Horoskop tygodnia 04.08 - 10.08.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia  04.08 - 10.08.2014

Horoskop ogólny 04.08 - 10.08.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Twój związek nie jest w najlepszej kondycji. To najwyższa pora, by znaleźć czas na wspólne zajęcia. Ty i Twój partner dzielicie wiele zainteresowań, problem w tym, że każde z Was robi co innego. Zabrakło wam czasu dla siebie, przez co relacja utknęła w martwym punkcie.
FINANSE
Walcz o awans, nie poddawaj się. Konkurencja rzeczywiście jest silna, ale stanowisz dla nich godnego przeciwnika. Zwróć uwagę na dobre relacje ze współpracownikami, to umocni Twoją pozycję w firmie. Sprzyja Ci dobra forma intelektualna.
ZDROWIE
Nie przeciążaj organizmu zbytnim wysiłkiem.

BYK
MIŁOŚĆ
W stałych związkach zapanuje ciepło i harmonia. Ty i Twój partner zdecydujecie się na dalsze wspólne życie, przez co podejmiecie ważną decyzję dotyczącą domowych inwestycji.
Single będą wyjątkowo towarzyskie. Poznasz wielu ciekawych ludzi. Flirt nie jest Twoją mocną stroną, ale teraz spodoba Ci się prowadzenie miłosnej gry.
FINANSE
Generalnie stabilnie. Niewiele będzie się działo, nie zanosi się na większe zmiany ani w pracy, ani w finansach. Może warto pomyśleć, jak ulepszyć swoje życie zawodowe? Spróbuj rozejrzeć się za jakimś kursem.
ZDROWIE
Oszczędzaj siły, nie forsuj zbytnio organizmu.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
W miłości to dobry czas dla singli. Mają szansę poznać kogoś, kto ich naprawdę zafascynuje i z kim zechcą spędzić nieco więcej czasu. Istnieje możliwość, że po bliższym poznaniu zdecydują się na wspólne życie.
FINANSE
Będziesz miała głowę pełną pomysłów. Niektóre z nich warto wprowadzić w życie, a nie tylko marzyć i snuć plany. Może nie wszystkie uda się od razu zrealizować, jednak warto też zaplanować przyszłe działania.
ZDROWIE
Dbaj o siebie, a Twoja kondycja Cię nie zawiedzie.

RAK
MIŁOŚĆ
Żeby dobrze czuć się sama ze sobą, musisz najpierw stanąć na nogach i zapomnieć o doznanych krzywdach. Nie możesz każdego porównywać do osoby, która zadała Ci ból, w przeciwnym wypadku pogrążysz się w swojej samotności, a jak nikt inny potrzebujesz bratniej duszy.
FINANSE
Postaw na kompromis i harmonijną współpracę. Pomaganie sobie w zawodowych obowiązkach korzystnie wpłynie na poprawę sytuacji w firmie. To czas, kiedy dasz się poznać jako profesjonalistka i ciepła osoba.
ZDROWIE
Przyjrzyj się diecie i chroń swoją wątrobę.

LEW
MIŁOŚĆ
Twoja relacja partnerska od dłuższego czasu nie układa się najlepiej. Kolejny tydzień przyniesie dalsze napięcia i rozczarowanie. Nie zgadzasz się z zaborczym ograniczaniem swojej osoby i ciągłym podejrzewaniem o zdradę. Chcesz być wolna.
FINANSE
To nie jest czas na podejmowanie ważnych decyzji. Skup się na sprawach bieżących, pozamykaj to, co już dawno powinno być zrobione – taka strategia pomoże Ci nadrobić zaległości. Pieniądze wydawaj z rozwagą.
ZDROWIE
Przybywać Ci będzie sił i energii.

PANNA

MIŁOŚĆ
W sferze emocjonalnej rzeczowa analiza często nie ma racji bytu. Czasami lepiej przeczekać problem, poczekać na znaki z nieba, posłuchać własnej intuicji, serca i dopiero wtedy podjąć właściwą decyzję. Rozum może podsuwać słuszne rozwiązania, ale czy są one zgodne z tym, co dyktuje Ci Twoje serce?
FINANSE
Rób to, co do Ciebie należy i nie przyjmuj na siebie cudzych obowiązków, gdyż potem nie poradzisz sobie z nadmiarem pracy. Nie ufaj wspólnikom. Kiedy zachodzi taka potrzeba, licz pieniądze, zwłaszcza koszty inwestycji – mogą być zawyżone.
ZDROWIE
Alergicy powinni szczególnie uważać.

