Horoskop na weekend

Czy to będzie przełomowy weekend? Sprawdź!

horoskop22.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

W Twoim życiu może pojawić się ktoś, na kim Ci będzie zależeć i dla kogo bez problemu zmienisz siebie lub swoje otoczenie, pozbędziesz się pewnych nawyków lub przeprowadzisz się.

FINANSE

Przepracowanie, stres, niezaspokojone ambicje – to wszystko grozi Ci, jeśli się dostatecznie szybko nie opamiętasz. Zyski mogą okazać się niewspółmierne do zainwestowanych środków – tak finansowych, jak i czasowych.

ZDROWIE

W tym tygodniu dbaj o to, by zachować względny spokój. Im więcej zdenerwowania, tym większe będą bowiem kłopoty zdrowotne. 


BYK

MIŁOŚĆ

To czas na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień w związkach i naprawienie błędów. Odnów swój związek uczuciowy i poczuj komfort pewnej i stałej relacji  opartej na wzajemnym zaufaniu. Osoby samotne poznają partnera, jeśli pozwolą odejść przeszłości i otworzą się na nowe kontakty.

FINANSE

W tym tygodniu będziesz siedzieć niczym na beczce z prochem. Raz stracisz grunt pod nogami, to znów wpadniesz w euforię, bo zobaczysz fantastyczne możliwości. Rzeczywistość nie okaże się jednak ani tak tragiczna, ani tak cudowna, na jaką może wyglądać.

ZDROWIE

To doskonały czas na wyzwolenie się ze starych nawyków!


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu czekają Cię jakieś imprezy turystyczne, wyjazdy, podczas których wykażesz się inicjatywą i być może zrobisz zdecydowany krok w kierunku kogoś, kto wpadnie Ci w oko.

FINANSE

Będzie to bardzo dobry czas na naukę, szkolenia, kursy czy przeczytanie książek, które wzbogacą Twoją wiedzę. To czas sprzyjający samodoskonaleniu i edukacji.

ZDROWIE

W tym tygodniu należy uważać, aby nie zapłacić zdrowiem za pracę lub inne cele, które realizujesz.


RAK

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu będzie Ci dobrze samej ze sobą i przestaniesz zazdrościć koleżankom w związkach. Zajmiesz się w końcu robieniem tego, co lubisz, co przynosi Ci satysfakcję. Zniknie uczucie samotności.

FINANSE

Mnogość okazji pojawiających się w tym tygodniu będzie źródłem zwiększonej motywacji. Staniesz jednak  w obliczu problemów, których nie da się rozwiązać w jeden dzień. 

ZDROWIE

Uważaj na infekcję, które teraz mogą się przytrafić. Teraz złapane przeziębienie może ciągnąć się dłużej niż zwykle.


LEW

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu wyobraźnia może czasami płatać figle i łatwo uwierzysz w coś, co nie ma potwierdzenia w rzeczywistości, np. że kolega czy znajomy interesuje się Tobą, podczas gdy on będzie po prostu miły.

FINANSE

Natłok codziennych obowiązków zbiegnie się z wyjątkowymi okazjami – w efekcie trudno będzie Ci znaleźć chwilę wytchnienia. Wydawać się może, że wszystko dzieje się jednocześnie.

ZDROWIE

Pracowity tydzień  przyniesie wiele wyzwań, obowiązków i… chroniczne przemęczenie.


PANNA

MIŁOŚĆ

Bardzo możliwe, że wydarzy się coś, co nada Twojemu związkowi jakiś inny wymiar, zobaczysz nowy cel, który połączy Cię z partnerem. Trudności i przeszkody (zwłaszcza te  materialne), które przyjdzie Wam razem pokonać, pomogą wzmocnić relacje. 

FINANSE

W tym tygodniu otworzy się przed Tobą wiele dróg do sukcesu. Nawet jeśli do końca nie wiadomo, jakie będą ostateczne zyski – i czy w ogóle jakieś się pojawią – trzeba próbować.

ZDROWIE

Staraj się zachować umiar we wszystkich dziedzinach życia, a będzie dobrze. 


