Horoskop tygodnia 15.09 - 21.09.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 15.09 - 21.09.2014

Horoskop tygodnia 15.09 - 21.09.2014


BARAN

MIŁOŚĆ

Twój związek przeżywa kryzys, ale zamiast myśleć o rozstaniu, pomyśl, co możesz zrobić, żeby naprawić Wasze relacje. Czasem wystarczają szczere rozmowy, bywa tez jednak tak, że potrzebna jest terapia, aby znaleźć wspólny język. Pomyśl też, jak zrealizować drobne marzenia – one na pewno poprawią Ci nastrój.

FINANSE

Podjęłaś działania, by wprowadzić w życie pewien pomysł, który od dawna chodzi Ci po głowie. Okaże się, że wszystko się uda i zrealizujesz go w krótszym czasie, niż podejrzewałaś. Jeśli wybierasz się w krótką podroż, pilnuj portfela.

ZDROWIE

Zadbaj o zbilansowaną dietę.

BYK

MIŁOŚĆ

Nie zawsze masz ochotę na częste wychodzenie z domu, ale w tym tygodniu nie zabraknie Ci okazji do spotkań i sympatycznych rozmów, dzięki czemu będziesz mogła nie tylko pogłębić swoją wiedzę, ale też poznać fajnego faceta.

FINANSE

Sytuacja wymusi na Tobie kilka krytycznych uwag wobec osoby, z którą jesteś w bardzo dobrych relacjach. Osoba, którą tak lubisz, będzie niezwykle niedbale wykonywać swoją pracę, co w przyszłości odbije się na ocenie pracy całego zespołu.

ZDROWIE

Wybierz dla siebie odpowiednie ćwiczenia i uprawiaj je regularnie.

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Dla Ciebie i Twego partnera to czas próby – zamieszkałaś ze swoim mężczyzną i okazuje się, że zamiast cieszyć się nowa sytuacją, Wy nieustanie się kłócicie, i to o prozaiczne sprawy. To czas, żeby ustalić zasady, co do kogo należy – wszak życie pod wspólnym dachem to nie tylko przyjemności, ale także obowiązki.

FINANSE

To czas, kiedy będziesz musiała zmagać się z budowaniem swojej pozycji. Bądź czujna, nie daj się sprowokować, konflikty czy spory rozwiązuj dyplomatycznie, a zadania wykonuj w wyznaczonym terminie, niczego nie odkładaj na później.

ZDROWIE

Zadbaj o relaks na łonie natury.

RAK

MIŁOŚĆ

Przed Tobą czas, kiedy będziesz mogła twórczo i pożytecznie wykorzystać swoje talenty, ale nie będziesz działać w pojedynkę, tylko z osobą, która już od dłuższego czasu Ci się przygląda i marzy o bliższym poznaniu. Teraz ma ku temu okazję.

FINANSE

Może się okazać, że w Twojej karierze zawodowej nie wszystko pójdzie jak z płatka. To czas, aby się zastanowić, czy kierunek, który obrałaś, jest słuszny. Jeśli Twoja odpowiedź jest negatywna, to doskonały moment na zmiany – podjęte teraz nowe wyzwania przyniosą szybki rezultat.

ZDROWIE

Częściej odwiedzaj las.

LEW

MIŁOŚĆ

Wprawdzie lubisz, kiedy mężczyzna traktuje Cię jak słabszą płeć i otacza troską, ale jego zachowanie pozbawia Cię siły i zaczyna być denerwujące. To odpowiedni moment, żeby przeprowadzić szczerą rozmowę na temat jego zachowania – nie jesteś dzieckiem i pragniesz samodzielności.

FINANSE

Codzienna rutyna może Ci trochę dokuczać, zechcesz odłożyć na bok wszelkie obowiązki – najchętniej rzuciłabyś wszystko i uciekła na krótki urlop, i to w góry, gdzie piękne krajobrazy z pewnością zapewniłyby Ci sporą dawkę pozytywnej energii. Tylko co na to Twój szef?

ZDROWIE

Zadbaj o regenerację sił.

PANNA

MIŁOŚĆ

To odpowiedni moment, by spotykać się z ludźmi, którzy odegrali istotną rolę w Twoim życiu. Jeśli on nie chce wrócić, nie zabiegaj o to, ale nie odrzucaj tez jego pomocnej dłoni w pewnej ważnej dla Ciebie sprawie. Być może on nie chce być z Tobą związku, ale pragnie być Twoim przyjacielem.

FINANSE

Twoje relacje z szefową w ostatnim czasie bardzo się poprawiły, jeśli jednak oczekujesz, że zaowocują one podwyżką lub awansem, to się gorzko rozczarujesz. Sukcesy zawodowe wymagają od Ciebie trzeźwej oceny sytuacji, żelaznej konsekwencji i świadomego dążenia do celu.

