Horoskop tygodniowy: 02.05- 08.05.2016

Sprawdźcie, co mówią karty.

Horoskop tygodniowy: 02.05- 08.05.2016

BARAN
MIŁOŚĆ
Przed Tobą czas sukcesów i ważnych miłosnych decyzji. Jeśli w obecnym czasie nie masz nikogo, to nie uciekaj w samotność i zamykanie się w czterech ścianach, wręcz przeciwnie, wychodź do ludzi, baw się i niech Ci dobrze w takim stanie.
FINANSE
Zastanów się, kto mógłby Ci pomagać w pracy albo kto blokuje Twoje pomysły i uniemożliwia projekty. Wyłącznie dzięki przezorności fartownie unikniesz kłopotów czy długów.
ZDROWIE
Zamiast słodyczy przegryzaj marchewkę pomiędzy posiłkami. Karoten wpłynie pozytywnie na koloryt Twej skóry.

BYK
MIŁOŚĆ
W relacji z partnerem będziesz uczynny i wszystkim życzliwy, ale mierz teraz siły na zamiary. Nie uda Ci się uciec przed planowaniem, sprzątaniem i gotowaniem.
FINANSE
Będziesz pomysłowy, ale nie mieszaj się w kłótnie między kolegami czy pracownikami. Dotrą do Ciebie plotki lub ktoś przedstawi Ci dziwną propozycję.  Zaczęłaś nową pracę? Szybko opanujesz nowe umiejętności i zrobisz wrażenie na kolegach.
ZDROWIE
Zafunduj swemu zmęczonemu zimą organizmowi owocowo-warzywny detoks.

Zobaczcie także: Szybkie sposoby na poprawę humoru

BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ
Na początku tygodnia pojawią się szanse do częstszych spotkań z przyjaciółmi. Codziennie po pracy umawiaj się z kimś, kogo rzadko widujesz. Jesteś w związku? Twoja wrażliwość czasem jest odbierana negatywnie przez Twego partnera, ale tym razem wykaże się wielką troską. 
FINANSE
W tym tygodniu towarzyszyć Ci będzie wena twórcza. Będziesz pisać blogi, komponować czy fotografować. Bądź nieugięty, jeśli ktoś naciąga Cię na kolejne wydatki lub bez skrupułów korzysta z Twojej dobroci. Ktoś niezdecydowany i leniwy może dzięki temu zabrać się do pomocy w pracy.
ZDROWIE
Koniec laby! Pora pomyśleć o kondycji i poprawie samopoczucia.

RAK
MIŁOŚĆ
W tym tygodniu będziecie gotowi z partnerem na różne wyrzeczenia, by spędzić ze sobą więcej czasu. Samotni w tym tygodniu maja szansę poznać nową miłość. Gwiazdy mówią o młodszym partnerze na nowy początek, nie bój się ryzyka.
FINANSE
W tym tygodniu zrobisz piorunujące wrażenie na przełożonych, zdobędziesz nowe umiejętności, opanujesz program komputerowy. Także finansowo czeka Cię dodatkowy zastrzyk gotówki.
ZDROWIE
Koniecznie zadbaj o paznokcie. Może nie zauważyłaś, ale nie znajdują się w najlepszej kondycji.

LEW
MIŁOŚĆ
Jeśli na początku tygodnia opanujesz swoje emocje i nie nawrzeszczysz na partnera, to będzie między Wami dobrze.
FINANSE
Wszystko będzie Cię męczyć bardziej niż zwykle. Nie złość się na siebie, zwolnij tempo. Okaże się, że tylko Ty potrafisz zaplanować zmiany w firmie albo mądrze doradzić. Zyskasz uznanie przełożonych i bliskich współpracowników.
ZDROWIE
Twoja cera jest po zimie ziemista i zmęczona - koniecznie zrób coś, by nabrała kolorytu. 

PANNA
MIŁOŚĆ 
W uczuciach w tym tygodniu możesz narzekać na nudę i powtarzający się scenariusz randek. Zaczniesz tęsknić za byłym, który wiedział, jak Cię rozruszać.
FINANSE
Aura tygodnia sprzyja biznesowi.  Ktoś ze znajomych albo poprzedni szef zlecą Ci ciekawe zadanie, projekt lub zaproszą do spółki. Upór i chęć osiągnięcia stabilności w życiu sprawi, że osiągniesz sukces finansowy w swoim życiu. Często odczujesz potrzebę gromadzenia pieniędzy, przez co przyoszczędzisz dość wysokie kwoty.
ZDROWIE
Spacery na świeżym powietrzu rozświetlą cerę; poranny jogging ujędrni pośladki, spali zbędny tłuszczyk i poprawi zdecydowanie samopoczucie.