WAGA
MIŁOŚĆ
Single czeka wiele nowych znajomości, lecz Ty podejdziesz do nich z dystansem i ostrożnością. Tyle razy się już sparzyłaś, że nie chcesz się angażować, dopóki nie będziesz mieć pewności, że on jest wart Twego zainteresowania.
FINANSE
Na pewno nie zabraknie Ci twórczych inspiracji. To dobry czas na zmiany, zwłaszcza że sama poradzisz sobie finansowo. Masz sporo oszczędności i nie musisz bać się pracy, która jest Twoją pasją, choć początkowo przyniesie ona niższe dochody niż obecna.
ZDROWIE
Może dokuczać Ci katar sienny.

SKORPION
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy możesz mieć wątpliwości, czy związek, w którym jesteś, to ten na całe życie, czy jednak jest Ci pisany ktoś inny. Pod koniec tygodnia poznasz kogoś, kto dodatkowo sprawi, że ulegniesz miłosnej fantazji.
FINANSE
Gwiazdy będą Ci sprzyjać. Jeśli planujesz zmianę pracy, to doskonały moment, by uczynić krok w tym kierunku. Jeśli nie jesteś pewna, czy zmiana pracy jest słuszną decyzją, poszukaj zajęcia, które będzie dla Ciebie choćby niewielkim dodatkowym źródłem dochodów.
ZDROWIE
Może jednak warto zrezygnować ze słodyczy.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Teraz będziesz gotowa na miłość, dlatego korzystaj z każdej okazji do spotkań towarzyskich. Szukając jej w domu, może i poznasz kogoś przez sieć, ale co z tego, skoro poza pisaniem nie doczekasz się żadnych spotkań?
FINANSE
Czeka Cię pracowity tydzień, w trakcie którego trzeba będzie nadrobić zaległości w zwykłych obowiązkach. Nie będzie żadnych delegacji, szkoleń ani spotkań z klientami – czeka Cię mrówcza praca za biurkiem, a słońce za oknem sprawi, że będzie Ci ona szła wyjątkowo opornie.
ZDROWIE
Potrzebujesz odpoczynku i rozsądnej diety.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Jest to bardzo korzystny czas dla stałych związków – dużo ciepła i szacunku, czego i tak Wam nie brakuje. Jednak ożywi się także namiętność, co nie było ostatnio Waszą mocną stroną.
Single powinny częściej udzielać się towarzysko, lecz powinny też zachować ostrożność, bo mogą niefortunnie ulokować swoje uczucia.
FINANSE
Na Twoje barki spadną trudne i odpowiedzialne zadania, na dodatek trzeba będzie zdążyć przed wyznaczonym czasem. Zamiast urlopu czeka Cię więc tydzień ciężkiej pracy, jednak wynagrodzi Ci to chwila, kiedy sprawdzisz stan swojego konta.
ZDROWIE
Kontroluj pracę serca i krążenie.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Zakochane pary będą składać sobie miłosne obietnice – pojawią się zaręczyny, decyzje o ślubie, wspólnym zamieszkaniu, jednak letnia pora sprzyja miłosnym uniesieniom i nie zawsze bywają to przemyślane kroki.
FINANSE
Szef wystawi Cię na próbę. Twoja lojalność wobec firmy odegra dużą rolę – konkurencja przedstawi Ci wspaniałą ofertę, jednak nie skusi Cię nieco większa suma na koncie, wszak nie tylko finanse są w pracy ważne. W efekcie możesz awansować.
ZDROWIE
Unikaj kontuzji, zachowaj ostrożność.

RYBY
MIŁOŚĆ
Twój partner chodzi stale poirytowany, ale nawet przez chwilę nie pomyślałaś, że to może być Twoja wina. Ciągłe pretensje, zrzędzenie czy wybuchy gniewu nie sprzyjają osiągnięciu harmonijnej relacji, tylko prowadzą w przeciwnym kierunku.
FINANSE
Teraz będziesz miała szansę poprawić swoją pozycję w pracy. Przed Tobą ważne spotkanie – wykorzystaj wszelkie zalety dyplomacji i trzymaj nerwy na wodzy. Wykazując się umiejętnościami dyplomatycznymi, osiągniesz cel, na którym Ci zależy.
ZDROWIE
Chroń organizm przed infekcjami.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 04.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×