Horoskop tygodniowy: 01.12 - 07.12.2014

Przed nami ostatnie tygodnie 2014 roku. Sprawdźcie, co się na nie szykuje.

Horoskop tygodniowy: 01.12 - 07.12.2014

Horoskop tygodniowy: 01.12 - 07.12.2014


BARAN

MIŁOŚĆ

Wasz świat będzie taki, jaki sami sobie stworzycie, warto więc dołożyć wszelkich starań, by był jasny i ciepły. Niestety między Wami od dawna pojawia się chłód, a wy nie potraficie poradzić sobie z tą sytuacją i nie znajdujecie powrotnej drogi do siebie.
FINANSE
Jako szefowa bywasz bardzo wymagająca, traktujesz swoich pracowników po macoszemu, jak trzeba nagrodzisz i pochwalisz, jednak gdy sytuacja wymaga wymierzyć „klapsa”, nie czujesz z tego powodu żadnych oporów. Teraz będziesz musiała wymierzyć właśnie tego „klapsa” wobec swego najlepszego pracownika, toteż czujesz się ogromnie zawiedziona jego postawą.
ZDROWIE
Nadmierny pośpiech i nieuwaga grożą wypadkami, zwróć na to uwagę.


BYK

MIŁOŚĆ

Miewasz skłonność do ciągłego poświęcania się lub wchodzenia w związki, w których mężczyźni zamiast Cię dowartościowywać, wpędzają Cię w kompleksy. To najlepszy moment, żeby zastanowić się nad swoją postawą i zmienić coś w swoim życiu. Naładuj swoje energetyczne akumulatory!
FINANSE
Ten tydzień będzie dla Ciebie wyjątkowo trudny – nie będziesz mogła się powstrzymać od krytycznych uwag wobec osoby, która ma stanowisko wyższe od Ciebie, w wyniku czego poczujesz, że Twoja pozycja w pracy może być zagrożona. Zadbaj o pomnożenie majątku dzięki posiadanej wiedzy.
ZDROWIE
Pij dużo wody, bo grozi Ci odwodnienie organizmu.


BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ

Stoisz przed ważną decyzją i szukasz nauczyciela, który pokaże Ci drogę do prawdy. Jesteś gotowa przyjąć pomoc, ale tak naprawdę to Twoje życie i decyzje musisz podejmować sama. Rady możesz tylko wysłuchać, porównać z tym, co Ty sama myślisz. Jeśli szukasz odpowiedzi, po co w ogóle zaczęłaś związek bez przyszłości, to już za późno – teraz rozważ, czy zakończyć, czy trwać w tym dalej.
FINANSE

Przed Tobą czas, w którym być może będziesz musiała objąć odpowiedzialne stanowisko. Nie martw się, świetnie sobie poradzisz, ale pamiętaj o dobraniu odpowiedniego asystenta, który przypilnuje terminów spotkań i przypomni Ci o planie zajęć. Zadbaj o odpowiednie podejście do pieniędzy.
ZDROWIE
Zadbaj o lekkostrawną dietę, ogranicz produkty bogate w proteiny, olej i tłuszcze oraz potrawy pieczone.


RAK

MIŁOŚĆ

Nie próbuj być mamusią dla swego partnera, on tego od Ciebie nie oczekuje, a Ty za wszelką cenę próbujesz go wychować i pielęgnować i nie możesz zrozumieć, dlaczego im bardziej chcesz być blisko niego, tym bardziej on od Ciebie ucieka. Masz dwa wyjścia – zmienić postawę albo szukać mężczyzny, które ma podobne podejście do życia.
FINANSE
Gwiazdy radzą Ci zwolnić tempo, zachować równowagę miedzy pracą a odpoczynkiem. Ostatnio ciężko Ci to przychodzi, więcej czasu poświęcasz pracy, a mniej życiu osobistemu. Przyjaciele zaproszą Cię na weekendowy wyjazd – nawet nie próbuj im odmawiać. Pojawi się też szansa na podróże związane z delegacją zawodową.
ZDROWIE
Postaraj się częściej odwiedzać las – nic tak dobrze nie robi, jak bliski kontakt z naturą.


LEW

MIŁOŚĆ

W miłości możesz przeżyć rozczarowanie. Uległaś złudzeniu pewnej osoby, teraz okazało się, jaki on jest naprawdę – poza obietnicami nie jest w stanie wywiązać się z moralnych zobowiązań.  U samotnych Lwów ożywi się życie towarzyskie, spodziewaj się odwiedzin rodziny i przyjaciół. Baw się najlepiej jak potrafisz.
FINANSE
W pracy staraj się odważnie podejmować decyzje, kierując się rozsądkiem, ale słuchaj także swoich przeczuć, dzięki czemu uda Ci się pomyślnie załatwić kwestie sporne. Dbaj o swój portfel, pomyśl o najlepszej dla Ciebie metodzie systematycznego oszczędzania. Możesz mieć poczucie zubożenia i to jest prawdą!
ZDROWIE
Możesz czuć się osłabiona i bez energii.


PANNA

MIŁOŚĆ

Zastanów się, ile razy szczęście przeszło Ci obok nosa. Obiekt Twoich westchnień nie miał pojęcia, że jesteś nim zainteresowana – jeśli tym razem nie chcesz stracić kolejnej szansy na miłość, wyślij jednoznaczny sygnał, że jesteś zainteresowana bliższą znajomością. Bądź odważna jak nigdy dotąd.
FINANSE
To dobry moment, żeby zbierać doświadczenie w pracy lub podnosić swoje kwalifikacje. Szef zachęci Cię do dokształcenia się w pewnej dziedzinie, dzięki czemu w przyszłości będziesz mogła otrzymać wyższe stanowisko. Jeśli czeka Cię jakiś egzamin, będzie zaliczony. To czas na podsumowanie dorobku zawodowego!
ZDROWIE
Regularne ćwiczenia dodadzą Ci sił i optymizmu.


