Horoskop tygodniowy: 09.02.2015-15.02.2015

Sprawdźcie, co na was czeka w najbliższych dniach.

Horoskop tygodniowy


BARAN
MIŁOŚĆ

Ostatnio gnębi Cię masa wątpliwości, co do słuszności podjętej wcześniej decyzji – wróciłaś do swego partnera, a teraz zastanawiasz się, czy to nie był błąd. Po powrocie nic się nie zmieniło, a nawet gorzej, bo czujesz się jeszcze bardziej osamotniona w tym związku niż przed rozstaniem.
FINANSE
Od dawna Twoje finanse stoją w miejscu, a Ty szastasz pieniędzmi na prawo i lewo — to odpowiedni moment, by przystopować i zacząć oszczędzać, tym bardziej, że sytuacja zawodowa staje się mniej stabilna.
ZDROWIE
Dbaj o siebie, korzystaj ze znanych Ci możliwości relaksu.


BYK
MIŁOŚĆ

Bywa, że miłość zaskakuje nas w najmniej sprzyjających okolicznościach. Na Twojej drodze, właśnie teraz, gdy jej nie szukasz, pojawi się interesująca osoba, która może i nie narobi Ci problemów w miłości, ale lubi dominować.
FINANSE
Twoja kariera wreszcie ruszy z kopyta, i to dzięki odkrywczym pomysłom, jakie przyjdą Ci do głowy. W tym szalonym pędzie zachowaj jednak cierpliwość i konsekwencję w dążeniu do celu. Choć Twojej pozycji nic nie grozi, nie wolno Ci lekceważyć konkurencji. Pamiętaj o byciu miłą, zwłaszcza dla siebie.
ZDROWIE
Wybierz się na basen lub salę ćwiczeń.


BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

To dobry czas, by odciąć się od kogoś, kto miał na Ciebie zły wpływ. W końcu przestaniesz czuć się jak w potrzasku, nie znajdując wyjścia z toksycznej dla siebie relacji. W Twoim sercu w końcu nastanie wolność, a Ty zanim wejdziesz w nowy związek, zechcesz się nią nacieszyć.
FINANSE
Pracowity okres! Dobra orientacja we własnych zadaniach i sprawna realizacja obowiązków to konieczność. Weź się ostro do roboty, ale tempo, które sobie narzucisz, może być dla Twoich współpracowników zabójcze. Działaj z rozwagą, łatwo o błąd!
ZDROWIE
Spaceruj codziennie.


RAK
MIŁOŚĆ

Może nie tego oczekujesz po miłości, ale Twój partner nie robi nic, by poprawić Wasze relacje — od dawna funduje Ci samotność we dwoje i o ile on dobrze sobie z tym radzi, Ty popadasz w otchłań rozpaczy. Pokonaj przeszkody między Wami, jeszcze wiele może się wydarzyć w tym związku.
FINANSE
Przed Tobą los postawi szansę na odniesienie sukcesu zawodowego, pod warunkiem, że wykorzystasz zbieg okoliczności, który zaskoczy nawet Ciebie. Jeśli zaś nie możesz wytrzymać w obecnej pracy, to dobry moment, by zacząć rozglądać się za nowym zajęciem.
ZDROWIE
Zadbaj o ruch i ćwiczenia.


LEW
MIŁOŚĆ

To dla Ciebie dobry czas w miłości. Wpadnie Ci w oko ktoś, kto zaimponuje Ci wiedzą, siłą i urokiem osobistym. Postaraj się jednak, by sytuacja była czysta, dobrze sprawdź kwestię jego wolności, a wtedy nawet jeśli Wam nie wyjdzie, będziesz go miło wspominać.
FINANSE
W pracy rozwiążesz pewne stare problemy, pomoże Ci w tym Twoja umiejętność wchodzenia w sojusze i poczucie humoru. Trzymaj jednak cały czas rękę na pulsie, jeśli zależy Ci na tym, by spaść na cztery łapy. W finansach kontroluj wydatki.
ZDROWIE
Pilnuj zdrowego odżywiania.


PANNA
MIŁOŚĆ

Uczucia, jakie w Tobie kiełkują, zaskoczą bliską Twemu sercu osobę. Pojawi się w Tobie chęć zgłębiania uczuć i rozwijania pasji, a w Waszych sprawach sercowych pojawi się przełom. Podejmiecie trudne dla Was decyzje. Odkryjesz ograniczenia między Wami, a pokonanie ich na nowo przywróci radość w Waszym związku.
FINANSE
W pracy to raczej moment spokoju — mimo że Twoja głowa będzie pełna pomysłów, trudno będzie Ci się z nimi przebić. Szef nie będzie miał czasu na rozmowę, współpracownicy nie okażą większego zainteresowania — jeśli nie chcesz, by przepadła Twoja propozycja, bądź rzeczowa i konkretna wobec szefa.
ZDROWIE
Nawet pięć minut ćwiczeń dziennie przyniesie pozytywne efekty.
WAGA
MIŁOŚĆ

