Horoskop tygodniowy do 23.07.

Co tym razem pokazują gwiazdy? Sprawdź!

horoskopgranatowymain.jpg

BARAN

Praca: nie powinnaś liczyć na poprawę warunków pracy, zarabiasz i robisz karierę jeżeli masz konkretny zawód i wykształcenie. Natomiast osoby zwyczajne, takie jak Ty, mają niewielki wybór. Pomyśl o kursach dokształcających. Twoje możliwości otrzymania dobrej pracy wzrosną. 


Finanse: nie są najlepsze, balansujesz na granicy swoich możliwości, a na polepszenie się nie zanosi. Przynajmniej nie będzie go w najbliższym czasie. Nie narzekaj, tylko weź się za siebie, przyda się dodatkowa praca i dodatkowe pieniądze. 


Zdrowie: fizycznie prawie nic Ci nie dolega, masz jednak dobrze rozwiniętą nerwicę wegetatywną. Może ona doprowadzić do depresji, praktycznie jest nieuleczalna. Trzeba ją leczyć przez całe życie, z małą szansą na polepszenie. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 9, 10, 28, 32, 46. 

Ważne dni to 17, 18, 19 lipca 2017 roku. 


BYK

Praca: lato Was trochę rozleniwia, niestety każda praca wymaga odpowiedniego zaangażowania i wiedzy. W połowie tygodnia przełożony zaproponuje Ci szkolenie, powinnaś się na nie zdecydować. Od tego i następnych zależy Twoja przyszłość zawodowa. Nastaw się na karierę. 


Finanse: miałaś ostatnio spore wydatki, więc lepiej je w tym tygodniu zacznij kontrolować. Nie wydawaj na rzeczy zbędne i niekoniecznie potrzebne, takie bez których można żyć. Zacznij oszczędzać na inwestycje. Twoje pieniądze powinny przynosić zyski. 


Zdrowie: uzupełnij swoją dietę owocami sezonowymi. Zacznij się ruszać, brak ruchu sprzyja zawałowi, problemom układu oddechowego i krążeniowego. Zacznij dbać o siebie nie tylko w mowie, ale i w życiu codziennym. To nie takie trudne. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 12, 27, 39, 43. 

Ważne dni to 20, 21, 22 lipca 2017 roku. 

BLIŹNIĘTA

Praca: praktyczne Bliźniaki są zazwyczaj bardzo aktywne zawodowo, ten tydzień będzie wymagał dodatkowego zaangażowania. Zaprocentuje to w późniejszym czasie awansem i podwyżką. Nie pierwszy raz wykazujesz się aktywnością zawodową, dlatego należy Ci się odpowiednie wyróżnienie. 


Finanse: ten tydzień będzie raczej słaby pod względem finansowym. Nie oczekuj żadnych dodatkowych dochodów, nic takiego w tym tygodniu nie będzie miało miejsca. Możesz za to zupełnie spokojnie pomyśleć o przyszłych inwestycjach. 


Zdrowie: dbaj o siebie, nie tylko od święta, ale również codziennie. Odpowiednia dieta, suplementy diety, warzywa, owoce, soki, woda mineralna i zioła w różnej postaci. Poza tym dużo ruchu i odrobina gimnastyki. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 5, 16, 22, 38, 42. 

Ważne dni to 21, 22, 23 lipca 2017 roku. 


RAK

Praca: warto się zaangażować w nowy projekt, jaki przedstawi szef w połowie tygodnia. Nie dlatego, że szef będzie wymagał zaangażowania, tylko dlatego że będzie Ci odpowiadał. Co prawda będzie to wymagało większego nakładu pracy i czasu, ale suma summarum się opłaci. 


Finanse: ten tydzień nie wniesie niczego nowego. Nie będzie zmian na lepsze ani na gorsze, dlatego spokojnie go przeczekaj. Na poprawę przyjdzie czas, ale dopiero pod koniec miesiąca. 


