Horoskop tygodnia 06.10 - 12.10.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 06.10 - 12.10.2014

Horoskop tygodnia 06.10 - 12.10.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Będziesz miała ochotę na więcej przyjemności, z tego też powodu zaprosisz partnera do nieziemskiej kąpieli, pełnej romantyzmu, dzięki czemu Wasza relacja wyda się jeszcze bardziej atrakcyjna. Samotni powinni się wykazać w poszukiwaniu miłości.
FINANSE
Przed Tobą korzystny tydzień pod względem zawodowym. Oprócz pracy będą też okazje do bywania na imprezach zawodowych – nie rezygnuj z nich, wymigując się brakiem czasu, bo przyniosą Ci nie tylko korzystniejsze relacje zawodowe, ale też szanse na wspólne realizowanie nowych projektów.
ZDROWIE
Nie zapominaj o codziennej gimnastyce, zwróć też uwagę na sposób odżywiania.

BYK
MIŁOŚĆ
Początek tygodnia może nie być dla Ciebie łaskawy – pojawią się konflikty w rodzinie dotyczące głównie sfery finansowej, a to od razu odbije się na Twoim zdrowiu. Dlatego zamiast zrzucać winę na partnera, że za mało zarabia, pomyśl, jak okroić budżet – niektóre wydatki mogą się okazać zupełnie zbędne.
FINANSE
Kreatywność i wyobraźnia odgrywają dużą rolę w pracy zawodowej i możesz stanąć właśnie przed koniecznością wykazania się. Staraj się więc odejść od starego schematu myślenia, a zobaczysz, że osiągniesz więcej, niż jest to zamierzone.
ZDROWIE
Wykup karnet na basen.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Ty i partner zaczniecie szukać wspólnego sensu Waszej przyszłości. Oboje macie różne potrzeby, inaczej postrzegacie Waszą relację, a bycie ze sobą tylko po to, aby nie być samotnym, nie jest dobrą podporą związku.
FINANSE
Jeśli planujesz nowe przedsięwzięcie czy podpisanie nowego kontraktu, dobrze czytaj warunki umowy – jeśli coś wydaje się bardzo ryzykowane, nie podejmuj decyzji od razu, tylko dobrze przemyśl każdy punkt. Nie podpisuj dokumentów przed przeczytaniem.
ZDROWIE
Nie żałuj pieniędzy na fryzjera i kosmetyczkę.

RAK
MIŁOŚĆ
Kłopoty, jakie pojawiły się w Twoim domu, okazały się przejściowe, ale kryzys nadal będzie odczuwalny. Choć w domu zapanowała już dobra atmosfera, Ty i Twój partner nadal nie potraficie ze sobą spokojnie porozmawiać.
FINANSE
Choć marzy Ci się wielka fortuna, na poprawę sytuacji finansowej trzeba będzie jeszcze poczekać. W tym tygodniu pojawi się okazja do zarobienia dodatkowej gotówki, jednak nie bierz na siebie zbyt wiele, bo możesz nie podołać czasowo.
ZDROWIE
Nawet jeśli jest to wyjazd służbowy, postaraj się wyjść na spacer, zwiedzić miasto, odprężyć.

LEW
MIŁOŚĆ
To czas dla domu i rodzinny. Z reguły dużo czasu poświęcasz na pracę zawodową, ale tym razem warto sobie trochę odpuścić i zadbać o dom, by stał się piękny i komfortowy.
FINANSE
Nie radzisz sobie finansowo – na Twoim koncie nie ma żadnych oszczędności, a Tobie ledwo co starcza od wypłaty do wypłaty. To odpowiedni moment, żeby pomyśleć o dodatkowym źródle dochodu – będzie Ci o wiele łatwiej.
ZDROWIE
Drobne zakupy nie zaszkodzą Twojemu portfelowi, a Tobie poprawią nastrój.

PANNA
MIŁOŚĆ
To świetny czas, by robić to, czego naprawdę pragniesz. Związek, który Cię ograniczał, rozpadł się bezpowrotnie i teraz masz możliwość zaznać całkowitej wolności – zadbaj więc o nowe kontakty towarzyskie.
FINANSE
Ogólny bilans tygodnia będzie pozytywny. Wielkich wyzwań nie będzie, tydzień minie niepostrzeżenie, w pracy miła atmosfera, a jakby tego było mało, dostaniesz wiadomość o wysokości premii.
ZDROWIE
Znajdź sobie nową pasję, może taniec lub joga?

