Horoskop tygodnia 09.12 - 15.12.2013

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 09.12 - 15.12.2013

Horoskop tygodnia 09.12 - 15.12.2013

BARAN
MIŁOŚĆ
Jesteś osobą żywiołową i spontaniczną, ale w tej relacji ważne jest opracowanie strategii i rozwijanie jej w zgodzie z obowiązującymi zasadami oraz rytmem. Niczego nie przyśpieszaj, niczego nie omijaj. Uzbrój się w cierpliwość a stworzysz harmonijną i udaną relacje.
FINANSE
Filozoficzne podejście do życia może ci ułatwiać rozwiązywanie problemów ale tym razem musisz więcej działać, a mniej mówić. Ogólny bilans tygodnia okaże się pozytywny, zarobisz dodatkowe pieniądze jednak sprawy urzędowe mogą przeciągnąć się do następnego tygodnia.
ZDROWIE
Zadbaj o swoje skołatane nerwy i wycisz emocje.

BYK
MIŁOŚĆ
To nie jest moment na podejmowanie życiowych decyzji, jeśli myślisz o rozstaniu wstrzymaj się z tą decyzja do końca roku, bywa, że czasem na koniec roku miewamy gorsze dni, chcemy wejść w nowy rok z czystą kartą a już w połowie roku żałujemy swoich wyborów. Pozwól bliskim Ci osobom odkryć swoje słabości,  a dopiero potem zadecyduj.
FINANSE
Rozsądek musi towarzyszyć Twoim poczynaniom, podjęcie samodzielnej decyzji bez konsultacji z wyższą sferą może okazać się dla Ciebie zbyt negatywne w skutkach. Nie pokój się samodzielnie w kłopoty, unikaj też korzystania z szybkiej pożyczki.
ZDROWIE
Rozwijaj dar wymowy i jasność myślenia.

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ
Los może założyć Ci na nos różowe okulary i poprzez te szkła będziesz oceniać osobę z która zechcesz stworzyć związek, po bliższym poznaniu okaże się, że najwyraźniej pomyliłaś się w jego ocenie, dlatego bądź ostrożna i nie spiesz się by wejść w bliską relacje.
FINANSE
Teraz jest dobry moment żebyś umocniła swoją pozycje zawodową. Zadbaj o lepsze relacje z najbliższym otoczeniem współpracowników. Zwrócić też na to, żeby rozwijać swój intelekt i wykorzystywać wiedzę jaką uzyskałeś do tej pory.
ZDROWIE
Zadbaj o lepszą kondycję fizyczną

RAK
MIŁOŚĆ
Tydzień okaże się mało dynamiczny, w stałych związkach nie będzie rewolucji, single też nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. Tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie w kierunku osób trzecich, możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości zmiany zdania.
FINANSE
Nadejdzie odpowiedni czas żeby ustabilizować swoją pozycje, jeśli pracujesz tylko do końca miesiąca, postaraj się o to, żeby pokazać się jak z najlepszej strony,  a umowa z pewnością zostanie Ci przedłużona. Mniej wysokie ambicje, inaczej nie poprawisz swojej sytuacji.
ZDROWIE
Nie popadaj w melancholię tylko wyjdź do ludzi.

LEW
MIŁOŚĆ
Dla Ciebie to dobry moment na gruntowne porządki, czas na zmiany, trzeba usnąć ze swego życia wszystko to, co jest już nie aktualne, zwłaszcza musisz pozbyć się niefortunnych znajomości, niektórych i tak dni wydaja się policzone, pozostałe ograniczają Twoją życiową energię.
FINANSE
Masz ochotę rozpocząć nowy projekt dobrze się zastanów zanim podejmiesz jakikolwiek krok. Będąc na obecnej pozycji nie możesz ryzykować utartą pracy nie mając nic w zanadrzu. Popracuj nad tym, by podtrzymywać nowe kontakty.
ZDROWIE
Przebywaj w przestronnych pomieszczeniach żeby wyciszyć swoje nerwy.

PANNA
MIŁOŚĆ
Czasem trudno Ci zrozumieć sens Twego cierpienia i zadajesz sobie tyle razy pytanie, dlaczego to Ty zostałaś porzucona a nie ona. Nie zamykaj się jednak w sobie, wyjdź do przyjaciół, odczujesz z ich strony wiele miłości i akceptacji a szybko pokonasz swe smutki. Czasem coś musi przeminąć.
FINANSE
To dobra chwila żeby odkurzyć ambicje i zarzucone plany, zbyt długo tkwisz już w miejscu a w Twojej karierze nie wiele się dzieje. Jeśli jednak zrealizowałaś wszystko co miałaś wcześniej zaplanowane i teraz stoisz w miejscu od dłuższego czasu pomyśl o dokształceniu się
ZDROWIE
Zadbaj o cerę i włosy.