Zdrowie: dbaj o siebie przez cały czas, odstaw używki, jedz dużo warzyw i owoców. Pamiętaj również o codziennej gimnastyce i wodzie mineralnej niegazowanej do picia. Zwróć większą uwagę na zęby, kręgosłup i oczy. 


Twoje szczęśliwe numery to 17, 23, 35, 39, 43, 49. 

Ważne dni to 19, 21, 22 lipca 2017 roku. 

LEW

Praca: zwykle leniwe, aczkolwiek zrywami pracowite Lwy w tym tygodniu będą miały wręcz nawałnicę zawodową. Pracy Wam nie zabraknie, potrzebne będą nadgodziny lub praca do domu. Na urlop wyjedziesz dopiero w przyszłym miesiącu. Teraz tylko praca. 


Finanse: nic się nie będzie działo, zero przychodów. Nie szalej z zakupami, ogranicz wydatki do niezbędnego minimum. Oszczędności się przydadzą nieco później. 


Zdrowie: ten tydzień jest odpowiedni na zrobienie badań zarówno krwi, jak i moczu. Lekarz ustawi odpowiednie leki na podstawie wyników badań. Będziesz mogła profesjonalnie zadbać o swoje zdrowie. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 17, 25, 39, 46. 

Ważne dni to 17, 20, 21 lipca 2017 roku. 


PANNA

Praca: z natury pracowite Panny nie powinny się martwić. Pracy im nie zabraknie, oby tylko nie było jej w nadmiarze, a tego można się spodziewać. Pracujesz dla firmy, ale przede wszystkim na swój sukces. 


Finanse: ten tydzień zapowiada się zupełnie zwyczajnie, bez rewelacji. Powinnaś się cieszyć, że gorzej nie będzie. Każdy dzień to zapowiedź nowych możliwości. 


Zdrowie: właściwie to nic specjalnie Tobie nie dolega. Nie zapominaj jednak o profilaktyce i miej wszystko pod kontrolą. Ogranicz używki do minimum. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 8, 11, 29, 30, 38. 

Ważne dni to 19, 20, 23 lipca 2017 roku. 

WAGA

Praca: w połowie tygodnia dostaniesz propozycję zmiany pracy. Powinnaś się poważnie zastanowić, czy warto z niej skorzystać . Decyzja należy do Ciebie, ale nie jest to jeszcze czas na zmiany. 


Finanse: w tym tygodniu dostaniesz pieniądze do ręki za dorywczą, dodatkową pracę. Będziesz zadowolona zarówno z jej wysokości, jak i z możliwości dalszej współpracy. Możliwe, że współpraca jeszcze się rozszerzy.


Zdrowie: sprawdź stan swojej tarczycy, na razie nie odczuwasz żadnych dolegliwości. Profilaktyka ma zapobiegać rozwijaniu się dolegliwości. Na leczenie przyjdzie jeszcze czas. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 11, 20, 34, 37, 45. 

Ważne dni to 18, 22, 23 lipca 2017 roku. 


SKORPION

Praca: rozpoczęłaś pracę w nowej firmie, jeszcze nie zdążyłaś wdrożyć się w obowiązki. Nie martw się, współpracownicy Ci pomogą. Firma jest prężna, pracownicy sympatyczni i będzie Ci się dobrze pracowało. 


Finanse: masz zastój finansowy, bez strat i bez przychodów. Może trochę nudno, ale za to bez problemów materialnych. Spokojnie przeżyjesz ten tydzień, nie staraj się go ubarwić. 


Zdrowie: drobne problemy zdrowotne nie powinny być przeszkodą w planowaniu urlopu. Na wszelki wypadek powinnaś sobie zrobić ogólne badania. Pamiętaj również o właściwym odżywianiu, witaminach i gimnastyce (dostosowanej do Twoich możliwości). 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 8, 14, 25. 36, 48. 

