Horoskop tygodniowy 01.09 - 07.09.2014

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy 01.09 - 07.09.2014

Horoskop tygodniowy 01.09 - 07.09.2014


BARAN
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy życie uczuciowe nabierze nowych barw, a Ty energicznie ruszysz do działania  ̶ dasz się ponieść miłosnemu szaleństwu, zrobisz to, o czym zawsze marzyłaś i choćniesie to ze sobą ryzyko życiowych zmian, ani przez chwilę nie będziesz żałować.
FINANSE
W pracy miewasz wiele zainteresowań, pokazujesz, że stale się rozwijasz, ale tylko Ty jedna wiesz, że to Twój słaby punkt  ̶ wiele spraw przyciąga Twoją uwagę, ale na żadnej nie potrafisz skupić się na dłużej. Czas pomyśleć, jako to zmienić.
Pojawią się okazje na wyjazdy służbowe  ̶skorzystaj z nich.
ZDROWIE
Nie musisz obawiać się poważniejszych problemów, jednak uważaj na to, co jesz i pijesz.

BYK
MIŁOŚĆ
To dla Ciebie trudny czas  ̶ zakończyłaśzwiązek, jednak wolność nie okazała się tak wspaniała, jak myślałaś. Tęsknisz, czekasz na zaproszenia, które się nie pojawiają, a sama nie chcesz nigdzie wychodzić. To dla Ciebie okazja, by sporo się nauczyć o samej sobie.
FINANSE
W pracy może czekać Cię zasłużone uznanie. Twoja pracowitość, uczciwość i oszczędność zostaną nagrodzone. Los podaruje Ci szczęście we wszystkim, co jest związane z finansami  ̶  grzechem byłoby nie wykorzystać takiej szansy.
ZDROWIE
Mogą pojawić się obrzęki lub duszności, zażywaj więcej ruchu.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Twoje szczęście ostatnimi czasy nie zna granic  ̶jesteś zaskoczona tym, jak dobrze dogadujesz się ze swoim partnerem, nie tylko w łóżku, ale także w życiu codziennym. Korzystaj z tych przyjemnychchwil, kumulując dobrą energięna przyszłość.
FINANSE
Dla Bliźniaków szukających pracy nastał właśnie wspaniały okres  ̶ choćby walczyła z Tobą setka kandydatów na to samo miejsce, Ty jedna zostaniesz wyróżniona z tłumu. Zrobisz doskonałe wrażenie, świetnie dogadasz się z przyszłym szefem i bez problemu odnajdziesz się w nowej sytuacji.
ZDROWIE
Wykonaj badania kontrole i nie ignoruj wyników.

RAK
MIŁOŚĆ
To nie będzie przyjemny czas dla Twojej relacji  ̶ciągłe pretensje mocną psują atmosferę w Waszym związku, jednak zastanów się, czy nie stawiasz przed partnerem zadań, które są ponad jego siły. Biedak jest już naprawdę załamany, że nie może niczemu sprostać.
FINANSE
Bardzo zależy Ci na realizacji pewnego pomysłu, jednak przeczuwasz poważne utrudnienia, które uniemożliwiają Ci podjęcie pierwszych kroków. Najlepiej poproś szefa, żeby dał Ci wolną rękę  ̶  tak, byś mogła działać po swojemu. Przekonaj go, by Ci zaufał, a z zadania wywiążesz się celująco.
ZDROWIE
Zastosuj więcej zabiegów pielęgnacyjnych.

LEW
MIŁOŚĆ
Planety dodadzą Ci energii i sprawią, że nikt i nic nie oprze się Twojej sile przyciągania. Od dawna masz na oku pewnego przystojniaka, ale dopiero teraz zaczniesz robić coś w tym kierunku. W weekend pierwsza randka, która na długo zapadnie Ci w pamięć.
FINANSE
Od dawna nie zgadzasz się z technikami zarządzania stosowanymi przez nowego kierownika, ale nie masz odwagi, by głośno zaprotestować. To odpowiedni czas, by zebrać zespół i pogadać z kierownikiem w cztery oczy  ̶szeptanie po kątach tylko pogarszasytuację.
ZDROWIE
Nie zapominaj o regularnej gimnastyce.

PANNA
MIŁOŚĆ
Nie można Ci zarzucić brakuurody, jednak ostatnio zaczyna Ci brakować pewności siebie  ̶coraz mniej myślisz o sobie jakoo kobiecie atrakcyjnej i wartościowej, rezygnujesz ze spotkań towarzyskich, odrzucasz zaproszenia. Zatrzymaj się i zastanów, co się z Tobą dzieje!
FINANSE
W tym tygodniu pojawi się okazja, żeby zarobić mniejsze lub większe pieniądze, więc nie zmarnuj tej szansy. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy finansowej od rodziny, możesz śmiało o nią poprosić.
ZDROWIE
Skorzystaj z karnetu na basen.

