Horoskop tygodniowy do 20.08.

Co wydarzy się w tym tygodniu?

horoskopgranatowymain.jpg

BARAN

Praca: w tym tygodniu czekają Cię poważne problemy zawodowe. Powinnaś pomyśleć o zmianie miejsca pracy, za długo już pracujesz w tym miejscu. Zaczęła powoli wkradać się rutyna. 


Finanse: już teraz powinnaś zacząć oszczędzać i bardziej kontrolować swoje wydatki. Taką sytuację może spowodować nieoczekiwana zmiana pracy. Lepiej, żebyś zaczekała nie tylko z wydatkami, ale również z ewentualnymi inwestycjami. Po prostu tak będzie bezpieczniej. 


Zdrowie: niewiele się poprawiło, dbasz o nie bardzo nieregularnie. Powinnaś się zastanowić, czy chcesz żyć krótko i intensywnie, czy też długo, może mniej intensywnie, ale za to spokojnie, nudno i wygodnie. Zostaw również wszelkiego rodzaju używki, one zatruwają Twój organizm. Postaraj się zdrowo odżywiać. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 21, 32, 39, 42.

Ważne dni to 14, 15, 16 sierpnia 2017 roku. 


BYK

Praca: czeka Cię intensywny zawodowo tydzień. Pomimo jednego dnia dodatkowo wolnego zapowiada się w drugiej połowie służbowy wyjazd. Nie ma możliwości zmiany terminu. Jest to zresztą niepotrzebne i tak się z tego cieszysz. 


Finanse: sytuację finansową masz stabilną na niezłym poziomie. Nie masz żadnych powodów do zmartwienia, możesz pomyśleć o inwestycjach. Nawet w liczbie mnogiej. 


Zdrowie: sprawdź stan swojej trzustki, są oznaki, że coś się zaczyna źle dziać. Dokładnie się przebadaj i zmień nawyki żywieniowe. Przyda się odpowiednia dieta, trochę gimnastyki i herbatki ziołowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 7, 18, 24, 38

Ważne dni to 17, 18, 19 sierpnia 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: właściwa zacznie się dopiero po sezonie urlopowym. Na razie nic poważnego nie można załatwić. Zastępca co prawda ma te same uprawnienia, ale jednak to nie to samo. Dlatego Ty też powinnaś zaczekać. 


Finanse: nieco wzrosną dzięki jednorazowej, konkretnej sumie pieniędzy. Będą to typowe pieniądze losowe: spadek, darowizna, wygrana losowa. Nie wiem która, ale to jedna z tych opcji. 


Zdrowie: jak każdy masz problemy zdrowotne. Postaraj się ograniczyć je do minimum, zwłaszcza gastryczne. Najważniejsze jest właściwe odżywianie, gimnastyka, a nie leki. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 21, 38, 40, 44.

Ważne dni to 14, 16, 18 sierpnia 2017 roku.

RAK

Praca: nie czekają Cię żadne zmiany zawodowe – nudno i nieciekawie. Uwaga, może nastąpić reorganizacja w firmie i część osób będzie zwolniona. Jeżeli chcesz zmienić pracę, zrób to teraz. 


Finanse: zmiany finansowe też Cię nie czekają. Pewne jest tylko to, że gorzej nie będzie. Zmiany na lepsze możliwe będą dopiero później. Poczekaj cierpliwie na poprawę. 


Zdrowie: wiadomo, że horoskop nie omawia problemów wszystkich osób. Natomiast problemy z wątrobą ma większość z Was. Radzę zrobić odpowiednie badania i przejść na dietę właściwą dla tego rodzaju schorzeń. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 18, 23, 27, 35.

Ważne dni to 15, 16, 17 sierpnia 2017 roku.

LEW

Praca: po całej serii „śmieciowej” pracy nareszcie, około czwartku, trafi Ci się normalna praca z perspektywą podpisania umowy na stałe. Postaraj się odpowiednio zaprezentować i zrób wszystko, aby ją otrzymać. Ten tydzień i następny będą rozstrzygające. 


Finanse: z trudem, ale dajesz sobie radę. O jakichkolwiek inwestycjach możesz zapomnieć. Jest niewielka nadzieja, że już niedługo ta niekorzystna sytuacja ulegnie zmianie na plus. 


Zdrowie: oprócz silnej nerwicy nic właściwie Ci nie dolega. Nerwica jest jednak poważną chorobą i wywiera wpływ na wszystkie organy wewnętrzne. Jest w wielu przypadkach przyczyną wrzodów żołądka i depresji. 


Twoje szczęśliwe numery to 17, 21, 38, 42, 44, 49.

Ważne dni to 17, 19, 20 sierpnia 2017 roku.

PANNA

Praca: zapowiada się bardzo pracowity tydzień. Praktycznie praca zawodowa całkowicie Cię pochłonie. Wpłynie to korzystnie na Twój wizerunek, możesz się spodziewać również wymiernej nagrody. 


Finanse: od dawna zapowiadana poprawa nareszcie okaże się realna. Twoje możliwości finansowe nareszcie wzrosną i ustabilizują się. Będziesz mogła sobie pozwolić na dużo więcej niż dotąd. 


Zdrowie: zaprocentuje dbanie o siebie, regularne ćwiczenia i właściwe odżywianie. Pomimo że nastąpiła poprawa, niczego nie zmieniaj. Przyzwyczaiłaś się już do tego. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 13, 23, 34, 45.

Ważne dni to 14, 15, 16 sierpnia 2017 roku.

WAGA

Praca: otrzymasz propozycję zmiany pracy. Dobrze się zastanów, wygląda interesująco w teorii, w praktyce trochę gorzej. Pamiętaj, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jeżeli nie musisz, nie ryzykuj. 


