Horoskop na weekend

Wróżka Anna Bell zdradza, co specjalnego wydarzy się w ten weekend!

horoskopstyczniowy2017.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Twój wybranek okaże się niezwykle romantyczny, przez co szybko i łatwo podbije Twoje serce, jednak sama nie wiesz, na jak długo — szansa na coś dłuższego jest możliwa tylko wtedy, kiedy on z łatwością odczyta Twoje potrzeby.

FINANSE

Kreatywność i wyobraźnia odgrywają dużą rolę w pracy zawodowej i możesz stanąć właśnie przed koniecznością wykazania się. Staraj się więc odejść od starego schematu myślenia, a zobaczysz, że osiągniesz więcej, niż jest to zamierzone. Otrzymasz pomoc od przyjaciela, nie zmarnuj szansy!

ZDROWIE

Nie popadaj w melancholię, tylko wyjdź do ludzi.


BYK

MIŁOŚĆ

Nie najlepszy czas w miłości, możesz doświadczać bólu i cierpienia. W partnerstwie nie czuć wzajemnego wsparcia, a zamiast tego istnieje poczucie dźwigania odpowiedzialności i dużego obciążenia istniejącym stanem rzeczy. Wolna? W miłości pojawi się niezwykle inteligenta osoba, która Cię zainteresuje, ale ten ktoś może nie ofiarować Ci nic więcej oprócz romansu.

FINANSE

Pojawi się wiele możliwości finansowych i okazji, które warto przemyśleć. Nie zależnie od tego czego chcesz, koniunktura będzie sprzyjać rozwijaniu lub założeniu nowej firmy.

ZDROWIE

Siedzący tryb życia nie wpływa korzystnie na Twój kręgosłup. Wzmocnij go solidną dozą odpowiednich ćwiczeń, bo w przeciwnym razie grozi Ci skolioza i cierpienie w postaci nieprzyjemnych bólów.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ 

Ucieczka ze związku nie jest wyjściem z sytuacji – problemy trzeba rozwiązywać, a nie od nich uciekać. Usiądźcie, porozmawiajcie. Zrób partnerowi miłą niespodziankę, zadbaj o to, żeby wyjścia z sytuacji nie szukać samemu, tylko we dwoje, inaczej czeka Was poczucie utraty więzi.

FINANSE

Spodziewaj się dużej ilości przyjemnych doświadczeń w swojej relacji, a jeśli dopiero szukasz partnera czy partnerki, wydarzy się to, o czym skrycie marzysz. Zwyczajna impreza może Cię zaskoczyć.

ZDROWIE 

Duży poziom stresu w pracy sprawi, że będziesz potrzebowała intensywnej regeneracji, by nie doprowadzić swego organizmu do wycieńczenia czy załamania nerwowego.


RAK

MIŁOŚĆ

Masz niezależną aurę i niezwykle cenisz sobie wolność, jednak Twój partner jest innego zdania i kontroluje każdy Twój krok, co doprowadza Cię do wybuchów złości. Lubisz cieszyć się życiem i z pewnością nie zamierzasz z niego rezygnować, nawet dla swego mężczyzny.

FINANSE

W ostatnim czasie uniknąłeś konfrontacji i grożących Ci  nieprzyjemnych sytuacji i to się nie zmieni. Osoby, które wycofają się na jakiś czas z intensywnych działań, najwięcej skorzystają. Ostatnie dni tygodnia okażą się istotne dla Twojej kariery, odczujesz presję, żeby zwiększyć wysiłki w tej dziedzinie.

ZDROWIE

Zadbaj o swój organizm, wzmocnij odporność.


LEW

MIŁOŚĆ

To świetny czas, by robić to, czego naprawdę pragniesz. Twój związek, który Cię ograniczał, rozpadł się bezpowrotnie i teraz masz możliwość całkowitej wolności, zadbaj więc o nowe kontakty towarzyskie.

FINANSE

Szef będzie dumny z Ciebie i z tego, czego dokonałaś. Z tego powodu może zlecić Ci kolejne zadania albo zaproponować kuszący awans, jednak zanim się zgodzisz, porozmawiaj o tym z partnerem – on nie podzieli Twojego entuzjazmu.

ZDROWIE

Znajdź nowe sposoby walki ze stresem.


PANNA

MIŁOŚĆ

W relacji z partnerem będziesz uczynny i wszystkim życzliwy, ale mierz teraz siły na zamiary. Nie uda Ci się uciec przed planowaniem, sprzątaniem i gotowaniem.

FINANSE

Będziesz pomysłowy, ale nie mieszaj się w kłótnie między kolegami czy pracownikami. Dotrą do Ciebie plotki lub ktoś przedstawi Ci dziwną propozycję.  Zaczęłaś nową pracę? Szybko opanujesz nowe umiejętności i zrobisz wrażenie na kolegach.

ZDROWIE

Zafunduj swemu zmęczonemu organizmowi owocowo-warzywny detoks.


