Horoskop na weekend

Zobacz, czy to będzie dla Ciebie przełomowy weekend!

horoskoplandagrafikaweekendowymainmain.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

To dobry czas, żeby rozpocząć nowy cykl Waszego partnerstwa – erę zauroczenia macie już za sobą, teraz miłość powinna być przekierowana na sprawy istotne, kiedy to dwoje ludzi łączy wspólny cel, jak dążenie do uwicia wspólnego gniazdka.

FINANSE

Nie uciekaj od odpowiedzialności i poważnych propozycji, nawet jeśli aktualna praca jest ok, ale wiesz, że nie jest to szczyt Twoich możliwości. Jeśli coś Ci od dawna nie pasuje, teraz jest czas na podjęcie radykalnych kroków.

ZDROWIE

Nie rezygnuj z urlopu zimowego, nawet jeśli w firmie będzie się dużo działo.


BYK

MIŁOŚĆ

Czas zabrać się do trudnych spraw – jeśli od dawna nie możesz dogadać się ze swoim partnerem, pora wreszcie przeprowadzić poważną rozmowę między Wami. Widać, że Twoja połowa od dawna spotyka się jeszcze z kimś. Samotne Byki niech nie stronią od randek. 

FINANSE

W pracy roi się od ukrytych wrogów i agresywnych działań za plecami. Nie martwcie się, dopóki działacie zgodnie z prawem i obowiązującymi regulaminami, włos Wam z głowy nie spadnie.

ZDROWIE

Duża dawka ruchu każdego dnia pozwoli Ci myśleć jasno i przejrzyście.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

W uczuciach zmęczenie, czujesz się wypalona, chyba pogubiłaś się, za bardzo się starałaś i zamęczyłaś siebie i kogoś. Zastanów się, czego chcesz od życia, nie zawsze można żyć tylko na niby, przecież szukasz szczęścia i prawdziwej miłości.

FINANSE

W tym tygodniu pojawi się szansa na zmiany zawodowe. Jeśli od jakiegoś czasu planujesz założenie firmy czy zmianę zawodu, zrób to właśnie teraz. Tym bardziej, że ten tydzień to dla Ciebie okres szczęścia i powodzenia. 

ZDROWIE

Twoja kondycja fizyczna będzie w dobrym stanie, a drobne dolegliwości przejdą równie szybko jak się pojawiły.


RAK

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu uda Ci się uporządkować swoje życie uczuciowe, poczujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie, z idealną osobą u boku, niczego więcej nie będzie Ci potrzeba do szczęścia. 

FINANSE

Nie oglądaj się wstecz! Ten tydzień przyniesie Ci nowe okazje zawodowe, które wymagać będą od Ciebie determinacji, konsekwencji i odwagi. Odważysz się na poszukiwanie nowych, bardziej interesujących zajęć.

ZDROWIE

Twoje zdrowie zostanie poddane próbie, chroń się przed grypą


LEW

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu możesz trochę zaniedbywać partnera. Nie pozwól, aby spotkania z przyjaciółkami czy wypady z kolegami popsuły Ci wartościowy związek.

FINANSE

Cały świat stoi przed Tobą otworem, więc nie zastanawiaj się, tylko działaj. Będziesz miał możliwość zdobycia tego, co wcześniej było poza Twoim zasięgiem.

ZDROWIE

Dobrze na Twoje zdrowie psychiczne wpłyną bliscy i wspólne spędzanie czasu – będziesz miała komu się wygadać i nabierzesz dystansu do codzienności.


PANNA

MIŁOŚĆ

Sytuacja w domu z jednej strony sprzyja okazywaniu sobie czułości i prawdziwej troski, z drugiej wymagać będzie od Was zdecydowanych i radykalnych działań, być może stawicie czoło problemom natury zdrowotnej.

FINANSE

Aura tygodnia sprzyja zawieraniu znajomości, które będą miały korzystny wpływ na Twoją karierę. Będziesz miał szansę, aby zabłysnąć, awansować, zdobyć większe pieniądze.

ZDROWIE

Duży poziom stresu w pracy sprawi, że będziesz potrzebowała intensywnej regeneracji, by nie doprowadzić swojego organizmu do wycieńczenia czy załamania nerwowego.


WAGA

MIŁOŚĆ

Jesteś w związku? Nie zaniedbuj partnera, bo będzie bardzo chłodno w związku. Jeśli jesteś w trakcie rozwodu lub kończenia wolnego związku, nie wahaj się, gdyż nowe uczucie czeka, aby zamieszkać w Twoim sercu.

FINANSE

W tym tygodniu uda się współpraca z ludźmi. Będziesz mógł liczyć na wsparcie i pomoc ważnych osób. W finansach licz pieniądze i kontroluj wydatki. 

ZDROWIE

Uprawiaj sport, bądź aktywny, ale nie przesadzaj z biciem rekordów.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Będziesz mogła poczuć na własnej skórze wyjątkowy rytm miłości, zobaczysz, że na wszystko jest właściwy czas i właściwe osoby pojawiają się we właściwym momencie. Jesteś w związku? Między Tobą a partnerem rozkwitnie gorące uczucie.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz mało skuteczny w zdobywaniu pieniędzy. Różne sumy będą pojawiać się i znikać z Twojego konta, można powiedzieć, że zajmiesz się przelewaniem z pustego w próżne.

ZDROWIE

Twój organizm zostanie poddany w tym tygodniu dużemu wysiłkowi i stresowi. Mierz więc zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Między Tobą a partnerem ostatnie dni były naprawdę pozytywne — harmonia, jaka zapanowała w Waszej relacji wpływa na coraz wyższą jakość Waszego związku, ale w tym tygodniu wszystko to może zostać zburzone. Pojawią się osoby, które będą chciały Was rozdzielić. W chwilach złości nie szukaj pocieszenia na portalach randkowych!

FINANSE

Pod koniec tygodnia pojawią się świetne okazje do reklamy, rozwoju biznesowego i zawodowego oraz inwestycji. 

ZDROWIE

Zwróć więcej uwagi na szczegółowe badania i dobranie odpowiednich suplementów diety.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Trwałe związki mogą liczyć na powrót namiętności do sypialni. Poszukajcie wspólnie sposobów na odświeżenie Waszego uczucia – pomocny może być warsztat tantry lub romantyczna wycieczka.

FINANSE

Emocje utrudnią podjęcie ważnych, finansowych decyzji. Nie obawiaj się jednak, poradzisz sobie z każdym wyzwaniem.

ZDROWIE

Nie będziesz miała dużo czasu na ćwiczenia, więc chociaż zadbaj o to, by się wysypiać.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Czas się ustatkować i wreszcie podjąć ważne decyzje. Jeśli jesteś samotny w tym tygodniu, spotkasz swoją drugą połówkę. Musisz tylko pozbyć się nawyku do flirtów i podrywu. 

FINANSE

W tym tygodniu poczujesz znudzenie zawodowe, uznasz, że praca jest zbyt jednostajna lub nie ma nowych zadań do wykonania i stracisz zainteresowanie zawodowymi sprawami.

ZDROWIE

Będziesz potrzebowała wsparcia bliskich osób, nie bój się o nie poprosić, gdy poczujesz spadek formy.


RYBY

MIŁOŚĆ

W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni.

FINANSE

W tym tygodniu wyjdziesz z założenia, że czas pozbyć się zaległości i starych spraw. Będziesz szybki w decyzjach i bezwzględny dla konkurencji. Udadzą się wszelkie negocjacje. 

ZDROWIE

Aura tygodnia sprzyjać będzie trafnym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości.Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 27.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×