WAGA

MIŁOŚĆ

W tym tygodniu pojawi się szansa na trwały związek. Musisz jednak wiedzieć, że mogą Cię czekać w związku z tym jakieś wyrzeczenia, poświęcenie z Twojej strony, rezygnacja z czegoś, co jest dla Ciebie ważne.

FINANSE

W pracy będziesz miała szansę zdobyć nowe doświadczenie. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie będzie ono wyglądało imponująco w Twoim CV, może być początkiem czegoś naprawdę dużego i intratnego.

ZDROWIE

Twojemu zdrowiu nic nie zagraża.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Zapragniesz zdecydowanych zmian w związku. Przestaniesz się godzić na coś, czego nie chcesz, a co robiłaś do tej pory dla świętego spokoju. Będziesz dążyć do tego bez względu na konsekwencje.

FINANSE

Czeka Cię pracowity tydzień, rzucisz się w wir zajęć, chcąc do granic możliwości wykorzystać swoją obecną pozycję. Otóż możesz się przeliczyć i włożyć w niektóre sprawy więcej wysiłku, niż powinieneś.

ZDROWIE

Pojawi się szansa, że intensywny tryb życia, ruch i ekscytujące wydarzenia, jakie Cię  czekają, pozwolą Ci spalić nadmiar kalorii ze słodyczy, którymi z kolei będziesz sobie dodawać energii.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Odkryjesz, że w miłości najbardziej cenisz wolność i niezależność. Jeśli się z kimś zwiążesz, to tylko z taką osobą, która pozostawi Ci wiele swobody i uszanuje Twoje prawo do prywatnej strefy.

FINANSE

W tym tygodniu możesz zagubić  się w natłoku spraw  zawodowych. Prędzej czy później będzie trzeba złapać dystans do swojej pracy. W przeciwnym razie człowiekowi grozi wypalenie zawodowe.

ZDROWIE

Męczyć Cię mogą skrajne stany, np. bezsenność lub okresy niepohamowanej senności.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Los szykuje Ci miłą niespodziankę lub wydarzy się coś miłego i nieoczekiwanego. Możesz teraz poznać miłość swojego życia i poczuć się jak w bajce, która ma szansę skończyć się tradycyjnym „…i żyli długo i szczęśliwie”.

FINANSE

W tym tygodniu zaistnieje realna szansa na realizację jakiegoś wielkiego marzenia, które do tej pory pozostawało poza zasięgiem. Teraz jednak stanie się na tyle realne, że z uśmiechem na twarzy jeszcze bardziej podkręcisz  swoje obroty.

ZDROWIE

Bądź ostrożna, bo grożą Ci kontuzje i drobne urazy z powodu pośpiechu, nieuwagi, roztargnienia.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Początek tygodnie nieco smutny dla Ciebie,  możesz poczuć się opuszczony, ale z czasem poczujesz się doceniony i bardzo kochany.

FINANSE

Jeśli od dłuższego czasu pracujesz w tej samej firmie, przy tym samym biurku, zorientujesz się, że teraz ciągle musisz zmieniać swoje miejsce pracy. Dla osób poszukujących zajęcia oznacza to znalezienie pracy, albo otwarcie własnej działalności. Sprawy ruszą do przodu.

ZDROWIE

Zachowaj równowagę w życiu codziennym, ćwiczeniach i diecie.


RYBY

MIŁOŚĆ

Dosyć luźny tydzień. Znajdziesz więcej czasu dla najbliższych, a nawet wyjedziesz na wspólne zimowe wakacje. Ostatecznie postanowisz odpocząć od swoich licznych obowiązków. W końcu raz się żyje, prawda?

FINANSE

Twoja pozycja w pracy będzie stabilna, a Twoje doświadczenie docenione. Jeśli uważasz, że coś Ci nie służy, łatwo znajdziesz pokojowe rozwiązanie, które zadowoli każdą ze stron. Zbieraj kasę na tak zwaną czarną godzinę!

ZDROWIE

W tym tygodniu poczujesz się zmęczony i osłabiony. Postaw na relaks i wypoczynek!



Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


 zdjęcie: Thinkstock 

Zobacz też:  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 03.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×