Horoskop na weekend

Co na ten weekend przepowiedziała popularna wróżka Anna Bell? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

MIŁOŚĆ

Nie tkwij w tym, co Ci nie odpowiada w związku uczuciowym. Jest to idealny czas na asertywność, powiedzenie NIE i uwolnienie się z każdej sytuacji, która sprawia, że źle się czujesz.

FINANSE

W tym czasie dostrzeżesz szansę na poprawę warunków, w jakich pracujesz. Nawet, jeśli Twoje stanowisko jest nisko w służbowej hierarchii, zdobędziesz realny wpływ na otoczenie.

ZDROWIE

Impulsywne reakcje nie są wskazane. Postaraj się jak najszybciej rozładować zgromadzone w Tobie negatywne emocje, najlepszym rozwiązaniem będzie więcej ruchu i przebywanie na świeżym powietrzu.


BYK

MIŁOŚĆ

Przed Tobą wiele zmian. Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania. Nie podtrzymuj związku, który Cię niszczy.

FINANSE

Nie bądź egoistką w sprawach zawodowych. Nie odrzucaj zmian! Zmiany mogą okazać się bardzo korzystne, a nowe warunki o wiele lepsze niż te, w jakich pracowałeś do tej pory.

ZDROWIE

Możesz odczuwać silniej niż zwykle bóle głowy i odzew od strony układu nerwowego. Nie bierz zbyt wiele na siebie. Gorąca kąpiel i kilka świec pozwoli Ci na odzyskanie równowagi.


BLIŹNIĘTA

MIŁOŚĆ

W uczuciach dobra passa. Warto wzmocnić związek, docenić zalety partnera i budować wspólną przyszłość.

FINANSE

W tym tygodniu łap okazje i nie ociągaj się z decyzjami dotyczącymi zmiany pracy. Dostaniesz propozycję nie do odrzucenia. To będzie Twoja wielka życiowa szansa! W sprawach finansowych bądź ostrożny i nie wydawaj więcej, niż masz na koncie.

ZDROWIE

Nie bój się zastosować u siebie ziołowych terapii uspokajających.


RAK

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia przyniesie kryzysy uczuciowe. Jeśli jesteś w związku, Twój partner poczuje się zazdrosny, a nawet zagrożony. Jeśli jesteś samotny, czekają Cię miłosne pomyłki. 

FINANSE

Poczujesz się na siłach, aby podjąć trudne wyzwania i wreszcie coś w swoim życiu zawodowym zmienić. Pokaż swoją indywidualność i pewność siebie.  Broń swoich decyzji i swojego punktu widzenia.

ZDROWIE

Najwyższa pora zadbać również o siebie, nie unikniesz pewnych sytuacji stresowych, ale zdecydowanie możesz je zneutralizować.


LEW

MIŁOŚĆ

W stałych związkach nie obejdzie się bez kryzysów. Wszystko dlatego, że stawiasz partnerowi zbyt wysokie wymagania. Nie można być jednocześnie odpowiedzialnym i szalonym. Zdecyduj, na czym Ci bardziej zależy, a resztę po prostu sobie odpuść.

FINANSE

Oszczędzaj i nie wydawaj pieniędzy bez potrzeby. W tym tygodniu będzie się wokół Ciebie kręcić dużo oszustów i naciągaczy, nie daj się więc skusić na okazje, promocje czy umowy, które obiecują złote góry.

ZDROWIE

Jeśli wciąż będziesz napinał nerwy do granic możliwości, układ nerwowy powie pass.


PANNA

MIŁOŚĆ

Samotne Panny w tym tygodniu poznają osobę, z którą warto dalej iść przez życie. Zimowy  romans szybko przerodzi się w płomienne uczucie.

FINANSE

W tym tygodniu intensywnie zaangażujesz się w pracę. Dzięki doskonałej znajomości tematu możesz niespodziewanie wybić się na tle zespołu, zabłysnąć na zebraniu, zwrócić na siebie uwagę przełożonych.

ZDROWIE

Będziesz mocno osłabiony. Jeśli w końcu nie wyleżysz tego co Cię łapie, konsekwencje będą większe niż Ci się wydaje.


WAGA

MIŁOŚĆ

Przed Tobą wyjątkowy czas. Wreszcie poczujesz, że życie należy do Ciebie. Powrócisz do swojej wielkiej formy, będziesz brylować w towarzystwie i zdobywać miłość. 