WAGA

MIŁOŚĆ

To ciekawa lekcja dla Ciebie, trzeba będzie wyciągnąć odpowiednie wnioski, żeby zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości. Teraz osoba, którą uraziłaś, przyjęła przeprosiny i szybko zapomniała o sprawie, jednak drugi raz taka szansa może się nie powtórzyć. W związku okres harmonii i spokoju.

FINANSE

Drobne kłopoty wyprowadzają Cię z równowagi. Ostatnio brakuje Ci cierpliwości także do współpracowników. To odpowiedni czas, by podjąć nowe wyzwania, skupisz się na czymś innym i będziesz się mniej przyjmować nieciekawą sytuacją wewnątrz firmy. Zadbaj o dokształcenie.

ZDROWIE

Spędzaj dużo czasu na łonie natury - w trakcie spaceru lub uprawiając ogród burzliwe emocje łagodnieją.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Nadszedł czas na miłość, doświadczycie objawów uczuć ze strony partnera/ki. Zamiast biernie obserwować, lepiej zaangażować się w życie bliskiej Ci osoby, która ma szansę przeżyć swoje 5 minut.

FINANSE

W tym tygodniu wyznaczysz początek przedsięwzięcia finansowego lub artystycznego, które przysporzy wiele problemów, ale okaże się wyzwaniem wartym wysiłku. 

ZDROWIE

Jeśli masz problem z nadwagą, to odpowiedni czas, by zacząć walczyć ze swoimi słabościami.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Nie próbuj być mamusią dla swego partnera, on tego od Ciebie nie oczekuje, a Ty za wszelką cenę próbujesz go wychować i pielęgnować i nie możesz zrozumieć, dlaczego im bardziej chcesz być blisko niego, tym bardziej on od Ciebie ucieka. Masz dwa wyjścia – zmienić postawę albo szukać mężczyzny, które ma podobne podejście do życia.

FINANSE

W tym tygodniu nauczysz się pracować z ludźmi i wydobywać z nich jak najwięcej – nawet jeśli oficjalnie nie jesteś liderem zespołu, w którym pracujesz. Twoja kreatywność utrzymywać będzie się na wysokim poziomie. Finansowo Twój portfel zwiększać będzie swoją objętość powoli, ale stabilnie. 

ZDROWIE

Duża dawka ruchu każdego dnia pozwoli Ci myśleć jasno i przejrzyście.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

To dobry czas, by odciąć się od kogoś, kto miał na Ciebie zły wpływ. W końcu przestaniesz czuć się jak w potrzasku, nie znajdując wyjścia z toksycznej dla siebie relacji. W Twoim sercu w końcu nastanie wolność, a Ty, zanim wejdziesz w nowy związek, zechcesz się nią nacieszyć.

FINANSE

Bądź pewna siebie, szczególnie w kontaktach ze współpracownikami i przełożonymi. Stawianie na swoim i wiara we własne kompetencje będzie jedyną drogą do bycia zauważoną. Jeśli chodzi Ci po głowie własny biznes, pora ruszyć do działania!

ZDROWIE

Uważaj, aby nie zatracić się w spełnianiu wszelkich kulinarnych zachcianek. 


WODNIK

MIŁOŚĆ

Miłość doda Ci skrzydeł. W dodatku czeka Cię wiele spotkań z interesującymi ludźmi, możliwe podróże, a może zdecydujesz się na ciepłe kraje i mnóstwo wrażeń. Świat wyda Ci się cudowny, a ludzie wspaniali. 

FINANSE

Możesz mieć poczucie, że brakuje Ci motywacji zawodowej, ale też siły przebicia, na rozmowach zawodowych milczysz, zamiast kreować swe fantastyczne pomysły. Popracuj nad swoim wizerunkiem. Nie żałuj grosza na nowy ciuch, fryzjera... To doda Ci pewności siebie. 

ZDROWIE

Częściej wychodź na krótkie spacery wokół firmy, rozluźnisz się wtedy.


RYBY

MIŁOŚĆ 

W tym tygodniu zechcesz popracować nad poprawą relacji ze swoją połową. Jednak najpierw musisz ustalić, czego oczekujesz od partnera, co Ci się nie podoba w Waszej relacji, a co sam mógłbyś zmienić. Bądź gotowy do poświęceń.

FINANSE 

Popadniesz w rutynę. Praca, dom, praca, dom... Zaczniesz uważać, że długo tak można żyć, tylko pytanie - czy takie życie jest szczęśliwe? Jeżeli masz dość rutyny, zrób coś, na co nie pozwala Ci rozum, weź dzień wolnego i wybierz się na trzydniowy wypad w góry. 

ZDROWIE

Wytrwasz w postanowieniach i w weekend, po wyspaniu się, odzyskasz wigor. Odetchniesz.Wróżka Anne Bell

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta

pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.

Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

 zdjęcie: iStock 

Zobacz też: 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 21.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×