Horoskop tygodniowy 30.05. - 05.06.

Co Cię spotka w tym tygodniu?

horoskopik.jpg

BARAN

Praca: zapowiada się lekko leniwy czas w pracy. Nowe propozycje będą rozpatrywane w późniejszym czasie. Teraz jest czas przejściowy i bezstresowy zawodowo. Przygotuj się jednak na bliskie zmiany. 
Finanse: tylko nie wydawaj za dużo na rzeczy niepotrzebne. Jeżeli trochę ograniczysz wydatki, nie poniesiesz strat. Polepszenia też się nie spodziewaj ani żadnej wygranej. 
Zdrowie: pomimo że nie narzekasz, to jednak zajmij się sobą. Więcej ruchu, odpowiednia dieta i rezygnacja z używek na długo odsuną od Ciebie różne dolegliwości. 
Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 15, 34, 38, 45. 
Ważne dni to 31 maja, 1, 2 czerwca 2016 roku.

BYK
Praca: dni wytężonej pracy przyniosą wymierne korzyści. Możesz spodziewać się wiadomości o awansie, podwyżce lub obu od razu. Będą powody do zadowolenia, zwłaszcza że zmiany te nastąpią bardzo szybko. 
Finanse: poprawa finansowa nastąpi bardzo szybko, a Twoje zadowolenie przełoży się na wydatki. Zaczniesz oszczędzać i planować. To bardzo dobrze, ale może przekształcić się w skąpstwo. 
Zdrowie: melisa i waleriana są Ci potrzebne od dawna. To rezultat ciągłego stresu. Zmień otoczenie, może być na krótko. Pamiętaj, stres jest częstą przyczyną zawału lub wylewu. 
Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 8, 17, 23, 39.

Ważne dni to 5, 6, 7 czerwca 2016 roku.

BLIŹNIĘTA
Praca: dostaniesz propozycję zmiany pracy lub współpracy. Zdecyduj się w przypadku współpracy, to zawsze bezpieczniej, zwłaszcza że szykuje się reorganizacja. Być może czeka Cię awans. 
Finanse: niestety, ale żadne zmiany Ci nie grożą. Jest stabilnie, średnio, z możliwością lekkiej poprawy w najbliższym czasie. Pogorszenia na szczęście nie będzie. 
Zdrowie: ciągle namawianie do dbania o siebie zaczęło być nudne. To Twój wybór, Twoje zdrowie, Twoje życie. 
Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 5, 13, 16, 23. 

Ważne dni to 30 maja, 3, 4 czerwca 2016 roku

RAK
Praca: przed wieloma z Was problem do rozwiązania: czy zmienić pracę, czy zostać. Oferta wydaje się kusząca, ale obawa przed zmianą jest. Nie zastanawiaj się długo, możesz tego żałować. 
Finanse: poprawa już powinna nastąpić. Jeżeli jednak nie zmienisz miejsca pracy, w finansach również nie będzie widać poprawy. Możliwe tylko jednorazowe wpływy z dodatkowej pracy. 
Zdrowie: wątroba i trzustka są podrażnione, przebadaj się i zacznij leczyć. Od Ciebie zależy, czy wrócisz do zdrowia, czy będziesz chorować. Nic na siłę. 
Twoje szczęśliwe numery to 24, 29, 38, 40, 42, 48.
Ważne dni to 2, 3, 4 czerwca 2016 roku. 


LEW
Praca: czeka Cię sporo nowych obowiązków. Bądź systematyczna i dokładna, inaczej narobią się zaległości. Od tego, jak się wywiążesz z zadania, zależy Twoja przyszłość zawodowa i nie tylko. 
Finanse: gorzej z pewnością nie będzie, ale czy lepiej, to zależy wyłącznie od Ciebie. Twoja przyszłość, również finansowa, zależy wyłącznie od Ciebie. 
Zdrowie: nie masz powodów do niepokoju, niemniej jednak raz w roku – albo jeszcze lepiej dwa razy – rób badanie kontrolne krwi i moczu. 
Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 14, 23, 28, 34.
Ważne dni to 1, 2, 3 czerwca 2016 roku.

PANNA
Praca: przed Tobą niespokojne dni, możliwe, że zaczną się redukcje. Jeszcze w tym tygodniu dostaniesz ciekawą propozycję pracy. Zmień pracę, zanim Cię zwolnią. 
Finanse: przyszła pora na oszczędzanie. Ogranicz swoje wydatki do minimum. Praktycznie nie wiadomo, co przyniesie jutro, więc oszczędzaj. 
Zdrowie: stres nie sprzyja zdrowiu. Na szczęście nic złego Ci nie grozi. Pij zioła na uspokojenie. 
Twoje szczęśliwe numery to 7, 11, 23, 38, 43, 45.
Ważne dni to 2, 3, 4 czerwca 2016 roku.

