Horoskop na weekend

Czy to będzie udany weekend? Sprawdza wróżka Anna Bell!

horoskop ogolny 8 sierpnia.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Czekają Cię nieuniknione zmiany, ale nie przejmuj się tym – jeśli Ty i Twoja druga połowa od dawna nie czujecie się dobrze w tym związku, decyzja o rozstaniu będzie dla Was słuszna.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz mieć szczęśliwą rękę w sprawach finansowych. Jeśli pracujesz w handlu, klienci będą lgnąć do Ciebie. Jeśli Twoje długi są zaległe, postaraj się o ich umorzenie, albo chociaż ich odsetek.

ZDROWIE

Zachowanie cierpliwości pozytywnie wpłynie na Twoje emocje i nastrój.


BYK

MIŁOŚĆ

To nie jest dobry czas dla Twojego związku. Twoja zazdrość psuje najmilsze chwile, ale nie potrafisz nad tym zapanować, zwłaszcza kiedy Twój partner w ostatniej chwili informuje Cię, że zamiast spędzić weekend z Tobą, ma inne plany.

FINANSE

W pracy szef może zaplanować Ci nowe zadania. Uważaj tylko, czy to co Ci zleci należy do Twoich obowiązków, czy Twojego współpracownika, gdyż możesz potem wejść z nim w konflikt z tego powodu. By uniknąć sporu, ważna jest reakcja z Twojej strony w odpowiednim czasie.

ZDROWIE

Zastosuj taki tryb życia, jaki Ci najbardziej odpowiada i koniecznie zrób profilaktyczne badania.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

Masz niezależną aurę i niezwykle cenisz sobie wolność, jednak Twój partner jest innego zdania i kontroluje każdy Twój krok, co doprowadza Cię do wybuchów złości.

FINANSE

To czas, kiedy będziesz na rozstaju dróg i nie będziesz wiedziała, jaką pracę wybrać. Trudno Ci się skoncentrować na jednej dziedzinie. Nie potrafisz się w żadną pracę zaangażować do końca, więc jeśli czujesz się zagubiona, znajdź sobie taką pracę która pozwala Ci na częste zmiany otoczenia.

ZDROWIE

To doskonały czas na kilkudniowy wypad, dzięki któremu zregenerujesz siły.


RAK

MIŁOŚĆ

Zaślepi Cię entuzjazm co do nowej znajomości, fantastyczna propozycja może okazać się pułapką uwiedzenia – podejdź do tego z mniejszym zaufaniem, kilka bardziej lepkich słów nie powinno Ci zawrócić w głowie, a jednak nie możesz się oprzeć fantazji.

FINANSE

Przed Tobą czas, kiedy będziesz musiała wybrać nowy wzór do naśladowania. Postaw tylko na tych, którzy już coś osiągnęli – poprzeczkę ustaw sobie wysoko i stosuj się do tego, co głoszą Twoi idole. Dzięki temu przekonasz się, na ile Cię stać i szybko zwiększysz swoje zarobki.

ZDROWIE

Jedz więcej owoców i warzyw, to doskonałe źródło naturalnych witamin. Nie zapominaj o codziennych spacerach.


LEW

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu otworzy się nowy rozdział w Waszym związku – wydarzenia tego tygodnia ponownie scalą Wasz nadszarpnięty związek. Mocne przeżycia wydobędą na zewnątrz to, jakie naprawę łączą Was uczucia. Uważajcie po drodze.

FINANSE

Szef zafunduje Ci podróż zawodową, nie odrzucaj oferty tylko dlatego, że teraz nie masz na to ochoty. Taka szansa może się nie powtórzyć zbyt szybko, a dany wyjazd będzie w przyszłości dla Ciebie bardzo owocny.

ZDROWIE

Zadbaj o gardło.


PANNA

MIŁOŚĆ

Całą duszą i ciałem twierdzisz, że kochasz swego partnera, a jednak nie czujesz się dobrze w jego towarzystwie, a tym bardziej przy nim w relacji sam na sam. Rozpoznajesz w sobie nerwowość ruchów, sztywniejesz, gdy partner próbuje Cię przytulić i czas zastanowić się, czy tworzysz z nim związek z miłości czy z rozsądku?

FINANSE

Aura tygodnia zapowiada dobry tydzień. Uda Ci się porządnie odpocząć od stresów, obowiązków czy wrednych uwag szefa. Wykorzystaj tę aurę na porządki na biurku, odpisz na zaległe maile.

ZDROWIE

Jeśli masz problem z nadwagą, to odpowiedni czas, by zacząć walczyć ze swoimi słabościami.


