Horoskop tygodnia 19.05 - 25.05.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 19.05 - 25.05.2014

Horoskop tygodnia 19.05 - 25.05.2014BARAN
MIŁOŚĆ
Chyba za mocno się zagalopowałaś w rozwoju znajomości. Osoba, z którą się widujesz pragnie wolniejszego tempa, czego Ty stanowczo unikasz. Już po kilku spotkaniach chcesz wiedzieć, co On do Ciebie czuje. Nie przyjmując do wiadomości faktu, że jeszcze nic się nie zrodziło w jego sercu.
FINANSE
Będziesz miała więcej energii i chęci do działań zawodowych. Jeśli jesteś Baranem, który niedawno otworzył działalność gospodarczą Twoje przychody zwiększą się teraz. Przyniesie Ci to wiele satysfakcji i nadzieję na lepsze jutro. Wytycz sobie nową ścieżkę działania, nie bój się sięgnąć po więcej.
ZDROWIE
Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, niech zapanuje w nim okres harmonii, a nie ciągłe napięcie.

BYK
MIŁOŚĆ
W miłości okaż bezinteresowność wobec nowo poznanej osoby i pomóż nie oczekując niczego w zamian. Przyszłość przyniesie Ci korzyści w postaci zyskania nowego przyjaciela, a w ostatnim czasie naprawdę oddanych nie masz zbyt wielu wokół siebie.
FINANSE
To tydzień, kiedy będziesz wyjątkowo leniwa. Będziesz unikać zadań, które trzeba wykonać pod presją czasu. W ogóle najchętniej chciałabyś w tym czasie inni zostawili Cię w spokoju i pozwolili na powolne wykonywanie planu. Nie zapomnij o zadbaniu o swój image!
ZDROWIE
Może czekać Cię spadek odporności.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
To dla Ciebie udany tydzień w sprawach osobistych. Miedzy Tobą, a wybrankiem Twego serca nie zostanie sprowokowany żaden konflikt. Relacje będą lekkie i sprawne. Jedyne, co będzie wyprowadzać Twoją drugą połowę z równowagi to rozpoczynanie przez Ciebie kilku rzeczy na raz i nie kończąc żadnej w stu procentach.
FINANSE
W pracy od dłuższego czasu nieustanie się zamartwiasz, o to co przyniesie Ci przyszłość. Kończy Ci się umowa, a szefostwo jeszcze nie wezwało Cię na rozmowę i nie powiadomiło czy zostajesz z nimi na kolejny okres, czy jednak przyjdzie Ci się pożegnać.
ZDROWIE
Uważaj na urazy czy otarcia, zwłaszcza mechaniczne.

RAK
MIŁOŚĆ
Twoja wyjątkowa wrażliwość może działać drażniąco na pewną osobę, z którą widujesz się od niedawna. Każde jej słowo czy gest będzie wywoływało w Tobie również dreszcz negatywnych emocji bądź radości a Twoje nastroje będą dla niej zbyt zmienne.
FINANSE
W sferze zawodowej szykuje się wiele nowych kontaktów, co bardzo Ci się spodoba. Będziesz zadowolona z tego, co przynosi Ci los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania, a nikt jak Ty nie lubi wyzwań i poczucia satysfakcji, gdy dopniesz swego.
ZDROWIE
To czas na upragniony wypoczynek, wykorzystaj to.

LEW
MIŁOŚĆ
Przed Tobą tydzień pełen atrakcyjnych wrażeń, ale i nie porozumień. Skaczesz z kwiatka na kwiatek i czas najwyższy się zatrzymać. Osoba, którą ostatnio zwodzisz i mamisz obietnicami jest wyrozumiała i cierpliwa, ale i ona straciła już ochotę na kontynuację spotkań.
FINANSE
Zostaniesz wezwana do szefa na dywanik. Twoje zachowanie w pracy przekroczyło ostatnio granice, które dla współpracowników nie są do zaakceptowania. Choć nie jesteś szefem chcesz sprawować nad wszystkim kontrolę, także nad emocjami i zachowaniem kolegów z pracy.
ZDROWIE
Weekend zaplanuj na łonie natury.

PANNA
MIŁOŚĆ
Lubisz zajmować się detalami, co oczywiście czasem bardzo szkodzi Ci w miłości. Nowo poznana osoba, jest naprawdę bardzo interesująca, ale Ty już dostrzegłaś, wiele mankamentów w jego charakterze i sposobie bycia, nie znając go zbyt dobrze.
FINANSE
Będziesz pewniejsza siebie i aktywniejsza. Nawiążesz nowe znajomości zawodowe, dzięki którym ujrzysz swoją pozycję zawodową zupełnie w innym świetle. Stwierdzisz, że od dawana tkwisz w miejscu i nie rozwijasz się zawodowo. Do działań ruszysz z nową energią.
ZDROWIE
Złość wypocisz na siłowni.