Ważne dni to 17, 21, 23 lipca 2017 roku. 

STRZELEC

Praca: zaczęłaś urlop, wobec tego problemy zawodowe na ten tydzień zostawiłaś za sobą. Co prawda na Twoim stanowisku trudno jest się od niej uwolnić, ale wyjeżdżasz daleko i trudno będzie Cię z niego ściągnąć. Po powrocie będzie czekała na Ciebie miła niespodzianka. 


Finanse: ten tydzień to tylko wydatki, żadnych dochodów. Nie ma sensu oszczędzać na żadnych przyjemnościach. Pieniądze są po to, żeby je wydawać, a pracujesz po to, żeby je mieć. 


Zdrowie: jedz w tym tygodniu to, co Ci smakuje, bądź otwarta na nowinki żywieniowe. Jak wrócisz do domu, wrócisz do poprzednich zachowań i przyzwyczajeń. Odpoczniesz, wypoczniesz i z nowymi siłami przystąpisz do pracy. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 19, 21, 38, 46. 

Ważne dni to 19, 20, 22 lipca 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: po powrocie z urlopu nie możesz się pozbierać. Wszystko, łącznie z pracą, zaczęło Ci przeszkadzać. Trudno jest wejść z powrotem w te same co poprzednio trybiki cywilizacji. Odpoczynek jest potrzebny, ale praca pozwala na realizację naszych planów. 


Finanse: po urlopie Twoje finanse trochę się zmniejszyły. W tym tygodniu jeszcze się nie poprawią, ale jest na to niewielka szansa. Na razie powinnaś wziąć się za pracę. Poprawa nastąpi tylko dzięki niej. 


Zdrowie: trochę sobie pozwoliłaś na luz. Teraz będziesz musiała wrócić do tego, co było. Powrót do wcześniejszych zachowań okaże się trudny i czasami wręcz niemożliwy. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 9, 19, 20, 35, 44. 

Ważne dni to 17, 19, 20 lipca 2017 roku. 

WODNIK

Praca: preferujesz samodzielną pracę, dobrze się czujesz pracując na swoim. Możesz wtedy realizować swoje pomysły i postępować w miejscu pracy według swoich reguł. Masz nos do interesów, ta cecha wyraźnie zaznaczy się w tym tygodniu. 


Finanse: możesz liczyć na poprawę. W tym tygodniu podejmiesz konkretną decyzję, która w późniejszym czasie przełoży się na konkretne pieniądze. Będziesz bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy. 


Zdrowie: zadbaj przede wszystkim o kości, w szczególności zęby i kręgosłup. Zęby masz słabe, a kręgosłup jest skrzywiony. Można stosować środki ogólnie znane, najlepiej jednak przyswajalne jest wapno ze skorupek jajek (trzeba je zmielić). 


Twoje szczęśliwe numery to 21, 24, 31, 38, 42, 47. 

Ważne dni to 18, 19, 23 lipca 2017 roku. 


RYBY

Praca: jesteście bardzo ambitne, własna działalność podoba Wam się najbardziej. W tym tygodniu podejmiecie ostateczną decyzję. Nie obawiajcie się, doskonale dacie sobie radę, a wynik przejdzie Wasze oczekiwania. 


Finanse: opłaciło się oszczędzać, pieniądze będą Ci teraz potrzebne i w każdej ilości. Zwłaszcza w tym tygodniu wydatki będą zdecydowanie największe. Cóż, powinnaś wiedzieć, że początki będą trudne finansowo. 


Zdrowie: ten tydzień będzie dla Ciebie trudny. Odezwą się bardzo uciążliwe problemy żołądkowo-jelitowe. Niestety konieczna będzie wizyta u lekarza, najlepiej prywatna, będzie szybciej i nie będziesz się męczyła. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 13, 23, 28, 33, 47. 

Ważne dni to 17, 20, 23 lipca 2017 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 18.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×