Horoskop tygodniowy: 09.11 - 15.11.2015

Na co warto uważać w tym tygodniu, a o co nie trzeba się martwić? Sprawdźcie, co mówią karty tarota.

Horoskop tygodniowy: 09.11 - 15.11.2015

SKORPION
MIŁOŚĆ

Ten tydzień będzie chwiejny pod kątem emocjonalnym. Huśtawka nastrojów nie jest wykluczona. Postarajcie wykorzystać jak najbardziej czas, kiedy humory w związku będą dopisywały.
FINANSE
Możesz liczyć na przypływ gotówki z innego źródła niż zwykle. W tym tygodniu będziesz przy kasie. Zapewne kupisz sobie coś ładnego – bo możesz sobie na to pozwolić. Pamiętaj tylko, by nie przesadzić.
ZDROWIE
Generalnie zdrowie będzie dopisywało. Jeśli chcesz mieć większy spokój ducha, zrób sobie morfologię.

Zobaczcie także: Czy możesz zostać psychopatką? Powie ci o tym kawa, którą pijesz

STRZELEC
MIŁOŚĆ

Świetnym pomysłem jest, by wyjechać gdzieś na chwilę i spędzić tam czas ze swoim mężczyzną. Singielki mogą liczyć na poznanie kogoś nowego.
FINANSE
W tym tygodnie na sferę finansową nie będziecie narzekać. Wręcz przeciwnie. Jest to bardzo dobry okres na to, by zadbać o siebie i o swoje potrzeby. Teraz to się uda.
ZDROWIE
Dużo odpoczywaj, zregeneruj siły. Uważaj na to co jesz.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ

Dopiero końcówka tygodnia pozwoli Wam się poczuć 100% kobietami. Początek nie będzie sprzyjał miłosnym figlom.
FINANSE
Pomimo dość dobrych zarobków, uważajcie, aby nie roztrwonić całej wypłaty. Pieniądze jeszcze Wam się przydadzą. Odkładajcie je.
ZDROWIE
W tym tygodniu pijcie dużo wody. Umówcie się z koleżanką na uprawianie jakiegoś sportu. Może na jogę?

WODNIK
MIŁOŚĆ

Pod koniec tygodnia istnieje możliwość poznania kogoś interesującego, pod warunkiem, że nie zaszyjesz się w czterech ścianach.
FINANSE
Bardzo dobry okres, jeśli chodzi o finanse. Poczujecie stabilizację, jaką dają systematyczne przelewy na konto. Jednak gdzieś tam z tyłu głowy zapragniecie mieć jeszcze więcej. Będziecie zabiegać o podwyżkę.
ZDROWIE
Może Was dopaść jakiś wirus. Wyprzedźcie czas wydarzeń i zaparzcie sobie herbaty z pomarańczą, miodem i imbirem. Wzmocnicie tym organizm.

RYBY
MIŁOŚĆ

Nie będzie chciało się Wam wchodzić w nowe związki przez wspomnienia. Przełamcie się i otwórzcie się na świat, a dostrzeżecie potencjalne możliwości, gdy oczyścicie swoje serca.
FINANSE
Zmiany, zmiany, zmiany. Rybki pójdą za głosem serca, i zachcą zmienić pracę, albo chociażby stanowisko. Ten tydzień może być dla Was zaskoczeniem.
ZDROWIE
Jest to dobry moment, by poeksperymentować w kuchni. Przerzuć się na zdrową żywność. Pomoże Ci to zachować dobrą kondycję na stare lata.


BARAN
MIŁOŚĆ

Na początku tygodnia wszystko super. W weekend możesz stracić zapał, a uczucia mogą trochę przygasnąć. Postaraj się zorganizować w tym czasie coś, co pozwoli cieszyć się dłużej emocjami z początku tygodnia.
FINANSE
Jeżeli zdarzy się, że będziecie potrzebowały gotówki na nieprzewidziane wydatki, będziecie mogły liczyć na wsparcie przyjaciół lub rodziny. Poczujecie się pewnie przez to, że jest jeszcze ktoś, na kim można polegać.
ZDROWIE
Noś ciepłe majtki. Teraz łatwo o przeziębienie, gdyż pogoda jest zmienna.

BYK
MIŁOŚĆ

W sprawach uczuciowych ten tydzień nie będzie Was rozpieszczał. Zamkniecie się w swej skorupie i nie będziecie chciały do niej nikogo wpuścić. Czyżby dopadała Cię jesienna depresja?
FINANSE
Z tego względu, że z gotówką u Was cienko, zawalczycie o podwyżkę u szefa. W końcu potrzebujecie tego jak nigdy, by podreperować domowy budżet.
ZDROWIE
Zdrowie dobre. Wybierzcie się na przegląd uzębienia do stomatologa.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ

Możesz pokłócić się z partnerem, po czym zacznie brakować Ci jego bliskości. Musisz się zdecydować, czego tak naprawdę pragniesz.
FINANSE
W tym tygodniu czeka Was uczciwe wynagrodzenie za ciężką pracę. Bliźnięta będą pracowały jak mróweczki. Dostrzeże to Wasz szef, który wynagrodzi Was za piękną i rzetelną pracę. Możecie być z siebie dumne.
ZDROWIE
Wizyta w SPA, u kosmetyczki albo masaż, to to na co powinnyście się skusić. Dbajcie o kręgosłup.

RAK
MIŁOŚĆ

W tym tygodniu nie lada dylematów może przysporzyć Wam jeden Pan. Będziecie musiały zdecydować, jakie podejmiecie kroki w stosunku do niego.
FINANSE
To jest świetny czas dla Ciebie, aby zacząć poszukiwać nowych możliwości rozwoju. Będziesz myślała dużo o planach na przyszłość, robiła schematy, być może nawet zdecydujesz się na otwarcie własnego biznesu, wykorzystując dotychczasowe doświadczenie.
ZDROWIE
Uważaj, żeby się za bardzo nie przepracowywać. Osłabia to organizm i stajesz się bardziej podatna na choroby zakaźne.

LEW
MIŁOŚĆ

Mogą pojawić się jakieś kłótnie, niepotrzebne nieporozumienia. Dopilnuj, żeby to nie popsuło Twojego samopoczucia.
FINANSE
Uważaj na kobietę w pracy. Lubi stwarzać problemy. Po całym dniu w firmie wybierz się za miasto, by odreagować stres, jaki wytworzyła.
ZDROWIE
Spacery na świeżym powietrzu to jest to, z czego powinnaś korzystać w tym tygodniu.

PANNA
MIŁOŚĆ

Jakie szczęście, jaka miłość… Ten tydzień będzie dla Was wyjątkowy pod tym względem. Będziecie niezwykle romantyczne.
FINANSE
Zaczniesz doceniać firmę, w której kiedyś pracowałaś. Zatęsknisz do relacji, jakie w niej panowały. Możliwy jest też powrót do zawodu wykonywanego sprzed laty.
ZDROWIE
Zdrowie będzie Ci dopisywać. Wykorzystaj to, i zacznij się więcej ruszać.

WAGA
MIŁOŚĆ

Wagi będą teraz obracały się w szerokich kręgach. Zdobędziecie nowe znajomości, które dodadzą Wam skrzydeł. Miłość będzie się rozwijała.
FINANSE
Będziesz miała pieniądze, ale zainwestujesz je w coś dla domu. Może kupisz nowy telewizor albo firanki?
ZDROWIE
Świetna forma będzie Tobie dopisywać. Pij dużo ciepłych napojów.


Horoskop w oparciu o rozkłady tarota przygotowała
Wróżka Mia

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 09.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×