WAGA
MIŁOŚĆ
Cenisz wysoko ustabilizowane życie rodzinne. Pragniesz, aby domownicy pamiętali o Twoich upodobaniach, sam nie starasz się odkryć co oni lubią i czego pragną. Ma to negatywny wpływ na Wasze konflikty, stają się coraz bardziej poważne. Jeśli w końcu nie porozmawiacie ze sobą szczerze, powrót do domu po pracy, nie będzie już tak miły.
FINANSE
Miła i grzeczna nie masz ochoty wejść w konflikt z klientem, który zarzuca Ci nie precyzyjne wykonanie zamówienia.  Twoja wytrzymałość i cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, jednakże w sposób logiczny uzmysłowisz mu najważniejsze aspekty całego zadania i ewentualne skutki podejmowanych działań.
ZDROWIE
Masz skłonność do tycia.  Pomyśl o tym, aby uprawiać sport bardziej regularnie.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Kochasz swojego partnera nad życie, ale nie jesteś pewna, czy po zdradzie, która miała miejsce całkiem nie dawno, możesz dać mu drugą szansę. Masz w sobie dużo lęku, nie wiesz czy dalsza przyszłość ma sens, chociaż starasz się tego nie okazywać.
FINANSE
Szybko wyczuwasz czyjeś kłamstwo, tym razem będzie tak samo. Odkryjesz nielojalność nowego współpracownika wobec Ciebie i nie dasz wprowadzić się w błąd, do czego on będzie dążył, chcą zaniżyć Twoją pozycję. Jednak powstrzymaj swoje negatywne emocje i zachowaj spokój wobec osoby, która źle Ci życzy.
ZDROWIE
Zadbaj o suplementy w diecie.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Uwielbiasz podróże. Trudno Ci usiedzieć w jednym miejscu, jednak Twój partner tego nie rozumie i próbuje Cię zniewolić. Boi się, że mu uciekniesz, co bardzo negatywnie odbija się na Waszym związku.
FINANSE
Nowe profity pieniężne poprawią Twój nastrój, jednak zanim rzucisz się w wir wydatków pamiętaj, że poprawa jest tylko chwilowa i nie wydaj wszystkich pieniędzy od razu. W pracy będziesz musiała więcej planować żeby podołać wszystkim obowiązkom.
ZDROWIE
Wykup karnet na basenie, zweryfikuj też swoją dietę.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Pohamuj swój temperament inaczej pod wpływem emocji możesz zrobić coś, czego będziesz bardzo żałowała. Dobrze by było zachować rozsadek, a wyjdziecie z tego bez szwanku. Jeśli się zapomnisz, możesz bardzo narozrabiać, jednak efekty Twoich działań zobaczysz dopiero w przyszłości.
FINANSE
Twoje osiągnięcia są oceniane bardzo wysoko przez Twego szefa, Jednak Ty nie jesteś zadowolona z pozycji, czujesz pewien niedostatek.  Chcesz być wyżej i mieć więcej, same pochwały Ci nie wystarczają.
ZDROWIE
Mogą pojawić się zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby.

WODNIK

MIŁOŚĆ
Twoja druga połowa uświadomi Ci, że zbyt dużo czasu poświęcasz sobie, a za mało jej. Będzie prowadzić z Tobą interesujące rozmowy na ten temat, bo wybranek Twego serca czuje, że Wasza intymność od dawna jest zablokowana.
FINANSE
W pracy złamiesz ograniczenia, które narzuca Ci polityka firmy.  Czujesz, że potrzebujesz bardziej swobodnego i kreatywnego działania. Mimo ostrzeń kierownika posłuchasz siebie i zrealizujesz pewien własny pomysł, pozytywne efekty zaskoczą nawet Ciebie.
ZDROWIE
Wybierz się do kosmetyczki lub fryzjera.

RYBY

MIŁOŚĆ
Popełnisz błąd, a za to, co się stanie winę weźmiesz na siebie, choć przyglądając się całej sytuacji wiele błędów popełniła Twoja druga połowa.  Choćby taki, że zaciągnęła kredyt bez Twojej zgody, teraz ona musi spłacać kredyt a wydatki na utrzymanie spadają na Ciebie.
FINANSE
W pracy czeka Cię ciężki okres. Nie potrafisz znieść presji czasu, ani kierownika, przez co opóźniasz się z wykonaniem planu.  Jego uwagi pod Twoim adresem, nie poprawiają sytuacji tylko przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego.
ZDROWIE
Twoje ciało potrzebuje masaży lub zabiegów antycellulitowych.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 19.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×