WAGA
MIŁOŚĆ
Dawno utraciłaś już nadzieję, że uda Ci się odzyskać ukochaną osobę, jednak pojawiają się możliwości, które pomogą Wam szczerze i spokojnie porozmawiać, wyjaśnić pewne niedomówienia. Pamiętaj tylko, żeby zaprosić go na kolejne spotkanie!
FINANSE
W karierze zawodowej pojawią się niespodziewane blokady  ̶ nieprzewidziane zdarzenia i trudności w relacjach z ludźmi. Niepotrzebnie przejmiesz się czyimiś niemądrymi uwagami i wycofasz się z gry.
ZDROWIE
Możesz mieć mniej energii, poświęć więc nieco więcej czasu na sen.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Pragniesz miłości, masz serdecznie dosyć samotności, ale wieczory najczęściej spędzasz w domu z książką w ręku,marząc o strzale Amora. Tylko jak macie się poznać, skoro Twoje życie to od dłuższego czasu praca i dom? Zbocz z obranego kursu i wybierz się od czasu do czasu na spacer po mieście.
FINANSE
W pracy jesteś bardzo cenioną osobą, przełożeni dobrze o Tobie mówią, a Ty sama często mówisz dokładnie to, co myślisz i nie kryjesz się z tym, za co zyskujesz jeszcze większy szacunek u współpracowników. Weź jednak pod uwagę, że czasem bywasz za ostra  ̶można przecież powiedzieć to samo, ale w łagodniejszy sposób.
ZDROWIE
Zadbaj o relaks  ̶dobra książka pomoże Ci się odprężyć.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Nie doceniasz starań osoby, która już od dłuższego czasu zabiega o Twoje względy  ̶ może z wyglądu nie jest w Twoim typie, ale to naprawdę wartościowy człowiek. Zgódź się na jego propozycję i spędź z nim trochę więcej czasu niż godzinę na kawie.
FINANSE
To czas, kiedy będziesz wyjątkowo zadowolona  ̶  może będziesz właśnie na upragnionym  urlopie. Niewiele rzeczy związanych z pracą będzie Cię w stanie teraz zaniepokoić, a na każdy problem znajdziesz proste rozwiązanie. Jeśli czekasz na decyzję w sprawiekredytu, będzie ona pozytywna.
ZDROWIE
Duża dawka ruchu pozwoli Ci rozładować stres.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Uważasz, że pisana Ci jest samotność, że już nigdy nikogo nie spotkasz, a Twoje ostatnie związki okazały się koszmarną pomyłką. Teraz pojawi się okazja, by Los się odwrócił  ̶pod warunkiem, że otworzysz się na tę znajomość, a wieczorami nie będziesz rozpamiętywać rozczarowań.
FINANSE
To czas, kiedy musisz być bardzo czujna  ̶pracowałaś nad tym projektem przez wiele miesięcy, a teraz przez jedną błędną decyzję możesz zaprzepaścić wielotygodniowe starania. Zanim podejmiesz decyzję, spokojnie wszystko przemyśl  ̶pokonasz ewentualne problemy i nie będzie żadnych strat.
ZDROWIE
Zadbaj o odpoczynek, potrzebujesz czasu na regenerację sił.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Nie żałuj ukochanemu czułych słów  ̶od dłuższego czasu nie poświęcasz mu należnej uwagi, a wspólnie spędzony czas to tylko kilka chwil w tygodniu. Zmień to i zaplanuj weekend tylko we dwoje.
FINANSE
Nie musisz się teraz martwić o pieniądze  ̶Twoje konto jest pełne, jeśli jednak zapragniesz zainwestować pieniądze w nowy projekt, pamiętaj, że nie wystarczy wiara w swoje szczęście. Zadbaj także o rzetelną wiedzę i zrób rozeznanie na rynku.
ZDROWIE
Nie żałuj pieniędzy na drobne przyjemności  ̶ skutecznie poprawisz sobie nastrój.

RYBY
MIŁOŚĆ
Nie wiesz, jak sprawić przyjemność swoim bliskim  ̶spędzaj z nimi wieczory w domu, nie zaniedbuj ważnych spraw w imię kariery, bo to najlepsza droga do zerwania więzi emocjonalnych. Ułóż swój kalendarz od nowa i dwa wieczory w tygodniu zarezerwuj tylko dla Was.
FINANSE
W sprawach zawodowych może zawieść Cię intuicja. Możesz pomylić się w ocenie pewnej osoby i okazja do owocnej współpracy przejdzie Ci koło nosa. Koniecznie zabezpiecz swoje mienie  ̶ grozi Ci kradzież. Tydzień sprzyja zarabianiu, ale nie życiu ponad stan.
ZDROWIE
Pamiętaj o zdrowej diecie.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2,58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: „TC.ANNE. treść pytania do eksperta”
pod numer 72068. Koszt SMS to 2,46 zł brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 01.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×