WAGA

MIŁOŚĆ

Idź za głosem serca – to dobry moment, żeby zaufać swojej intuicji, ona wskaże Ci właściwą drogę. To dzięki intuicji pójdziesz drogą, która poprowadzi Cię ku szczęściu. Nie przejmuj się tym, że dla niektórych Twoja decyzja będzie kontrowersyjna.

FINANSE

To dla Ciebie odpowiedni moment, żeby zacząć zdobywać wiedzę w nieznanych Ci dziedzinach. Nawiązuj wartościowe kontakty i podejmuj odważne decyzje zawodowe, masz teraz wyjątkowo dobrą passę.

ZDROWIE

Towarzyszyć Ci będzie duży potencjał energetyczny, Twojemu zdrowiu nic nie zagraża.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Twój związek zaczyna Ci ciążyć, ale nie robisz nic, by to zmienić, zamiast tego masz nadzieję, że wszystko samo jakoś się ułoży. Nie potrafisz już rozróżnić, jakie są Twoje potrzeby w związku, od tych, jakie narzuca Ci partner.

FINANSE

W pracy czeka Cię podjęcie ważnej decyzji – jeśli jesteś kierownikiem, może czekać Cię wręczenie wymówienia osobie, którą tak naprawdę nie chcesz zwolnić, bądź zatrudnienie kogoś, kto nie wydaje Ci się kompetentny do tej pracy, ale wiesz, że to nie zależy od Ciebie.

ZDROWIE

Bądź cierpliwa i panuj na emocjami, zadbaj też o codzienne brzuszki.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy łatwiej będziesz zawierać nowe znajomości i nie zdziw się, jeśli na Twojej drodze zupełnie przypadkowo pojawi się osoba, w której się zakochasz. Miłość od pierwszego wejrzenia nie jest Twoją mocną stroną, bo im szybciej się zapalasz, tym szybciej się wypalasz – ale tym razem będzie inaczej. 

FINANSE

Generalnie stabilnie. Niewiele będzie się działo, nie zanosi się na większe zmiany ani w pracy, ani w finansach. Może warto pomyśleć, jak ulepszyć swoje życie zawodowe? Spróbuj rozejrzeć się za jakimś kursem. To może być dla Ciebie prawdziwy zastrzyk energii.

ZDROWIE

Wybierz się na narty.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

W związku nastanie czas próby. Spotykając się z wybrankiem Twego serca, wreszcie zdobędziesz się na miłosne wyznania. Jeszcze nie ustaliliście, co tak naprawdę Was łączy i boisz się, że gdy powiesz mu, co do niego czujesz, on się wystraszy i zniknie z Twojego życia.

FINANSE

Wpadnięcie w pętle kredytową nadal niesie dla Ciebie przykre konsekwencje, nie umiesz się wydostać z trudnej dla siebie sytuacji, a wszelkie próby wyjścia na prostą nie przynoszą efektu, może po prostu zacznij od oszczędzania.

ZDROWIE

Nie rezygnuj z codziennych spacerów.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Bywa tak, że w życiu trzeba z czegoś zrezygnować i przed Tobą czas, kiedy następuje taka zmiana. Staniesz przed trudnym dla Ciebie wyborem, albo partner i rodzina albo Twoja kariera zawodowa. Wieczorne dyskusje nie pomogą Ci podjąć decyzji.

FINANSE

Twoje sprawy zawodowe, wcześniej rozpędzone, toczą się we własnym, nieśpiesznym tempie. Z tego też powodu możesz mieć wrażenie, że jesteś w poczekalni, a prawdziwe życie toczy się gdzie indziej.

ZDROWIE

Zmień nawyki, zacznij aktywnie wypoczywać, zapisz się na basen, a przynajmniej więcej spaceruj.


RYBY

MIŁOŚĆ

Przed Tobą szczególnie korzystny tydzień dla emocji. Twoje relacji z bliskimi, przyjaciółmi i rodziną będą bardzo harmonijne. Wszyscy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, unikając sporów, a jeśli takowy się pojawi, szybko zostanie stłumiony.

FINANSE

Gdybyś wpadła na pomysł zaplanowania sobie urlopu zimowego pod koniec tygodnia, już teraz z niego zrezygnuj. To czas na pracę. Na Twoim biurku piętrzy się wiele zaległych zadań,  koniecznych do wykonania na już, a Ty nie robisz zbyt wiele, by ruszyć z pracą do przodu.

ZDROWIE

Będziesz czuć się znakomicie.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

zdjęcie: Thinkstock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 20.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×