Horoskop partnerski na maj 2013!

Wróżka Anez specjalnie dla Was stworzyła horoskop partnerski na cały maj! Przekonajcie się, co może Was spotkać w sferze relacji damsko - męskich!

Horoskop partnerski na maj 2013!
Horoskop partnerski na maj 2013!


Baran

Drogie Barany, blokady, które macie w sobie, nie pozwalają Wam otworzyć się na prawdziwe, szczere, pełne uniesień i romantyzmu uczucie. Te blokady dotyczą przeszłości. Jednak przyszedł czas na wybaczenie, wyciągnięcie wniosków.
To pozwoli Wam uwolnić się  od przeszłości, dostrzec to, czego nie widzieliście wcześniej, czyli tej bratniej duszy, która jest wprost w “zasięgu ręki”. Uczucie jest, i to postawione na Waszej drodze przez LOS.
Pamiętajcie o jednym: wybaczenie to nie jest zapomnienie, to jest pozbycie się wewnętrznego ciężaru, który nosicie w sobie i nie pozwala normalnie żyć. Przyszedł czas to zmienić.


Byk

Wahania i wątpliwości to Wasz problem w związkach. Nie wszyscy muszą być tacy jak Ty, tu kłania się tolerancja, zrozumienie i docenianie potrzeb innej osoby. Chcesz szczęśliwej, wzajemnej miłości, małżeństwa, rodziny, tak jak każdy człowiek. Jeżeli chcesz to osiągnąć, spójrz na partnera nie przez pryzmat swojej osobowości, ale jak na człowieka
wolnego, który ma swoje potrzeby, chce być zauważony i doceniony. Kochać, to nie tylko brać ale również dawać. Przemyśl to, a zobaczysz świat w innych kolorach; różowe okulary nie będą potrzebne.


Bliźnięta

Drogi Bliźniaku masz problem sam ze sobą, Ty nie wiesz jakiej chcesz miłości i co w ogóle według Ciebie oznacza miłość. Dlaczego? Zbyt mało poświęcasz czasu na swoje życie uczuciowe, nastawiłeś się na pracę, karierę i finanse. Jednak nie tylko tym człowiek żyje. Masz także trudności w okazywaniu uczuć, popracuj nad tym. Będzie to możliwe,
jeżeli otworzysz się na życie towarzyskie, którego w miesiącu maju Ci nie zabraknie. Wykorzystaj to, gdyż jest to miesiąc gdy serce bije mocniej i inaczej patrzymy na drugiego człowieka.Rak

Raki powinny nareszcie zacząć uzewnętrzniać swoje potrzeby uczuciowe. Tłumienie i duszenie ich w sobie nie przyczyni się do spełnienia Waszych marzeń i pragnień w sferze uczuciowej. Brak Wam romantyzmu i spontaniczności, trzeba to zmienić. Nadchodzi wiosenna Majówka, zaskocz partnera, zaproś na wspólny wyjazd, a przekonasz się, że życie może być piękne.


Lew


W przypadku Lwów czekanie i zwlekanie z podjęciem decyzji (z czym maja trudności, bo musi być tak jak Oni tego chcą), może być uzasadnione. W miesiącu maju większość osób spod tego znaku ma szansę na poznanie osoby przeznaczonej przez LOS,
Na którą warto było czekać. Większość Lwów to osoby władcze, które mają duże trudności w pokonywaniu swoich lekcji życiowych.

Panna

Twoja pedantyczność dominuje również w Twoich relacjach. Staraj się to zmienić a przekonasz się, że się opłaca. Nie każdy musi być taki jak Ty, ma też cechy pozytywne, które zrobią na Tobie wrażenie. Powinnaś popracować nad swoją wrażliwością.
Nie każdy musi być zły, nieuczciwy. Nie oceniaj wszystkich jedną miarką. Postaraj się otworzyć na nowe lekcje życiowe, one Cię wzmocnią  i pozwolą dokonywać właściwych wyborów.


Waga

Twoim problemem droga Wago jest wyczekiwanie, wyważanie, co się wiąże z przedłużaniem w podejmowaniu decyzji. Chcesz kochać i być kochanym to wykaż się inicjatywą i zaangażowaniem w relacjach z partnerem. Czas ucieka, szkoda
tracić życie na konwenanse. Tym bardziej że w maju dosięgnie Cię strzała Amora.


Skorpion

Poprzez swoją upartość, pamiętliwość dużo tracisz u płci przeciwnej. Popracuj nad tym, przecież Ty też nie posiadasz samych zalet. Więcej obiektywizmu, zwłaszcza wobec siebie; przyznanie się do tego zmieni Twoje życie uczuciowe. Namiętność, seks to nie uczucie tylko pożądanie. Gdzieś w głębi serca jest chęć posiadania tej “bratniej duszy” na dobre i złe. Tak być może, ale to zależy tylko od Ciebie. Przemyśl to i wyciągnij wnioski, dobry czas to miesiąc maj.

Strzelec


Przyciągasz płeć odmienną, ale często  w relacjach z nią nakładasz maskę skrywającą Twoje prawdziwe JA. Nie rób tego, posiadasz tyle atutów, że możesz imponować, kochać i być kochanym. Szpanowanie to nie dla Ciebie, nie umiesz kłamać - to Ci nie doda uroku. Karty  pokazują, że po karmicznej, przepracowanej relacji, Twoja energia jest oczyszczona.
Zacznij wykorzystywać swój potencjał.


Koziorożec


Twoje oczekiwania wobec partnera były zawsze wygórowane i może dlatego często byłeś sam. Przyszedł czas to skorygować. Spójrz na Siebie,  czy spełniasz wszystkie warunki jakie by sobie życzył partner? Nikt nie jest ideałem. Idź za głosem serca, uwolnij od tak wytężonej pracy swój rozum, a zobaczysz że świat jest kolorowy, zwłaszcza w maju. Wyjdź  życiu naprzeciw.Wodnik


Drogi Wodniku, staraj się kontrolować swoje życie. Twoja trochę “odmienność” w postrzeganiu wielu spraw i sytuacji może Ci przysporzyć kłopotów i rozczarowań. Bądź szczery wobec partnera, ale jednocześnie czujny. Nieraz Twoja wrażliwość, polot, fantazja, może być wykorzystana przeciwko Tobie. Jednak wierzę, że Twoja inteligencja pozwoli na osiągnięcie równowagi w sferze uczuciowej.


Ryby

Często Twoja łatwowierność jest przyczyną niepowodzeń nie tylko w sferze uczuciowej ale i materialnej. Pracuj nad tym, musisz mieć kontrolę nad własnym życiem. Czas również na podejmowanie decyzji, z czym masz też trudności. Jednak miesiąc maj zmieni to. Twoje serce zacznie bić mocniej i podejmiesz tę życiową decyzję, która ustabilizuje Twoje życie uczuciowe, czego Ci serdecznie życzę.Miesiąc MAJ jest miesiącem budzenia się do życia całego świata roślinnego, zwierzęcego, jak i nas ludzi. Wykorzystajmy ten czas na wprowadzenie w nasze życie radości, miłości i szczęścia i niech te moje porady pomogą wszystkim, którzy je przeczytają.Zapraszam na horoskop indywidualny i wróżbę z kartami Tarota!
Tarocistka ANEZ
Wyślij SMS o treści: TC.ANEZ. treść pytania do eksperta
pod numer 73068. Koszt SMS to 3.69 zł  brutto.
Chat z wróżką na stronie: 1.99 zł/min
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.plDodał(a): Marietta Figa , Wtorek 07.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×