ZDROWIE

Czasami odpuść i pozwól sobie na kaloryczne ciasto, zwłaszcza w towarzystwie koleżanki.

WAGA

MIŁOŚĆ

To dobry czas, by wreszcie przeprowadzić szczerą rozmowę o wspólnej przyszłości. Pragniesz zamieszkać pod wspólnym dachem, marzysz o dzieciach czy ślubie – nie unikaj rozmowy na te tematy, bojąc się, że go wystraszysz. Jesteście ze sobą już tak długo, że takie rozmowy są zupełnie naturalne.

FINANSE

Ciężko pracujesz, by przy pomocy sukcesów podnieść swoją chwiejną samoocenę, a dobra materialne wiążą się u Ciebie z poczuciem bezpieczeństwa. Niestety nadmiar pracy negatywnie wpłynął na Twoje samopoczucie. Świat się nie zawali, jeśli nieco zwolnisz tempo, albo jeszcze lepiej – zaplanujesz jesienny wypad w ciepłe kraje.

ZDROWIE

Bieganie to dla Ciebie dobry sposób, by zadbać o figurę.

SKORPION

MIŁOŚĆ

To dobry moment, żeby pomyśleć o zmianach w swoim życiu osobistym i pozbyciu się swoich starych przyzwyczajeń – Twoje życie przestało dostarczać Ci nowych bodźców, a świat wokół Ciebie stał się szary i nijaki. Czujesz, że stoisz w miejscu i ogarnęło Cię zniechęcenie. Zmień to!

FINANSE

Teraz będzie inaczej – nie chcesz już słyszeć stałego narzekania szefa, że za mało się wykazujesz. Zmienisz to. Pokażesz wszystkim, że jesteś pracowita, pomysłowa i cierpliwa, i że potrafisz osiągnąć zamierzony cel. Ważne: kontroluj swoje wydatki.

ZDROWIE

Nie żałuj kasy na kosmetyczkę i fryzjera.

STRZELEC

MIŁOŚĆ

To będzie bardzo korzystny czas dla Waszej relacji. Przypływ uczuć, wzajemna serdeczność i ciepło tylko umocnią Wasz związek, jednak nie zamykajcie się w swoim świecie – zaproście ludzi do Waszego domu, będą się z tym wiązać dobre wspomnienia.

FINANSE

Nadarzy się okazja, żeby zakończyć długofalowe przedsięwzięcie – będziesz bardzo zadowolona z efektów, a do portfela wpadnie Ci spora kwota. Nie wydawaj jednak wszystkiego od razu. Planujesz kupić swoje pierwsze mieszkanie – dobrze sprawdzaj dokumenty.

ZDROWIE

Wykup karnet na basen.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

Nie lubisz żyć samotnie, ale ten stan rzeczy dokucza Ci już od dłuższego czasu i nie wiesz, jak to zmienić. Najlepszym sposobem jest rzucenie się w wir towarzystwa – poczujesz, że świat jest pełen przyjaznych ludzi i szybko zapragniesz żyć w ich otoczeniu.  

FINANSE

Zakończysz niełatwy etap w swojej karierze. Od dawna nikt nie cenił Twojej osoby i wreszcie przyszedł czas na zmiany – pojawi się możliwość zmiany pracy lub Twoje dotychczasowe zajęcie przybierze lepszą, korzystniejszą formę.

ZDROWIE

Grzybobranie świetnie wpłynie na poprawę Twojego nastroju.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Bywasz ofiarą sprzecznych potrzeb – czasem pragniesz być bardzo blisko niego, jednak gdy Wasza relacja się zacieśnia, uciekasz. Pragniesz się zaangażować, a jednocześnie trzymasz pewien dystans – on już tak dłużej nie chce i wymaga od Ciebie poważniejszych deklaracji co do swojej osoby.

FINANSE

Twoje sprawy zawodowe potoczą się bardzo pomyślnie, co oczywiście przełoży się w odpowiedni sposób na Twoje finanse. Dbaj o kontakty zawodowe – nie wiadomo, kiedy okażą się przydatne. Na horyzoncie pojawi się wiele spraw, w które naprawdę trzeba będzie się zaangażować.

ZDROWIE

Jesz za mało witamin, co odbija się na Twojej cerze.

RYBY

MIŁOŚĆ

To dobry czas na nową przyjaźń lub miłość – jeśli nie widzisz nikogo nowego na horyzoncie, odnów stare więzi. Poczujesz się potrzebna, co pozytywnie wpłynie na Twoje emocje.

FINANSE

Powinnaś pomyśleć, co możesz zrobić, aby zmienić swoją życiową sytuację – możesz zapisać się na studia, kursy lub odnowić stare kontakty zawodowe. Dbaj też o dobre relacje z ludźmi, którzy teraz nie wydają Ci się przydatni.

ZDROWIE

Zrób badania profilaktyczne.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2,58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2,46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 15.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×