Horoskop tygodnia 07.04 - 13.04.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia  07.04 - 13.04.2014

Horoskop tygodnia  07.04 - 13.04.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Poszukujesz teraz kogoś, komu możesz zaufać. W szczęśliwym związku promieniejesz i rozkwitasz i na Twojej drodze pojawi się właśnie taka godna zaufania osoba. Podejmij właściwe decyzje i zrób kroki w kierunku rozwoju znajomości.
FINANSE
Jeśli zależy Ci na lepszej pozycji zawodowej postaraj się działać delikatnie i niczego na nikim nie wymuszaj. Spokojnie realizuj swój dokładnie opracowany plan. W relacjach ze współpracownikami unikaj konfliktów, nie interesuj się przesadnie pracą innych tylko skup się na swojej.
ZDROWIE
Jesteś w doskonałej formie. Unikaj słodyczy.

BYK
MIŁOŚĆ
Teraz nadszedł moment by podjąć nowe wyzwania w sprawie uczuć. Jeśli szukasz nowej drogi dla swego partnerstwa, to uda Ci się wybrać spośród wielu właśnie tą właściwą. Byki single poznają kogoś, kto może okazać się ich przeznaczeniem.
FINANSE
Jeśli jesteś Bykiem prowadzącym własny biznes to nadszedł odpowiedni czas żeby pomyśleć o reklamie. Twoje problemy finansowe nie biorą się od tak po prostu z powietrza Czasem trzeba przypomnieć klientowi o sobie.
ZDROWIE
Jeśli tego potrzebujesz, pozwól sobie na zmianę stylu życia.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Bliźniaki będące w związku dadzą sobie szanse realizacji swoich prawdziwych pragnień. Nie chcesz już czuć się ograniczona, bo Twojej drugiej połowie nie podobają się wybory jakich dokonujesz. Otworzyłaś się na nowe możliwości, jakie niesie życie, bo wiesz, że to dla Ciebie przepustka do lepszej przyszłości i większej niezależności.
FINANSE
To czas, kiedy Twoje umiejętności zostaną docenione. Szef wyróżni Cię spośród innych. Nagrodą będą zwiększone zyski. Jednak nie spoczywaj na laurach i nadal dbaj o samodzielny rozwój, co w przyszłości zaowocuje wyższą pozycją.
ZDROWIE
Zacznij z większą regularnością uprawiać sport.

RAK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będziesz przekonana, że osoba, która jest u Twego boku, jest osobą właściwą dla Ciebie.  Być może Twój wybór nie wszystkim się podoba, ale Ty widzisz sens Waszej relacji. Przyjmujesz kogoś w swoje życiem takim, jakim jest i jesteś szczęśliwa, bo nie szukasz w nim zmiany.
FINANSE
Bywa, że chętnie bierzesz udział w loteriach, bo znasz zasadę, że wygrać może tylko ten, co kupi los i taki szczęśliwy los trafi się właśnie Tobie, pieniądze nie będą zbyt duże, ale starczy na ekstra wydatek.
ZDROWIE
Nie ma podwodów do obaw, bo zdrowie nie powinno Cię zawieźć.

LEW
MIŁOŚĆ
Kłopoty, jakie towarzyszyły Ci w życiu osobistym zejdą na dalszy plan. Zrozumiesz, że walczysz z wiatrakami i nie ma sensu podejmowanie dalszych działań. Twoje życie skupi się teraz na sobie i spędzaniu czasu z zresztą rodziny. Będzie bardzo przyjemnie.
FINANSE
Zaczynasz się irytować, bo rywalizacja między współpracownikami od pewnego czasu zaczęła psuć wasze relacje w zespole. Plotki i intrygi, negatywnie wpływają na wykonywanie zadań. To dobry moment, żebyś skorzystała ze swoich wrodzonych umiejętności i zaproponować kompromisowe rozwiązania.
ZDROWIE
To czas, kiedy będziesz Lwie emanować witalnością.

PANNA
MIŁOŚĆ
Tydzień dosyć spokojny, ale to nie znaczy, że nie zdarzy się nic ekscytującego. Twoja druga połowa zaskoczy Cię wiadomością, która wprawi Cię w osłupienie. Owszem, wiesz, że potrzebujecie pieniędzy na wspólną przyszłość, ale nie spodziewałaś się, że zechce tak daleko wyjechać do pracy, co oznacza, że całe lato spędzicie oddzielnie.
FINANSE
W pierwszej połowie tygodnia postaraj się wykonać jak najwięcej zadań. Przed Tobą czas, kiedy pojawią się nowe zlecenia, szanse rozwoju zawodowego i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia. Przybędzie Ci też w portfelu, co stanowi dla Ciebie ważną wiadomość.
ZDROWIE
Poczujesz przypływ energii, wzrośnie Twoja aktywność.

