajmij się tym, co lubisz najbardziej. Może nie starczyć Ci energii na wielkie porządki lub przestawianie mebli. Ciesz się chwilą, relaksuj się, spędzaj więcej czasu z bliskimi.

FINANSE

Twoja pozycja w pracy będzie stabilna, a Twoje doświadczenie docenione.  Jeśli uważasz, że coś Ci nie służy, łatwo znajdziesz  pokojowe rozwiązanie, które zadowoli każdą ze stron.

ZDROWIE

Starannie dobieraj potrawy. Nie ulegaj pokusom.


WAGA

MIŁOŚĆ

Samotne Wagi będą roztrząsać wydarzenia z przeszłości. Ktoś przypomni Ci o dawnych obietnicach lub zadasz sobie kilka pytań na temat decyzji, jakie podjąłeś w przeszłości. Lepiej będzie, jeśli odpuścisz. 

FINANSE

Walka o sławę może się opłacić, jeśli odpowiednio mocno przyłożysz się do obowiązków, możesz liczyć na uznanie szefa, a nawet o podwyżkę.

ZDROWIE

Uważaj, bo możesz teraz zajadać swoje wszystkie stresy. A to, jak wiesz, nie wpływa dobrze na wagę.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Niezdecydowanie może w dość męczący sposób wpłynąć na samopoczucie. Najważniejsze to byś nie pozostała bierna i wybrała to, co dla Ciebie najważniejsze. Umów się z przyjaciółką na kawę, ona chętnie Ci doradzi.

FINANSE

W pracy możesz mieć genialne pomysły, które przyniosą dobre rezultaty. Nie tylko uda Ci się umocnić swoją pozycje, ale jeszcze możesz rozszerzyć swoje działanie i wykorzystać nowe szanse i możliwości, które się pojawią.

ZDROWIE

Napięty okres w Twoim życiu może odbić się niestety na Twoim zdrowiu. Zadbaj o wypoczynek i dobre odżywianie.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia przyniesie wiele zawirowań, będziesz musiała podjąć trudną decyzję, czy ważniejsza jest dla Ciebie praca czy dom.

FINANSE

Jeśli od dłuższego czasu pracujesz w tej samej firmie, przy tym samym biurku, zorientujesz się, że teraz ciągle musisz zmieniać swoje miejsce pracy. Jeśli natomiast Twoja praca była do tej pory związana z podróżami,  będzie ich jeszcze więcej i prawdopodobnie będą to wyjazdy zagraniczne.

ZDROWIE

Zadbaj wreszcie o siebie, bo zabraknie Ci sił na ważne sprawy.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu  będziesz romantyczny, ale też zmienny w swoich zachciankach i opiniach. Jednego dnia wszystko będzie Ci się podobać, a drugiego niespodziewanie pogrążysz się w ponurych rozmyślaniach.

FINANSE

Upór i wytrwałość zwróci uwagę Twojego szefa, co może znacząco przełożyć się na jakość Twoich zarobków. To dobry moment, aby sięgnąć do gwiazd i spełnić marzenia.

ZDROWIE

Stres może odbić się na Twoim zdrowiu. Nie zajadaj problemów ani nie truj się kolejną używką.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Osoby w związku mogą przeżywać chwile blasku w swojej relacji i ogólnie w towarzystwie. Będziesz przyciągać uwagę swoim wdziękiem i ciepłem.

FINANSE

Warto, abyś poświęciła czas wolny na naukę nowych rzeczy i poszerzenie wiedzy. Poznawanie nowych rzeczy będzie dla Ciebie dobrym sposobem na spędzenie wieczoru.

ZDROWIE

Poczujesz inspiracje, by zająć się swoim zdrowiem.


RYBY

MIŁOŚĆ

Obecny czas nie sprzyja ryzykownym decyzjom i uwodzeniu za wszelką cenę. Przebywaj wśród ludzi, z którymi czujesz się bezpiecznie i unikaj plotek, a nie spotkają Cię miłosne kłopoty.

FINANSE

Będzie to bardzo dobry czas na naukę, szkolenia, kursy czy przeczytanie książek, które wzbogacą Twoją wiedzę. To czas sprzyjający samodoskonaleniu i edukacji.

ZDROWIE

Oczyść ciało i umysł, a na pewno poczujesz się lepiej. Zadbaj o zdrowy sen.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


 zdjęcie: iStock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 07.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×