WAGA
MIŁOŚĆ 
W tym tygodniu niebezpiecznie w  związkach, w których agresja i ostre słowa kłują partnera jak szpilki. W partnerstwie jest to czas trudny emocjonalnie, w którym może dojść do podjęcia decyzji o rozstaniu.
FINANSE
Będziesz bardzo aktywna, dzięki czemu Twoja praca przyniesie szybkie efekty. Zwiększy się Twoja zdolność koncentracji i umiejętność omijania przeszkód na drodze do kariery.
ZDROWIE 
Regularne stosowanie maseczek i fundowanie skórze odżywczych chemicznych eliksirów to nie wszystko. Warto zasilić cerę od wewnątrz wprowadzając na stałe do menu jarzyny i owoce.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Korzystaj z uroków życia, bo teraz trwa dobra passa! Okazje do nowych romansów czy choćby flirtów będą się pojawiać co krok. Staniesz się pewny swoich uczuć i potrzeb. Uda Ci się także zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna Ci zależy.
FINANSE
W tym tygodniu Twoim największym atutem będą odkrywcze pomysły, zapał, urok. Szukaj pomocników, bo wspólnie możecie wiele osiągnąć. Jeśli więc marzysz o podwyżce, bądź miły, pracowity, konsekwentny, a nawet uparty. Negocjuj, pytaj o szczegóły, drąż tematy finansowe.
ZDROWIE
Zmień dietę. Zastąp białe pieczywo ciemnym. Wprowadź do swego jadłospisu jabłka oraz cytrusy.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Tydzień może upłynąć pod znakiem zmian w życiu uczuciowym. Nie muszą one jednak oznaczać zmiany partnera. Przed Tobą romans i szansa na rozbieraną randkę, pojawi się namiętność i rozbuchany seksualizm, duża potrzeba erotycznych wrażeń.
FINANSE
Dużo wyzwań przed Tobą, inwestycje w kwalifikacje zawodowe i firmę dadzą dobre efekty. Trudności, jakie po drodze się pojawią, zmobilizują do większego działania. Masz teraz dobrą passę, ale nie bierz udziału w żadnych intrygach i ryzykownych sprawach.
ZDROWIE
Pomarańczowa skórka na pośladkach od jakiegoś już czasu spędza Ci sen z powiek. Nie narzekaj, tylko jak najszybciej weź sprawy w swe ręce.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
Nie najlepszy czas w miłości, możesz doświadczać bólu i cierpienia. W partnerstwie nie czuć wzajemnego wsparcia, a zamiast tego istnieje poczucie dźwigania odpowiedzialności i dużego obciążenia istniejącym stanem rzeczy. Wolna? W miłości pojawi się niezwykle inteligenta osoba, która Cię zainteresuje, ale ten ktoś może nie ofiarować Ci nic więcej oprócz romansu.
FINANSE
Pojawi się wiele możliwości finansowych i okazji, które warto przemyśleć. Nie zależnie od tego czego chcesz, koniunktura będzie sprzyjać rozwijaniu lub założeniu nowej firmy.
ZDROWIE
Siedzący tryb życia nie wpływa korzystnie na Twój kręgosłup. Wzmocnij go solidną dozą odpowiednich ćwiczeń, bo w przeciwnym razie grozi Ci skolioza i cierpienie w postaci nieprzyjemnych bólów.

WODNIK
MIŁOŚĆ 
Ten tydzień minie dla Ciebie pod znakiem harmonii i zrozumienia, wszystko będzie przebiegało pomyślnie, wspólne wieczory bardzo Was zbliżą do siebie, a Twój facet uwierzy w Twoją miłość. Jesteś wolna? Nie odrzucaj zalotów kogoś, kogo poznasz przez wspólnych przyjaciół. Daj mu szansę!
FINANSE
Widać szczęście do pozyskiwania pieniędzy z różnych źródeł, ale wspieraj się przyjaznymi ludźmi i dbaj o kontakty między nimi. Korzystnie przedstawiają się prace zagraniczne i z kapitałem z zagranicy.
ZDROWIE
Wprowadź do swego menu nowalijki.

RYBY
MIŁOŚĆ
To tydzień sprzyjający rozwojowi w związku i trzeba go wykorzystać. Waszej relacji od dawna dokucza rutyna i teraz może się to zmienić – zadbacie o świeżość uczuć między Wami, zrobicie coś, czego od dawna Wam brakowało. Dla samotnych czas refleksji i podsumowań.
FINANSE
W tym tygodniu coś postanowisz i będzie Cię to zajmować i inspirować przez kolejne dni, miesiące. Choć czeka Cię sporo pracy, będziesz z siebie zadowolony.
ZDROWIE
Twoje oczy potrzebują relaksu. Zapominasz o nich, a wiedz, że mogą w końcu się zbuntować.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 zł z VAT)

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 01.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×