Horoskop tygodniowy 16.05. - 22.05.

Zobacz, co spotka Cię w tym tygodniu!

horoskop.jpg

BARAN

Praca: przygotuj się na zmiany. Na razie to tylko ich zapowiedź. Realizacja i poszerzenie będą w późniejszym terminie. Na sukces musisz zapracować. Nie będzie tak łatwo. 
Finanse: trochę się poprawią. Nie licz jednak na dużą poprawę. Dodatkowe zajęcie, a właściwie chałtura, nie jest i nie będzie zbyt dochodowe. 
Zdrowie: zacznij się dotleniać i popraw swoją kondycję. Marszobieg to akurat coś dla Ciebie. Nie zapomnij również o wypłukaniu toksyn z organizmu. 
Twoje szczęśliwe numery to: 13, 16, 19, 25, 35, 47.

Ważne dni to: 17, 18, 19 maja 2016 roku.

BYK
Praca: udany tydzień dla Byków, wszystko, czego się dotkną, powiedzie się i zostanie docenione. Nic tylko pracować na pochwały, awans i podwyżkę. Ten tydzień będzie dla Ciebie przełomowy. 
Finanse: nie licz na jakąkolwiek poprawę. Dobra wiadomość to ta, że gorzej nie będzie. Miało się poprawić, ale jednak trzeba na to trochę poczekać. 
Zdrowie: Byki na ogół lubią się ruszać. Dla tych, co wolą gimnastykę bierną, polecam łowienie ryb lub jazdę na rowerze stacjonarnym. Nie zapominajcie o wodzie mineralnej. 
Twoje szczęśliwe numery to: 2, 4, 5, 23, 28, 45.

Ważne dni to: 18, 19, 20 maja 2016 roku.

BLIŹNIĘTA
Praca: jesteś wyczerpana intensywną pracą, nie możesz na razie wziąć urlopu. Postaraj się wyjechać chociaż na weekend i odreagować stres. Pamiętaj, wyczerpująca umysłowa praca wymaga odpoczynku. 
Finanse: właściwie to w normie, lepiej na razie nie będzie. Uważaj na nieoczekiwane wydatki związane z życiem codziennym. Postaraj się trochę zaoszczędzić. 
Zdrowie: zacznij dbać o siebie. Trochę gimnastyki i odpowiednia dieta oczyszczająca i wzmacniająca organizm. Soki, herbaty owocowe i woda mineralna. 
Twoje szczęśliwe numery to: 24, 26, 27, 38, 43, 49.

Ważne dni to: 29, 30, 31 maja 2016 roku.

RAK
Praca: nareszcie otrzymasz informacje od szefa. Został Ci przyznany oczekiwany od dawna awans i podwyżka. Na razie to tylko informacja, odczujesz to namacalnie w późniejszym czasie.
Finanse: lekka poprawa jest spowodowana dodatkową pracą. Na nic więcej nie powinnaś liczyć. Konkretna poprawa będzie nieco później. 
Zdrowie: wątroba i trzustka wymagają pomocy lekarza. Dodatkowo układ krążeniowy. Niby nic Ci nie dolega, za młoda jesteś na choroby, ale jednak sprawdź, czy na pewno tak jest. 
Twoje szczęśliwe numery to: 1, 3, 4, 18, 27, 39.
Ważne dni to: 27, 28, 29 maja 2016 roku.


LEW
Praca: nadchodzący tydzień okaże się bardzo dobry i jednocześnie bardzo pracowity dla Lwów. Warto będzie, pracujesz na swój sukces, a ten tydzień będzie decydujący. Przekonasz się o tym wkrótce. 
Finanse: możesz być przekonana, a właściwie pewna. Już wkrótce Twoje konto „urośnie”. Będą powody do zadowolenia. Cieszyć się możesz już teraz. 
Zdrowie: lekkie osłabienie będzie wynikiem intensywnej pracy. Niestety na pewien czas musisz przystopować i zacząć regenerować organizm. 
Twoje szczęśliwe numery to: 11, 12, 10, 23, 38, 43.

Ważne dni to: 16, 17, 18 maja 2016 roku.

PANNA
Praca: pojawią się nowe możliwości zawodowe w ramach obecnej pracy. Możesz z nich skorzystać, przyniosą dodatkowe dochody. Nie ma się co zastanawiać. 
Finanse: dodatkowe pieniądze pojawią się na koncie stosunkowo szybko. Będziesz mogła z nich skorzystać w najbliższym czasie, tylko rób to z umiarem, przygotuj się na nieoczekiwane wydatki. 
Zdrowie: ból zęba przypomni Ci o wizycie u dentysty. Nie czekaj, aż zacznie Cię bardziej boleć. Poza tym sprawdź swój wzrok i słuch. Nie zapominaj o właściwym odżywianiu. 
Twoje szczęśliwe numery to: 23, 26, 28, 34, 37, 44.

Ważne dni to: 17, 18, 19 maja 2016 roku.