Finanse: niestety, ale pomimo wcześniejszych zapowiedzi i możliwości, których nie wykorzystałaś, nic się nie zmieni. Pociechą jest to, że nie będzie gorzej, ale niekoniecznie lepiej. Po prostu na ten czas możliwości poprawy nie ma. 


Zdrowie: do znudzenia będę powtarzała: Twoje zdrowie (z wyjątkiem chorób dziedzicznych) zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Coroczne, kompleksowe badania i odpowiedni tryb życia również nie zaszkodzą. Nie zapominaj również o właściwym odżywianiu. 


Twoje szczęśliwe numery to 24, 29, 32, 39, 43, 47.

Ważne dni to 16, 17, 20 sierpnia 2017 roku.

SKORPION

Praca: otrzymasz od znanej Ci osoby propozycję dobrze płatnej pracy za granicą. Nie zastawiaj się zbyt długo, zdecyduj się na wyjazd. Praca będzie poniżej Twoich możliwości, ale zrekompensuje to wynagrodzenie. Będziesz zadowolona. 


Finanse: nadszedł czas zmian na plus. Pomyśl o zainwestowaniu np. w nieruchomości, obligacje lub akcje. Wybierz tę opcję, która najlepiej Ci pasuje. 


Zdrowie: intensywna praca wyczerpuje, stres może Cię wykończyć zanim wszystko pozałatwiasz. Postaraj się często spacerować, to też forma gimnastyki. Przytulaj się do drzew (zwłaszcza brzóz), na 10-15 minut. Świetnie likwidują stres i ładują pozytywną energią. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 16, 19, 33, 39, 41.

Ważne dni to 14, 15, 19 sierpnia 2017 roku.

STRZELEC

Praca: firma zaczyna robić bokami, zacznie się szukanie oszczędności. Dostaniecie propozycję: albo wszyscy zgodzicie się na chwilowe zmniejszenie wynagrodzenia, albo część z Was zostanie zwolniona. To trudna decyzja, ale firma, ograniczając zarobki, szybko się podniesie. Kontrahenci również wyrównają zaległości. Poprzednie wynagrodzenie wróci, a część z Was, również Ty, dostanie podwyżkę. 


Finanse: nadszedł czas oszczędzania. Nie wydawaj za dużo, kupuj tylko to, co niezbędne. Sytuacja jest naprawdę poważna i ograniczenie wydatków jest konieczne. 


Zdrowie: fizycznie nic Ci nie dolega, może trochę serce i ciśnienie. Zadbaj jednak o kondycję psychiczną, odporność na stres będzie Ci potrzebna. Ten tydzień będzie ciężki, wymagający szybkiego podejmowania decyzji. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 12, 19, 27, 38, 46.

Ważne dni to 14, 15, 19 sierpnia 2017 roku.

KOZIOROŻEC

Praca: zapowiadają się zmiany zawodowe. Możesz się nie obawiać, nic nie stracisz, a możesz dużo zyskać (awans, podwyżka). Od Twojej obecnej postawy zawodowej zależy Twoja przyszłość. Nie tylko zawodowa. 


Finanse: nareszcie odczujesz od dawna oczekiwaną, namacalną poprawę. Twoja sytuacja finansowa wyraźnie się polepszy i ustabilizuje na dobrym, średnim poziomie. Nie zmieniaj jednak swoich przyzwyczajeń. 


Zdrowie: niby wszystko w porządku, ale dolegliwości nie ustępują. Po prostu nie dbasz o siebie, lekceważysz rady życzliwych Ci osób. Nie przyjmujesz do wiadomości, że dobre zdrowie nie jest dane nam na zawsze. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 18, 22, 29, 36.

Ważne dni to 14, 15, 17 sierpnia 2017 roku.

WODNIK

Praca: nad zmianą pracy możesz się tylko zastanowić, nic więcej. Pochopnie podjęta decyzja może okazać się niekorzystna, lepiej się wstrzymaj. Obecna praca to nie szczyt Twoich możliwości, ale jest pewna. Obietnicami się nie najesz i nie opłacisz świadczeń. 


Finanse: już powinny się poprawić, co prawda nie tyle, ile chciałaś, ale zawsze. W krótkim czasie będzie jeszcze lepiej. Zdecyduj się na inwestycje: lokaty, giełda, nieruchomości. 


Zdrowie: nawet krótki wypoczynek dobrze Ci zrobi. Życie w biegu, niewłaściwe odżywianie i ciągły stres źle wpływają na Twoje zdrowie. Serce, wątroba i oczy proszą o pomoc. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 5, 11, 19, 38.

Ważne dni to 15, 19, 20 sierpnia 2017 roku.

RYBY

Praca: ze względu na pracę nie poszłaś na urlop, ale zdążysz się jeszcze załapać na ładna pogodę we wrześniu. Mimo wszystko będziesz zadowolona. Nadrobisz zaległości, załapiesz plusy u przełożonych, dostaniesz podwyżkę i awans i dobrą pogodę na urlop. Czego chcieć więcej?


Finanse: znacznie się poprawią. Nareszcie będziesz mogła zainwestować lub wydać pieniądze na przyjemności. W każdym przypadku będziesz zadowolona. 


Zdrowie: trudno jest przekonać o konieczności stosowania profilaktyki codziennie, a nie od święta. Dzięki temu zachowasz sprawność fizyczną przez długie lata. Dlatego po prostu dbaj o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 24, 32, 43, 45, 46.

Ważne dni to 15, 18, 20 sierpnia 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 15.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×