Horoskop tygodniowy: 01.02 - 07.02.2016

Sprawdźcie, co mówią karty.

Horoskop tygodniowy: 01.02 - 07.02.2016

BARAN
Praca: właściwie to zmian nie będzie. Jeżeli pracujesz na etacie, możesz spodziewać się trudnej rozmowy z szefem, jeżeli na swoim, to czekają Cię niemiłe wiadomości lub kontrola. Nie martw się na zapas, dasz sobie ze wszystkim radę. 
Finanse: na zyski musisz jednak poczekać, podwyżka na razie Ci nie zagraża, duże zyski również nie. Ogranicz więc swoje wydatki, niekoniecznie do minimum, ale jednak ogranicz. 
Zdrowie: to jest to, czego najbardziej Ci potrzeba, jesteś przepracowana. Musisz odpocząć chociaż kilka dni, inaczej depresja gotowa. 
Twoje szczęśliwe numery to 12, 22, 23, 35, 38, 49.

BYK
Praca: zalecam więcej odpoczynku, a mniej pracy. Przystopuj, za dużo pracy, nie masz czasu na odpoczynek, pomyśl o swoich bliskich (nie masz dla nich czasu) i o swoim zdrowiu. Praca, oprócz pieniędzy, powinna dawać zadowolenie, a nie wyczerpywać. 
Finanse: nie licz na polepszenie finansowe, na razie nic z tego. Możliwe dopiero w późniejszym terminie. Masz świetną opinię, więc awans i podwyżka Cię nie ominą, mogą tylko dotrzeć do Ciebie z opóźnieniem. 
Zdrowie: stanowczo się zaniedbujesz, nie masz czasu dla siebie, dla swojego zdrowia. Uważaj na serce i krążenie, jak zaczną się problemy, znajdziesz czas, ale do zdrowia już nie wrócisz. 
Twoje szczęśliwe numery to 15, 23, 27, 33, 35, 48.

BLIŹNIĘTA
Praca: Twoje samopoczucie jest do niczego, część obowiązków przełóż na współpracowników, ty im pomagałaś, jak byli w potrzebie. Efekt zmęczenia przejdzie po paru dniach. Weekend spędź sama. 
Finanse: niby w normie, stabilnie, ale nic Cię nie zmusi do radości ze stabilizacji finansowej. Jesteś przepracowana i nawet nie potrafisz się cieszyć podwyżką. 
Zdrowie: Twoje zdrowie psychiczne wymaga specjalisty, masz wrażenie, jakby walec po Tobie przejechał, to świadczy o przepracowaniu i skłonnościach depresyjnych. 
Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 23, 34, 37, 45.

RAK
Praca: nie staraj się poprawiać po innych, każdy odpowiada za siebie. Masz wyrobioną pozycję zawodową, zasłużyłaś na ten awans. 
Finanse: nieco się poprawią dzięki dodatkowym zleceniom. Nic ponad to się nie zmieni. 
Zdrowie: jeszcze na nie nie narzekasz, ale zrób sobie badania ogólne organizmu, tak na wszelki wypadek. 
Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 23, 27, 43.

LEW
Praca: ważny zagraniczny wyjazd służbowy trochę pokrzyżuje Twoje plany, ale będziesz zadowolona z tego wyróżnienia i nie będzie to jedyny Twój wyjazd. 
Finanse: trochę się polepszą, nie licz na nic więcej. Możliwy awans i podwyżka w późniejszych miesiącach. 
Zdrowie: masz skłonności do przeziębień, często boli Cię gardło. Infekcje górnych dróg oddechowych są paskudne i powinnaś zacząć się leczyć. 
Twoje szczęśliwe numery to 17, 19, 26, 34, 38, 47.

PANNA
Praca: pracoholiczką możesz być tylko na swoim, nie pokazuj wszystkich swoich możliwości. Uwaga, możesz zostać ofiarą redukcji grupowych, już teraz zacznij szukać nowego miejsca zatrudnienia. 
Finanse: staraj się nie wydawać za dużo, pieniądze się przydadzą w późniejszym czasie, na Twoje pięć minut jeszcze musisz poczekać. 
Zdrowie: zdrowie w normie, a że czasem coś Cię zaboli, to dobrze, to znak, że żyjesz. Masz tylko drobne przypadłości zdrowotne. Nic poważnego Ci nie dolega. 
Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 3, 19, 23, 45. 