Jeśli skupisz się na tym, co pozytywne i przymkniesz oko na to, czego Ci brak, to istnieje szansa, że dostrzeżesz dla siebie nowe możliwości w miłości — być może postanowisz poszukać uczucia tam, gdzie nigdy byś siebie o to nie podejrzewała albo zaprosisz na randkę kogoś, kto wpadł Ci w oko.
FINANSE
To dobry czas, żeby zastanowić się nad kierunkiem swojej kariery. Zbyt wiele czasu poświęcasz pracy, za mało bliskim, przez to równowaga została zatracona. Mając odrobinę wolnego czasu, opracuj plan działania. Pójdzie tak jak lubisz, szybko i pomyślnie.
ZDROWIE
Skorzystaj z zabiegów odmładzających.


SKORPION
MIŁOŚĆ

Jesteś psychicznie zmęczona – odpocznij. Zadajesz zbyt wiele pytań samej sobie. Stało się, doszło do rozstania, minęło już sporo czasu, czas najwyższy zapomnieć o tym, co było. Pozwalasz, by przeszłość zdominowała Twoje życie, a to nie jest dla Ciebie najlepsza droga.
FINANSE
Zmiany, które zaproponuje Ci szef, początkowo wydadzą Ci się niedorzeczne, jednak szybko okaże się, że nie tylko ułatwiły Ci pracę, ale jeszcze mniej czasu poświęcasz na pewne trudne zadania.
ZDROWIE
Zadbaj o uprawianie zimowych sportów.


STRZELEC
MIŁOŚĆ

Twój wybranek okaże się niezwykle romantyczny, przez co szybko i łatwo podbije Twoje serce, jednak sama nie wiesz, na jak długo — szansa na coś dłuższego jest możliwa tylko wtedy, kiedy on z łatwością odczyta Twoje potrzeby.
FINANSE
Od dawna zabiegasz o wyższą pozycję zawodową, zapominając o tym, że nic nie zyskasz, naciskając na awans, bo teraz nie jest dla Ciebie czas na pięcie się po szczeblach kariery — musisz uzbroić się w cierpliwość.
ZDROWIE
Koniecznie zrób badania profilaktyczne.


KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Nie tego się spodziewałaś po miłości — Twój partner w niczym Cię nie rozczaruje, ale też niczym nie zaskoczy, nie wzbudzi ekscytacji. Teraz zaczynasz się zastanawiać, jak chcesz spędzić życie — stabilnie czy z dreszczykiem emocji?
FINANSE
Szef będzie dumny z Ciebie i z tego, czego dokonałaś. Z tego powodu może zlecić Ci kolejne zadania albo zaproponować kuszący awans, jednak zanim się zgodzisz, porozmawiaj o tym z partnerem – on nie podzieli Twojego entuzjazmu. Pamiętaj, nie zawsze najważniejszy jest sukces materialny.
ZDROWIE
Zadbaj o dobry nastrój, wieczorami nie zaszkodzi lampka wina do kolacji.


WODNIK
MIŁOŚĆ

Z reguły lubisz być sama. Kiedy masz dojść samotności, z łatwością znajdujesz nowy cel — tym razem zaczynasz być nerwowa, gdyż już od dłuższego czasu niewiele się dzieje. Twoi znajomi zorganizują Ci randkę w ciemno, gra okaże się warta świeczki.
FINANSE

To dobry czas dla Ciebie. Łatwo się zareklamujesz, o wiele szybciej sprzedasz produkty, jeśli sprzedajesz wiedzę, podpiszesz lukratywny kontrakt.  W finansach postaw na pracowitość zespołu, razem zarobicie o wiele więcej.
ZDROWIE
Znajdź nowe sposoby walki ze stresem.


RYBY
MIŁOŚĆ

Twoje rozchwiane emocje nie pomogą w utrzymaniu równowagi w związku, musisz wreszcie opanować ten chaos, który Ci towarzyszy. Jeśli nie jesteś w stanie zdefiniować swoich marzeń i pragnień, nie licz na to, że partner Cię w tym wyręczy.
FINANSE
To czas, kiedy możesz zdecydować się na duże zmiany — zburzysz istniejący porządek i przygotujesz grunt pod zupełnie nową rzeczywistość. Pragniesz zmian, działania, ruchu, podróży, a jak na razie Twoja praca to stałe miejsce i to samo biurko od wielu lat. Zdecydujesz się wreszcie zmienić pracę na taką, którą będziesz darzyć zamiłowaniem.
ZDROWIE
Unikaj nieporozumień i zadbaj o równowagę emocjonalną.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Shutterstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 09.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×