WAGA

MIŁOŚĆ

Czas na dokonanie wyboru już minął, teraz musisz się zdecydować, z kim chcesz wejść w oficjalny związek. Najlepiej przy dokonywaniu wyboru oceń partnera po podejściu do spraw codziennych. Czy przejmuje inicjatywę i aktywnie działa, czy raczej omija ten teren? Nie karm się złudzeniami, tylko logicznie oceń potencjalnego wybranka.
FINANSE

W pracy Ci się powiedzie, po wielu tygodniach negocjacji uda się zawrzeć korzystny kontrakt z dużym przedsiębiorstwem, a sprawy urzędowe załatwisz szybko i pomyślnie. Pod koniec tygodnia czeka Cię ważna rozmowa z szefem. Pojawią się też nieprzyjemności w pracy związane z opóźnieniem realizacji planów.
ZDROWIE
Zwrócić uwagę na swoje zdrowie, zwłaszcza na przewód pokarmowy.


SKORPION

MIŁOŚĆ

Problem w Twoim życiu uczuciowym polega na tym, że nieraz brak Ci odwagi, by podjąć ryzyko i dokonać niezbędnych zmian w Twoim życiu emocjonalnym. Z tego też powodu zwyczajnie dreptasz w miejscu, więc już pora przyjrzeć się swoim możliwościom, a na zmiany nigdy nie jest za późno. Nie bój się zmienić swoich planów, w tym przypadku mogą to być zmiany na lepsze.
FINANSE
Pracujesz szczególnie intensywnie od dłuższego czasu i nadchodzi moment, kiedy będziesz mogła pochwalić się swoim sukcesem. Twój szef nagrodzi Cię dosyć hojnie za prawidłowe wykonanie zadania, a szczególnie zwróci uwagę na fakt, iż termin realizacji projektu był szybszy niż początkowo zakładano. Pojawi się też początek nowych działań, zainspiruj się!
ZDROWIE
Zadbaj o swoją kondycję.


STRZELEC

MIŁOŚĆ

Wydarzenia w sprawach miłosnych będą inne niż oczekiwałaś –ktoś, na kogo zaproszenie liczyłaś, nie wyszedł z żadną inicjatywą. Teraz nie wiesz, jak się ustosunkować do tej znajomości, czy w ogóle chcesz o nią zabiegać dalej. To dobry czas, by dokonać wyboru – jeśli on nie sprostał Twoim wymaganiom, nie przeciągaj znajomości.
FINANSE
Doceniasz przyjemności posiadania i wydawania pieniędzy, ale nie zdobywasz ich za wszelką cenę. Ktoś, kogo znasz, przyjdzie prosić Cię o pożyczkę – nie zapomnij sporządzić umowy, która umożliwi Ci łatwe odzyskanie pieniędzy w przyszłości.
ZDROWIE
Zatroszcz się o swoje zdrowie, nawet gdy nic Ci nie dolega, to wizyta w SPA albo ćwiczenia jogi pozwolą Ci zregenerować siły.


KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ

To czas, kiedy znajdziesz oparcie w rodzinnie i swoim partnerze, a wspólnie spędzone chwile ponownie zbliżą Was do siebie. Razem zrealizujecie ambitne plany i wreszcie wyremontujecie Waszą sypialnię, dzięki czemu znów czekają Was upojne chwile. Ciesz się każdą minutą spędzoną tylko we dwoje.
FINANSE
To, co zaplanowałaś w kwestii rozwoju zawodowego, jest możliwe do zrealizowania w krótkim czasie, ale wymaga dużo siły i kreatywności z Twojej strony. To może być dla Ciebie naprawdę twórczy okres, zwłaszcza pod względem intelektualnym. Przyjmij pomoc kolegów, przyda się!
ZDROWIE
Przestań się zamartwiać problemami, bo zaczynasz coraz łatwiej wpadać w złość.


WODNIK

MIŁOŚĆ

Jeśli jesteś samotna, ten tydzień może to zmienić – pod warunkiem, że nie zrezygnujesz ze spotkań, na które zostaniesz zaproszona, a może tak się stać, gdyż ostatnio nie masz ochoty wychodzić z domu. Wykaż się intuicją – jeśli pragniesz dokądś pobiec, biegnij, niech nie zatrzymuje Cię chwila słabości.
FINANSE
W tym tygodniu nie zabraknie u Ciebie licznych kontaktów międzyludzkich, służbowych podróży, a telefon i fax będzie szczególnie intensywnie przypominał o realizacji zadań. Nie znosisz stagnacji, więc można powiedzieć, że będziesz w swoim żywiole.
ZDROWIE
Codzienne wieczorne spacery są teraz wskazane.


RYBY

MIŁOŚĆ

Ucieczka ze związku nie jest wyjściem z sytuacji – problemy trzeba rozwiązywać, a nie od nich uciekać. Usiądzie, porozmawiajcie, zrób partnerowi miłą niespodziankę, zadbaj o to, żeby wyjścia z sytuacji nie szukać samemu, tylko we dwoje, inaczej czeka Was poczucie utraty więzi.
FINANSE
Początek tygodnia niesie Ci dosyć aktywny okres zawodowy – towarzyszyć Ci będą dobre pomysły i ambitne plany, wykorzystasz w pełni swoją pomysłowość i operatywność. Nie będziesz się oszczędzać i wykonasz kawał dobrej roboty. Podejmij wyzwanie, a zdobędziesz wyższe stanowisko!
ZDROWIE
Aby uniknąć wrzodów, unikaj zbyt obfitych posiłków i łączenia soli z tłuszczami.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 01.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×