Horoskop na weekend

Zobacz, co spotka Cię w ten weekend! Wróżka Anna Bell już to przewidziała!

horoskopweekendparanew.jpg


BARAN

MIŁOŚĆ

To dobry czas, by odciąć się od kogoś, kto miał na Ciebie zły wpływ. W końcu przestaniesz czuć się jak w potrzasku, nie znajdując wyjścia z toksycznej dla siebie relacji. W Twoim sercu w końcu nastanie wolność, a Ty zanim wejdziesz w nowy związek, zechcesz się nią nacieszyć.

FINANSE

W nadchodzącym czasie pozbędziesz się góry niepotrzebnych papierów z biurka, które zniechęcały Cię do pracy. Podczas porządkowania swojej przestrzeni odkryjesz kilka sekretów albo wprowadzisz usprawnienia i innowacje.

ZDROWIE

Będziesz silny i odporny, ale to nie powód, aby ignorować sygnały organizmu.


BYK

MIŁOŚĆ

Skup się na tym, jak mile spędzać wolny czas, ale nie w markecie czy przy mopie. Aura tygodnia zachęca do chodzeniu do teatru, restauracji, a szczególnie do leniwych poranków w domu we dwoje.

FINANSE

W nadchodzącym czasie machnij ręką na wredne uwagi czy swoje ostatnie pomyłki, a zaplanuj przyszłość. Uważaj także na kolegów. Jeden z nich, który lubi plotkować i podśmiewać się z innych, pokaże swoje prawdziwe oblicze i coś zepsuje.

ZDROWIE

Depiluj nogi, rób pilingi i koniecznie zacznij (np. w weekend) dietę odkwaszającą. Co jeść? Dużo kaszy jaglanej i zielonych warzyw.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Czujesz, że bliscy ciągle wtrącają się w to, co robisz, chcą Tobą dyrygować? To wynika z troski, a nie złośliwości. Niemniej jednak – pozwól sobie na wieczór ze znajomymi.

FINANSE

Jeśli szukasz lepszego zajęcia, to koniecznie składaj swoje CV. W czwartek i piątek uważaj, aby rozmowa o finansach czy wynagrodzeniu nie zmieniła się w narzekanie. Powodzenia!

ZDROWIE

Masz idealny czas na wizytę u dentysty i fryzjera albo zrobienie w domu wieczoru Spa.


RAK

MIŁOŚĆ

W życiu zaobrączkowanych będzie mniej kłopotów, a więcej namiętności i czułości. Jedynie w sobotę trzymaj nerwy na wodzy, bo któryś z znajomych zacznie Cię jawnie pouczać, jak dbać o ukochaną osobę, jakie sprawiać jej niespodzianki, co jej czule szeptać na ucho. 

FINANSE

Zamiast wydawać krocie na nowe meble czy ciuchy, zrób szybkie porządki i zorientuj się, co masz w szafach. Zaczniesz przeglądać gazetki z promocjami i kupować to, co ma niższą cenę. W pracy powalcz o podwyżkę. 

ZDROWIE

Podczas uprawiania sportu bądź ostrożny, a w trakcie diety koniecznie łykaj witaminy i minerały.


LEW

MIŁOŚĆ

Nie próbuj być mamusią dla swego partnera, on tego od Ciebie nie oczekuje, a Ty za wszelką cenę próbujesz go wychować i pielęgnować i nie możesz zrozumieć, dlaczego im bardziej chcesz być blisko niego, tym bardziej on od Ciebie ucieka. Masz dwa wyjścia – zmienić postawę albo szukać mężczyzny, które ma podobne podejście do życia.

FINANSE

Aura tygodnia sprzyja zebraniom, szkoleniom, prezentacjom i zażegnywaniu najróżniejszych konfliktów. Pod koniec tygodnia odniesiesz mały sukces.

ZDROWIE

Warto również pić zioła wzmacniające i delikatnie przeczyszczające.


PANNA

MIŁOŚĆ

Choć będziesz miał dobry humor, masę energii i piękny uśmiech, to wyobrazisz sobie swojego partnera w czułych objęciach kogoś obcego. Nie nakręcaj się ani nie bierz sobie do serca wszystkiego, co ludzie mówią.

