Horoskop tygodnia 28.07 - 03.08.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 28.07 - 03.08.2014

Horoskop tygodnia 28.07 - 03.08.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będziesz udzielać się towarzysko, bywać na różnych spotkaniach. Wejdziesz w krąg nieznanych Ci jeszcze osób, a ich zainteresowania będą odmienne niż Twoje, staniesz przed prawdziwym wyzwaniem. Los niesie Ci szanse, ale tylko na romans.
FINANSE
Rzuć się śmiało w wir nowych przedsięwzięć, zadań i projektów. Nie czekaj aż ubiegnie Cię współpracownik. Oboje przecież wiecie, co należy wykonać, od Ciebie zależy czy to Ty zdobędziesz z tego tytułu nagrodę czy konkurencja.
ZDROWIE
Dobra kondycja Cię nie opuści.

BYK
MIŁOŚĆ
Twój seksapil i wdzięk będą teraz wręcz zniewalające dla płci przeciwnej, pamiętaj tylko, że jeśli nie jesteś zainteresowana daną osobą nie obiecuj jej miłości. Jeśli teraz Ty zabawisz się czyimś kosztem los lubi się zemścić i przyjść po zapłatę w najmniej oczekiwanym momencie.
FINANSE
Bez problemu pozałatwiasz bieżące sprawy, możliwe wyjazdy służbowe, tydzień zleci Ci szybko, nawet się nie obejrzysz jak nadejdzie weekend. Pomyśl o wypoczynku na łonie natury, potrzebujesz wzmocnić siły witalne.
ZDROWIE
Pamiętaj weekend jest do wypoczynku.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Możesz się teraz zakochać i miłość doda Ci skrzydeł, uwierzysz, że szczęście jednak Cię nie opuściło, radość wręcz będzie Ci towarzyszyć od rana do wieczora, pamiętaj tylko, że chemia trwa nie dłużej niż trzy miesiące, potem zaczyna się codzienność.
W stałych związkach krótkie burze, które jednak oczyszczą atmosferę między Wami, sytuacja w Waszym związku od dawna wymaga przewietrzenia.
FINANSE
W finansach nadejdzie drobna poprawa, jeśli pracujesz w handlu Twoje zyski z tego tytułu zwiększą się, pojawi się duży utarg gotówki w kasie zwłaszcza pod koniec tygodnia. Pracując w firmie zyskasz uznanie przełożonych, być może to będzie tylko pochwała, ale to otworzy Ci drogę do dalszego rozwoju.
ZDROWIE
Nie bój się podjąć nowych wyzwań i znajdź dla siebie nową pasje.

RAK
MIŁOŚĆ
To czas przygotowań bezwzględnego TAK dla Twojego serca. Twoje życie miłosne rozkwitnie, ale żeby ta relacja miała przyszłość wymagana jest szczerość głosu serca. Twój nieomylny wewnętrzny głos szykuje Ci wyłącznie potrzebne doświadczenie miłosne po to abyś w przyszłości mogła stworzyć stałą bezpieczną emocjonalnie relację. Samotne Raki będą się cieszyć dużym powodzeniem u płci przeciwnej.
FINANSE
Wreszcie podejmiesz właściwe decyzje i zaczniesz realizować swoje ambicje zawodowe. Może obudzić się w Tobie pragnienie władzy lub wyższego stanowiska. Jeśli zajmujesz się w pracy liczbami, to uważaj w tym tygodniu możesz mieć tendencje do pomyłek.
ZDROWIE
Możesz narzekać na dolegliwości alergiczne.

LEW
MIŁOŚĆ
W miłości widać, że pojawi się ożywienie kontaktów towarzyskich, będziesz bywać tu i tam, pojawią się przyjemne i ciekawe nowe znajomości, będzie szansa na flirty, romanse a nawet być może pojawi się szansa na szczęście w miłości, oczywiście z wzajemnością.
FINANSE
To czas, kiedy nic nie umknie Twojej uwadze, okażesz się profesjonalistą w każdym calu, szef ujrzy w Tobie osobę, która jest filarem w firmie i zacznie Ci powierzać bardziej odpowiedzialne zadania.
ZDROWIE
Dbaj o siebie, łatwo możesz się przeziębić, nawet w środku lata.

PANNA
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy zatęsknisz za większą bliskością z partnerem, zechcesz spędzać z nim więcej czasu sam na sam, jednak okoliczności nie będą Ci pozwalać realizować tego celu, może w weekend wyjdziecie tylko we dwoje. Samotne Panny będą szukać okazji do zawarcia nowych znajomości.
FINANSE
Twoja ambicja pomoże Ci korzystnie zmienić pracę, zawalczyć o awans lub podwyżkę, co bardzo poprawi Ci humor. Licz się jednak z konkurencją, pamiętaj, że jest ktoś, kto Cię obserwuje i nie każdy cieszy się z Twego sukcesu.
ZDROWIE
Warto zrobić badania kontrolne.

