Horoskop partnerski na weekend z niespodzianką!

Zobacz, czy ten weekend będzie sprzyjał miłości!

horoskop anne bell nowe.jpg

BARAN

W tym tygodniu bądź ostrożny. W środę i czwartek coś Cię potwornie rozzłości i rozpętasz awanturę. Czasami trzeba wygarnąć żale, by potem wszystko się poukładało. Reszta tygodnia będzie o wiele spokojniejsza.

Teraz nadszedł moment, by podjąć nowe wyzwania w sprawie uczuć. Jeśli szukasz nowej drogi dla swego partnerstwa, to uda Ci się wybrać spośród wielu właśnie tą właściwą.

BYK 

Twardo stąpasz po ziemi, zupełnie inaczej niż Twój życiowy partner. Nie będziesz siedział cicho jak mysz pod miotłą, gdy druga strona zacznie podejmować złe decyzje.

Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to dobry moment, żeby rozglądać się za kimś bliskim – na Twojej drodze pojawią się różne interesujące osoby, jednak trzymaj swój temperament pod kontrolą i nie biegaj ze spotkania na spotkanie.

BLIŹNIĘTA

Partner od lat chętnie spełnia każdą Twoją prośbę. To dobry czas, by planować dalsze życie, podejmować ważne decyzje o wyjazdach, dzieciach.

Nie broń się zbyt mocno przed miłością, jeśli lubisz flirtować przez internet. Sprzyja Ci szczęście, ale nie decyduj się na byle podrywacza, tylko szukaj kogoś, kto coś sobą reprezentuje.

RAK

Szczęście w miłości jest zmienne, ale Tobie będzie dopisywać przez cały weekend. Wcześniej obowiązki sprawią, że nie będziesz się wyrabiał do domu na kolację przy świecach. Teraz Twój partner będzie musiał się dopasować do Ciebie.

Samotny Rak będzie miał szansę zdobyć czyjeś serce, jednak wiele zależy od tego, czy wyjdziesz z inicjatywą, czy raczej będziesz przyglądać się z boku, licząc, że to on wykona pierwszy krok.

LEW 

W związku czekają Cię dobre perspektywy. Wykorzystasz swoje mocne strony – masz głowę pełną pomysłów i zechcesz wprowadzić niektóre w życie. To pomyślnie wpłynie na rozwój Waszej relacji, jednak przy realizacji celów kontroluj wydatki, wszak może to doprowadzić do konfliktu między Wami.

Samotne Lwy nawiążą ekscytujący flirt, ale nie będą skore do otwierania się przed ludźmi. Z nową poznaną osobą spędzisz namiętne chwile. I tyle.


PANNA

Nie daj  sobie zepsuć tygodnia nadmiarem zajęć. Ukochany zacznie na coś narzekać, a Ty natychmiast rzucisz się do pomocy i będziecie planować różne prace.

Samotne Panny będą miały nosa do ludzi. Dlatego nie warto unikać żadnych spotkań i wyjść.

WAGA

To czas, kiedy będziesz przekonana, że osoba, która jest u Twego boku, jest osobą właściwą dla Ciebie. Być może Twój wybór nie wszystkim się podoba, ale Ty widzisz sens Waszej relacji. Przyjmujesz kogoś w swoje życiem takim, jakim jest i jesteś szczęśliwa, bo nie szukasz w nim zmiany.

Samotne Wagi zaczną rozglądać się za kimś do pary. Nie pomyl tylko przyjaźni z zakochaniem, bo niechcący narobisz zamieszania.

SKORPION

Postanowisz dowodzić domem jak idealny przywódca. Zaczniesz ścierać kurze, łatać skarpety i lepić pierogi. Jednak zanim padniesz z przemęczenia, pomyśl o obniżeniu poprzeczki, czasem trzeba spędzić czas ze swoją połową na romantycznym spotkaniu. 

Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, Los przyniesie Ci szansę poznania bliżej ciekawej osoby, wszystko zależy jednak od tego, czy wyświadczysz komuś przysługę. Dopiero wtedy będziesz miała okazję ją poznać.

STRZELEC

Twój świat zawiruje – mimo że od dłuższego czasu jesteś w udanym związku, na Twojej drodze pojawi się osoba z przeszłości. Niestety, w myśl zasady „stara miłość nie rdzewieje” Twoje serce znowu zabije dla tego mężczyzny, więc dla dobra swojego związku zachowaj zimną krew.

Samotne Strzelce poflirtują i kogoś sobą zainteresują. Najpierw szczęście uśmiechnie się do tych urodzonych w II dekadzie, a potem do tych z III. Trzymamy kciuki.

KOZIOROŻEC

Najpierw będziesz musiała uporać się z obowiązkami domowymi, a dopiero potem spędzisz czas z partnerem. Ale nie rób sobie wyrzutów, gdyż nic nie popsuje Twojego związku.

Samotny Koziorożec pozna osobę, od której będzie się różnić diametralnie, jednak po kilku rozmowach odnajdziecie wspólny język, zwłaszcza w sypialni. Szkoda, że nie we wspólnym życiu, ale taka romantyczna przygoda może pozytywnie wpłynąć na Twoją dalszą przyszłość.

WODNIK

Na przekór chłodnej jesieni, temperatura w Twoim związku wzrośnie, zniesie fochy i awantury i pomoże dogadać się w codziennych sprawach.

Aura tygodnia sprzyja fajnym i ekscytującym spotkaniom. Idealnie dla singli.

RYBY

Ryby będące w związku mają szansę na poprawę relacji – to dobry czas na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Będziecie optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jakość Waszego związku ulegnie zdecydowanej poprawie, a Wy podejmiecie decyzję o wprowadzeniu wielu śmiałych pomysłów w życie.

Samotne Ryby pod wpływem planety miłości chętnie wybiorą się na imprezę, wystawę lub spektakl. A to sprzyja nowym znajomościom.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 3.00 Zł netto (2.46 zł z VAT)

zdjęcie: iStockDodał(a): Blanka Kaczmarek , Czwartek 29.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×