Horoskop tygodniowy: 04.04.-10.04.2016

Zobaczcie, co na was czeka w te wiosenne dni.


ThinkstockPhotos-515072666.jpg
BARAN
MIŁOŚĆ
Nie próbuj być mamusią dla swego partnera, on tego od Ciebie nie oczekuje, a Ty za wszelką cenę próbujesz go wychować i pielęgnować i nie możesz zrozumieć, dlaczego im bardziej chcesz być blisko niego, tym bardziej on od Ciebie ucieka. Masz dwa wyjścia – zmienić postawę albo szukać mężczyzny, które ma podobne podejście do życia.
FINANSE
W tym tygodniu nauczysz się pracować z ludźmi i wydobywać z nich jak najwięcej – nawet jeśli oficjalnie nie jesteś liderem zespołu, w którym pracujesz. Twoja kreatywność utrzymywać będzie się na wysokim poziomie. Finansowo Twój portfel zwiększać będzie swoją objętość powoli, ale stabilnie.
ZDROWIE
Duża dawka ruchu każdego dnia pozwoli Ci myśleć jasno i przejrzyście.

Zobaczcie także: Największe bogactwo płynie w twoich żyłach, czyli dlaczego warto oddawać krew


BYK
MIŁOŚĆ
W najbliższym tygodniu zrobisz wiele, aby uszczęśliwić osoby, które kochasz. Twoja dusza towarzyska rozwinie się, dzięki czemu z dużą łatwością będziesz zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej.
FINANSE
Aura tygodnia sprzyja rozmyślaniom o finansach. Przed zainwestowaniem każdej złotówki pomyśl, przez co musiałaś przejść, aby ją zarobić. W ten sposób o wiele ciężej będzie Ci się z nią rozstać, co korzystnie wpłynie na jakość Twojej analizy i podejmowane decyzje.
ZDROWIE
Wskazany codzienny spacer.

BLIŹNIĘTA
MIŁOŚĆ
Zapowiada się fajny tydzień, bo towarzyszyć Ci będzie siła przebicia – z łatwością przekonasz swojego partnera czy przyjaciół do swoich planów i nikt nie zarzuci Ci dominacji. Okażesz się czułą kochanką, dobrym organizatorem, wróci czas romantyzmu. To czas wychodzenia z burz, czas pogody.
FINANSE
Będziesz walczył o awans. Siłę przekonywania zawdzięczasz przede wszystkim własnym osiągnięciom, o których osoby wyżej od Ciebie w firmowej hierarchii tak szybko nie zapomną.
ZDROWIE
Niezależnie od lat na karku, będziesz czuć się młodo i sprawnie.

RAK
MIŁOŚĆ
To dobry czas, by odciąć się od kogoś, kto miał na Ciebie zły wpływ. W końcu przestaniesz czuć się jak w potrzasku, nie znajdując wyjścia z toksycznej dla siebie relacji. W Twoim sercu w końcu nastanie wolność, a Ty, zanim wejdziesz w nowy związek, zechcesz się nią nacieszyć.
FINANSE
Bądź pewna siebie, szczególnie w kontaktach ze współpracownikami i przełożonymi. Stawianie na swoim i wiara we własne kompetencje będzie jedyną drogą do bycia zauważoną. Jeśli chodzi Ci po głowie własny biznes, pora ruszyć do działania!
ZDROWIE
Uważaj, aby nie zatracić się w spełnianiu wszelkich kulinarnych zachcianek.

Zobaczcie także: Jak być dobrą przyjaciółką?

LEW
MIŁOŚĆ
Twój romantyczny płomień w ciągu tego tygodnia przerodzi się w prawdziwy ognisty żywioł, konsumujący wszystko i wszystkich na swojej drodze. Samotne Lwy przyciągać będą nowych adoratorów na każdym kroku.
FINANSE
Potrafisz mieć wyważone decyzje, szczególnie te dotyczące Twoich finansów. Tak trzymaj! Z początkiem tygodnia uważaj na czyhające na Ciebie pokusy. Inwestycje są dobre, ale tylko porządnie przemyślane! Będziesz mieć sporo ciekawych pomysłów, jednak dwa razy przekalkuluj, czy nie wpłyną one zbyt mocno na stan Twojego portfela.
ZDROWIE
Obecny stan zdrowia zawdzięczasz własnym wysiłkom, które bardzo szybko i łatwo można zaprzepaścić, przechodząc na mniej zdrową dietę lub ograniczając codzienną dawkę ruchu.

PANNA
MIŁOŚĆ
Jesteś w stałym związku? Twoja relacja nabierze dla Ciebie i partnera nowego znaczenia. Pogłębienie Waszych więzi nastąpi nagle i niespodziewanie. Samotny? Życie zaskakuje – czasem pewne sytuacje pojawiają się w momencie, gdy się ich nie spodziewamy.
FINANSE
Chwytaj się każdej okazji na zrobienie czegoś nowego i pamiętaj, iż raz stracona szansa nie będzie Cię szukać drugi raz. Finansowo tydzień spędzisz raczej oszczędnie, ponownie definiując swoje priorytety wśród wydatków.
ZDROWIE
Zainteresuj się bardziej ambitnymi, aktywnymi formami wypoczynku, a trywialne codzienne aktywności zostaw innym.

