Horoskop tygodniowy 15 - 21.07.2013!

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy 15 - 21.07.2013!

Horoskop tygodniowy 15 - 21.07.2013!


BARAN

MIŁOŚĆ
Zaślepi Cie entuzjazm co do nowej znajomości, fantastyczna propozycja może okazać się pułapką uwiedzenia, tak naprawdę podejdź z mniejszym zaufaniem, kilka bardziej lepkich słów nie powinno Ci zawrócić w głowie, a jednak nie możesz się oprzeć fantazji.

FINANSE
Czeka Cie tydzień wytężonej pracy, działasz we własnym dobrze pojętym interesie więc na błogie lenistwo nie ma co liczyć. Trzeba się będzie przyłożyć bardziej niż zwykle to robisz, gdyż wszelkie zaniedbania będą mieć długo odczuwalne konsekwencje.

ZDROWIE
Szczególnej troski domaga się Twoje serce, pomyśl o profilaktyce.

BYK

MIŁOŚĆ
Liczysz na stabilizacje i jest duża nadzieja, że nic nie zakłóci Twego spokoju, jednak możesz się przeliczyć zwłaszcza w weekend kiedy wybierz się nad grilla do znajomych bo w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która będzie zabiegała o rozpoczęcie długofalowego romansu z Tobą a Tobie trudno będzie się oprzeć.

FINANSE
Poczujesz, że Twój umysł jest otwarty a wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach, zaskoczysz szefa nowym projektem, wdrożysz nowe pomysły które ułatwią Ci wykonywanie pracy. Zaangażujesz się w realizacje własnych pomysłów ale w przyszłości czeka Cie bonus!

ZDROWIE
Słonce obdarzy Cię dużym zasobem energii, spożytkuj ją skutecznie a nie na leżaku.

BLIŹNIAK

MIŁOŚĆ
Jeśli ktoś nie dawno zranił Twoje serce to możesz już spoglądać z optymizmem w przyszłość. Wiem, że nie możesz zapomnieć o przykrych doświadczeniach ale wyciągnij wnioski i pozwól się rozwinąć nowej znajomości. Nie mierz wszystkim jedna miara!

FINANSE
To nie jest moment na podejmowanie odważnych decyzji zawodowych, jeśli nowa umowa budzi Twoje wątpliwości a przyszłe warunki pracy jak i wynagrodzenie nie do końca są jasne, nie podpisuj, poproś o kilka dni na zastanowienie się i określenie bardziej precyzyjnych warunków współpracy.

ZDROWIE
Warto zadbać o więcej ruchu i odpowiednią dietę.

RAK

MIŁOŚĆ
Na Twojej drodze może pojawić się osoba z którą połączy Cię szczególnie silna więź. Zadbaj też o nawiązywanie nowych kontaktów, które będą bardziej trwałe niż te dotychczas. Od nowo poznanych osób nauczysz się wiele cennych rzeczy, które przydadzą Ci się w przyszłości.

FINANSE
Może czuć się przytłoczona, sezon urlopowy w pełni a w Twojej pracy pojawi się więcej obowiązków ale jeśli odpowiednio rozplanujesz wykonywanie poszczególnych zajęć nawet nie zauważysz, że nowe zadania obciążają Cię fizycznie.

ZDROWIE
Odpowiednia profilaktyka Twoich dolegliwości pomoże Ci spędzić aktywnie urlop.

LEW

MIŁOŚĆ
Miłość może przynieść wiele niespodzianek, ktoś zadzwoni, ktoś napisze, odezwie się ktoś na kogo w sumie czekasz już od dłuższego czasu. Myślałaś, że ta znajomość nie ma już racji bytu a jednak ponowny kontakt przyniesie Ci nadzieje.

FINANSE
Ze spokojem i dystansem odnoś się do osób w pracy z którym się nie zgadasz, bo tak naprawdę Wasze dyskusje często bywają bez owocne i nic korzystnego nie wnoszą dla firmy. A zachowanie ostrożności i taktu w dyskusji pozwoli Ci zachować opinię osoby znającej się na rzeczy.

ZDROWIE
Nie zapomnij o odpoczynku ale wybieraj aktywne formy spędzania czasu.

PANNA


MIŁOŚĆ
Jesteś spokojna i potrafisz zapanować nad swoimi emocjami ale tym razem Twój partner może wyprowadzić Cie z równowagi. Lepiej nie ryzykuj konfliktem z nim bo może nastąpić zerwanie, tylko Ty też znajdź obiekt do flirtu miłosnego, niech to on będzie zazdrosny a nie Ty.

FINANSE
Sprawy które do tej pory było Ci ciężko zrealizować ułożą się same. Będziesz miała wrażenie że w Twoim życiu pojawiają się sprzyjające okoliczności które pozwalają Ci ruszyć z miejsca. Wyjdziesz poza utarte szlaki.

ZDROWIE
Czasem czujesz się wytrącona z równowagi ale dbałość o zdrowie psychiczne i fizyczne pomoże ustrzec Ci się od nieprzyjemnych dolegliwości.