WAGA
MIŁOŚĆ
To dobry czas, żeby otworzyć się na miłość, ale zanim postanowisz wejść w bliską relację zmień swój sposób patrzenia. Przestań oceniać innych po pozorach, dopuść do głosu swoją intuicję. Ona wskaże Ci drogę do właściwego dla Ciebie wybranka.
FINANSE
W tym tygodniu Twoją uwagę zajmą zaległe sprawy urzędowe. Będziesz zwracała się o pomoc do osoby \wyszkolonej w temacie, który jest dla Ciebie istotny. Poprzez uzyskanie istotnych informacji ruszysz z miejsca sprawę, która od dawna tkwi w martwym punkcie i spędza Ci sen z powiek.
ZDROWIE
Ćwiczenia w grupie będą dla Ciebie świetną mobilizacją.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Jeśli do tej pory nie wiedziałaś, kto z Was jest osobą bardziej dominującą w tej relacji nadchodzący czas pokaże to. Widać, że Ty sama przyjmiesz rolę osoby podporządkowanej, a Twój parter zechce grać pierwsze skrzypce i Tobie nie będzie to przeszkadzać.
FINANSE
To czas, kiedy jeszcze raz podejmiesz pewne wyzwanie, poprzednim razem zrezygnowałaś, bo pierwsza próba była nieudana. Jednak bardzo Ci zależy na tym by dostać pracę w tej firmie i ponownie zgłosisz swoją aplikację. Tylko tym razem postaraj się być bardziej kreatywna.
ZDROWIE
Pomyśl o tym by wybrać się do dietetyka i ustalić optymalną dietę.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Zbyt często przywiązujesz uwagę do tego, co sądzi Twoja przyjaciółka o Twoim związku uczuciowym. Nie ona powinna decydować o tym jak masz postępować by poprawić Wasze relacje, tylko Ty sama wybierz takie rozwiązanie, jakie podpowiada ci Twoje serce.
FINANSE
Masz dość ciągłego pośpiechu a stres ani trochę nie mobilizuje Cię do wysiłku. Alergicznie reagujesz na osoby nie uprzejme, jeśli więc sytuacja nie zmieni się, zacznij rozglądać się za szukaniem takiego miejsca dla siebie gdzie panuje twórczy klimat.
ZDROWIE
Zadbaj o psychiczny relaks.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W sprawach uczuciowych spokojna atmosfera, ale pilnuj żeby nie zrobiła się zbyt senna. Stagnacja to wróg Waszej miłości. Jeśli na nowo każde z Was zamknie się w swoim świecie, czeka Was kolejny kryzys tylko, że tym razem będzie trudniej go pokonać.
Samotny Koziorożec z pierwszej dekady zaangażuje się w nową znajomość.
FINANSE
To czas, kiedy nie możesz w pracy zawodowej oczekiwać na zbyt wiele. Trzeba dokończyć zadania z zeszłego tygodnia. Zostało Ci jeszcze sporo do zrobienia, a nikt, ze współpracowników nie będzie się wykazywał chęcią pomocy czy wyręczenia Cię.
ZDROWIE
Pomyśl o aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, wzmocnisz odporność.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Ty i wybranek Twego serca zdecydujecie się być razem i tworzyć wspólną przyszłość. Ważne jednak jest byście nie wracali do tego, co było negatywne miedzy Wami. Zamknijcie drzwi przeszłości za sobą i już ich nie otwierajcie, z optymizmem patrzcie w przyszłość.
W otoczeniu samotnego Wodnika pojawi się osoba z którą będzie się wzajemnie uzupełniać.
FINANSE
W Twoim otoczeniu pojawią się osoby, które w przyszłości mogą pomóc Ci w karierze zawodowej, jednak do Ciebie należy zadanie podtrzymania tych znajomości.
Dla Wodników z pierwszej dekady może pojawić się szansa nowej pracy, pamiętaj o dokładnym przeanalizowaniu, czy jej przyjęcie faktycznie okaże się dla Ciebie atrakcyjne.
ZDROWIE
Staniesz się bardziej wytrzymała na stres i zmęczenie. Zadbaj o gardło.

RYBY
MIŁOŚĆ
Ktoś wpadł Ci w oko, ale boisz się nawiązać kontakt z nim. Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się czy mogło by być między Wami coś więcej niż tylko przelotna relacja. Poproś przyjaciółkę by bardziej motywowała Cię do działania.
FINANSE
W tym tygodniu odetchniesz nieco od nadmiaru obowiązków, ale sprawy materialne nadal będą zaprzątać Twoją uwagę. Jeśli planujesz skorzystać z pożyczki czy kredytu dobrze przeczytaj umowę i sprawdź dokładnie skalę oprocentowania kredytu.
ZDROWIE
Koniecznie zadbaj o uprawienie sportu i aktywny wypoczynek.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 07.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×