WAGA
Praca: uważaj na siebie, unikaj plotek w firmie, nie wdawaj się w żadne kłótnie Ten tydzień jest ciężki i trzeba go spokojnie przeżyć. Postaraj się nie rzucać w oczy, bądź cieniem. 
Finanse: bez zmian,  na dolnym średnim poziomie i jak na razie nie pojawią się żadne możliwości, aby to zmienić. Nie licz na wygraną. 
Zdrowie: masz solidną nerwicę wegetatywną, postaraj się odpocząć choćby w weekendy. To za mało, ale z braku innych możliwości musi Ci wystarczyć. 
Twoje szczęśliwe numery to: 4, 5, 8, 18, 22, 35.

Ważne dni to: 18, 19, 20 maja 2016 roku.

SKORPION
Praca: pojawi się możliwość zmiany miejsca pracy. Przemyśl dobrze, czy oferta jest opłacalna. Możesz nie sprostać wymaganiom, stanowisko będzie wyższe. 
Finanse: nic się nie zmieniło, co prawda miało, ale to jeszcze nie ten czas. Będziesz musiała poczekać. Na razie nic po prostu nie rób. 
Zdrowie: skorzystaj z dobrodziejstwa ziół, zwłaszcza pokrzywy, perzu i mniszka lekarskiego czyli mlecza. Wywary, napary i sok z tych roślin działają cuda. 
Twoje szczęśliwe numery to: 17, 19, 23, 28, 39, 43.
Ważne dni to: 20, 21, 22 maja 2016 roku. 


STRZELEC
Praca: uwaga, współpracownicy mają ochotę część swoich obowiązków przerzucić podstępnie na Ciebie. Nie daj się nabrać, że to dlatego, że robisz coś lepiej. Rób to, co należy do Ciebie, to wystarczy, aby odnieść sukces.
Finanse: gdyby Twoje zarobki były adekwatne do pracy, byłabyś bardzo bogata. Weź się za siebie, doceń się w końcu. Sama nawet nie wiesz, na co Cię stać.
Zdrowie: w nawale pracy, w biegu za sukcesem i pieniądzem, zapomniałaś o swoim zdrowiu. Jeżeli nie zadbasz o siebie, nikt inny tego nie zrobi. Zainteresuj się ziołami, zacznij pić herbaty ziołowe.
Twoje szczęśliwe numery to: 12, 14, 18, 35, 39, 45.
Ważne dni to: 22, 23, 24 maj 2016 roku.  


KOZIOROŻEC
Praca: spokojnie, nudno i bardzo przewidywalnie. Nic nowego jeszcze w tym tygodniu nie będzie się działo. Zawodowo tydzień wypoczynkowy (oczywiście nie dla wszystkich). Będziesz mogła trochę popracować na luzie. 
Finanse: niestety, na żadną poprawę na razie liczyć nie możesz. Zacznij prowadzić trochę oszczędniejszy tryb życia. Spisuj na kartce, to co masz kupić. Sporo przez to zaoszczędzisz. 
Zdrowie: za mało się ruszasz, a Twoje serce nie wytrzymuje już nerwowego i siedzącego trybu życia. Pies wzięty ze schroniska diametralnie zmieni Twoje życie. 
Twoje szczęśliwe numery to: 5, 7, 11, 23, 38, 44.
Ważne dni to: 22, 23, 24 maja 2016 roku.


WODNIK
Praca: skończył się pracowity czas w Waszym życiu. Teraz będzie trochę lżej, już nie na wczoraj, tylko na jutro. Dostaniesz nowe propozycje pracy w tej samej firmie. Będzie to coś dodatkowego. 
Finanse: sytuacja finansowa pozostanie na tym samym poziomie. Nie pogorszy się, ale też polepszenia nie widać. Niestety, ale na razie innych możliwości nie ma. 
Zdrowie: powinnaś uważać na wzrok, gardło i uszy. Nie zaniedbaj badań. Choroby nie przychodzą nagle. Atakują cicho, a dolegliwości pokazują się nagle. 
Twoje szczęśliwe numery to: 18, 20, 22, 34, 38, 45.
Ważne dni to: 24, 25, 26 maja 2018 roku.  


RYBY
Praca: masz zaległości, postaraj się jak najszybciej je nadrobić. Ten tydzień upłynie pod znakiem wytężonej pracy. Od Twojej pracy, a właściwie od jej efektów, zależy przyszły awans. 
Finanse: nie licz na jakąkolwiek poprawę w tym tygodniu. Ona jest możliwa dopiero w późniejszym czasie. Jeszcze odrobina cierpliwości. 
Zdrowie: postaraj się prowadzić w miarę zdrowy tryb życia, pij dużo wody mineralnej i herbaty ziołowe. Trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi. 
Twoje szczęśliwe numery to: 21, 24, 28, 35, 39, 46. 
Ważne dni to: 25, 26, 27 maja 2016 roku. Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 16.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×