WAGA

MIŁOŚĆ
Pojawi się osoba z Twojej przeszłości zupełnie przypadkowo natkniesz się na nią. Będziesz zaskoczona jego reakcja, bo w sumie tak dawno nikt z taką radością nie ucieszył się na Twój widok. W weekend czeka Cie miłe spotkanie w znanym Ci gronie.

FINANSE
Jeśli rozpocząłeś jakieś sprawy w przeszłości w tym tygodniu uda Ci się to zakończyć, będziesz mógł wreszcie ze spokojem wybrać się na urlop a szef będzie zadowolony, że przed odpoczynkiem nie zostawiasz nie dokończonej roboty.

ZDROWIE
Lato to wspaniały czas na ruch na świeżym powietrzu a Ty w ogóle nie bierzesz tego pod uwagę.

SKORPION

MIŁOŚĆ
W miłości poczujesz, że Twoja zmysłowość i seksualność niezwykle mocno oddziałuje na płeć przeciwną. Temperatura uczuć będzie wzrastać w szybkim tempie zwłaszcza do osoby poznanej podczas urlopu. Pamiętaj tylko ze wakacyjna miłość rzadko kończy się happy endem!

FINANSE
Czeka Cie czas pochwał w sferze zawodowej, przekonasz się że idziesz w dobrym kierunku, jesteś na jak najlepszej drodze żeby osiągnąć sukces. Jeśli prowadzisz działalność gospodarcza uważaj w tym tygodniu na kontrole!

ZDROWIE
To świetny czas żeby zażywać największa ilość naturalnych witamin. Zbadaj poziom cukru!

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Przed Tobą czas rozrywki, zupełnie zagubisz się w uciechach życia i możliwości jakie daje świat. W pewnej sprawie przekonasz się, ze masz niebywałe szczęście posiadać prawdziwych szczerych przyjaciół, pomogą ci w chwili gdy będziesz ich najbardziej potrzebować.

FINANSE
W finansach widać że będziesz spokojny o to co posiadasz, ogólnie nie będziesz narzekał, udało ci się odłożyć nawet na krótką podroż a Twoja pozycja w pracy nie jest zagrożona mimo , że firmie pojawił się chaos w związku ze zmianą wyższej kadry.

ZDROWIE
Ten tydzień wymusi na Tobie większą aktywność fizyczną, ostatnio utyło Ci się nieco i teraz trzeba będzie przed urlopem odzyskać dawne kształty.

KOZIOROŻEC
MIŁOŚĆ
W miłości nie powinna zadziwić Cie energia, która będzie Cie nagle rozpierać, poczujesz się mistrzem flirtu a życie i świat będzie leżał u twych stóp i ciesz się tą mocą bo nie wiadomo kiedy pojawi się przy Tobie po raz kolejny.

FINANSE
W pracy widać czeka Cie podjecie ważnej decyzji, jeśli jesteś kierownikiem może czekać Cie wręczenie wymówienia osobie, której tak naprawdę nie chcesz zwolnić bądź zatrudnić kogoś, kto nie wydaje Ci się kompetentny do tej pracy, ale wiesz, że to nie zależy od Ciebie.

ZDROWIE
Twoje kości są jakby nieco za stałe, pomyśl o większej aktywności fizycznej, a przynajmniej korzystaj z uroków lata i wybierz się na codzienny spacer.

WODNIK

MIŁOŚĆ
W sprawach uczuciowych będzie ekscytować Cię czas lata, Twoje powodzenie zwiększa się, będziesz przyciągać płeć przeciwną, możesz flirtować do woli i w sumie nikomu tym nie zaszkodzisz.

FINANSE
W pracy będziesz miała możliwość rozwoju, podjęcia jakiegoś kursu bądź zrealizowania projektu na którym od dawna Ci zależy. Przyszłość Twojej kariery właściwie zależy jak bardzo przyłożysz się do wykonania tego zadania. Będziesz cieszyć się pomyślnym wiatrem bo w sumie możesz robić to czego pragniesz.

ZDROWIE
W tym tygodniu możesz być narażony na infekcje gardła, weź to pod uwagę, że latem też są one możliwe. Jeśli lubisz lody to jedz je ale z umiarem.

RYBY

MIŁOŚĆ
W sprawach miłosnych możesz poczuć się bezpiecznie, nie będziesz się zamartwiać swoją przyszłością, dla Ciebie będzie ważne, tu i teraz i nic inne nie będzie się liczyć. Nauczysz się cenić radość dnia codziennego i to co niesie los.

FINANSE
W sprawach zawodowych widać, że możesz liczyć na umocnienie swojej pozycji zawodowej, możesz uzyskać dawno oczekiwany awans bądź podwyżkę o którą prosisz szefa od dawna bo wiesz, że Ci się należy. To też dobry moment na podjęcie decyzji o zmianie pracy.

ZDROWIE
Koniecznie w swoim zdrowie zwrócić uwagę na to co może przynieść przyszłość czyli już teraz zadbaj o zdrowy tryb życia i odpowiednią dietę by w przyszłości uchronić się od np. chorób krążeniowych czy słabej wątroby.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 15.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×