FINANSE

W tym tygodniu w pracy szybko wyjaśniaj nieporozumienia z kolegami z zespołu. Nie czekaj na odpowiedni moment, tylko od razu mów, co Ci leży na sercu. W ten sposób unikniesz wielu nieporozumień.

ZDROWIE

Będą Ci doskwierać dolegliwości związane z układem moczowym. Łatwo o przeziębienia. Nie bagatelizuj bólu nerek i jak najszybciej udaj się do lekarza.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Gdzie popełniłam błąd, mogą się zastanawiać niektóre Skorpiony, patrząc jak partner pakuje walizki. Cóż, być może po prostu Wasz czas minął.

FINANSE

Jeśli szukasz lepszej posady, będziesz mógł liczyć na bardzo korzystne oferty. Dlatego już na początku tygodnia zastanów się, jakie są Twoje cele i na czym Ci najbardziej zależy. Uda Ci się też zakończyć pewną trudną sprawę, spłacisz część długu lub kredyt, który bardzo obciąża Twój budżet.

ZDROWIE

Nie narażaj swojego organizmu na szwank. Odpowiednio się ubieraj i wspomagaj się terapią ziołową.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Aura tygodnia wywoła u Ciebie huśtawkę nastrojów i niepewność co do własnych uczuć. Sprzyja to romantycznym uniesieniom, ale może zaćmić Twój zdrowy rozsądek.

FINANSE

To wspaniały czas, rozbudujesz bazę kontaktów zawodowych i towarzyskich, a także czas, by zająć się nowym hobby, które już niedługo może być bardzo dochodowe.

ZDROWIE

Jeśli od jakiegoś czasu słyszysz, że widać, że coś się z Tobą dzieje, to przestań to w końcu bagatelizować. Udaj się do lekarza i zrób wszystkie niezbędne badania kontrolne.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Osoby w związku mogą przeżywać chwile błyszczenia w swojej relacji i ogólnie w towarzystwie. Będziesz przyciągać uwagę swoim wdziękiem i ciepłem.

FINANSE

W pracy będzie konieczne podjęcie pewnych decyzji. Trzeba będzie przeanalizować swoje możliwości i rozstrzygnąć, jakie posunięcia zbliżą Cię do celu i sukcesu, za to będziesz miała okazję zarobić trochę więcej grosza, albo dostać dodatkowe pieniądze, i to bez ruszenia palcem.

ZDROWIE

Zdecydowanie jesteś przemęczona, w zasadzie na każdym kroku jest to odczuwalne. Postaraj się jak najszybciej zregenerować swoje siły.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Pozwól sobie na szczyptę egoizmu i nie zaniedbuj własnych potrzeb, a wtedy poczujesz się w zgodzie ze sobą i światem.  Wolne Wodniki mają szanse poznania wyjątkowej osoby. Początkowo ta znajomość nie będzie wyglądać na nic poważnego, ale już jesienią zrozumiesz, że to jest to. 

FINANSE

W tym tygodniu  Twoja kreatywność i twórcza inwencja zostanie doceniona! Będziesz mógł liczyć na większe pieniądze, a konfliktów i zawodowych problemów będzie o wiele mniej. Łap szczęście za nogi i nie odpuszczaj, dopóki nie dopniesz swego.

ZDROWIE

Możesz czuć się przytłoczony tym, co się wokół Ciebie dzieje i tym, co Cię spotyka. Staraj się więcej przebywać na świeżym powietrzu.


RYBY

MIŁOŚĆ

To czas na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień w związkach i naprawienie błędów. Odnów swój związek uczuciowy i poczuj komfort pewnej i stałej relacji  opartej na wzajemnym zaufaniu. Czy w ostatnim czasie nauczyłaś się bardziej doceniać swojego partnera? Jeśli tak, będziesz chciała spędzać z nim jak najwięcej czasu i robić różne rzeczy razem.

FINANSE

Będzie to bardzo dobry czas na naukę, szkolenia, kursy czy przeczytanie książek, które wzbogacą Twoją wiedzę. To czas sprzyjający samodoskonaleniu i edukacji.

ZDROWIE

Dotleń odpowiednio swój organizm. Nie bagatelizuj nerwobóli, w najbliższym czasie możesz znacząco odczuć skutki stresu, na jaki jesteś narażony.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


 zdjęcie: iStock 

Zobacz też:  

 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Piątek 10.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×