FINANSE

Uważaj na to, co mówi szef, co Ci zleca. Notuj polecenia, pilnuj różnych dokumentów, rachunków i telefonu.

ZDROWIE

Będziesz w dobrym humorze, choć możesz narzekać na zimno, senność i głód.


WAGA

MIŁOŚĆ 

Zaczniesz głośno narzekać, że Twój partner nie ma pomysłów, nigdzie Cię nie zabiera, seks uprawia według znanego scenariusza. Samotne Wagi będą spragnione flirtów i żartów.

FINANSE

Sprzyja Ci szczęście w tych projektach i zadaniach, które wymagają podróży, kontaktów z obcokrajowcami i umiejętności żartowania ze wszystkimi. Twój uśmiech i swoboda zjednają ludzi.

ZDROWIE 

Aura tygodnia wywoła podatność na kontuzje, stłuczenia, objadanie.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Samotne Skorpiony będą czujne i wybredne. Jeśli ktoś zacznie Cię swatać, to nie obrażaj się, tylko skocz w nowy związek jak na główkę.

FINANSE

Aura tygodnia nie sprzyja pracy zespołowej, bo większość kolegów będzie myśleć o zakupach i randkach. Zamiast denerwować się na czyjąś opieszałość, sam zabierz się do konkretnych projektów albo chociaż przygotuj pod nie grunt. 

ZDROWIE

Narzekasz na kondycję? Przeciwstaw się temu, zapisuj się na badania, przeglądy dentystyczne i jedz warzywa.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

W nadchodzącym czasie zmienisz nastawienie do swojej połowy, bo przestaniesz się zachwycać dopiero co poznanymi ludźmi i zaczniesz doceniać ukochaną osobę.

FINANSE

Aura tygodnia sprzyja rozmyślaniom o finansach. Przed zainwestowaniem każdej złotówki pomyśl, przez co musiałaś przejść, aby ją zarobić. W ten sposób o wiele ciężej będzie Ci się z nią rozstać, co korzystnie wpłynie na jakość Twojej analizy i podejmowane decyzje.

ZDROWIE

Będziesz miał większą ochotę na słodycze, tosty z serem czy ciasto czekoladowe!


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W życiu domowym zaczniesz bardziej niż zwykle kierować się intuicją. I o to chodzi! Zamiast rozstawiać wszystkich po kątach, zapytasz, czego potrzebują do szczęścia.

FINANSE

Wszystko stanie się dla Ciebie łatwe jak bułka z masłem. Zanim jednak kogoś wyręczysz w obowiązkach, to upewnij się, że na pewno sam nie da sobie rady. W wolnej chwili warto uporządkować papiery i przejrzeć zaległe rachunki.

ZDROWIE

Nie pij alkoholu!


WODNIK

MIŁOŚĆ

Inaczej popatrzysz na życie – nagle zacznie irytować Cię chaos, bałagan, niezdecydowanie innych. Postanowisz zrobić coś pożytecznego!

FINANSE

Będziesz walczył o awans. Siłę przekonywania zawdzięczasz przede wszystkim własnym osiągnięciom, o których osoby wyżej od Ciebie w firmowej hierarchii tak szybko nie zapomną.

ZDROWIE

Nie unikaj śniadań, bo zaczniesz rzucać się na tłuste pączki albo batoniki. Rozgrzewaj się płatkami owsianymi z cynamonem i zupami z warzyw z imbirem.


RYBY

MIŁOŚĆ

Atmosfera miłości sprzyjać będzie ważnym decyzjom, szczerym rozmowom i odpoczynkowi od codziennych zajęć. Jeśli jesteś wolna, Aura zachęci Cię do flirtów, randek, poznawania ludzi, Ty jednak będziesz chciał włożyć dresy i poczytać w ciszy.

FINANSE

Nie odkładaj niczego na kolejny tydzień, bo już w poniedziałek mistrzowsko rozgromisz trudne zadania. Ponadto urzędnicy okażą się kompetentni i uprzejmi, a koledzy serdeczni i pomysłowi.

ZDROWIE

Uważaj na siebie i inwestuj w dobre produkty.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 3.00 Zł netto (2.46 zł z VAT)

zdjęcie: iStock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 09.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×