WAGA
MIŁOŚĆ
Ten tydzień będzie dla Ciebie wyjątkowo udany – od dłuższego czasu czujesz, że życie przepływa Ci przez palce, a Ty nic z niego nie masz. Podejmiesz decyzję o zaspokojeniu swoich potrzeb – odwiedzisz teatr, wystawy, a może nawet zdecydujesz się na koncert.
FINANSE
Przed Tobą czas, kiedy trzeba będzie zrealizować ważne zadanie, jednak barier do pokonania będzie zbyt wiele – nie bój się prosić o pomoc współpracowników, wszak od wykonania tego zdania zależy sukces całej firmy.
ZDROWIE
Zadbaj o zdrowie. Zrób badania kontrolne.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Naszedł czas na miłość. Samotny Skorpion spotka osobę, która zawładnie jego sercem od pierwszej chwili – to będą naprawdę silne emocje, ale nie rozwijaj znajomości zbyt szybko, bo po miesiącu może się okazać, że to, co najlepsze, jest już za Wami.
FINANSE
Początek tygodnia zdominują praca i obowiązki – być może będziesz musiała zażegnać kryzys w firmie, walczyć o swoją pozycję lub nawet ocalenie miejsca pracy. Gdy to Ci się uda, odetchniesz z ulgą. W weekend postaraj się odprężyć.
ZDROWIE
Regularne ćwiczenia, nawet 5 min dziennie, pozytywnie wpłyną na Twoją kondycję.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Czasem zdarza Ci się zapomnieć, że podstawą partnerstwa jest zaufanie, dlatego nie powinnaś mieć przed swoją drugą połową tak wiele tajemnic. Tym razem Twoja tajemnica przez przypadek wyjdzie na jaw, przygotuj się więc na ostrą wymianę zdań.
FINANSE
W tym tygodniu będziesz miała do wykonania zaległe sprawy, które od dłuższego czasu widnieją już na Twojej liście jako sprawy pilne. Nie rozpraszaj się przy wykonywaniu tych zadań, bo tylko niepotrzebnie wydłużysz czas ich realizacji.
ZDROWIE
 Dopilnuj, żeby w Twojej diecie było więcej owoców i warzyw.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Ten tydzień sprzyja rozwojowi w związku i trzeba go wykorzystać. Waszej relacji od dawna dokucza rutyna i teraz macie okazję to zmienić – zadbacie o świeżość uczuć między Wami, zrobicie coś, co od dawna chcieliście zrobić. Dla samotnych czas refleksji i podsumowań.
FINANSE
W Twoim życiu zawodowym nastąpi przyspieszenie. Będzie to czas intensywnej komunikacji, a dzięki budującym rozmowom odkryjesz szanse na lepsze widoki na przyszłość. To może być też tydzień nawiązywania kontaktów zawodowych z majętnymi ludźmi. Nie zmarnuj żadnej okazji.
ZDROWIE
Aura nadal sprzyja spacerom po lesie lub parku.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Poziom i wygoda życia staną się dla Ciebie sprawą bardzo ważną, jednak zwróć uwagę na nowo poznaną osobę – może na pierwszy rzut oka nie stanowi dla Ciebie interesującego kąska, lecz przyjrzyj się bliżej, a zobaczysz w niej kogoś zupełnie innego.
FINANSE
Nowe projekty, nowe zadania, ale wszystko to, co teraz osiągnęłaś, jest tylko i wyłączenie Twoją zasługą – pracowałaś, zdobywałaś wiedzę i informacje nawet wtedy, gdy nie było to konieczne, więc przypomnij to tym, którzy twierdzą, że szef niesprawiedliwie wyznaczył Cię do realizacji tych przedsięwzięć.
ZDROWIE
Pomyśl o uprawianiu takiego sportu, który pozwoli Ci zregenerować szybko siły.

RYBY
MIŁOŚĆ
To będzie dla Ciebie bardzo emocjonalny tydzień – zechcesz uchylić nieba swojemu partnerowi i udowodnić, że z nikim mu nie będzie tak dobrze, jak z Tobą. To, co uczynisz dla niego, wzmocni Waszą relację, dzięki czemu łatwej przetrwacie, gdy nadejdą trudne dni.
FINANSE
Przed Tobą zmiany na lepsze – być może przyszły z opóźnieniem, ale ich efekt niezwykle Cię zadowoli. Mimo opóźnień nie rezygnowałaś ze swych pragnień, wytrwale dążyłaś do celu, a teraz będziesz mogła nieco zwolnić tempa – wykorzystaj ten czas na regenerację sił.
ZDROWIE
Wykorzystaj dobrą energię na odnowę biologiczną.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl