Horoskop tygodniowy 09.06 - 15.06.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy 09.06 - 15.06.2014

Horoskop tygodniowy 09.06 - 15.06.2014BARAN
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy zastanowisz się nad swoim życiem. Będziesz przeżywać wewnętrzną metamorfozę. Zmienisz swój system wartości a Baran w związku przeprowadzi wreszcie szczerą rozmowę poruszając kwestię kłamstw ze strony partnera.
FINANSE
W Twojej pracy pojawiły się trudności, które trudno pokonać. Nie bój się i idź na całość, bo cała reszta i tak już zawiodła. Podjęcie takiego wyzwania, może Ci się wydać nadmiernym ryzykiem, ale widzę, że wygrasz swoją nieprzejednaną postawą.
ZDROWIE
Ze spokojem i dystansem odnoś się do osób, z którymi się nie zgadzasz. To Ci z pewnością pomoże zapanować nad nerwami.

BYK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy gwiazdy obiecują Ci moc dobrodziejstw, w stałych związkach niezwykła harmonia, która przyniesie czas podjęcia ważnych decyzji, jak wspólne zamieszkanie czy powiększenie rodzinny. Wreszcie poczujesz stabilizację w miłości.
FINANSE
Początek tygodnia przyniesie Ci powodzenie, potem kłopoty finansowe związane prawdopodobnie z wyższym rachunkiem niż się spodziewałaś, wcale jednak nie przeszkodzi Ci to w wydawaniu pieniędzy na drobne przyjemności tylko dla siebie.
ZDROWIE
Nie lekceważ zagrożeń, które Ci sygnalizuje organizm.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Przed Tobą otworzą się nowe ciekawe perspektywy. Poznasz ciekawych ludzi, co zaowocuje przyjemnym uwodzeniem. Nawet, jeśli żadna z nowo poznanych osób nie rokuje na kandydata do stałego związku, to i tak będziesz zadowolona z powodzenia u płci przeciwnej.
FINANSE
Nieważne czy tracąc pracę, czy też dostając awans,  zawsze musimy być przygotowani do zmian. Twoje szczęście zależy od tego jak skutecznie radzisz sobie ze stresem. Nie panikuj, tylko bądź elastyczny w swoich zasadach?
ZDROWIE
Uprawiaj jakieś niezbyt forsowne sporty, zmień dietę, a szybko wrócisz do formy.

RAK
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będziesz wesoła i pewna siebie. Będziesz pełna wiary w lepszą przyszłość i bardziej odważna w miłości. Przed Tobą miłe spotkania z przyjaciółmi a w czasie tych spotkań pojawi się ktoś, kto przykuje Twoją uwagę.
FINANSE
W pracy może pojawić się konflikt z szefem, jednak nie przejmuj się tym za bardzo. Negatywna sytuacja szybko zostanie zażegnana, gdyż przyjdą Ci do głowy wspaniałe pomysły, które pozwolą zaradzić tej sytuacji.
ZDROWIE
Zadbaj o układ kostny, znajdź czas na wizytę u dentysty.

LEW
MIŁOŚĆ
Na horyzoncie pojawi się miły flirt z obcokrajowcem, to nic, że słabo znasz język, masz teraz świętą okazję by wreszcie nauczyć się go bardziej precyzyjnie, choć na pierwszy rzut oka może Ci się wydawać, że nie dasz rady i że jesteś za mało zdolna.
FINANSE
Twój napęd i siła zostanie nieco osłabiona poprzez negatywny wpływ planet, a Ty będziesz chciała odnieść sukces, zaistnieć w nowej pracy, jednak oszczędzaj swą energię i na razie ciesz się życiem i nowymi kontaktami zawodowymi.
ZDROWIE
Nie zapominaj o odpoczynku, ale wybieraj efektywne formy wypoczynku.

PANNA
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy zaczniesz się zastanawiać nad uczuciami do swego partnera, czy jest to jeszcze miłość, czy to tylko przyzwyczajenie. Trzeba jednak przyznać, że ten kryzys nie weźmie się znikąd, ale powodem będzie pojawienie się kogoś innego na horyzoncie.
FINANSE
To moment, kiedy będziesz musiała dokonać wyboru zawodowego, bo w pracy być może szef zaproponuje Ci przeniesienie służbowe, a Ty niestety wcale nie będziesz do tego przekonana, choć oferta będzie naprawdę kusząca.
ZDROWIE
Staraj się jeść regularnie i lekkostrawnie.

WAGA
MIŁOŚĆ
Być może czujesz wielki żal i smutek. Twój związek zakończył się z wielkim hukiem, jednak mimo wszystko, nie odwracaj się za siebie. Śmiało krocz do przodu, na horyzoncie szybko pojawi się nowe zauroczenie a teraz masz czas na własny rozwój i zmianę stylu życia.
FINANSE
Ten tydzień gwiazdy będą Ci sprzyjać. Zabierzesz się za przygotowanie i realizowanie poważnych projektów zawodowych, które w przyszłości pomogą Ci wzbić się wyżej. Kontroluj swoje wydatki, bo nie starczy Ci na wakacje.
ZDROWIE
Stres jest przyczyną wielu chorób, a u Ciebie ostatnio ze spokojem nie najlepiej.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Rozstanie to droga trudna i bolesna, zwłaszcza, jeśli nie jesteśmy na to gotowi, a druga strona nie chce już się zatrzymać i poszła w swoją stronę. Odczuwasz pustkę, to naturalne, jeśli nie wiesz, co ze sobą zrobić, znajdź sobie pasje bądź poświęć się karierze.
FINANSE
W pracy życie wyda Ci się mniej monotonne, być może pojawić się podwyżka lub szansa służbowej podróży. Warto wykorzystać okazję, mimo, że możesz mieć komplikacje ze strony partnera, jemu Twój wyjazd nie przypadnie do gustu.
ZDROWIE
Jeśli już sięgasz po leki, to wybierz te homeopatyczne, jeśli zaś cierpisz na jakąś przewlekłą chorobę, jest szansa, że pozbędziesz się jej właśnie teraz.

STRZELEC
MIŁOŚĆ
To czas, kiedy będzie dominować u Ciebie uczucie radości i szczęścia, będziesz przepełniona pozytywną energią miłosną. Nowa relacja jest jeszcze taka świeża i promienna, dodaje skrzydeł i nie myślisz o tym, co stanie, gdy przyjdzie codzienność.
FINANSE
Opanuje Cię dziwna wręcz maniakalna obsesja, za wszelką cenę będziesz chciała utrzymać porządek w pracy i wszystko perfekcyjnie zorganizować, to może wywołać u Ciebie sytuację pełną napięcia, bo wejdziesz z tego powodu w konflikt ze współpracownikami.
ZDROWIE
Nie przesadzaj z odchudzaniem i uprawianiem sportu!

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W sprawach sercowych pojawi się dużo napięcia, za wszelka cenę unikaj konfliktów, bo mogą paść słowa, których będziesz żałować, a tego, co powiesz, nie łatwo będzie odwrócić, bo Twoja połowa w tym tygodniu jest wyjątkowo wrażliwa.
FINANSE
W pracy mogą pojawić się u Ciebie głębokie zmiany, może to być spadek lub wzrost pozycji zawodowej, może być jej zmiana lub utrata, ale także szansa wyjazdu do pracy za granicę, ważne jest byś mimo wszystko zachowała optymizm.
ZDROWIE
Zacznij regularnie ćwiczyć, jest szansa, że bóle kręgosłupa złagodnieją.

WODNIK
MIŁOŚĆ
To nie będzie łatwy tydzień, wybranek Twego serca będzie Ci zarzucał, że zbyt mało czasu mu poświęcasz a sama myślisz tylko i wyłącznie o swojej karierze, nie zwracając uwagi na dobro rodzinne. Dobrze by było gdybyś trochę popracowała nad Waszym związkiem i wspólnie z nim znalazła porozumienie na tej płaszczyźnie.
FINANSE
Nie wiesz co począć dalej, masz poczucie zatrzymania w miejscu. Jest na to sposób, stwórz własną wizję i stań się, kim zechcesz. To dla Ciebie jedyny sposób na udaną karierę. Wodnik bez pracy ma szanse zmienić to w tym tygodniu.
ZDROWIE
Podnieść swoją witalność.

RYBY
MIŁOŚĆ
Te subtelne uczucia, jakie pojawiły się w Twoim życiu mają szanse przetrwania, ale pod warunkiem, że zaangażujesz się w ich rozwój równie mocno jak druga strona. Nie zapominajcie o szczerych rozmowach i otwartości wobec siebie, nie wycofuj się tylko, dlatego, że dopada Cię myśl, iż może on zranić.
FINANSE
To czas pełen nieoczekiwanych spraw, w pracy pojawią się do rozwiązania trudne zadania, lub klienci z reklamacjami, gdzie trzeba będzie w szybki sposób złagodzić sytuację i naprawić błąd w jak najszybszym czasie. Staraj się panować nad Twoimi lękami i poczuciem niepewności!
ZDROWIE
Prowadź regularny tryb życia i właściwie się odżywaj


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 09.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×