Horoskop tygodniowy: 02.02.2015-08.02.2015

Czy najbliższy tydzień będzie dla was szczęśliwy?

Horoskop tygodniowy: 02.02.2015-08.02.2015BARAN
MIŁOŚĆ

Od dawna marzysz o życiowych zmianach, chcesz się przeprowadzić, ułożyć sobie życie na nowo, ale coś Cię krępuje – być może boisz się przyszłości. Teraz los ześle Ci okazję – dzięki dawnej znajomości łatwiej podejmiesz wyzwanie. Ten ktoś nie jest tylko od tego, byś mogła się przy nim wygadać, ale chętnie Ci pomoże.
FINANSE
To nie jest dla Ciebie dobry czas pod względem finansowym. Unikaj wszelkich kredytów i pożyczek, by nie wpaść w pętlę kredytową, inaczej trudno Ci się będzie wyplątać z niekorzystnej sytuacji, w której i tak już tkwisz – cała Twoja pensja idzie na długi i życie.
ZDROWIE
Zadbaj o większą ilość ruchu na świeżym powietrzu.


BYK
MIŁOŚĆ

Od dawna jesteś wolna i tak naprawdę wcale nie zamierzasz niczego zmieniać w tej kwestii, choć wszyscy dookoła szukają dla Ciebie bratniej duszy, umawiając Cię na randki w ciemno, mówiąc, że tym razem to ten właściwy. Tym razem mogą mieć rację, jeśli pozwolisz mu się poznać bliżej.
FINANSE
Nieestetyczne otoczenie i bałagan w pracy sprawiają, że nie możesz się skupić na wykonywanych zadaniach, ale zamiast narzekać, zaraź innych swoim upodobaniem do piękna. Istnieje szansa, że szef zgodzi się na drobne wydatki w tej kwestii, jeśli będzie miało to przynieść poprawę jakości pracy.
ZDROWIE
Czujesz się stale ospała, koniecznie zrób badania.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

To może nie być dla Ciebie dobry okres – stracisz kogoś, kogo darzyłaś sympatią lub może się okazać, że nie ma szans na kontynuację znajomości. Ból będzie dotkliwy, ale konieczny do oczyszczenia, by nic Cię nie krępowało, gdy wejdziesz w nową znajomość.
FINANSE
W Twojej firmie pojawiły się nowe osoby, a Ty poczułaś się niepewnie. Nie martw się, przyszłość pokaże, że uda Wam się stworzyć dobrze zgrany zespół, ale już dziś bądź otwarta i pomóż innym w nowych zadaniach – dzięki temu naprawdę uda Wam się zaprzyjaźnić.
ZDROWIE
Korzystaj z uroków zimy codziennie.


RAK
MIŁOŚĆ

Twój ogromny talent uwodzicielski i apetyt na przygody miłosne może zaważyć na losie Twego związku, lepiej więc dobrze się zastanów, zanim zaczniesz prowadzić podwójną grę miłosną. Zadbaj o to, by Twoje relacje opierały się na pozytywnych emocjach, bo w spełnionym związku źródło Twojej energii stanie się niewyczerpalne.
FINANSE
Jeśli planujesz zmianę pracy w tym tygodniu, możesz natrafić na propozycję podjęcia pracy na takim stanowisku, do którego najlepiej się nadajesz i będziesz wreszcie robiła to, na czym się znasz, a jeszcze godziwie Ci zapłacą. Będziesz usatysfakcjonowana, nie zmarnuj swojej szansy.
ZDROWIE
Strzałka wagi niebezpiecznie idzie w górę.


LEW
MIŁOŚĆ

Na zewnątrz zima i chłód, ale w Twoim sercu panuje gorące lato – każda chwila spędzona z nim niesie u Ciebie bezsenną noc opartą na marzeniach, a i tak rano wstajesz rześka i wypoczęta. Nie wiesz, jak długo ta chwila będzie trwać, ale chcesz, by trwała wiecznie.
FINANSE
Swoje obowiązki w pracy spełniałaś ostatnio niezbyt sumiennie, myślisz, że szef tego nie widzi, okazuje się, że jest zupełnie inaczej – od dawna jesteś pod czujnym okiem swego pracodawcy i jeśli nie chcesz dostać wypowiedzenia, zacznij wreszcie pracować, wypełniając wszystkie zaległe obowiązki.
ZDROWIE
Choć raz w tygodniu wybierz się na basen.

PANNA
MIŁOŚĆ

To jest przyjemna znajomość, ale uczucia między Wami są jeszcze bardzo powierzchowne – nie powinnaś angażować w to całej siebie, tworząc już plany na wspólną przyszłość. Ciesz się raczej chwilą tu i teraz, by móc poznawać siebie wzajemnie.
FINANSE
To nie jest moment na podejmowanie odważnych decyzji zawodowych – jeśli nowa umowa budzi Twoje wątpliwości, a przyszłe warunki pracy, jak i wynagrodzenie, nie do końca są jasne, nie podpisuj, poproś o kilka dni na zastanowienie się i określenie bardziej precyzyjnych warunków współpracy.
ZDROWIE
Zafunduj sobie zabiegi rozluźniające.