WAGA
Praca: często się denerwujesz, masz za dużo spraw na głowie, nie masz czasu na odpoczynek – zastanów się, co możesz sobie odpuścić, chociaż na krótko. Najważniejszy jest Twój spokój. Zrelaksuj się, przed Tobą nowe wyzwania. 
Finanse: choć pracy masz dużo, nie przekłada się to na finanse. To stan tymczasowy, już niedługo zaczniesz normalnie zarabiać. 
Zdrowie: „siada” Ci organizm z przemęczenia, pamiętaj, zbyt mocno eksploatowany organizm może odmówić posłuszeństwa. Pomyśl o tym. 
Twoje szczęśliwe numery to 6, 8, 13, 18, 23, 38.

SKORPION
Praca: już sobie zasłużyłaś na awans, szefowie Cię chwalą, Twoja kariera zaczyna się powoli rozwijać, tak trzymaj. 
Finanse: jak na razie nic się nie zmieni. Korzystnych zmian finansowych można się spodziewać dopiero za kilka tygodni, uważaj na wydatki. 
Zdrowie: wizyta u okulisty jest niezbędna, masz „zmęczone oczy”. Okulary lub soczewki okażą się niezbędne. 
Twoje szczęśliwe numery to 10, 11, 14, 17, 28, 39.

STRZELEC
Praca: przed Tobą nowe wyzwania, bez obaw je podejmij, następny sukces masz na wyciągnięcie ręki. Szybko osiągniesz najwyższy pułap. To, co się dzieje teraz, to tylko wstęp do kariery. 
Finanse: jak na razie zmian na gorsze nie widać, na lepsze też nie. Niestety, na oczekiwaną poprawę trzeba jeszcze zaczekać. 
Zdrowie: tempo, jakie sobie narzuciłaś, może doprowadzić do chorób układu nerwowego i krążeniowego. Na razie objawy są niedostrzegalne, ale znajdź czas na wizytę u lekarza. Witaminy niczego nie załatwią. 
Twoje szczęśliwe numery to 16, 18, 23, 39, 43, 45.

KOZIOROŻEC
Praca: szczytem doskonałości jest praca, którą się lubi i dodatkowo zarabia, właśnie taką trafiłaś, więc postaraj się być najlepsza, zacznij już teraz. 
Finanse: mogłyby być lepsze, poczekaj, będą. Teraz zachowaj spokój i bądź pewna sukcesu finansowego. 
Zdrowie: masz przyznany ten mniejszy pakiet dolegliwości, a praca zapewni Ci dużo dodatkowej energii.

WODNIK
Praca: zacznij realizować swoje pomysły, są świetne. Dzięki nim zaistniejesz w firmie i zacznie się rozwijać Twoja kariera zawodowa. Warto ze względów finansowych i pozycji zawodowej. 
Finanse: zapowiadają się lepsze, ale teraz są w opłakanym stanie, trochę przekroczyłaś limit wydatków. 
Zdrowie: nie narzekaj, w porównaniu z wieloma znajomymi masz końskie zdrowie, nic Ci nie zaszkodzi. 
Twoje szczęśliwe numery to 10, 13, 17, 26, 38, 49.

RYBY
Praca: spokojna, bez perspektyw, ale gwarantująca stabilizację. Nic się złego nie będzie działo. Możesz sobie spokojnie pracować w tej firmie. 
Finanse: stabilnie byle jakie, nawet nie masz możliwości dorobienia. Ot i taka malutka stabilizacja.
Zdrowie: chora nie jesteś, zdrowa też nie, takie nie wiadomo co. Lepiej zrób sobie ogólne badania całego organizmu. 
Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 15, 24, 31, 42.

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336 
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto. 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

ZNajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl
Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 31.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×