WAGA
MIŁOŚĆ
Prognozy na ten tydzień są optymistyczne dla Wagi z pierwszej dekady. Wagi będące w związku odczują jakie wartości niesie rodzina i zaczną jeszcze bardziej dbać o swoich bliskich, samotne Wagi mają szanse na zawarcie interesującej znajomości.
FINANSE
Nie warto walczyć będąc na straconej pozycji, decyzja w Twoim kierunku została już podjęta, powinnaś się cieszyć, że zamiast zwolnienia jest przeniesienie do innego działu a to, że pensja niższa , no cóż będziesz miała okazje rozejrzeć się po rynku pracy.
ZDROWIE
Masz skłonności do tycia, omijaj cukiernie.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Ty i Twój parter za wszelką cenę stracie przetrwać się trudne chwile. Uważasz, że nic ani nikt nie jest w stanie Was rozdzielić: ani przymusowe wyjazdy, ani brak pieniędzy, ani rodzina a jednak coraz rzadziej rozmawiacie o przyszłości.
FINANSE
Twoja pozycja tkwi w okresie zawieszenia, nawet nie wiesz, co mogłabyś zrobić dalej, jeśli jednak nic konkretnego nie przychodzi Ci na myśl, zajmij się poznaniem ludzi z branży, czasem warto skorzystać z doświadczenia innych. W przyszłość spoglądaj z większym optymizmem.
ZDROWIE
Zwróci większą uwagę na funkcjonowanie swego organizmu. To dobry moment na rzucanie nałogów.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Zbyt kurczowo trzymasz się tego co musi odejść. Panuj nad emocjami i nie proś o miłość. Jeśli druga strona uważa, że dalszy rozwój relacji nie ma sensu, niczego nie zmienisz. Zachowaj niezależność i nie bój się rozstać z podniesioną głową.
FINANSE
Masz bardzo pasjonujące hobby które Cię inspiruje, czasem warto połączyć pasje z osiąganiem zysków, wtedy praca stanie się dla Ciebie przyjemnością a nie złem koniecznym. Już teraz zapisz się na kurs językowy który podejmiesz od nowego roku.
ZDROWIE
Zadbaj o formę, gdyż strzałka wagi łazienkowej idzie w górę.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu nie zaszywaj się w domu jeśli jesteś Koziorożcem z grudnia, możesz być pewna, że w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która odmieni Twoje życie. Jeśli w Twoim sercu tli się jeszcze niepowodzenie z przeszłości, wystrzegaj się robienia porównań bo zaprzepaścisz szanse.
FINANSE
Szef może zaproponować Ci przejęcie dodatkowych obowiązków, jednak dobrze się zastanów zanim się zgodzisz, masz i tak wiele pracy a obciążenie się dodatkowymi zadaniami może być dla Ciebie męczące nawet jeśli zarobki będą wyższe.
ZDROWIE
Ostrożnie prowadź i patrz pod nogi.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Tydzień w miarę przyjemny bez większych kłopotów osobistych, jednak zwrócić uwagę na finanse Twego partnera, zdaje się, że na pewne sprawy przymykasz oko, tylko po to by nie wywoływać kłótni a jednak, z powodu jego niekończących się długów stale czujesz niepokój.
FINANSE
W tym tygodniu będziesz mogła kontynuować to co zaczęłaś nieco wcześniej, dokończysz cele, które od dawna wiszą na kartkach wokół monitora. Jeśli planujesz rozwój osobisty zainteresuj się sztuką, z pewnością ostatnio jest trochę do narobienia w tej dziedzinie.
ZDROWIE
Jeśli coś zacznie Ci dolegać, czym prędzej idź do lekarza.

RYBY
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu sprawy rodzinnie postawisz na pierwszym miejscu zwłaszcza na koniec tygodnia. W swoim związku poszukujesz nowej drogi ku doskonałości relacji, zadajesz trudne pytania, Twój partner może nie mieć tak uduchowionego podejścia i czasem będzie miał poczucie totalnego zagubienia, nie wpłynie to jednak na pogorszenie relacji.
FINANSE
Pojawi się propozycja zmiany pracy, chociaż pięknie brzmi, a zarobki wydają się naprawdę świetne podejdź do tego z dystansem, może się okazać, że to owszem sama oferta jest świetna ale krótkoterminowa. Wzbogać swoje sposoby poznawania świata.
ZDROWIE
Wyjdź choć na pięciominutowy spacer.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 09.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×