WAGA
MIŁOŚĆ

Ciągle za czymś gonisz, ciągle czegoś szukasz, przez co niektórzy mają Cię za osobę wybredną, bo nawet w związku potrafisz wytknąć partnerowi, że nie spełnia Twoich oczekiwań. W tym tygodniu idealnym dla Ciebie miejscem na poznanie nowej osoby będzie spotkanie towarzyskie, na które zostałaś zaproszona – jest szansa, że spotkasz kogoś, kto naprawdę Cię zrozumie.
FINANSE
Przed Tobą okres, kiedy zakończysz wszystko, co będzie wymagało zakończenia, a wyniki pracy będą dla Ciebie zadowalające. Dzięki temu, że cały czas panowałaś nad sytuacją, udało Ci się wybrać najlepsze rozwiązania.
ZDROWIE
Nawet pięć minut ćwiczeń dziennie zbawiennie wpłynie na Twoją sylwetkę.


SKORPION
MIŁOŚĆ

Życie zaskakuje – czasem pewne sytuacje pojawiają się w momencie, gdy się ich nie spodziewamy. Konflikt nie był przez Ciebie planowany, myślałaś, że wyjaśnicie sobie wszystko, ale okazało się to niemożliwe. On odszedł – jest Ci przykro, że Waszego związku nie udało się naprowadzić na dobrą drogę.
FINANSE
Twoja kariera zawodowa od dawna została zepchnięta na dalszy plan, nawet nie zdajesz sobie sprawy, kiedy ten moment nastąpił. W połowie tygodnia pojawi się okazja do owocnych spotkań towarzysko-zawodowych, bądź otwarta na wszelkie nowe znajomości, mogą się przydać.
ZDROWIE
Jeśli cierpisz z powodu złamanego serca, wybierz się na zabiegi odprężające.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

Tworzenie związku to bardzo odpowiedzialne zadanie, ale Tobie tylko na początku znajomości przychodzi to łatwo – do momentu, kiedy nie pojawia się proza codzienności. Tym razem problem Cię przerastają – Ty chcesz być szczęśliwa i nie interesują Cię jego kłopoty finansowe.
FINANSE
Twoja praca wreszcie zostanie doceniona, zostaniesz wynagrodzona za nadgodziny i tygodnie pracy spędzone nad realizacją projektu, który podniesie jakość i standard firmy, a także przyniesie jej zwiększone zyski. Może także czekać Cię awans.
ZDROWIE
Wybierz się do sauny.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Chcesz, by Twój związek wyznaczały jasne reguły i czasem trudno Ci zrozumieć spontaniczne działania Twojej drugiej połowy – ona robi wszystko, by pobudzić między Wami świeżość uczuć, dla Ciebie jest to denerwujące.
FINANSE
Lubisz, kiedy Twoje wysiłki w pracy przynoszą wymierne efekty, ale ostatnio, mimo że włożyłaś wiele wysiłku w wykonywanie zadań, rezultaty są mizerne, a jeszcze może czekać Cię upomnienie od szefa, że zupełnie nie przykładasz się do wykonywanych przez siebie obowiązków.
ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale wychodząc na dwór, ciepło się ubieraj.

WODNIK
MIŁOŚĆ

Ostatnio nie miewasz najlepszego nastroju, a do tego Twoje kontakty z innymi nie są zbyt bliskie – czujesz się emocjonalnie oddalona od najbliższych a jeszcze mniej przystępna dla tych, z którymi nawiązałaś nowe znajomości, przez co jesteś postrzegana, jako osoba chłodna i wyniosła. Możesz z tego powodu stracić okazję do naprawdę miłej relacji.
FINANSE
Ze spokojem i dystansem odnoś się do osób w pracy, z którymi się nie zgadasz, bo tak naprawdę Wasze dyskusje często bywają bezowocne i nic korzystnego nie wnoszą dla firmy. A zachowanie ostrożności i taktu w dyskusji pozwoli Ci zachować opinię osoby znającej się na rzeczy.
ZDROWIE
Powtórz wyniki badań, mogą się różnić.


RYBY
MIŁOŚĆ

Marzenia o miłości nie zawsze wystarczą na to, by ta miłość się zjawiła, czasem trzeba przekształcić je w realne czyny. Ten tydzień niesie u Ciebie możliwości bywania w towarzystwie, nie chowaj się więc w domu, udając chorą.
FINANSE
Sprawy, które do tej pory było Ci ciężko zrealizować, ułożą się same. Będziesz miała wrażenie, że w Twoim życiu pojawiają się sprzyjające okoliczności, które pozwalają Ci ruszyć z miejsca. Wyjdziesz poza utarte szlaki, idziesz w górę.
ZDROWIE
Spaceruj codziennie.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 02.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×