WAGA
Praca: nowe propozycje zawodowe to początek dobrze zapowiadającej się kariery. Jesteś pracowita, dyspozycyjna, kompetentna. Posiadasz wszystkie atuty potrzebne do awansu, łącznie z językami i obsługą komputera. Awans masz w kieszeni
Finanse: szykują się również zmiany na koncie. Specjalna premia bardzo Cię ucieszy, zwłaszcza swoją wielkością. Będziesz zadowolona. 
Zdrowie: powinnaś tylko trochę poprawić odporność organizmu. Odczepią się wtedy drobne dolegliwości i poprawi samopoczucie. 
Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 19. 22, 44, 46.
Ważne dni to 4, 5, 6 czerwca 2016 roku.

SKORPION
Praca: szykuj się na zmianę pracy, zaczynają się problemy. Firma stoi na skraju bankructwa. Nie czekaj na zwolnienie, nic na tym nie zyskasz. 
Finanse: ratuj swoją stabilizację materialną. Jedynym ratunkiem jest zmiana pracy. Nadeszła czarna godzina.
Zdrowie: nerwy nadwyrężą Twoje zdrowie. Miej pod ręka walerianę i melisę. Trochę pomogą złagodzić stres. Wszystko minie, jak minie przyczyna tego problemu.
Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 22, 34, 41, 47.
Ważne dni to 5, 6, 8 czerwca 2016 roku.


STRZELEC
Praca: przed Tobą nowe wyzwania, trudne rozmowy biznesowe. Bez obaw, dasz sobie radę. Zapowiada się ciężki, ale owocny tydzień. Przełożeni docenią Twoje zaangażowanie. 
Finanse: już niedługo ustabilizują się na dobrym średnim poziomie. Musisz tylko jeszcze trochę zaczekać na poprawę. 
Zdrowie: na szczęście również będzie dopisywało, mogą wystąpić tylko drobne problemy zdrowotne. Nie lekceważ ich, idź do lekarza, jak będziesz miała czas. Na razie to nic pilnego. 
Twoje szczęśliwe numery to 24, 27, 32, 33, 39, 44.
Ważne dni to 3, 4, 5 czerwca 2016 roku.

KOZIOROŻEC
Praca: pilne, dokładne Koziorożce lubią nowe wyzwania. Mogą być nawet trudne. Wiedzą, że sobie poradzą. Tak będzie również i w tym przypadku. 
Finanse: poprawa finansowa przyjdzie nieco później. Teraz jest spokojnie, bez rewelacji i żadnych zmian. Na nie przyjdzie dopiero czas. 
Zdrowie: w normie, mogłoby być lepiej, ale nie ma powodów do niepokoju. Pij dużo wody mineralnej, soki owocowo-warzywne i herbaty ziołowe. 
Twoje szczęśliwe numery to 18, 19, 27, 35, 43, 46.
Ważne dni to 1, 3, 5 czerwca 2016 roku. 

WODNIK
Praca: jeżeli jeszcze tego nie robisz, pomyśl poważnie o własnej działalności. Na razie tylko pomyśl, zacznij dopiero jesienią. Masz dobre pomysły, zacznij je realizować. 
Finanse: poprawa przyjdzie z czasem. Na razie byle jako stabilnie. Gorzej jednak nie będzie. Na razie oszczędzaj, przyda się w późniejszym czasie. 
Zdrowie: kręgosłup wymaga pomocy, zaczyna Cię boleć, a co będzie później. Godzina pływania na basenie to doskonała gimnastyka dla kręgosłupa
Twoje szczęśliwe numery to 24, 26, 36, 38, 46, 48.
Ważne dni to 4, 5, 6 czerwca 2016 roku.

RYBY
Praca: awans Ci się należał, przybyło obowiązków. Nie martw się, podołasz nowym obowiązkom i wywiążesz się z nich doskonale. Przed Tobą mały, lokalny sukces odczuwalny finansowo. 
Finanse: zdecydowanie się poprawią w najbliższym czasie. Będziesz zadowolona z tej poprawy i z jej wielkości. A to dopiero początek Twoich możliwości. 
Zdrowie: właściwie nic Ci poważnego nie dolega, czasami tylko potrzebujesz odrobiny wypoczynku. Nic więcej. 
Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 12, 28, 35, 44.
Ważne dni to 30, 31 maja, 1 czerwca 2016 roku. 


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: Shutterstock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 30.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×