Horoskop tygodnia 24.02 - 03.03.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 24.02 - 03.03.2014

Horoskop tygodnia 24.02 - 03.03.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
Nareszcie coś zacznie się dziać, zbyt długo tkwisz już w bezruchu miłości, samotność okropnie zaczyna Ci ciążyć i uwierać, nadszedł wreszcie czas kiedy los odmieni, to co nieprzyjazne w Twoim życiu.
FINANSE
W pracy wiele będzie się działo, pod warunkiem, że posiadasz pracę, to będzie czas rozwoju  i odpowiednich kontaktów zawodowych, które okażą się pomocne w przyszłości.  Jeśli jesteś jednak baranem bez pracy, ten tydzień nie przyniesie żadnych zmian.
ZDROWIE
Wzmocnij swoje serce.

BYK
MIŁOŚĆ
Ktoś wytka Ci stale te same błędy to odpowiedni czas, żeby podjąć ostateczną decyzje o tym czy naprawdę chcesz by ta osoba tworzyła z Tobą wspólne życie, jeśli teraz się nie wycofasz, ugrzęźniesz w tej relacji na bardzo długo.
FINANSE
Zadbasz o rozwój zawodowy, zrozumiesz, że tylko Ty sama masz wpływ na to, jak daleko pójdziesz w górę, korzystne transakcje mogą Ci zarobić dodatkowe pieniądze co z pewnością Ci się przyda na spłatę zaległości.
ZDROWIE
Zastosuj lekką strawną dietę, dbaj o żołądek.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Opuścisz bezpieczną przystań, jaką stanowi Twój związek i wyruszysz w świat miłości na nieznane Ci jeszcze lądy wchodząc w obszar silnych emocji i uczuć. Niestety przyszłość niesie, że to nie była właściwa decyzja, możesz żałować, ale czasu nie da się już cofnąć.
FINANSE
To czas podsumowań, zrobisz bilans kariery i sama określisz w jakim stopniu wykorzystujesz możliwości jakie niesie Ci los. Jeśli zdecydujesz się o zmianach, nie rób tego natychmiast, niczego nie przyspieszaj.
ZDROWIE
Uprawiając sport, unikaj brawury.

RAK
MIŁOŚĆ
Twoja relacja może być harmonijna, ale musicie sobie wyjaśnić wzajemne nieporozumienie między Wami, trzeba zmienić pewne wartości w partnerstwie inaczej trudno będzie Wam odnaleźć porozumienie, bo Wasze pragnienia różnią.
FINANSE
Postaraj się odejść od schematycznego sposobu myślenia, uwolnij się rutyny, tylko w ten sposób praca będzie przynosić Ci więcej satysfakcji, to dobry moment, by pokazać Ci światu i firmie na co Cię stać.
ZDROWIE
Zadbaj o odpowiednią dawkę miłości ze strony bliskich po popadniesz w depresje.

LEW
MIŁOŚĆ
Twoja nowa znajomość odegra w Twoim życiu rolę pocieszyciela, masz za sobą trudne chwile i potrzebujesz kogoś, kto Cię pocieszy, uspokoi skołatane nerwy i przyciągnie pozytywne fluidy do Ciebie.
FINANSE
W pracy poprawią się stosunki z innymi, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie wpływające na jakoś wykonywanej pracy. Niestety na odczuwalne sukcesy, zwłaszcza odczuwalne finansowo trzeba będzie poczekać być może nawet do połowy roku.
ZDROWIE
Jeśli nie chcesz się rozchorować, zatroszcz się o siebie wyjątkowo staranie.

PANNA
MIŁOŚĆ
Czasem bywa taka chwila, że należy się wykłócić o swoje sprawy a Ty jesteś zbyt nieśmiała, żeby zawalczyć o to, w czym masz rację. Jeśli nie wiesz, jaką decyzję podjąć, poradź się bliskich Ci przyjaciół, przedstaw na spokojnie swój punkt widzenia.
FINANSE
Jeśli czujesz zagubienie w karierze zawodowej, nie wiesz dokąd ma zmierzać Twoja ścieżka rozwoju, warto umówić na indywidualne  spotkanie z coachem, on Ci pomoże ocenić dotychczasową drogę zawodową i zbudować odpowiednią mapę nowych celów.
ZDROWIE
Dbaj o swoją formę i nie przeciążaj sytemu nerwowego.

