Horoskop tygodniowy 19.08-25.08.2013

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy 19.08-25.08.2013

Horoskop tygodniowy 19.08-25.08.2013BARAN


MIŁOŚĆ


Twoja wojownicza natura skłania Cię do podejmowania szybkich jednak nie zawsze przemyślanych decyzji, przez co ktoś bliski może zupełnie nie rozumieć Twej postawy i być przytłoczony w relacji z Tobą.
Jeśli szukasz miłości nie bój się otworzyć przed drugą osobą.

FINANSE

W sprawach zawodowych porzuć rutynę i szukaj niestandardowych rozwiązań, negocjuj, zawieraj umowy, poszukaj dodatkowego zajęcia rozejrzyj się za nowymi partnerami w interesach. Ważne byś kończył wszystko co zaczniesz nie odkładając spraw na potem.

ZDROWIE

Pomyśl o tym by prowadzić bardziej uregulowany tryb życia. Zadbaj też o serce.

BYK

MIŁOŚĆ

Jeśli liczysz na stabilizację, masz na nią sporą szanse. W grę wchodzi rozpoczęcie długofalowego romansu bądź związku, jednak zachowaj cierpliwości przy rozwijaniu relacji, pośpiech nie słusznym doradcą przy podejmowaniu pewnych decyzji.

FINANSE

Jeśli nie czujesz się spełniona w swojej pracy pomyśl o czymś nowym, jeśli podejmiesz działania już dziś przyszłości zaowocują one dla Ciebie sukcesem. Jeśli zamiast nowej pracy pojawi się szansa dodatkowej pracy, nie odrzucaj jej.

ZDROWIE

Walka o idealną figurę nie musi być okupiona takim wyrzeczeniem.

BLIŹNIAK


MIŁOŚĆ


Możesz mieć poczucie że w Twoim życiu osobistym panuje zamęt. Każdy kto Cię otacza jest zajęty swoimi sprawami a Ty tak naprawdę nie wiesz czego chcesz i dokąd zmierza Twoja droga, robisz krok w przód po to by za chwilkę zrobić dwa kroki w tył. Taki niepewny okres warto przeczekać i nie podejmować żadnych rewolucyjnych decyzji.

FINANSE

Dzięki nowym możliwością zarabiania zmienisz swój stosunek do wydawania pieniędzy przez co w przyszłości stan Twojego konta będzie wyglądał naprawdę imponująco. W obecnym czasie zbyt często korzystasz z karty kredytowej.

ZDROWIE

Zachowanie cierpliwości pozytywnie wpłynie na Twoje emocje i nastrój.

RAK

MIŁOŚĆ

Osoba, która stanie na Twojej drodze będzie bardzo pozytywnie wpływać na Twój nastrój, poczujesz, że łączy Cię z nią naprawdę silna więź i ze chcesz podejmować sama pewne odważne kroki byle tylko relacja była kontynuowana. Twoim najlepszym doradcą będzie teraz intuicja.

FINANSE

Masz szanse powiększyć swój kapitał ale nie liczy na mannę z nieba. Pojawi się korzystna propozycja współpracy ale nie daj się zwieść czczym obietnicom tylko podpisz odpowiednie warunki umowy.

ZDROWIE


Zastosuj taki tryb życia jaki Ci najbardziej odpowiada i koniecznie zrób profilaktyczne badania.

LEW

MIŁOŚĆ

W Twoim życiu uczuciowym szykują się niespodzianki, może przypadkiem poznasz kogoś z kim los połączy Cię na długie lata, może partner zaskoczy Cie czymś miłym, może bliska Ci osoba zgodzi się na coś, na co nalegasz od dawna. Ciesz się dobrą passą.

FINANSE

Dzięki zdolnością manualnym i wrażliwości na piękno pomyśl o pracy w innej dziedzinie niż zawód wyuczony, nie musisz trzymać się sztywno pracy którą podjąłeś dawno temu jeśli zaryzykujesz podjecie odpowiednich kursów możesz połączyć pasje z zarabianiem.

ZDROWIE

Dobrze dobra dieta i umiarkowany ale regularny wysiłek pomoże Ci zadbać o figurę.

PANNA


MIŁOŚĆ

Kiedy chcesz potrafisz zapanować nad emocjami, z łatwością potrafisz skryć swe prawdziwe uczucia ale tym razem jednak to Ci zaszkodzi w możliwości kontynuacji relacji. Druga strona tak naprawdę nie wie co Ty czujesz a ma dosyć niepewności. Będziesz musiał z koniecznością zmiany siebie.

FINANSE

Nie bój się podejmowania różnych wyzwań, bo nie wykluczone, że będziesz miał szanse zrobić karierę w zupełnie innej dziedzinie. Zacznij jednak od solidnych podstaw i systematycznie zdobywaj wiedzę.