WAGA
MIŁOŚĆ
Samotne Wagi w tym tygodniu mogą spodziewać się przejściowych problemów w sferze romantycznej, kiedy to gwiezdna aura rzuci na Was trochę cienia, utrudniając wybicie się wśród tłumu i zwrócenie na siebie uwagi.
FINANSE
W tym tygodniu Twoje życie profesjonalne rozwijać się będzie stabilnie, nie musisz obawiać się niespodziewanych kłopotów. Wszelkie sukcesy zależne jednak będą bezpośrednio od ilości wkładanego przez Ciebie wysiłku w codzienną pracę.
ZDROWIE
Kluczem do dalszego fizycznego prosperowania będzie dla Ciebie ograniczenie stresu i negatywnych emocji.

Zobaczcie także: Co kobiety robią przed seksem, ale nigdy się do tego nie przyznają?


SKORPION
MIŁOŚĆ
Na froncie miłosnym staniesz przed szansą przeniesienia swojego związku na nowy poziom – mniej lub bardziej formalnie. Zaczniecie także lepiej się porozumiewać na co dzień, dzięki stosowaniu większej dozy dyplomacji i unikaniu niepotrzebnych spięć.
FINANSE
Na niwie zawodowej szykuje się wiele nowych kontaktów, co bardzo przypadnie Ci do gustu. Widać, że będziesz zadowolona z tego, co przyniesie Ci Los, gdyż pojawią się do wykonania nietypowe zadania. Finansowo w tym tygodniu możesz pozwolić sobie na więcej ziemskich przyjemności i realizację bardziej wyszukanych zachcianek.
ZDROWIE
Zrób badania kontrolne.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
Czekają na Ciebie rozrywki towarzyskie. Może nie będzie się nic działo daleko od domu i w znanym Tobie gronie, ale będzie wesoło i przyjemnie. Postaraj się otworzyć na ludzi, szczególnie że może Cię czekać dość miła znajomość ze znacznie młodszą osobą. Słońce poprawi Ci humor.
FINANSE
Otrzymasz wiele szans na potwierdzenie wyznawanych przez Ciebie wartości, a los postawi też przed Tobą kilka ciekawych wyzwań. Twoje finanse zaczną wyglądać coraz lepiej, dzięki pomyślnemu wpływowi niedawno poznanej osoby.
ZDROWIE
Będziesz silny energetycznie.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W wieloletnich związkach pojawią się liczne nieporozumienia. Choć kłótnie wydawać się będą błahe, będą się brały jednak z prawdziwych, ukrytych pod powierzchnią powodów. To czas, aby pokazać siłę i zdobyć się na szczerą rozmowę z partnerem.
FINANSE
Czeka Cię tydzień ciężkiej pracy, na nudę z pewnością nie będziesz mogła narzekać. Nie obawiaj się prosić o pomoc innych, w pojedynkę nie uda Ci się zawojować świata. W drugiej połowie tygodnia przeanalizuj swój budżet i w razie potrzeby dokonaj stosownych poprawek.
ZDROWIE
Nawet krótkie codzienne ćwiczenia przyniosą efekty.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Zanim odejdziesz ze starej pracy, spróbuj pogodzić się ze wszystkimi współpracownikami, nie pal za sobą mostów, bo bywa, że wracamy do miejsca, z którego odeszliśmy. W nowej pracy będziesz zadowolony, gdyż to miejsce ma o wiele wyższy standard niż poprzednie. Ktoś Cię wreszcie doceni.
FINANSE
Harmonia, którą tak bardzo pragniesz, wreszcie znajdzie się w zasięgu ręki. Pomimo okazjonalnych przeciwności losu i wiatru wiejącego prosto w oczy, uda Ci się w tym tygodniu osiągnąć najważniejsze ze swoich celów.
ZDROWIE
Czeka Cię wiele momentów, w których łatwo będzie Ci wyjść z równowagi, szczególnie uważaj na nerwy.

Zobaczcie także: Małe gwiazdy Instagrama- bliźniaczki z Singapuru

RYBY
MIŁOŚĆ
Obecna aura sprzyja dalszemu zbliżaniu się do siebie. Zarówno Ty, jak i Twój wybranek nie będziecie mieć siebie dość i ciągle będzie Wam mało czasu spędzanego wspólnie. Może być naprawdę gorąco, szczególnie u młodych.
FINANSE
W tym tygodniu Twoja kreatywna strona przejmie stery w sferze profesjonalnej. Z głową pełną pomysłów nie wahaj się podejmować ryzyka i celować naprawdę wysoko. Finansowo poczujesz potrzebę zadbania o swoją przyszłość finansową, a tego nie da się zrobić, spełniając w międzyczasie każdą swoją zachciankę.
ZDROWIE
Poczujesz przypływ energii życiowej i sił witalnych.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 zł z VAT)

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 04.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×