WAGA

MIŁOŚĆ
Łatwo wyplączesz się z toksycznego związku, zbyt długo tkwisz już w tej relacji spalając się, to dobry moment by odmienić swoje życie, poznasz nowych ciekawych ludzi, nawiążesz nowe cenne przyjaźnie, będziesz zauroczona, że życie może jeszcze tak cieszyć.
FINANSE
Jeśli w Twojej głowie od dawna drzemią pewne marzenia, chcesz połączyć pracę z pasją, ale brak Ci odwagi, los przyniesie Ci teraz szansę by wypłynąć na szerokie wody. Nie bój się ryzykować, a negatywne myśli wyrzuć ze swojej głowy.
ZDROWIE
Dobrze Ci zrobi pływanie lub masaż.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Przed Tobą imprezy, spotkania, dobra zabawa, jeśli jesteś w związku dodatkowo do tej gry wciągniesz partnera, być może w ostatniej chwili zdecydujecie się na weekendowy wyjazd nad morze, zaś, gdy jesteś singelką umawiaj się na randki i korzystaj z uroków życia.
FINANSE
To dobry moment by śmiało realizować rozpoczęte wcześniej projekty, nie trać czasu na jałowe rozważania tylko podejmij wymagane kroki by zacząć. Jeśli rozmyślasz nad otworzeniem działalności gospodarczej zacznij czynić pierwsze kroki w tym kierunku.
ZDROWIE
Więcej czasu przeznacz na wypoczynek.

STRZELEC

MIŁOŚĆ
To nie jest najlepszy moment dla związków, okażesz się osobą apodyktyczną, zazdrosną i zaborczą, co negatywnie wpłynie na znajomość, która do pewnego momentu rozwijała się bardzo pozytywnie.
Samotne Strzelce będą szukać ideału i do każdej nowej znajomości podejdą z dużą dozą nieufności.
FINANSE
Jeśli należysz do grona Strzelców bez pracy i nie chcesz dłużej przedłużać takiego stanu rzeczy przy szukaniu pracy wykaż się większym zaangażowaniem, nie licz na pracę po znajomości lub z polecenia, Twój sukces zależy tylko od Ciebie.
ZDROWIE
Świetny nastrój i kondycja fizyczna.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Nie w głowie Ci będą zaloty, flirty ani uwodzenia, interesować Cię będzie tylko stabilność uczuciowa. Może być tak, że będziesz stronić od towarzystwa, zarówno znajomych jak i domowego a potem dziwić się będziesz, że doskwiera Ci samotność.
FINANSE
To czas, kiedy musisz się liczyć z tym, że przybędzie Ci obowiązków, ale nie będzie z tego tytułu podwyżki, na nic także Twoje miotanie się, będziesz musiała wykonać to, co zostanie Ci zlecone, jeśli zależy Ci na tej pracy.
ZDROWIE
Często odpoczywaj, potrzebujesz relaksu.

WODNIK
MIŁOŚĆ
W tygodniu stroń od ludzi zazdrosnych i nikomu nie powierzaj swych spraw sercowych, gdyż w wyniku intryg osób trzecich mogą wyniknąć poważne nieporozumienia w Twoim związku.
Single ruszą na podbój miłosny.
FINANSE
Rób to, co do Ciebie należy a już w żadnym wypadku nie dyskutuj z szefem czy współpracownikami na temat opłacalności danej inwestycji, to nie Ty ponosisz jej koszty, Ty masz tylko wykonać pewne drobne usługi w tym kierunku.
ZDROWIE
Chcą zachować kondycje fizyczną powinnaś sport uprawiać regularnie.

RYBY
MIŁOŚĆ
Nie pozwól, aby złe języki i pomówienia zaburzyły spokój i zaufanie w Twoim związku, być może spotkałaś się z byłym partnerem, ale to było spotkanie w miejscu publicznym i między Wami była tylko rozmowa, nie było niczego więcej.
FINANSE
To bardzo ważny tydzień dla Twoich sprawach zawodowych, może czekać Cię rozmowa z szefem decydująca o Twojej dalszej pracy w tej firmie, jeśli jednak nie jesteś przekonana czy chcesz w niej zostać pomyśl czy nie lepiej przejść na własny rachunek.
ZDROWIE
Uważaj na to, co jesz, potrzebujesz witamin.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 28.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×