ZDROWIE

Staniesz się bardziej wytrzymała na zmęczenie i stres.

WAGA

MIŁOŚĆ

Najbliższe zdarzenia zadecydują, ze trzeba będzie dokonać rewizji swoich celów w życiu osobistym. Przyjrzyj się lepiej swoim pragnieniom i sprawdź co naprawdę jest dla Ciebie ważne a co tylko jest potrzebą chwili. Podejmij właściwe decyzje.

FINANSE

Nadwyżki finansowe inwestuj w długotrwałe przedsięwzięcia. Gdy inwestujesz większą kwotę działaj powoli, z rozmysłem, dobrze planuj kolejny krok, los Ci będzie sprzyjał więc szanse nie zmarnuj tylko i wyłącznie na jałowych rozmyślaniach.

ZDROWIE

Aktywność fizyczna bardzo się przyda, wybierz się na rower.

SKORPION

MIŁOŚĆ

Na Twojej drodze los postawi osobę bardzo atrakcyjną, popularną, pożądaną w towarzystwie i darzoną powszechnym zaufaniem, zauroczysz się nią od pierwszego wejrzenia ale jeśli zbyt wcześnie zaangażujesz się emocjonalnie zaprzepaścisz swe szanse bycia z nią w bliskiej relacji.

FINANSE


Wiele osiągniesz dzięki znakomitej kondycji intelektualnej. Nie zmarnuj żadnej możliwości rozpoczęcia w swoim życiu nowego rozdziału. Pamiętaj tylko, że o wiele łatwiej zarobisz pieniądze jeśli pracę połączysz z tym co lubisz.

ZDROWIE


Udane kontakty z otoczeniem sprawią że będziesz miała doskonałe samopoczucie.

STRZELEC


MIŁOŚĆ

Przed Tobą Czas rozrywki, tydzień pełen wrażeń i zawierania nowych znajomości, także międzynarodowych dzięki czemu poczujesz się towarzysko spełniona. Jeśli jesteś w stałym związku postaraj się do Waszego życia wprowadzić więcej koloru!

FINANSE

Znów przyspieszasz, owszem postęp w sferze zawodowej u Ciebie jest możliwy, ale poczujesz też zmęczenie nieustaną nauką nowych zadań do wykonania. Lepiej skup się na nawiązaniu nowych kontaktów zawodowych w odpowiednim czasie okażą się one bardzo pomocne.

ZDROWIE


Na urlop jeszcze nie jest za późno.

KOZIOROŻEC


MIŁOŚĆ

Bądź bardziej elastyczna w sprawach osobistych, Twój partner podejmuje różne dosyć odważne decyzje zawodowe a Ty zamiast go wspierać dziwisz się jego chęci ryzyka. To zamiast zbliżać oddala Waszą relację, czas najwyższy by zmienić swój światopogląd w kwestii ryzyka.

FINANSE

Nie chętnie zmieniasz pracę a nowym miejscu trudno się adaptujesz. Masz obawy przed tym co nieznane. Jednak nowa praca może Ci przenieść satysfakcję z pracy, pełne zadowolenie nie tylko z warunków ale i z wynagrodzenia jakie otrzymasz za wykonie pracy.

ZDROWIE

Jedz więcej owoców i warzyw, to doskonałe źródło naturalnych witamin.

WODNIK

MIŁOŚĆ

Bądź czujna i ugryź się w język zanim obrazisz swego kochanka bo grozi Wam gwałtowne zerwanie i powrót do relacji nie będzie już możliwy.
Samotny Wodnik pozna kogoś kto tak samo jak on ucieka przed odpowiedzialnością w relacji, więc znajomość okaże się tylko romantyczną przygodą.

FINANSE

W pracy mogą się pojawić konflikty i walka o dominację. Znajdź godnych zaufania zwolenników a odniesiesz sukces. Nie rozpoczynaj nowych projektów, poczekaj na lepszą aurę.

ZDROWIE

Pamiętaj o aktywności fizycznej, nie tłumacz się brakiem czasu.

RYBY

MIŁOŚĆ

Wolna Ryba z pierwszej dekady spotka osobę o hipnotyzującej osobowości. Razem będziecie w stanie przenosić góry. W związku to świetny czas na wypracowywanie kompromisów, winą za brak dobrego dialogu między Wami obarczasz partnera ale nie każdy musi popierać twe poglądy i pomysły na życie.

FINANSE

W pracy powinieneś skupić się na pracy zespołowej, w wykonaniu niektórych zadań lepiej poradź się fachowców, jeśli potem nie chcesz być na dywaniku u szefa i tłumaczyć się z jakiegoś błędu.
To dobry moment o zwrócenia się do szefa po podwyżkę.

ZDROWIE

Jeśli się zaniedbasz odczujesz ubytek energii.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 19.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×