WAGA
MIŁOŚĆ
Jesteś niby w udanej relacji a jednak złe myśli nie mogą Cię, jakość opuści, wiesz, że ta zdrada, która była między Wami jest już przeszłości, Ty jednak wciąż boisz się, że historia się powtórzy.
FINANSE
To bardzo pozytywny tydzień w sferze zawodowej, poczujesz że Twój umysł jest otwarty a wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach, dzięki czemu kreatynie podejdziesz do pewnego zadania i osiągniesz sukces. W kwestii finansowej poprawy jednak jeszcze nie  będzie.
ZDROWIE
Aby zregenerować siły pomyśl o wypoczynku w SPA.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Pogoda ducha nie będzie Cię opuszczać, sprawy uczuciowe będą korzystnie się rozwijać, miłe chwile spędzone z bliskimi dodadzą Ci energii do działania. Między Tobą a partnerem pogłębi się empatia i bezinteresowność.
FINANSE
Zostałeś zwolniony, nie panikuj, nie jesteś na przegrane pozycji, po warunkiem, że szybko rozejrzysz się po rynku pracy, zgłosisz swoją osobę, nie pozwolisz sobie na przestój zawodowy.
ZDROWIE
Zadbaj o cerę i włosy.

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Ostatnio zdarza Ci się często uciekać w świat marzeń, ale nadszedł czas by spojrzeć prawdziwe w oczy, on nie będzie Twój, bo należy do innej i tworzenie wizji szczęśliwego życia między Wami, jest tylko stwarzaniem sobie pozorów w miłości, czas twardo stać na ziemi i realnie patrzeć na życie.
FINANSE
Kreatywność oraz fantazja odgrywa dużą rolę w Twojej karierze zawodowej, to od Ciebie zależy czy wykorzystasz te cechy, czy tylko bezwiednie wykonujesz polecenia szefa licząc na to, że od doceni Twą osobę i samoczynnie przyzna Ci awans.
ZDROWIE
Jeśli masz skłonności do tycia omijaj cukiernie.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Nie zamykaj się w sobie, wiesz, że kochasz a Twoje uczucie jest odwzajemnione, okazywanie sobie wzajemnej miłości nie możesz postrzegać, jako słabość w swoim życiu. Jest dobrze, jest spokojnie, ciesz się tym szczęściem i uśmiechaj sama do siebie.
FINANSE
Coś się kończy by zrobić miejsce nowemu, umowa o pracę dobiega końca i uwierz, że nie będzie Ci już przedłużona, więc zacznij już teraz szukać nowego miejsca dla siebie a jeśli pragniesz podejmij decyzje o założeniu własnej działalności.
ZDROWIE
Zdrowie w tym tygodniu nie przysporzy Ci większych zmartwień.

WODNIK

MIŁOŚĆ
Czasem trzeba wybrać pomiędzy rozsądkiem a tym, co krzyczy serce, jednak postaraj się unikać improwizacji i odpowiedz sobie na pytanie, czego Ty sama tak naprawdę pragniesz, to dobry czas by przeprowadzić szczere rozmowy sama ze sobą
FINANSE
Skup się na opracowaniu planu zanim podejdziesz do wykonania zdania, inaczej zapomnisz o czymś ważnym i później zamiast pochwały wylądujesz na dywaniku u szefa. Pamiętaj, że jesteś na etapie budowania swojej pozycji zawodowej i każde potknięcie negatywnie wpłynie na Twoją karierę.
ZDROWIE
Dbaj o formę, przypada się więcej ruchu i większa ilość witamin.

RYBY
MIŁOŚĆ
Nie rozdrapuj ran z przyszłości, otwórz się na przyszłość. Popracuj nad swoją zmianą, wiesz, że pewne rany tkwią w Tobie zakorzenione gdzieś głęboko, z tego też powodu nie pozwalasz innym zbliżyć się do siebie, czas na nowo przyszłość.
FINANSE
Jeśli nie satysfakcjonuje Cię styl pracy to pomyśl co możesz zrobić już teraz, żeby w przyszłości móc wprowadzić bardziej zadowalające Cię innowacje. Jednak nie eksperymentuj bo nie wiele zyskasz tylko rozsądnie podejdź do wykonania zdania, nie rób niczego na siłę.
ZDROWIE
Zadbaj o wzmocnienie organizmu, pomogą Ci w tym różne kuracje.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 24.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×